Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια τι κανετε ολα καλα τα αρρωστουλια μας πως πανε?μεγαλα και μικρα τι ειναι και αυτο με τους πυρετους τους βηχες της μυξες κτλ χριστουγγενιατικα βρε κοριτσια?????????? εμεις ευτηχως μονο με κατι μυξουλες την βγαλαμε παλι καλα γιατι ετσι οπως εχω αρχισει να βαραινω και εγω δεν ειμαστε για ιωσεις ξενιχτια και τετοια τον προσεχω οσο μπορω.ποτε ειναι οι εκπτωσεις ξερει καμμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αδειουχααααααα :D :D

ωωωωωωωωωωωωωω ναιιιιιιιιιιιιιιιιι, τι υπέροχο πράγμα!!!!!!

Αλήθεια όντως....πότε ξεκινούν επίσημα οι εκπτώσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΙΙΙΙ

ΕΔΩΣΑ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΤΙ ΑΛΛΟ;;ΑΧ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΙΝΑ Ο ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ...ΦΕΤΟΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΟΛΗ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ Κ ΞΑΝΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ :(

ΒΙΚΑΚΗ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ;;;ΑΚΟΜΑ ΠΥΡΕΤΟ;;;

ΑΣΠΑΚΙΙΙ ΤΙ ΘΑ ΨΩΝΗΣΕΙΣ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α μαρη τρεληηηηη οι κοτσιδες μου ειναι το Look του καλοκαιριου θυμασαι ωραιο που ειναι το καλοκαιρακι τραλαλαλαλαλ...

αλλα αφου το θες θα βγαλω μια κ θα σου βαλω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε ναι αυτο που το βαζεις :lol::lol::lol::lol: τωρα αν βγαλω φωτογραφια κ με δεις θα δεις τι ωραια all time classic που ειμαι λες κ νοσηλευομαι ειμαι :lol::lol::lol::lol::lol: τωρα εκανα μπανακι κ χτενιστηκα μηπως σουλουπωθω αλλα μπαααααα με βλεπω κ γινομαι η ιδια ετσι :shock::shock::shock::o:o:shock::shock::shock::D:D:lol::lol:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D ετσι θελω να πιστευω αλλα με εχει παρει απο κατω...ευτυχως ο χαρουλης μου ντουρασελ παναγια μου δοξα το θεοοοοο....

εγω ειμαι να με κλαινε οι ρεγγες εχει πεσει κ η διαθεση μου ρε γμτ :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η διάθεσή σου θα ξαναφτιάξει....λίγο να νιώσεις καλύτερα .....

Πάλι καλά να λές που είναι καλά ο μικρός....όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα.....

Αλλά είναι το γαμώτο που σε βρήκε χριτουγεννιάτικα ρε παιδί μου....

Τουλάχιστον ο Νίκος είναι εκεί να σου κάνει τον νοσοκόμο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα τελικα σχολασε 3 κ μετα ειχε φυσιοθεραπεια :evil::evil::evil: κ τωρα τον περιμενω τι να το κανεις εγω σηλκωθηκα μαζεψα μαγειρεψα επαιξα με το χαρη κ ξαναξεραθηκα τωραα, χτες ομως δεν εχω παραπονο τα εκανε ολα εκεινος!!!!!

ναι μωρε εγω κουτσα στραβα τη παλευω ενω τα παιδια ειναι πιο δυσκολο...

απλα δεν ευχαριστηθηκα τιποτα απο τα χριστουγεννα παλι καλα που περασα καλα τη παραμονη αλλιως γ@@@@@@σετα

θελω να μ0ου περασει αυτο το βρασιμο κ να μου ξαναερθει η γευσηηηηηηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τρελοκοριτσα τι κανετε;;;

Βικακι εισαι καλυτερα σημερα;;;βρασιμο στο στηθος;;;;ωωχ βρογχιτιδα μου μυριζει!!!! :roll: Κι εμενα οτι ιωση κι αν κολλησω μου γυριζει σε βρογχιτιδα η οποια μου περναει μονο με αντιβιωση!!! Αφου πλεον δε πηγαινω καν στο γιατρο,εχω μαθει τα συμπτωματα και τη παιρνω απο μονη μου...να γλιτωνω και τις ακτινογραφιες...

;) Γενικα ομως δε παιρνω ευκολα φαρμακα και στο μικρο ειδικα αποφευγω να του δινω ακομη και ντεπον...

