Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 2 χρονια που ελειπε ο νικος ταξιδι το πασχα κ γυρισε μετα απο 2 εβδομαδες μαζευτηκαμε ολοι η παρεα μετα απο 2 εβδομαδες κ σουβλισαμε αρνι τσουγκρισαμε αυγα κ κανονικα ολα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: α φου ελειπε το αγορακι μου να μην νιωσει κ αυτος το πασχα

ευτυχως ολοι την ιδια τρελα κουβαλαμε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Τονια δεν σου ευχηθηκα για τον Αλεξανδρο!!!! :oops::oops::(

Χρονια σας πολλάααα!!! Να ειναι πάντα γερός, ευτυχισμένος και καλός άνθρωπος! Να το χαιρεσαι το ζουζουνι σου και με το καλό να έρθει και η μπουμπού σας! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε tonia28, είχατε γενέθλιααααα?????

Χρόνια σας πολλά, να τα εκατοστήσει το μπουμπούκι σου !!! :ymparty:

Είδες που σου λέω είμαι αλλού γι αλλού!!!!! :?:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελοκοτσιδού.....κοίτα μαρί την πρωτοχρονιά μην σουβλίσετε αρνί, χαχαχαχα.... :lol::lol::lol::lol:

:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μωρη κατουρηθηκα λεμεεεεεεεε!!!!!!!!!!!

Βικυ ειστε τρελοπαρεα και πολυ γουσταρω!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αν δω κανενα χαρταετο ξεμπαρκο κατα τον Αυγουστο θα ξερω ποιος τον πεταει!!!!!!! :)):)):))

Ερη μου σ'ευχαριστω πολυ πολυ για τις ευχες σου!!!!!!!!!! :YMHUG::x

Κι εσυ να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου που ειχε πριν λιγες μερες τα γενεθλια του!!! :-*

Βασουλα εσυ θελεις αδεια κι εγω εχω μπουχτησει στο σπιτι!!! 8-} Αλλα η δικη μου δουλεια ρε γαμωτο ειναι τετοια που δε ξεφευγω...αντι να κυνηγαω 1 στο σπιτι κυνηγαω 10 στο παιδικο σταθμο(εχω το βρεφικο τμημα γι αυτο ειναι 10, αλλιως θα ειχα 25!!! :shock: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια !!!!!απο νεα βλεπω αφθονα καλε δεν σας προλαβαινω......εγω γυρισα πριν κανα διωρο απο την δουλεια εφαγα εκανα το μπανακι μου και τωρα ειμαι ετοιμη μα κοιμηθω σαν το πουλακι....το απογευμα εχει παιδοτοπο το προγραμμα με 2 φιλες και τα παιδακια τους.....α!τονια να χαιρεσαι το καμαρι σου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!!!!!!!

Ευχαριστω παρα πολυ κι εσενα Φλωριανα μου για τις ευχες σου!!!!!! :x:-*

Να τους καμαρωνεις κι εσυ τους αντρες σου!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ!!!!!

ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΡΕΛΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΑ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ Κ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!ΒΙΚΑΡΑ ΓΡΑΨΕ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΓΙΑ ΝΤΙΠ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ!!!!!ΟΧΙ ΠΟΛΛΑ Κ ΜΠΕΡΔΕΨΩ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ!!1 :lol::lol::lol:

ΕΧΩ ΝΑ ΤΥΠΩΣΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΣΧΕΔΙΑ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ Κ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ...ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΑ ΦΤΥΣΩ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΡΕΧΩΩΩΩ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΕΤΕ!!!!ΚΑΙ ΠΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ;;;ΣΤΑΜΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;;;;;;;;;;;ΖΕΙΤΕ;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε Βικουλινι θα μας τρελανεις κι εσυ;;;; Οταν εχει τελεια μερα σου ερχεται ορεξη για γενικη καθαριοτητα;;;;;;; 8-} Δηλαδη οταν κανει ψωφοκρυο και βρεχει σε πιανει ο ιστρος για εκδρομες;;;;;;;;;; 8-}8-}:)):))

Mammyslove ευχαριστω πολυ!!!! :-* Αληθεια πως σε λενε για να σας μαθαινω σιγα σιγα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε βρε κορίτσια?

