Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια ομορφες τι κανουμε πως πανε τα κεφια :D:D:D:D:D ???

ξυπνησα τωρα τελευταια κανω προοδους ξυπναω πριν το χαρηη

ασπακι μου γλυκο κ τσαχπινικο τις καλημερες μουυυυυυυυυυυυ :D:D:D:D

βικακυ μου τρελο κ ομορφο καλημεραααααααααααααααααααα....καλα εκανες κ πηγες βολτουλα

λοπον αμα θες θα κατσω να σου γραψε μερικα ντιπ για ντιπ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλλα κ για να μην τρελλενεσε ρε εχε μονο ξηρους καρπους κ κανα πατατακι κ τελειωσε υποθεση ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια κ εγω περιμενω ο χαρακης να τελειωσει το breakfast :lol::lol::lol: να παμε να αλλαξω ενα δωρο κ να παω χασαπη αλλα εχει κολλησει με το ντιεγκο στην τηλεοραση κ δεν βλεπω να γινετε προκοπη...κ θελω να τελειωσει μην μας παρει μεσημερι πρεπει να κοιμηθει σημερα για να εχει δυναμεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουμπουκια που λεει κ εκεινος κ οταν του ειπα θα ειναι κ ημαριαννα(ηλικιας 6 ετων)μου ειπε οτι θελει να κατσει εκεινη διπλα του κ οχι εγω :lol::lol::lol::lol::lol: αρχισαμε απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!Ξυπνησαμε και εμεις ολοι και γινεται ενας χαμος...Η μουσικη στο τερμα γιατι θελει να ακουει τον Φοστι τον χιονανθρωπο,ο μπεμπης γκρινιαζει αλλα δεν πτοουμαι!

Αχ θελω βολτιτσα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπουμπουκια που λεει κ εκεινος κ οταν του ειπα θα ειναι κ ημαριαννα(ηλικιας 6 ετων)μου ειπε οτι θελει να κατσει εκεινη διπλα του κ οχι εγω :lol::lol::lol::lol::lol: αρχισαμε απο τωρα

Σωστός ο μάγκας!!!!!!

Την καλημέρα μου στα υπόλοιπα κορίτσια.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε σήμερα;;;

ΒΙΚΑΚΙ - ΤΡΕΛΛΟΚΟΤΣΙΔΟΥ : Μπουζούκια εε;; Από τώρα στα βάσανα ο μικρός εε;; :lol::lol::lol: Αυριο Βιντεάκι όπωσδήποτε!!!!! Αντε βρε καλά να περάσετε!!!!!!! Εγω έκλεισα εισητηρια για ROXETTE το Μαιο στο TERA VIPE θα πάρω και τον μικρό μαζί να τον μειώ σιγά σιγά στα ακούσματα της μαμας :lol::lol::lol: .

Καλά σήμερα με κούφανε η δασκάλα στο σχολείο. Μου είπε ότι ο Μητσάρας θέλει να μιλάει αγγλικά συνέχεια και να παρακολουθεί τα μαθήματα αγγλικών που κάνουν τα μεγαλύτερα παιδάκια στο νηπιαγωγίο και κάθετε συνέχεια στο τμήμα των αγγλικών Παναγία!!!! Καλά του μιλάω αγγλικά στο σπίτι για να εξοικιώνεται (εχω διατελέσει και καθηγήτρια αγγλικών σε φροντηστήριο για κάποια χρόνια σαν δεύτερη απασχόληση) αλλά δεν περίμενα και τέτοιο ζήλο :lol::lol::lol: . (Μητσάρας και αγγλικά πάει;;; :lol::lol: ) Μακάρι το παιδάκι μπας και μαθει καμια - δυο γλώσσες και φύγει από αυτή τη χώρα - μπου@#$^&λο!!!!

