Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

Αργυρω και να μην ησουν μαμα του 2008 καλα εκανες και μπηκες! Ολοι οι καλοι χωρανε! :D

Κι εγω του δοκιμασα ολα τα ειδη γαλατος,αλλα δεν επινε κανενα.. :? Μια φορα που ειχα παρει ενα ποτηρακι και ειχε ξετρελαθει να πινει απο εκει (αφου χυμο πορτοκαλι ξεκινησε χαρη σε αυτο το ποτηρακι) οποτε του εβαλα μεσα γαλα χωρις να το δει,του το δινω,τραβαει μια γερη ρουφηξια ολο λαχταρα και μολις παει το γαλα στο στομα του γουρλωσε τα ματια και το παραταει στο πατωμα με αηδια!!!Λες και δηλητηριαστηκε το σκατο!!! :blink::ymsick::lol:

Στην αρχη ειχα στεναχωρηθει,αλλα τωρα το εχω ξεπερασει... :roll:

Ερη νομιζω οτι λενε μεχρι τα 2 καλο ειναι να αποφευγεται το κανονικο γαλα που πινουμε εμεις διοτι οι πρωτεινες του αγελαδινου δεν ειναι ετσι τροποποιημενες οπως στα παιδικα και μπορει να τους πεσει βαρυ,οπως επισης δεν ειναι απορροφησιμο το ασβεστιο και οι βιταμινες απο τον οργανισμο τους...Τωρα τι να πω κι εγω εχω μπερδευτει...καθε λιγο και λιγακι βγαζουν και κατι καινουριο... :roll:

Βικυ κι εγω το εχω κοψει στην εγκυμοσυνη,αλλα νομιζω οτι δε θα αντεξω να μη καπνισω καθολου στο θηλασμο... :oops: Βασικα μακαρι να τα καταφερω αυτη τη φορα να θηλασω...γιατι αν δε τα καταφερω,θα το ξαναρχισω σιγουρα κανονικοτατα και τοτε θα ειναι χειροτερα οπως λενε οι γνωστες του θεματος! :?

Βικουλινι την ιδια περιπου διαφορα θα εχουν τα παιδια μας..πως ειναι τα πραγματα;;;; Θα τα γλυτωσω τα λεξοτανιλ;;;; 8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλες!!!!χρονια πολλα σε ολες κ καλες γιορτες να εχουμε!!!!!καλα ειστε???

Εγω ειμαι ετοιμοι για καταρευση....τετοια κουραση που ποναω ολοκληρη!!εκανα γενικη με την ευαγγελια να ουρλιαζει..καποιες φορες νομιζω οτι εκανα αγορι κ οχι κοριτσι!!!!

εσεις τι νεα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια εμεις ακομα μαζεμενοι εδω ψαχνουμε τι θα κανουμε 31 ολα κλεισμενα οικονομικη κριση σου λενε...

τη τεταρτη κλεισαμε να παμε στο μαγαζι που παμε με τα ρακομελα κ θα παρω κ το χαρη μαζι για να δουμεεεεεεεεεε :D:D

περιμενω κατι σουβλακια να χτυπησωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη ορεξη βικυ!!σουβλακια τα αγαπημενα μου!!!!!!!

τι κριση καλε?? τιγκα τα μαγαζια ψωνιζει ολος ο κοσμος!!!χαμος γινεται ολα τα μπουζουκια κλεισμενα??!!!

φαντασου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Βικυ!

Εμεις τελικα πηγαμε βολτιτσα και μετα στην μαμα μου και γυρισαμε πριν λιγο.Καλα ηταν!

Σουβλακια εφαγα και εγω.Αχ να δουμε ποτε θα αρχισω αυτη τη διαιτα :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Καλέ τι λογοδιάρροια είναι αυτή......τόσες σελέδες από χθές???? :?

Επιτέλους μαζεύτηκα σπίτι και έφτιαξα μελομακάρονα!!!!!

Για 1η φορά και έγιναν super!!!!!! Yesssssssssss...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΑΣΠΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΟΛΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΑ Ε;;Ε ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΕΙΝΑ!!! :lol::lol::lol: Ο ΧΑΡΗΣ ΣΤΑ ΡΑΚΟΜΕΛΑ;;;ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!! :lol::lol:

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ;;;;ΧΑΘΗΚΕΣ!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΕ ΤΑ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΤΑΓΗ...ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΧΕ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ (ΑΥΤΟ ΜΕ ΔΙΕΛΥΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ)Η ΜΙΚΡΗ ΑΠΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΖΗΛΕΙΑ Κ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΛΕΟΝ...ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΚΑΕΙ ΚΑΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ!ΑΝ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΗΣΥΧΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΗΡΕΜΙΑ...ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ Η ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ..ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΡΡΕΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΡΟΛΟ Η ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ....

