Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι ρε συ κ μεις οτι εχει χριστουγεννιατικο τρεχουμε η χαρα μας ολων,βασικα κ εγω ηθελα κεντρο αλλα με ολες τι απεργειες γινετε χαμος κ δεν παλευετε παντως αμα κατεβεις απο village μερια στειλε κανα σημα αν θες :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε κοντα στο πατρικο του νικου κ στο σπιτι της ερης,ο αντρας σου εκει μεγαλωσε :lol::lol::lol: μικρος που ειναι ο κοσμος ο νικος φαντασου ηξερε τον αντρα της ερης θα βρεθουμε ολοι γνωστοι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται ο άντρας μου από μικρός εκεί, με ένα διάλειμμα στην Αυστραλία....όπου έμεινε και για σπουδές.

Αλλά Νίκαια-Κορυδαλλό και πλατεία Ελευθεριας.....όλα τα μπαράκια τον ξέρουν, χαχαχα....

Κοίτα να δείς....θα γίνουμε και κοντοχωριανοί :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ!! Και Αυστραλία ακούω χαχα, ο πεθερός μου πρώτα στην Αυστραλία πήγε και μετά στον Καναδά...

Καλά για την Νίκαια τι να πω.. όλοι σε ενα τετράγωνο??? χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κ γω στα νιατα μου κορυδαλλο εμενα κ εβγαινα :lol::lol::lol::lol: κοιτα να δεις στην aurora k agora τωρα μονο για ψωνια κατεβαινω αλλα πηγαινω συχνα

ξυπνησε οπασας μου με φωναξε να του κανω μασαζ στη πλατη κ να του φτιαξω πρωινο αχ αυτος ο αντρας ειναι ο μονος που με κανει οτι θελει κ γουσταρω :lol::lol::lol::lol::lol:(για το χαρη μιλαω :lol::lol::lol::lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εν τω μεταξύ aurora & agora ήταν τα πρώτα μας ραντεβού.....εκεί με πήγαινε ο άντρας μου για να με ρήξει, χαχαχαχα.....ο άτιμος, με κατάφερε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι στην άδεια στο Ζαπειο να πάτε και στον εθνικό κήπο.

Συνταγμα μην κάνετε τον κόπο δεν εχουν κάνει σχεδόν τίποτα...

Εγώ δεν πάω πλατεία Ελευθερίας.. Μονο στο dp au meme ( http://www.dpam.com/) πάω γιατι μ'αρέσουν πολύ τα ρούχα τους!!

Γενικά τις τιμές στην Ταξιαρχών τις βρίσκω ακριβές. Στο Χαλάνδρι και στην Αγία Παρασκευή που μέναμε ήταν πιο φθηνά.. Μου κάνει τρομερή εντύπωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: δυσκολευτηκε?????ωραια ειναι ο κορυδαλλος αλλα μου τι δινουν κατι καφροι που η βολτα τους ειναι γυρω γυρω απο τη πλατεια με τσιτα μουσικη για να δειχτουν!!!!!!!!11
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω πηγα πριν κανα μην για μποτες κ η πιο φτηνη που βρηκα ηταν 130ε κ δεν τρελαθηκα κ λεω δεν πατε να χεστειτε σιγα μην την παρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά τις τιμές στην Ταξιαρχών τις βρίσκω ακριβές. Στο Χαλάνδρι και στην Αγία Παρασκευή που μέναμε ήταν πιο φθηνά.. Μου κάνει τρομερή εντύπωση..

Ναι δεν έχεις κι άδικο, τι διαπίστωσα αφού πρώτα έκανα αλλόγιστες σπατάλες.... :evil:

Αλήθεια στο Ζάππειο τι έχουν, να πάμε λές???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες εδώ Ασπάκι, εχει πολλά πραγματάκια στημμένα στο Ζαπειο!

http://www.pamebolta.gr/%CE%B5%CE%BA%CE ... E%B9%CE%BF

Ρε συ εγώ εχω ενα χρονο τώρα που ήρθαμε στην Νίκαια.

Πριν έρθω σκεφτόμουν ότι θα ειναι πιο φθηνή αγορά απο ότι ήταν στην Αγία Παρασκευή.. Οταν έκανα την πρώτη μου βόλτα απογοητεύτηκα οικτρά.. Δεν το πίστευα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax τι ωραία!!!! Σίγουρα θα πάμε, είμαστε και κοντά και ότι καλύτερο για Δευτέτα πρωί που δεν θα έχει και πολύ κόσμο!!!!

Τέλεια....σ΄ευχαριστώ για την ενημέρωση Έρη μυ!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...