Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε εγω εδώ πάλι δουλειά...

Τα νέυρα μου,αυριο είμαι πάλι 11:00 με 19:00 και δεν θα προλαβώ να κάνω

τίποτα,ήθελα να πάω να πάρω δωράκια εχθές δεν πήγα και για σήμερα δεν

ξέρω αν θα προλάβω....Όλοι δουλέυουν μέχρι τις 2 και εγώ με ένα άλλο

άτομο μεχρι 7 ΕΛΕΟΣ έδω από σήμερα δεν έχουμε δουλειά αυριο θα έχουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπομονή Βασούλα μου. Θα περάσει και αυτή η μέρα. Τα μαγαζιά κλείνουν στις 8.30 σίγουρα δεν θα προλάβεις σήμερα να ψωνίσεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο την ταραχή μου το έστειλα 2 φορές :)

Δεν ξερώ αν θα προλάβω γιατι μένουμε σε χωριό και είναι 45λεπτά μέχρι

να πάμε κέντρο αχ δεν ξέρω μπορεί να στείλω κ την μαμά μου,έχουμε

κ το ίδιο γούστο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάθε Χριστούγεννα είχα 5 μέρες άδειά και φέτος μου κακοφαίνετε

πολύ...Αλλά χαζομάρα μου γιάτι αλλοι παρακαλάνε να δουλευουν και

εγώ που έχω δουλειά γκρινιάζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε δε βαριέσαι...και η γκρίνια μες στο πρόγραμμα είναι.

Αλλά έχεις δίκαιο, ευτυχώς που έχουμε και δουλειά να λέμε.

Μια κοπέλα που μιλάμε στο "παιδάκια 2007", για την κόρη μου δηλαδή, εχθές της ανακοίνωσε ο εργοδότης της ότι δεν την χρειάζεται άλλο.

Ωραίο χριστουγεννιάτικο δώρο εεε???? Τι να πει κι αυτή μετά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέτοια δώράκια μακριά....

Δυστυχώς έτσι είναι και έμενα την μαμά μου έχθες τις

είπαν πως σήμερα θα είναι η τελευταία της μέρα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou!ti kanete?

emeis...teleia!!!xaxa!o mikros einai xalia ksekinisame kai antiviwsi,ektos apo maskes kai orous sunexeia!ti kala!kollise ki emena...kai ton alex...kai eimaste super!to apogeuma tha pame sto paidwn giati olo to vradu eklaige gia to auti tou kai mas eipe i paidiatros oti apo to sapouni exei mazeutei keri sto eswteriko kai prepei na pame se wrila...auta ta omorfa nea mas..kai fusika opws kathe xristougenna edw kai 3 xronia tha ta perasoume monoi mas sto spiti...!to mono kalo einai oti den tha pame sta petherika... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

tonaki an kai kathusterimena na ton xaireste to mikrouli!!!kai me to kalo to 2o..antraki sas!!!

vasw upomoni...

bikoulini den sxoliazw tin kathariotita...i trela den paei sta vouna...

bikara pou eisai ksenuxtisa?ola kala?

stamy perastika sas ki esas!

filia se olesssssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!! :D

Πως τρεχω παλι σημερα σα το Βεγγο και δε προλαβαινω να κλασω;;;;!!!!! :crazy:

Καλα αν καταφερω και πιασω τις 36 εβδομαδες με αυτη τη κουραση που τραβαω θα ειναι θαυμα!!! :?

Βικουλινι εγω απο οταν εμεινα εγγυος το 2ο αποφασισα να παρω γυναικα 1 φορα την εβδομαδα...ειπα,κομμωτηρια,μανικιουρ-πεντικιουρ κτλ δε κανω,εξοδους εχουμε πολυ σπανια λογω πολλης δουλειας του Μακη και ελειψης παρεας,ε τουλαχιστον να παρω μια γυναικα να με βοηθαει στις δουλειες?(ειναι και μεγαλο το σπιτι..)! ;)

Αλλωστε κανει 3 ωρες καθε φορα και παιρνει 15 ευρω..νομιζω δεν ειναι τραγικο το ποσο.. :roll:

Οποτε τις καλες μερες παιρνω τον Αλεξ και βολταρουμε! ;) Τωρα βεβαια που θα ερθει και η μπουμπου δε ξερω αν το κανω με την ιδια ευκολια... :?