ΤΟΝΙΑ28 πως περάσατε εχθές;;; Το γλέντησε ο μικρούλης;;;

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου υπομονή κοριτσάρα μου. Να περάσετε καλά στη γιορτή του άντρα σου. Μην κάνεις και πολλά πολλά. Καθώς λές φαγωμένοι θα είναι όλοι, κανενα ξηροκάρπι κλπ.

ΑΣΠΑΚΙ τι κάνετε εσεις καλέ;; Έτοιμοι για ψώνια;; Για πες το μπισκοτόσπιτο πως το φτιάχνεις;;;

Όλα τα άλλα κοριτσάκια καλά;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ τι κάνετε εσεις καλέ;; Έτοιμοι για ψώνια;; Για πες το μπισκοτόσπιτο πως το φτιάχνεις;;;

Όλα τα άλλα κοριτσάκια καλά;;;;;

Φλωριάνα ρίξε μια ματιά: http://www.sintagespareas.gr/sintages/x ... imper.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Φλωριάννα και εγώ του μιλούσα αγγλικά από πριν αποφασίσουμε να φύγουμε για το Τορόντο…

Νομίζω ότι τώρα πια μιλάει μία ελληνικά, μία αγγλικά γενικά ότι τον βολεύει καλύτερα και το θεωρεί πιο εύκολο.

Βικυ καλά να περάσετε!

Ασπα και εσείς στα ψώνια!

Εγώ έχω κάθε μέρα κόσμο τώρα σπίτι.. έρχονται να χαιρετήσουν τον Β…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσι ατι κάνετε?

Τόνια να χαιρεσε τον μικρούλη σου,πως περάσατε?

Εγώ μόλις ήρθα στην δουλειά και δεν έχω καθόλου όρεξη σήμερα,

όλοι εδώ σκοτωνονται για της άδειες τι να πω και εγώ που έχω μόνο

μια μέρα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Βάσω....κι εγώ μόνο 2 μέρες έχω άδεια, δεν είχε μείνει περισσότερο.

Όλοι οι υπόλοιποι θα λείπουν 1 εβδομάδα....αλλά δεν βαριέσαι....καλά να 'μαστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα έχω συμπαράσταση εσένα :D:D

Μετάνιωσα που τις πήρα όλες το καλοκαίρι ήθελα μωρέ μέρες που

είναι να μείνω με τον μικρό μου...αλλα τι να κάνουμε ας πούμε

δεν πειράζει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα πολυλογουδες μου!!! :D

Σας γραφω με δυσκολια γιατι ο ταλιμπαν ειναι σκαρφαλωμενος πανω μου!!! :crazy:

Ωραια περασαμε εχθες! Ο Αλεξ ειδικα περασε τελεια γιατι δε του χαλουσε κανενας χατηρι κι εφαγε οτι γλυκο,τουρτα,σοκολατα εβρισκε μπροστα του!!!! :lol:

Αλλα το σπιτι εγινε μπουρδελο και σημερα μαζευω και μαζεμο δεν εχει!!!! :roll:

Ευτυχως θα ερθει αυριο η γυναικα να κανει τα πιο ζορικα...

Νιωθω και μια κουραση λες και εσκαβα ρε παιδι μου...εχω και μπολικα πετρωματα στη κοιλια απο χθες...θα προσπαθησω να χαλαρωσω σημερα γιατι δε βλεπω να γλιτωνω τα prepar!!!! :?

Eλιζα μου περασατε κι εσεις απο αυτο το γολγοθα ε;;;;; δοξα το θεο που πηγαν ολα καλα!!!! :)

Μακαρι να γινει και με το δικο μου μπαμπα ετσι....Δυσκολες καταστασεις....

Τι να μαγειρεψεις ε;;; καθε μερα κι εγω την ιδια απορρια εχω...ευτυχως σημερα δε θα μαγειρεψω γιατι εχει φασολακια απο χθες κι ενα σωρο μπινελικια που περισεψαν απο το παρτακι! ;)

Θα κανω μονο μια κοτοσουπα να παω του μπαμπα μου στο νοσοκομειο...

