Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίσια τι κάνετε?

Εμείς εδω πολύ κρύο χιονιζει και είναι καταπληκτικά ανυπομονω

να σχολάσω και να παμε να παιξουμε με τον μικρό χιονοπόλεμο... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimeroudia!ti egine kopelies?ola kala?

pigame kaname emvolio kai ton exw edw simera ton tarzan..

tonaki mou polu lupamai...eilikrina..den kserw ti allo na sou pw..

eraki mou auto exei simasia na pernane kala ta paidakia se tetoies faseis!auti einai i epituxia!mpravo sas!!!

bikaki ti leei?emena irthane 2 filoi xtes..variomouna apisteuta..alla den thelane na me afisoune moni...me priksane kai irthane!den kaname kai polla afou o xaris argise na sikwthei apo to messimeriano upno kai den elege na nustaksei!!!

lenaki ante na teleiwnete na iremisete epitelous...

flwrianaki eiste kalutera toulaxiston?

oi upoloipes pou gurnate?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαστε ιωαννακη εδω παιζουμε τουβλακια με το χαρη....

θελω να βγουμε καμια βολτα κ το σκεφτομαι ρε γμτ με αυτο το κρυο βαριεμε κ σπιτι ...

τελικα εφτιαξα ζυμαρακι θα κανω πιτσουλα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααααα!!!τι κανετε?????? :D ευχαριστω κ παλι για τις ευχες σας!!!

τονια μου λυπαμαι για το σκυλακι σας... :( τουλαχιστον τωρα δεν θα υποφερει πια!

βικυ καλεε τι ειπε ο χαρης??κοκκαλο μεινατε ε???χιχι!!ετσι ετσι μας στελνουν τα ζιζανια...αδιαβαστους!!! :lol::lol:

σημερα εκανα γενικη...τι εκανα...ακομα κανω.....τρεχω να τα προλαβω ολα για να δω νησι το βραδυ με ηρεμια!!! :D:mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάπως καλύτερα είμαστε Ιωαννάκι μου, και εγω φασολόδα έχω για σήμερα. Αύριο τραχανά για το κρύο!!!!!!!!!

ΣΟΦΕΡΙΝΑ τι κάνετε;; Χρόνια σας πολλά καλέ!!! Πως πάει η οδήγηση;; Τον πήρες τον αέρα;;; Γενική εε;; Μπράβο κοπελάρα μου. Χαρά στο κουράγιο σου. Εγώ έχω ενα σπίτι μπάχαλο!!!! Πάω για συμμάζεμα το απόγευμα :shock::shock::shock: .

ΒΙΚΑΚΙ μου, σας έστειλε ο Χαράκης εε;; Εμένα που άρχισε να λέει ΓΑ@@ΤΟ;; Τα είδα όλα, που το ακουσε και το ξεπατήκωσε;; Μάλλον από τον πατέρα μου :shock::shock: . Πως να του το ξεκόψω δεν ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φλωριαννα μουυυυ!!ευχαριστω παρα πολυ!!!!!

ε η οδηγηση καλα παει!!!μια φορα εχω παει μονη μου τον νικολα σχολειο κ μια για ψωνια κ στο φουρνο!!αφου φυσικα εκανα κ 20 σταυριυς στο δρομο!!! :lol::lol:

καθε λιγο κ λιγακι λεω ''θελετε τιποτα απ'εξω???να πεταχτω??''!!!!!! :lol::lol: μ'αρεσει πολυ!!!!καλα ο σπυρος μου λεει ''ησυχασε παιδακι μου,βγαλε απ'το μυαλο σου οτι τι αμαξι ειναι παιχνιδι στο λουνα παρκ''!!!!αχαχαχαχα!!!σαν χαζοχαρουμενο κανω οποτε οδηγω!!!! :lol::lol:

εσεις τι κανετε???ααααααααα δεν σας ειπα ολη νυχτα ξυπνουσε η μαρια κ το πρωι επιανε το αυτι της κ μου ελεγε ναειι ναεειιι!!ποναει δηλαδη! :cry: τελικα εχει ωτιτιδα κ αρχιζουμε αντιβιωση! :?:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γαμωτο...αντιβιωση για καμια βδομαδα!!!την augumentin!αντιβιωση δεν ειναι βρε παιδια??? :? κ depon σιροπακι για τον πονο η' αν ανεβασει πυρετο!!!ευτυχως ειναι σκληρο καρυδι!!χιχι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε μανουλες???

εγω περασα ενα πολυ δημιουργικο μεσημερι ανεβηκε το κοριτσακι απο κατω (η νυφη μου) πανω κ παιζαμε κ οι 3 βαφτηκαμε εκεινη την εβαψα πριγκηπησα κ το χαρη σπαιντερμαν κ εγω κοριτσι των λουλουδιων :lol::lol::lol::lol: τωρα ηρθε ο μπαμπας της κ τη πηρε ευτυχως παιξαμε ηρεμα στην αρχη πανικοβληθηκα με 2 παιδια μονη στο σπιτι αλλα οκ τα απασχολησα κ τα 2 κ περασε η ωρα τωρα βεβαια νιωθω κομματια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τί κάνετε???

εγώ πριν λίγο γύρισα σπίτι φάγαμε και ξεκινάω homework..ω ναι έχω φέρει δουλειά και για το σπίτι αφού δεν τα πρόλαβα όλα στο μαγαζί... :|

Τόνια μου λυπάμαι...καλύτερα για το σκυλάκι σου όμως να μην ποναει...ε?