Τζοανακι ο δικος μου Αλεξανδρος ειχε γενεθλια,οχι της αλλης Τονιας! :D Εγω περιμενω μπεμπα αυτη τη φορα... :D Το πα εγω οτι θα μας μπερδευετε!! :lol: Ευχαριστω παντως για τις ευχες! :P

Βασουλα πικρα το ωραριο σου αλλα τετοιες εποχες οντως πρεπει να λεμε και δοξα το θεο... :( Ειναι σπασιμο ομως το ξερω...βλεπω και τον αντρα μου που δουλευει στο τοπικο καναλι και κανει κατι τρελα ωραρια ανεξαρτητου γιορτης και σχολης....και δε πληρωνεται κιολας της προκοπης!!! :evil:

Γιαυτο λεω μακαρι να μπορουσαμε κι εμεις να τη "κανουμε" οπως η Ερη! :?

Βικουλα τι εγινε το καψατε χθες και δεν εχετε σηκωμο σημερα;;;; :lol::lol:

Σταμυ και Τζοανακι περαστικα στα μικρουλια σας... :( κι ο δικος μο0υ με βηχα και μυξα ειναι παλι ,αλλα προς το παρον τον αφηνω να το αντιμετωπισει μονος του ο οργανισμος του γιατι μεσα σε 3 μηνες εχει παρει 2 μπουκαλια σιροπι και 1 αερολι+φλιξοταιντ! απο τοτε που εκανε παλι 2 μαζεμενα εμβολια δε λεει να συνελθει!!! :evil:

Εμα στη μπεμπα λεω να αλλαξω τροπαριο με τα εμβολια και να τα κανω πολυ πιο χαλαρα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Ε ,ΜΕΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΒΗΧΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ.

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕ Κ ΕΔΕΙΧΝΕ ΣΑΝ ΑΠΛΟΣ ΒΗΧΑΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ,ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ??Η ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΛΗ???ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ??Η ΔΑΣΚΑΛΑ ΠΩΣ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΕ???ΤΕΛΕΙΟΣ ΘΑ ΗΤΑΝ.ΠΑΡΕ ΜΕ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ,ΦΙΛΙΑ.

JONAKI ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ,ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ??Η ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ??ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.ΤΟ ΟΤΙ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΗΡΙΟ,ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΦΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ...!

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ???

ΤΡΟΥΦΑΚΙΑ ΑΚΟΥΩ ??ΕΥΚΟΛΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι επιτελους μολις τελειωσα το σπιτι απο τις 11 το πρωι

λοιπον περασαμε ωραια αλλα για να ειμαι ειλικρινης δεν θα το ξανακανω με το χαρη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ταλαιπωρηθηκαμε κ οι 2 αλλα χορεψαμε στη πιστα μανα κ γιος νησιωτικα :lol::lol::lol::lol: καηκε μια ασφαλεια απο το μαγαζι κ η ζωντανη μουσικη ξεκινησε 11.30 2 φυγαμε το λυπηθηκα το αγορι μου μες στη τσιγαριλα καπνιστο εγινε ενταξει ηταν ομορφα αλλα ακομα ειναι πολυ μικρος σε 5,6 χρονια ισως το ξαναεπιχειρησω...

ο μπαμπας απο σημερα μεχρι κ δευτερα καθετε κ απο τη δευτερα μεχρι κ μετα τη πρωτοχρονια θα πηγαινει για καμια ωρα...