Εχω σκυλοβαρεθεί δεν έχουμε καθόλου δουλειά τώρα και κάθομαι σαν το χαζό

ετοιμη να κοιμηθώ...στις 7 τελειώνω αλλά δεν περνάει η ώρα με τίποτα...

Πεινάω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια τα καταφερε το ξεθεωσα γυρισαμε 5 κ επεσε τεζα το βραδυ θα ναι ετοιμος για λαλα

τονια μου καλε τι γαιδουρα που ειμαι να χαιρεσε τον αγοραρο σου να το καμαρωσετε οπως επιθυμειτε

βικακυ σημερα που συνοδευομαι απο το αντρακι μου το μικρο ενα ποτηρακι θα πιω οταν ειμαι με το μικρο δεν πινω...αν δεν ηταν αστο καλυτερα πως θα γυρναγα

ασπα ερη βασω φανη κ σε ολες τις υπολοιπες σας φιλω θα επανελθω αυριο κ με καυτες λετομερειες αν αργησω μην ανησυχησετε θα εχω πεσει σε κωμα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλα δεν εισαι γαιδουρα βρε χαζο!ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!! :-*

Να περασετε τελεια σημερα κι αυριο ρεπορτο με τα κατορθωματα του Χαρουλη!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELA ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ!!!ΖΩ ΑΛΛΑ ....ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΑΣΘΜΑΤΙΚΗ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙ,ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΜΑΣΚΑ Κ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ...ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΜΟΥ,ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ/...????

ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???ΕΧΩ ΤΗΣ ΜΑΥΡΕΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΘΑΡΗΣΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΤΩΡΑ ΦΙΛΑΚΙΑ,ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΘΑ ΜΠΩ Κ ΑΥΡΙΟ...ΒΥΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΑΣΠΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Η ΜΑΣΚΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΟΔΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΙΣΧΥΡΟ ΦΑΡΜΑΚΟ;;;ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ...ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ !!ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΣΟΥ;;;ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΟΛΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ....ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ Ε;;ΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ!!! :D

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΑΛΙ!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!

ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΛΕΥΕΙΣ;;ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΙΑ...ΟΛΟΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΚΤΛ...ΕΤΣΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΜΕ...ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!

ΤΟΝΙΑ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΕΡΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ Κ ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ!!

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΒΙΚΑΡΑΣ ΤΡΟΥΦΑΚΙΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ!!!!ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΚΩΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΦΩΝΑΖΕΙ!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!! Τι κάνετε;;;

Εγώ πήγα σήμερα και έφτιαξα κούπες με τη φωτο του Μητσαρα για δώρο στις γιαγιαδες και τους παππούδες. Πήρα και μανό μπας και βρω χρόνο και φτιάξω νύχι. Λέμε τώρα!!!!

ΣΤΑΜΥ μου, τι έπαθε μωλέ η μικρούλα;;; Αν τα καταφέρω θα περάσω να σας δω τις επόμενες μέρες. Θα σε πάρω τηλ. Μην στεναχωριέσαι όμως, εχώ ακούσει πάρα πολλά παιδάκια να έχουν μασκούλες, θα περάσει.

ΒΙΚΑΡΑ πως περάσατε;;; Τραγουδήσατε;;; Περιμενουμε νέα!!!!!!!!!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου, πως είστε;; Ετοιμα τα ντιπ;;;;

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε εγω εδώ πάλι δουλειά...

Τα νέυρα μου,αυριο είμαι πάλι 11:00 με 19:00 και δεν θα προλαβώ να κάνω

τίποτα,ήθελα να πάω να πάρω δωράκια εχθές δεν πήγα και για σήμερα δεν

ξέρω αν θα προλάβω....Όλοι δουλέυουν μέχρι τις 2 και εγώ με ένα άλλο

άτομο μεχρι 7 ΕΛΕΟΣ έδω από σήμερα δεν έχουμε δουλειά αυριο θα έχουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...