Αντριαννα κι εγω στην αρχή έτσι ήμουν...με το παραμικρό να οδηγήσω ήθελα...σε καταλαβαίνω απόλυτα...τώρα παρακαλάω να μην χρειάζεται να οδηγήσω...το βαρέθηκα..καλά κάνω και καμμιά 300αριά χιλιόμετρα ημερησίως βέβαια οπότε λογικό να έχω βαρεθεί...κι ειδικά μες την Αθήνα...

Πώς είναι το Μαράκι σου?? Ελπίζω να είναι πολύ καλύτερα!

Φλωριάννα μου χρόνια σου πολλά έστω και καθυστερημένα..πως είναι ο Δημητράκης??καλύτερα εύχομαι!

Βικυ!!!!!!Ελεος....αμάν αυτά τα γλυκά σου...με ξεσηκώνεις......μιαμ μιαμ τί προφιτερολ είναι αυτό?? θα θελα να πεσω με τα μουτρα να το φαω όλο...!!!

Βικουλίνι πως πήγε η μαζωξη χθες?? Όλα καλά?? Δεν πιστεύω να σε νευρίασαν πάλι θα τους μαλώσω...!! Πώς είναι τα παιδάκια?

Αδερφούλα μου τελικά δεν τα καταφερα να μπω το μεσημερι με πηρε ο υπνος και το βραδακι παλι ειχα κοσμο σπιτι...ερχονται με δόσεις για την γιορτη μου και του Νικόλα...καθε μερα κοσμο εχουμε τελικα ευτυχως σήμερα δεν περιμενω κανεναν και αφου τελειωσω με τα τιμολογια θα ξαπλωσω να ηρεμησω...με περιμενει δυσκολη μερα αυριο...

Ιωαννακι μου όλα καλα?? Τί εμβόλιο κανατε?? Βρε κορίτσια εμενα μου είπε σε 2 χρονια παλι η γιατρος...κι εσάς ή μόνο εμενα μου ειπε σε 2 χρονια παλι??

Φιλάκια σε όλες καλό απόγευμα..περαστικούλια στα αρρωστουλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooooooooo!molis fagame...variomouna ki eftiaxa patatoules k auga giati fasolada gia vradu de leei!!

katerinaki emeis meiname pisw me tis arrwsties logw statmou opote den eimai kalo metro sugkrisis..an kai allo ena mas emeine kai nomizw mou eipe to 2013 pali..

antrianaki perastika sas koritsaki mou!!!!

bikaki tetoia na mou les na me anevazeis!!!exw parei vevaia geusi kai apo to bikoulini oson afora to pws pernas me 2 paidia..alla entaksei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: ελα ρε ιωαννακη δεν σε φοβαμαι :D:D:D:D

κατερινα κ μεις 4 ετων παλι εμβολιο

μολις ξαπλωσε ο χαρακης ετοιμαζετε για νανι παντα οταν λειπει ο νικος κοιματε νωρις...

αυριο το πρωι θα ερθει η νονα μας :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανούλες?

Με το που ηρθα ξεκινησα δουλειες, τωρα μαζεψα την κρεβατοκάμαρα και θα χαλαρώσω εδώ σε λίγο.. αλλα πρώτα πρέπει να βάλω τον μικρό για νάνιι..

Τονια μου και εγώ λυπάμαι για το σκυλάκι σου.. Κουράγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! ωραια ανοιξατε το 6 και εγω η τρελλη εγραψα ολοκληρο κατεβατο στο 5 ,τωρα βαριεμαι να τα ξαναγραψω ολες καλα κατα τα αλλα?και εγω μια χαρα παντρεψα το αδερφουλι μου το σαββατο γιναμε αρχαιοι απο το κρυο ,συναχοθικε λιγο το αγορακι μου,αλλα ολα γενικοτερα πηγαν τελεια και την αλλη εβδομαδα λεω να μπουμε οικογενειακως για τα καλα στο εορταστικο κλιμα φτιαχνοντας η μανουλα και συζηγος ωραιοτατα μελομακαρονα και κουραμπιεδες.αυτα εν ολιγις καλη σας νυχτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?

Εγώ εχθές μόλις σχολασα πήρα το μικρο και παίξαμε χιονοπόλεμο ήταν τέλεια...αλλα

δυστηχώς σήμερα όλα έλιωσαν...

Αυριο απεργούμε και θα είμαι αραχτή στο σπίτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κορίτσια!!!

Κρυώνω.....& νυστάζω....

Έχω άρρωστη την Μαρία μου και κοιμόμαστε μαζί για να την προσέχω...

Θέλω να ελπίζω ότι δεν θα κολλήσει και ο Λεωνίδας....για να δούμε, τουλάχιστον μέχρι στιγμής είμαστε καλά.

Καλημέρα Βάσω, για ξυπνήστε και οι υπόλοιπες να τα πούμε..... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βήχα έχουμε κανά 2μηνο τώρα!!!! :o:o

Αλλά σε γενικές γραμμές καλά πάμε, να φανταστείς είναι η πρώτη χρονιά στον παιδικό σταθμό για την κόρη μου και έχει αρρωστήσει 2 φορές.

Σήμερα θα την πάω παιδίατρο, έχει υψηλό πυτερό και έκανε και 2φορές εμετό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...