Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Φλωριαννα καλημέρα απο τις 7 πιανω δουλεια αστα να πάνω το θετικο είναι οτι τελειωνω νωρις.

Οσο για τον μικρο και εμενα ο παιδιατρος συνεχεια μου λεει αστο να περασει

μονο του αλλα τον λυπαμαι μωρέ δεν μπορει να ηρεμησει καθολου,αυτο τον βήχα τον εχει συνεχεια φοβάμαι να μην χειροτερεψει.Θα πάρω τωρα τον παιδιατρο να τον ρωτήσω μπας και δωσει τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ορο του βάζεις και ρουφάς τις μυξούλες;; Μηπως εχουν μαζευτεί στο λαιμουδάκι του γι'αυτο βήχει;; Κάνε πολύ ατμό στο μπάνιο και βαλτο μεσα να παίξει αρκετή ώρα. Βοηθάει στο βράσιμο. Μπορείς να βαλεις και υγραντήρα αν έχεις στο δωμάτιο του ή βρεγμένη πετσέτα πάνω στο καλοριφερ. Όπως κάναμε όταν ήταν μωράκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ορο του βάζω συνέχεια και στο δωματιο έχω υγραντηρα γιατι απο τοτε που μπηκε ο χειμωνας ολο αρρωστος ειναι.

Παιρνω τηλ και τον παιδιατρο και δεν το σηκωνει αν ειναι δυνατον παντα το κανει αυτο ελεος.

Βικακι μάλλον επειδη εισαι αρρωστουλα κατσε να γινεις καλα και μετα ποιος σε πιανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΜΑΙ ΠΑΛΙ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΟΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΗ Κ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΠΟΥΚΟΜΕΝΗ ΕΙΜΑΙ...

ΦΛΩΡΙΑΝΟΥΚΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ...ΕΧΕΙΣ ΡΟΥΤΗΝΙΑΣΕΙ Ε;;ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΟΟΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ.... :cry: ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ!!ΕΣΤΩ Κ ΣΤΗ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ!

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ...ΑΧ Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΟΥ ΜΗΛΑΕΙ Κ ΚΑΘΕΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΤΗΣ ΓΕΛΑΕΙ :D

ΒΑΡΙΕΜΕ ΝΥΣΤΑΖΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΙΕΣ Κ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΣΙΔΕΡΟ...ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΝΟΤΙΑΔΕΣ ΔΕΝ ΣΤΕΓΝΩΝΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ Κ ΑΝ ΑΝΑΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΖΑΚΙ ΒΡΟΜΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΠΛΥΣΗΜΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανουν παρεουλα τα αδερφακια τι ωραιαα :):):):)

ασε κ εγω αυτο το δραμα περναω μετα ρουχα θελω να βαλω πλυντηρια αλλα δεν ξερω που να τα απλωσω θα βγω εξω να κανω την απλωστρα μου φαινετε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επιτέλους βρήκα τον παιδιατρο μου εδωσε ενα σιροπι για 5μερες αντε να δουμε μακαρι να γινει γρηγορα καλα το πουλακι μου.

ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ...ΑΧ Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΤΟΥ ΜΗΛΑΕΙ Κ ΚΑΘΕΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΤΗΣ ΓΕΛΑΕΙ

Τι ωραια να έχεις και τα 2 ζουζουνια σου φανταζομαι τι όμορφη εικόνα.