δεν παλευω να σχολιασω τιποτααααααααααα

αυριο εχει καλαντα γιουπι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?τονια και τζοανακι περαστικα στα μικρουλια σας!!!!!εγω σημερα ειχα γιατρο το κοριτσι μου εφτασε το 1250 και ειναι ολα μια χαρα......ο δε γιοκας μου καμαρωνε μεσα στο εξεταστηριο και ελεγε η μπεμπα μας και η μπεμπα μας και κοιτα το χερακι της και ωχ!χαλασε το κεφαλη της<αυτο οταν το εκανε ενχρωμο> καιγενικοτερα ειχε πλακα....οσο πλησιαζει ο καιρος ανυπομονω περισσοτερο να ερθει και η μπουμπου στον κοσμο:!!!!!!!!!!!καληνυχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντριαννα μου αγαπημενη χρονια πολλαααααααααααα να τα εκατοστησειςς να σε χαιρετε ολοι η οικογενεια σου καρδια μου φιλακια πολλα πολλα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΙΜΑΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ Ο ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ.. :cry:

ΑΣΠΑΚΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!ΜΟΥ ΞΑΝΑΛΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΙΠ;;

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ ...ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΣΥΝΤΑΓΗ ΓΙΑ ΝΤΙΠ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!

ΣΤΑΜΥ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΗΓΑΤΕ;;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΗ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΛΟΝΙ ΝΑ ΤΕΛΙΩΝΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και χρονια πολλα.Καλα χριστουγεννα με υγεια!

Βικυ μουωραια περασατε ε?Μπραβο και του χρονου!

Τζοανακι περαστικα σας!

Εμεις εχουμε ξυπνησει πρωι πρωι .Ο μπεμπης εχει πολυ γκρινια σημερα.Ελπιζω να στρωσει γιατι θελω να τον αφησω στον αντρα μου να κατεβω καμια βολτιτσα με τον μεγαλο!

Παω νατον αλλαξω τωρα και θα τα πουμε μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!ΜΟΥ ΞΑΝΑΛΕΣ ΤΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΤΙΠ;;

Εύκολο ντίπ: ένα γιαούρτι, 2 κουταλιές της σούπας μαγιονέζα και λίγη μουστάρδα.

Το συνοδεύσεις με κριτσίνι, αγγουράκι, καρότο, κ.α...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χρονια πολλα

να τα πουμε????

βικακυ ακου

1) 2κουταλ σουπ μαγιονεζα

1 κουτακ σουπ μουσταρδα

1κουταλακ γλυκο μελι παει με ολα :lol::lol:

2)2κουταλ σουπα μαγιονεζα

1 κουταλια σουπα κετσαπ

ανιθο η αποξεραμενο η φρεσκο πιπερακι τελειο για πατατες πατακια κ.τ.λ

3)σε μπλεντερακι θα βαλεις ενα κομματι ροκφορ κ οσο γαλα χρειαστει για να γινει πηχτο

4)κανε μια πιατελιτσα με αγγουρακι καροτακι κ ξυδακι απο πανω

5)μπορεις να παρεις κρακερ για καναπεδακια κ να τα αλειψεις με πατε ελιας,συκωτι γενικα με διαφορα πατε

6)εχει κατι ετοιμα ντιπ που συνοδευδευονται με νατσος που ειναι σουπερ

εχει σαλσα κοκκινη που ειναι λιγο καυτερο εχει τυριου που το ζεσταινει κ γινετε κρεμα κ εχει κ γουακαμολε τελειο κ βουτας τα νατσος

7)γιαουρτι με ανιθο πολυ δροσιστικο

8)μπορεις επισης σε κρακερΚΙΑ να αλειψεις σκορδοβουτυρο

9?)μπορεις να παρεις καμια τυροσαλατα τυροκαυτερη για τα κριτσινια

αμα εχει μεγαλη πιατελα μπορεις γυρω γυρω να βαλεις ειδη απο κριτσινια κ στη μεση τα ντιπ κ στην αλλη τα νατσος με αλλα ντιπ κ να τα βγαζεις σε πιατελες

αν δεν σ'αρεσει κατι απο αυτα πες μου να στειλω κ αλλα

τι κανετε κοριτσουδιααααααααααααααααααααααααα δουλεια εισαστε η σπιτι....

εμεις σηκωθηκαμε με το νικο πινουμεκαφε ακομα κανενα παιδακι να ερθει ρε :(:(:( θελω να βγω στ μπαλκονι κ αν δω κανενα να το φωναξω να ερθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...