Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ,ΛΕΝΑΚΙ,ΒΙΚΥ,ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,ΒΑΣΩ.ΑΣΠΑ,ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ,ΤΟΝΙΑ,ΤΟΝΙΑ 2?!!,ΙΩΑΝΝΑ,ΦΑΝΗ,Κ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!Κ ΟΤΙ ΠΟΘΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΕΧΤΕΣ ΗΜΟΥΝ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ!!

ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΑΛΛΕΡΓΙΑ (ΜΑΛΛΟΝ) ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΜΕ ΥΓΡΟ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ,ΗΠΙΑ ΕΝΑ ΑΝΤΙΣΤΑΜΙΝΙΚΟ Κ ΕΠΕΣΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 9!!!ΤΕΛΕΙΑ Ε???

ΣΗΜΕΡΑ ΦΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΑ!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ!!

ΘΕΛΩ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!

ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΝΟ Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕΤΡΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!!ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσακια μου χρονια πολλα σε ολες!!!!! :YMHUG:

Ελπιζω να περασατε καλα σημερα!!!

Εμεις οκογενειακα(κι εγω τα βαριεμαι Σταμμυ μου!!! :? ) και δυστυχως και ο δικος μου ανεβασε πυρετο... :cry::cry::cry: Μα τι στο καλο δε θα τελειωσουν οι ιωσεις φετος;;;;;;;;ε θα μου πεις με αυτο το κωλοκαιρο!!!!! :evil::evil::evil:

Βικακι περαστικα και σε σενα...ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο και να μας βρει ο καινουριος χρονος ολους υγιης!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ...ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΕΞ ΟΛΟ ΕΒΗΧΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΥΡΕΤΟ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ....ΑΚΟΜΑ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ..ΑΥΡΙΟ ΕΧΕΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ!!!

ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ..ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!ΤΩΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΘΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ!!!ΤΙ ΚΑΛΑ...ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΟΥ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ..ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααα σαααςςς!!!!!!!!!τι κανετε???

παιδια τι γινεται μ'αυτες τις ιωσεις???περαστικα σε ολες!ευχομαι γρηγορη αναρρωση!!!

καλα κ μεις δεν ειμαστε κ περδικια,αλλα λεμε τωρα!!!χιχι!!!κ τα 3 εχουν βηχα,αλλα ο νικολας 2 μερες εκανε κ εμετο τα βραδια απ'τον πολυ βηχα!!χτες πηγαμε στον παιδιατρο κ τελικα ελειπε με αδεια!!!2 παιδιατρους εχουμε κ οι δυο κανουν διακοπες!ελεοοος δηλαδη!!ο ενας θα ερθει 10 ιανουαριου κ ο αλλος 17... :o μα χτυπα ξυλο,ετσι κ παθει κανενα παιδακι κατι σοβαρο τι θα γινει???

κ το δικο μου το παιδι δηλαδη που σκαει απ'τον βηχα,τι θα ακνει μεχρι τις 10 του γεναρη???ντροπη τους....γκρρρρ!

πηγαμε τελικα στο φαρμακειο κ ειπαμε τι κ πως κ αμς εδωσε 2 σιροπια μπας κ ηρεμησει!!κ μου ειπε να κανω κ 2 φορες την ημερα με την μασκα!!!ηρεμησε λιγακι,δεν λεω,αλλα εγω δεν ηρεμησα με τους γιατρους,τα νευρα μου!μα πσοο ανευθυνοι!

χτες πηγαμε στην γιαγια μου για φαγητο κ το απογευμα χουχουλιασμα κ χαρτακι! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ασπακι τι κανεις...εγω ειμαι σπιρτο αναμμενο οταν ειμαι αρρωστη ολα μου φταινε πειναω κιολας κ δεν εχσω γευση ποναει κ η κοιλια μου...

ελπιζω να μην με βρει ετσι ο καινουργιος χρονος!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΧΑΝ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ???ΓΙΑ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ Κ ΕΣΕΝΑ!!