Και έγω θέλω 2ο παιδακι αλλα με την δουλεια δυσκολα τα πραγματα η πεθερα μου με τον ζορι κοιταει τον μικρο 2ωρες που να ερθει κ ένα δευτερο θα τα παιξει και να φανταστητε πως ειναι μονη της και ολη μερα καθετε οσο για την μαμα μου δουλευει

αλλα και παλι οσο μπορει με βοηθαει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανουν παρεουλα τα αδερφακια τι ωραιαα :):):):)

ασε κ εγω αυτο το δραμα περναω μετα ρουχα θελω να βαλω πλυντηρια αλλα δεν ξερω που να τα απλωσω θα βγω εξω να κανω την απλωστρα μου φαινετε

:lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πεθερα μου με τον ζορι κοιταει τον μικρο 2ωρες που να ερθει κ ένα δευτερο θα τα παιξει και να φανταστητε πως ειναι μονη της και ολη μερα καθετε οσο για την μαμα μου δουλευει

αλλα και παλι οσο μπορει με βοηθαει

:lol::lol::lol:

Η ΝΥΦΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ;;; ΞΥΣΤΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε λιγο έμεινε για να σχολάσω εχει τόσο κρυο που θελω να παω στο σπιτακι μου να χουχουλιασω με τον μικρο μου....

Η ΝΥΦΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ ΤΗ ΛΕΕΙ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ;;; ΞΥΣΤΡΑ

Τι να κανουμε ειναι στον κοσμο τους ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA μη μιλάτε για πεθερικά γιατί άμα αρχίσω δεν θα τελειώσω ούτε αύριο :lol::lol::lol::lol: .

Βασούλα αντε να πάρετε το σιροπάκι σας και θα γίνετε περδίκια :lol::lol::lol: .

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι ωραια εικόνα με τα πιτσιρίκια σου!!! Αλήθεια πόσο διαρκεί;;;;;;; :lol: Όσο για τη ρουτίνα ακου: μετά τη δουλειά εχω παιδίατρο, μετα σουπερ μαρκετ, μετα μαγείρεμα, μετά μπάνιο και μετα ύπνο :shock::shock::shock: Καλά κρασιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχα ωραιο ονομα της εχετε δωσει κ πολυ θα της ειναι μαλλον :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω σημερα εχω μαγειρικο ιστρο αλλα μεχρι εκει συμμαζεψα κιολας κ περιμενω το νικο για να περιδρομιασιασουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν μόλις είδα στο site του mega στις Γλυκές Αλχημείες το κορμο με τα πουράκια!!! Δεν το είχα δει το Σάββατο. Κορίτσια τι κόλαση είναι αυτη;; Θα το φτιάξω το Σάββατο που είναι πρωτοχρονιά. Σοκολατο-τζανκις ενωθείτε να το φάμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα αντε να πάρετε το σιροπάκι σας και θα γίνετε περδίκια

Απο το στόμα και στου θεου το αυτι

AAA μη μιλάτε για πεθερικά γιατί άμα αρχίσω δεν θα τελειώσω ούτε αύριο

Ολες καπως έτσι είμαστε,αμα αρχισουμε δεν θα τελειωσουμε ΠΟΤΕ

Με πήρε τηλ τωρα η μανουλα μου μου ειπε πως θα βαλει τον μικρο για υπνο και να παω να τον παρω το απογευμα για να ξεκουραστω και εγω τι καλη... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΥΝΕΧΕΣ ΤΡΕΞΙΜΟ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ 5 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ...ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ...

ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΝΤΕΣΕΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΙΔΕΡΟ Κ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΝ ΟΙ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ Κ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΟΤΙ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΕ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ;;;ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΑ ΤΣΙΓΑΡΑ!!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΑΡΧΗΣΑ ΜΕ ΑΡΓΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ :lol::lol::lol: ΠΑΦΑ ΠΟΥΦΑ...ΤΗ ΚΑΚΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΓΑΙΝΩ ΑΝΕΤΑ ΕΞΩ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο το στόμα και στου θεου το αυτι

Ολες καπως έτσι είμαστε,αμα αρχισουμε δεν θα τελειωσουμε ΠΟΤΕ

Με πήρε τηλ τωρα η μανουλα μου μου ειπε πως θα βαλει τον μικρο για υπνο και να παω να τον παρω το απογευμα για να ξεκουραστω και εγω τι καλη... :)[/quote:2zmv71pq]

Α μωρέ!!! Τι καλή η μανούλα.... αμα δεν είχαμε κι αυτές.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...