Βικουλινι το καψες προχθες ε;;;;καλα το κανες!!!!! :-bd:lol: Τη πατησε κι εσενα ο μπεμπης σου;;;;; :(:( πως ειναι σημερα;;;καλυτερα;;;; Ε μα αυτο το κωλοκαιρο ρε γαμωτο!!!!!! 3 μηνες τωρα εχουμε νοτιαδες πως να μην ειμαστε τιγκα στις ιωσεις;;;;!!!!! :evil::evil::evil:

Πηγα για εξετασεις αιματος σημερα και μετα τον Αλεξ στη παιδιατρο...Ευτυχως καλα ειναι,αλλα επειδη εχει πολλα φλεματα μου ειπε να του δωσω αντιβιωση,αερολιν και φλιξοταιντ!!!! Δηλαδη αν ειχε τιποτα σοβαρο τι θα του εδινε;;;;; :shock: Επειδη ομως εγω ειμαι μυστηριο τρενο,δε θα του δωσω τιποτα απ'ολα αυτα παρα μονο ενα φυτικο σιροπακι το prospan το οποιο θα τον βοηθησει να βγαλει τα φλεματα... :? Συμφωνησε απολυτα και ο φαρμακοποιος μας ο οποιος ειναι φοβερος ανθρωπος με παρα πολλες γνωσεις!

Τωρα θα μου πειτε εφοσον δεν εμπιστευεσαι τη παιδιατρο γιατι δεν αλλαζεις;...Την εμπιστευομαι,ειναι καλη κι εμπειρη γιατρος,ειναι και φιλη μας οποτε δε βαζει το κερδος της πανω απο την υγεια του παιδιου μου,αλλα ειναι λιγο φοβιτσιαρα...δηλ μου ειπε οτι αν τα φλεματα δε φυγουν και μαζευτουν πολλα μπορει να οδηγηθει ακομα και σε πνευμονια και προτιμαει να παρει μια αντιβιωσουλα προληπτικα και μασκες...εγω παλι ειμαι της αποψης,να αφηνω τον οργανισμο να πολεμαει μονος του την αρρωστια με οσο λιγοτερη φαρμακαευτικη παρεμβαση γινεται(πχ φυτικο σιροπακι αντι ολων των αλλων) αλλα να ειμαι σε επιφυλακη κι αν δω να χειροτερευει η κατασταση,τοτε θα δωσω και αντιβιωση...

Ευτυχως μεχρι τωρα με οδηγει σωστα το ενστικτο μου και περναμε τις ιωσεις πολυ χαλαρα...μονο οταν ηταν 4 μηνων περιπου που επαθε βαρβατη βροχιολιτιδα και πηρε ακομη και χαπια κορτιζονης!!! :cry:

Αλλα πολυ χεστης ο μικρος ρε κοριτσια!!! Με το που βλεπει τη πορτα του ιατρειου αρχιζει και κλαιει!!!! :((:(( Το πολυ γελιο το ειχε οταν πηγα να μου παρουν αιμα ,που με το που εκατσα στη καρεκλα αιμοληψιας επαθε ταρακουλο!!! βουρκωσε και μου ελεγε "κηκω μαμα,κηκω,εντατσει παμε" και μου κατεβαζε το μανικι της μπλουζας για να μη με τρυπησουν!!! :lol::lol::lol: Κι οσο κι αν του ελεγα οτι δε ποναω κι οτι θα μου παρουν μονο λιγο αιμα να δουμε αν ειμαι καλα,εκεινος με τρομο στα ματακια του μου ελεγε "οθι μαμα,κηκω,παμε,οθι αιμα μαμας"....το μωρο μου.... :x:x:x

Κατι ακουσα οτι οι εκπτωσεις φετος θα ξεκινησουν μετα τις γιορτες γιατι λογο κρισης τα μαγαζια πηγαν κατα διαολου!!! :? Δε ξερω βεβαια αν ισχυει,παντως νομιζω οτι και να μην αρχισουν νομιμα,θα κανουν κρυφες εκπτωσεις μεσα για να βγαλουν τα σπασμενα! ;)

Βασουλα,Ασπα,mammyslove τα φιλια μου! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα μεχρι να γραψω ενα μνμ εχετε γεμισει μια σελιδα!!!!! :shock::lol::lol:

Ε ενταξει το ξερω οτι αυτο δε ηταν μνμ,ηταν εκθεση...με επιασε φλυαρια!!! 8-}

Κι εγω θελω ρε γαμωτο να παω στο ΙΚΕΑ να παρω ενα φορτηγο πραματα,αλλα μου πεφτει κομματακι μακρια.... :y32b4:

Καλα ψωνια Ασπακι! ;)

Βικουλα δε πας σε κανενα γιατρο βρε μη τυχον κι εχεις βρογχιτιδα που σου ειπα γιατι η ατιμη δε περναει χωρις φαρμακα!!!ειδικα εμεις που καπνιζουμε ειμαστε πιο επιβαρυμενοι... :(:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπακι καλη βολτουλα κ εγω θελω ικεααααααα

τονια μου περαστικα σας κ σε σας κ εγω δεν ειμαι πολυ των φαρμακων μου τι δινουν :lol::lol::lol::lol::lol: κ πονοκεφαλο να εχω δεν πινω τιποτα ειμαι λιγο των ακρων χαχαχαχαχ...

πιστευω μεχρι αυριο να ειμαι περδικιιιιι αμην παναγια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...