ΤΟΝΙΑ 28 ΕΣΥ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ ΕΙΣΑΙ??ΠΩΣ ΛΕΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΛΕΣ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ 80 ΧΡΟΝΩΝ!!!ΣΑΝ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ,ΘΕΛΟΥΝ Κ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕ ΕΔΩ,ΑΣΕ ΔΡΑΜΑ.......

ΒΙΚΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!!ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κορίτσι...περαστικά και πάλι!!!!!

Σε καληνυχτίζω, πάμε σε γιορτούλα......φιλάκια!!!!

Εύχομαι αύριο να ξημερώσει μια όμορφη μέρα για σένα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bικουλα αρρωστη ξεαρρωστη θα τη τσακιζες τη πιτσουλα ε;;;;;; :lol::lol::lol:

Αλλα οντως...το να μην εχεις γευση και να πεινας ειναι μεγαλη τιμωρια!!!!!!! :?:o

Αντε πιες καμια πορτοκαλαδα να εισαι καλυτερα αυριο! Α κι αν εχει πονολαιμο κανε γαργαρες με σοδα(μαγειρικης) και λεμονι..Κανει θαυματα!!! ;)

Παντως για μενα ειναι χειροτερο να πεινας και μολις τρως να πεθαινεις απο την ανακατωσουρα οπως μου συμβαινει τους τελευταιους 8 μηνες!!!!!!!! :evil:

Μιλαμε οτι δε μου περασανε ποτε οι κωλοαναγουλες που υποτιθεται οτι ειναι το πρωτο τριμηνο!!!! :evil::evil::evil: Με εχει ξετιναξει αυτη η εγκυμοσυνη...

:?

Ευτυχως ο Αλεξανδρος ειναι καλυτερα σημερα! :D Επεσε ο πυρετος χωρις να του δωσω ντεπον και οι μυξες με το βηχα σα να υποχωρησαν...αυριο βεβαια θα παμε μια βολτουλα μεχρι τη παιδιατρο να ριξει μια ματια σε αυτια και ακροαστικα,αλλα νομιζω οτι την εβγαλε καθαρη χωρις καθολου φαρμακα!!!!! :D

Σταμμυ δυστυχως δε θα σας γνωρισω εγω αν κανονισετε συναντηση γιατι μενω Ηρακλειο Κρητης...Παντως σε νιωθω απολυτα με τα τραπεζωματα...αφου ειναι ο μονος λογος που δε μου πολυαρεσουν οι γιορτες...Βεβαια ειναι και που δε πολυγουσταρω (για διαφορους λογους) τη "παρεα".... :roll::?

Προπερσυ που ειχαμε κανει Χριστουγεννα με τη κολλητη μου και την οικογενεια της στην Αραχωβα,ηταν τα πιο ωραια Χριστουγεννα της ζωης μας!!!ειχαμε περασει φανταστικα!!!! :D:D

Ασπα καλα να περασετε στη γιορτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τονιαααααα περαστικα στον αλεξανδρουκο,τελικα εφαγα σουβλακι αλλα τζαμπα δεν καταλαβα τιποτααααααα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ασπακι καλα να περασετε αυριο δεν δουλευεις κιολας ποιος τη χαρη σου!!!!!!!!

καλε που εισαστε ολες οι υπολοιπες????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρονια πολλα σε όλες....

Εγω παλι εδω στην δουλεια,τουλαχιστον αυτες τις 3μερες

πέρασα αρκετά καλά ολο βόλτες,τραπεζόματα και πολύ παιχνίδι

με τον μικρό...

Βλέπω ακόμα παιδευομαστε με τις ιώσεις και εμένα ο μικρός

έχει πολύ βήχα και όλο το βράδυ την βγάλαμε στο σαλόνι γιατί

τον εφερνε αναγούλες...

