Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια μου. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!!!!!!!!

Ωραίο το μαμμυ χριτουγεννιάτικο!!!!!!!!!!!!!!

ΒΙΚΑΚΙ πολύ χαίρομαι που περάσατε καλά!! Ειναι λίγο ταλαιπωρία με τα μικρά, αλλά πρέπει να του άρεσε εε;;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ καλέ δουλίτσες. Ελπίζω να τελειώσεις γρήγορα σήμερα μέρα που είναι.! Φιλάκια στα μπουμπουκάκια σου!!!

ΑΣΠΑΚΙ μου, σου εύχομαι να φύγεις νωρίτερα από τη δουλειά σήμερα!!! Το ίδιο εύχομαι και για μένα βέβαια :lol::lol::lol:

Εχθες ανταλλάξαμε δώρα με τον άντρα μου!!!! Του έκανα δώρο drums που είχε λυσάξει από την μέρα που τον γνώρισα!!! (12 χρόνια τώρα!!!!)

Εμενα αφού μου έβγαλε το λάδι με ένα κινήγι θυσαυρού που μου έκανε (3 ορόφους ανεβοκατέβηκα!!!!) τελικά βρήκα το δώρο μου!!! Ένα πακέτο spa- μασαζ!!!!! Το χριαζόμουνα!!! :lol::lol::lol:

Σήμερα πήρε η μαμά μου τον μικρό Αθήνα, θα πάνε στο Ζάππειο να δούνε τις νεράιδες και τον Αγ. Βασίλη και βόλτα στα μαγαζιά!!!! Πόσο θα ήθελα να είμαι μαζί τους :( . Αλλά βλέπετε η δουλειά....... Το βράδυ έχουμε κανονίσει με ένα φίλο να ντυθεί Αγ. Βασίλης και να του φέρει το δώρο του. Ετοιμάσαμε και πιάτο με μελομακαράνα και κουραμπιέδες και ένα ποτήρι χυμο για να πάρει δυνάμεις και να συνεχίσει το μοίρασμα των δώρων στα άλλα παιδάκια!!!!

Αχ, πως μ'αρέσουν τα Χριστούγεννα. Τώρα με τον μικρό ξαναγίνομαι και εγώ παιδί :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου!!!! Καλά Χριστούγεννα και πάλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πήρε η μαμά μου τον μικρό Αθήνα, θα πάνε στο Ζάππειο να δούνε τις νεράιδες και τον Αγ. Βασίλη και βόλτα στα μαγαζιά!!!!

Αχ, πως μ'αρέσουν τα Χριστούγεννα. Τώρα με τον μικρό ξαναγίνομαι και εγώ παιδί :lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου!!!! Καλά Χριστούγεννα και πάλι!!!!!

Και του χρόνου Φλωριάνα, με υγεία και λιγότερη γκρίνια.

Εγώ λέω να πάω τα μικρά Ζάππειο Δευτέρα ή Τρίτη που έχω άδεια και δεν θα έχει πολύ κόσμο. Ελπίζω να αξίζει τον κόπο, για να δούμε....

Παρεπιπτόντως....ωραία δώρα ανταλλάξατε!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ θα σας γράψω εντυπώσεις από το Ζάππειο. Πάντως σήμερα η Αθήνα είναι άδεια!!!! Ψυχή στο μετρό!!!!! Όσο για τα δώρα, ελπίζω να ευχαριστιθώ το μασαζάκι. Δεν εχω κάνει ποτε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, ναι θα περιμένω να μου πεις.

Εδώ που τα λέμε,με τόσα που γίνονται στο κέντρο πως να έχει κόσμο....κρίμα για τα καταστήματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννα χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

τελειο το δωρο θα το καταευχαριστηθεις πιστεψε με,λετε να κατεβουμε αθηνα???εγω ελεγα οτι θα γινετε πανικος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδί μου. Μας πεθάνανε με τις απεργίες. Τι φταίνε οι επιχειρήσεις, που περιμένουνε αυτές τις λίγες μέρες να δουλέψουν μπας και γλυτωσουν το κλεισιμο και τις απολύσεις των εργαζομένων!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλά κοριτσάκια μου γλυκά! Σας ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου ότι καλύτερο να σας έρθει στην ζωή σας και στα παιδάκια σας..

snow.JPG[/attachment:3j92zblf]

εμείς ξέρετε.. ειμαστε κάπως Down...