Βρε δε κανεις μια ομελετα με πατατες και κολοκυθακια ροδελες που γινεται τσακ μπαμ να ξεμπερδευεις;!!!

Καλα Βικυ εισαι τρελοκομειο!!!!! :lol::lol::lol: Θα κανετε σημερα πραμονη επειδη δε βρισκεται μαγαζι στις 31;;;;;;;; :)):)):)) Αρα θα φερει και ο Αγιος Βασιλης τα δωρα απο σημερα;;;;; :lol::lol::lol:

Φλωριαννα γελασα με το γιοκα σου και τα αγγλικα!!! Πολυ μπροστα το παιδακι!!!!!:lol: Κι οπως πολυ σωστα ειπες,αστο να μαθει 2-3 ξενες γλωσσες μπας και ξεφυγει απο αυτο το μπουρδελο το Ελλαδισταν!!! :evil:

Να παει να βρει το Κωστακη της Ερης στο Τοροντο!!! :lol::lol:

Ερη του μιλουσες αποκλειστικα αγγλικα κι εμαθε;;; Κι εγω θα ηθελα να υπηρχε καποιος που θα του μιλουσε αποκλειστικα μια ξενη γλωσσα και να γινοταν διγλωσσος! ;)

Ασπα θα επιχειρησεις να πας τζαμπο ε;;;εγω πηγα προχθες και κοντεψα να λιποθυμησω απο το κοσμο!!! :o Αυτες τις μερες γινεται της τρελης!!!

Καλα τα μπισκοτοσπιτα ειναι τελεια!!! Να δω ποτε θα προκοψω κι εγω να κανω καμια φορα το τεμπελοσκυλο!!!! :?:lol:

Βικουλινι σε καταλαβαινω απολυτα με το θεμα της βολτας χωρις παιδια εστω και για δουλειες!!! Ειδικα το πρωτο καιρο και στο σουπερ μαρκετ να πηγαινα χωρις το μωρο(σπανια περιπτωση γιατι επαμε απο βοηθεια κι εγω σκιζω..) μου φαινοταν λες και πηγαινα ταξιδι!!!! 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα έχω συμπαράσταση εσένα :D:D

Μετάνιωσα που τις πήρα όλες το καλοκαίρι ήθελα μωρέ μέρες που

είναι να μείνω με τον μικρό μου...αλλα τι να κάνουμε ας πούμε

δεν πειράζει :)

Μην σκας....εδώ θα τα λέμε....τα 2 μας, χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπα θα επιχειρησεις να πας τζαμπο ε;;;εγω πηγα προχθες και κοντεψα να λιποθυμησω απο το κοσμο!!! :o Αυτες τις μερες γινεται της τρελης!!!

Καλα τα μπισκοτοσπιτα ειναι τελεια!!! Να δω ποτε θα προκοψω κι εγω να κανω καμια φορα το τεμπελοσκυλο!!!!

Που λές έκανα μια μαλακία και πήρα τα μισά απ΄ότι ήθελα.

Π.χ ήθελα να πάρω φόρμα και μπλούζα και ξέχασα το παντελόνι....είχα και πολλά να πάρω και τα έκανα ρόιδο.... :?

Ήθελα να ξερα που το χω το μυαλό μου???????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονιααααααααα ναι σημερα θα χουμε κ δωρα ;);););) για μικρους μεγαλους κανονικα ολα 12 θα ευχηθουμε ο ενας στον αλλο θα κοψουμε κ την πιταααα...θα μας περασει ο κοσμος για χαζα δεν θα εχει κ αδικο ευτυχως οπως ειπα ειναι δικο μας το μαγαζι κ μας παιρνει βεβαια τους εχουμε ενημερωσει κ μας λεει κατι θα κανουμε για τις 31 να μας βολεψει ειμαστε κ πολλα ατομα ρε γμτ..

καθε χρονο κανουμε ρεβεγιον στο σπιτι αλλα φετος δεν τη παλευω για μαζεματα μετα μεγαλωσα κιολας :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...