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

Καλέ τι πάθατε όλες;;;;;; Περαστικά σε σας και τα ζουζουνια σας!!! Αντε να είναι τα τελευταία και το 2011 να μην αρρωστήσουμε καθόλου!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις περάσαμε αρκετά καλά. Φάγαμε το Σάββατο μέχρι σκασμού!!! Πέξαμε και τα χαρτάκια μας. Ωραία ήταν ζεστά και οικογενιακά. Μου αρέσουν εμένα αυτά!!!! Ήρθε και ο Αγ Βασίλης και μας έφερε τα δώρα μας. Πολύ γέλιο!!! Έμεινε κόκκαλο ο μικρός :lol::lol::lol::lol: . Μας ανακοίνωσαν και ο αδερφός μου με τη κοπέλα του τους γάμους τους!!! Στους γονείς μου το ανακόνωσαν όταν ο ένας έκοβε την γαλοπούλα στη κουζίνα και ο άλλος έβαζε κρασί. Σοκ έπαθαν!!! Κοντεψε η μάνα μου να μαχαιρωθεί και ο πατέρας μου έριξε το μισό κρασί κάτω :lol::lol: Της κακομοίρας!!!!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες και πάλι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!

μπραβο βρε φλωριαννα!!!!!!!!!!!αυτα ειναι ευχαριστα πραγματα!!!με το καλο τα παιδια!!αντε τωρα θα γινεις και θεια!!!τελειο!ο δικος μου να δω ποτε θα με κανει θεια..χαχα!!

τονια τελειο η κρητη θελω να ερθω με την ευαγγελια κ τον αντρα μου το καλοκαιρι βεβαια να ειμαστε καλα!!!

βικυ αρρωστη κ πιτσα κολλαει.και εγω τελευταια τρελενομαι για πιτσα!!αλλα αντιστεκομαι!!!!!!!!!1χαχα,πως εισαι???περαστικουλια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα καλα εβδομαδα εγω τα ιδια πινω ζεστο τσαγακι...

εχω τρελο βρασιμο στο στηθος κ μπουκωμα κ κομαρες..........

αχ ποτε θα γινω καλα??κλαψ κλαψ

φλωριαννα αντε ωραια θα εχετε κ γαμους.....τι εγινε με το μητσαρα κ το σαντα πως του φανηκε??

βασω σταμμυ φιλακια πολλααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαστε όλες καλές....

Μάλλον καλοπερνάτε για να μην δινετε ούτε ένα σημάδι

Βαρέθηκα στην κολοδουλεια αντε να σχολασω να παω στο σπιτάκι

μου να κοιμηθώ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΕ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ :evil::evil: ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΠΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΕΝΑΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑ ΒΡΕΦΗ;;; :evil::evil: ΑΥΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ...

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΜΙΞΕΣ ΕΔΩ Κ 10 ΜΕΡΕΣ...ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΕΤΟΣ;;ΕΥΧΟΜΕ ΤΟ 2011 ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΛΙΟΚΑΙΡΟ...

ΣΤΑΜΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ...

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΔΙΑΒΑΣΑ...

ΛΟΙΠΟΝ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΠΟΝΟΚΟΙΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΡΘΑΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΧΡΗΣΤΑΚΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΕ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ...ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 12 ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΤΗΛ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΩ ΒΑΠΤΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ, ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΝΗΣΙΩΤΙΚΑ ΗΤΑΝ Η ΣΤΕΛΛΙΝΑ ΚΟΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ...Ε Κ ΜΙΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΓΥΡΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ :lol::lol::lol::lol: 7 Η ΩΡΑ...ΧΩΡΕΥΑΜΕ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!

ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ Ε Η ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ!! :lol: ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ Κ Η ΜΕΡΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΗΚΕ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΔΩΣΑ Κ ΕΓΩ ΒΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!! :lol:

ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ 38 ΠΥΡΕΤΟ... :cry::cry: ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ;;ΧΩΡΙΣ ΜΙΞΕΣ ΤΙΠΟΤΑ...ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΛΕΓΑ ΠΡΙΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ :evil: ΤΡΕΜΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΟΥ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...