Αντριαννάκι μου χρονια σου πολλα!!! Οτι καλύτερο σας εύχομαι! ;)

post-4408-13873935879164_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Τι κάνετε?

Εγω δουλειά μόλις ήρθα :( Δεν έχει τίποτα

Μας κάνουν και χάρη θα σχολάσουμε 1ωρα πιο νωρίς αντι για 19:00

θα φύγουμε 18:00 ακριβώς όταν κλείνει η αγορά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!xronia polla!!!!me ugeia koritsakia mou!!!!

emeis kalutera...pairnei gia ola farmako...tespa min leme ta idia k ta idia...

bikoulini trexeis eee??euxomai na perasete teleia..

bikaki ola kala??exeis ta 2 antrakia sou e??mpravo na to xareite..

eraki min stenaxwriesai...snif...

stamy mou perastika sas ki esas...

kala na perasete oles oi manoulitses me tis families sas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ !!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΟΥΚΟ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗ...ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΤΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ!!

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ;;ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ!!!ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΓΙΝΕΣΕ 20 ΟΠΩΣ Η ΒΙΚΑΡΑ;; :lol::lol::lol: ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΕΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΣΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΥΣΕΙ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΠΙΟ ΑΡΓΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ :shock::shock: Ε ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΥΜΒΕΝΟΥΝ ΑΥΤΑ :cry::cry: ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ;;;

ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΧΤΕΣ ΤΗΛ ΑΠΟ ΔΕΥΑΠ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΑΝ ΜΕΤΡΗΣΑΝ ΤΑ ΡΟΛΟΓΙΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΨΕΙ ΤΟΟΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΥΒΙΚΑ...ΦΕΥΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤ Ο ΡΟΛΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Κ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ 450 ΚΥΒΙΚΑ ΩΣ ΤΩΡΑ :shock::shock::shock: ΤΑ ΧΑΣΑΜΕ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΕΡΟ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΡΟΗ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ Η ΣΩΛΗΝΑ :shock::shock::shock: ΥΔΡΑΥΛΙΚΟ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΑΒΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗ ΣΩΛΗΝΑ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΠΛΟΣ...

ΦΑΝΤΑΣΤΗΤΕ ΤΩΡΑ ΣΚΙΝΙΚΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΥΝΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ Κ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΝΕΡΟ...ΑΝΟΙΞΕ ΚΛΕΙΣΕ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΑΚΟΜΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΚΑΒΕΙ :shock: ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΗΔΗ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1300 ΕΥΡΩ.. :shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΕΛΕΟΣ...Κ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ;;ΤΗ ΚΑΝΤΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;;ΜΑΣ ΜΕΝΑΝ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ;;;ΕΤΣΙ ΜΟΥΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΤΡΑΒΑΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ... :cry::cry::cry:

ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΣ 6 ΝΑ ΠΑΩ ΚΟΜΜΟΤΗΡΙΟ...ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...Η ΜΑΜΑ ΜΟΥΕΧΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΓΙΟ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ (10 ΜΗΝΩΝ) :cry::cry::cry: ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΗΣ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΜΑΖΙ;;Κ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΚΑΛΑ;;ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΟΝΙΜΗ....