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑΑΑΑΑ

ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΞΥΠΝΙΑ ΕΓΩ...ΚΑΛΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΙΣΗ ΤΑ ΕΙΧΑ ΦΤΥΣΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΗΣΑ Κ ΦΩΝΑΖΑ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ :evil::evil::evil: ΜΑ ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ;;;;

Η ΜΙΚΡΗ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΚΛΕΓΕ Κ ΦΩΝΑΖΕ ΝΑ ΤΗΣ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΤΗΣ ΜΙΞΟΥΛΕΣ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΒΗΧΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ ΠΑΛΙ ΚΡΥΩΣΕ :cry::cry: ΦΟΒΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΗΣ ΠΑΛΙ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΦΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΣ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΜΕΡΕΣ.ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΡΥΩΝΕ ΠΟΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ;;;

ΚΑΙ ΕΔΩ ΣΤΑΜΑΤΑΩ...

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες τι κανετε???? :D:D

εχω συμμαζεμα κλασσικα κ μετα θα βγω για κατι δουλειες....

βικακυ ασε τον βλεπω να αρπαζει κανα μικροφωνο κ να τραγουδαει η να χορευει πανω σε κανα τραπεζι παιδι της μανα τοου ειναι :lol::lol::lol: μωρε ειναι η μαμα μου σε φαση μετακομισεις κ δεν μπορει να τον κρατησει οποτε λεω να το τολμησω κ να τοπαρω γενικα ειναι παιδι του νταβαντουριου κ του χορου θα τον βαλω να κοιμηθει κ αργα οποτε οσο αντεξει...

κοριτσακι μου λογικο ειναι να παθαινεις αμοκ γιατι ολα απο τα χερια σου παιρνανε ολες παιρναμ εφασεις που τα φτυνουμε ποσο να αντεξουμε κ μεις οι δολιες μανες...

ασπακι καλοφαγατα τα μελομακαροναααααααααααααα :lol::lol::lol::lol:

ελισα κ σταμμυ αχ αυτα τα σουβλακια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες, :YMHUG:

....στην Ρεβέκκα άλλαξα 6 γάλατα μέχρι να δούμε ποιό της αρέσει!!!! :roll::roll::roll::roll:

Καλώς ήρθες συμπεθέρα!!! :x Αλήθεια? 6 γάλατα και τελικά βρήκες αυτο που της αρέσει? Εγώ του άλλαξα 2 γάλατα...

Θα πάω σήμερα να πάρω κάποιο άλλο... Αν και ΄τωρα θα αλλάξουμε έτσι κ αλλιώς.. εκεί στην ξενιτιά χεχε... :ymcowboy: Να σε ρωτήσω αυτο που της παίρνεις είναι στο ψυγείο ή είναι έξω και αφού ανοιχθεί μπαίνει ψυγείο?? :roll:

Elisa χρονια πολλά! Οτι επιθυμείς σου ευχομαι! [smilie=occasion1.gif]

Βικουλίνι κουράγιο κοριτσάκι μου! :)

Ασπάκι μπράβο για τα μελομακάρονα εγώ θα κάνω σήμερα!! :D

Βικυ, Στάμυ, Φλωριάννα, Κατερινάκι, Ελενάκι, Τόνιες, Τζοανάκι, τα φιλιά μου! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι οι ακαρδοι σημερα πρεπει να μιλησω με την αντριαννα θα χει πεσει σε βαθια θλιψη που δεν ειχε νησι :lol::lol::lol:

εχει ξεχειλωσει το στομα μου απο το χασμουρητο οπως επισης εχω να κανω μια δηλωση βαριεμε να φτιαξω καφε καλα δεν παιζομαι :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα σωστό κι αυτό, λοιπόν........

έχω άδεια όπως είπα 27 και 28 και κάνω σαν χαζοχαρούμενο...δεν ξέρω που να πάω με τα μικρά....να ξεσαλώσουμε λίγο βρε παιδί μου....

λίγο πολύ όλα τα έχουμε γυρίσει...μονο κέντρο δεν έχουμε πάει αλλά δεν ψήνομαι κι όλας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...