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ...ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ...ΑΝΤΕ ΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΞΕΘΥΜΑΝΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ :cry::cry::cry::cry:

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες τώρα ρε Βικούλινι;;;; Δεν μπορείτε να τους πείτε για τον σωλήνα;; Είναι της ΕΥΔΑΠ ή του σπιτιού σας;;; Χριστουγεννιάτικο δώρο εεε;;;

ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια και Καλά Χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!! :D [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Καλε τι ομορφο που εγινε το μαμμυ!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ανδριανα να τα εκατοστησεις!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] Τι ωραια να εχεις γενεθλια παραμονη Χριστουγεννων!!!!!! :D

Βικακι σας ταλαιπωρησε ο Χαρουλης προχθες;;;;Μωρε ειναι μικρα ακομη για τετοιους τζερτζελεδες..του χρονου αστον στις γιαγιαδες που να το χαρειτε κι εσεις περισσοτερο! ;)

Φλωριανα τελεια τα δωρα σας!!!πολυ προτοτυπα!!!!! :D Ελπιζω να μη ξεκουφανει τη γειτονια ο αντρας σου!!! :lol::lol::lol:

Βικουλινι τα χεις παιξει καημενουλα ε;;;;; :( Καλα κανεις και μας τα λες να ξεθυμανεις! ;) Σε καταλαβαινω απολυτα,ειδικα με το θεμα ποιυ δεν εχεις που να αφησεις τα παιδια να ξελαμπικαρεις κι εσυ λιγακι! Κι εμενα η μανα μου ειναι ακριβως απο πανω,αλλα της εχουν παρκαρει τη μικρη ο αδερφος μου με τη νυφη μου απο την ωρα που γεννηθηκε κι εμενα με εχει στο κλασιμο!!! :evil:

Κι αν κανω και παραπονα με λεει και αχαριστη!! :shock::wtf::crazy:[smilie=angry4.gif]

Ξερω πως ειναι να πνιγεσαι και να μην μπορεις να μεινεις μια ωρα μονη σου να ανασυγκροτησεις τον εαυτο σου!!! :?:(

Καλα τωρα που θα ερθει και η μπεμπα....με βλεπω με ζουρλομανδυα!!! :roll:

Mammyslove(πως σε λενε καλε;;;) μια χαρα και η δικια σου μπουμπου!!! :P βλεπω κι εσυ κοντευεις! Παντως εμενα αυτη τη φορα μου φαινεται οτι δε περναει ο καιρος με τιποτα... :roll: Κι ανυπομονω κι εγω τοσο πολυ να τη δω!!! :x Εβαψα το δωματιο προχθες,κρεμασα και τις κουρτινες που πηρα σημερα...αχχχχ γινεται πολυ ομορφο!!! :ymblushing::x

Ερη,Τζοανακι,Βασουλα,Σταμυ,Ελιζα,Ασπα πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου τι κανετε????πριν μια ωρα μαζευτηκαμε κ τελικα θα μαζευτουμε ολοι εδω για μαμ κ εχω αρχισει τρεχατε ποδαρακια εφαγα κ καλα κ τωρα δεν μπορω να κουνησω απο τη βαρυστομαχια.....

κοριτσακια μου καλα να περασουμε ολοι

φιλακια πολλααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΑΑΚΙΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥ!!!!ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ Κ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ!!!!!!!!

τι κανετε???εμεις τωρα ετοιμαζομαστε να παμε για φαγητο στην γιαγια μου!!!!

σας ευχαριστω παρα παρα πολυ για τις ευχουλες χτες!!!!!δεν προλαβαινα να μπω!!!!να ειστε καλα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕς ΧΡΟΝΙΑ ΜΑς ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΥΤΙΧΗΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΑ!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΜΑς ΚΑΙ ΤΗς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕς ΜΑς..ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους....και πολύ περισσότερο στους εορτάζοντες!!!

Το μεσημεράκι γυρίσαμε από τα πεθερικά μου, όπου μαζευτήκαμε όλοι για το γιορτινό τραπέζι.

Περάσαμε πάρα πολύ ωραία, όπως κάθε χρόνο άλλωστε....τα μικρά ευχαριστήθηκαν παιχνίδι με τα καινούργια τους δώρα.

Εύχομαι σε όλες σας, υγεία, αγάπη και τύχη !!!

Χρόνια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια εγω χαλιαααααααα :(:(:(:( πηγαμε στην αδερφη μου να φαμε τωρα το βραδακι κ σε μια ωρα φυγαμε εγω χαλια με πυρετο ελεοςςςςςςςς :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...