Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

ναι τονια μου σιγα σιγα θα δεις τη τρελα μας κ εσυ...

κ εγω βικακυ ετσι κανω αμα ειναι να ξυπνησω σε 10 λεπτα καλυτερα λεω κατσε εκει να κλαις τη μοιρα σου χιχιχιιχ

επιστρεφω σε λιγο παω απομονωση για τσιγαροοοοοο...ποτε θα με κλειδωσει ο ταλιμπανακος απεξω κ θα γελαω :lol::lol::lol::lol::lol: παντα βεβαια αφηνω αλλη μια πορτα φυλαγε τα ρουχα για να εχεις τα μισα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα ειναι τοσο ωραιες η σοκολατουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γυρισα εκανα κ μια σταση απο το σαλονι τσακισα 2 μελομακαρονακια που με κοιταζαν ετσι λυπημενα :(:(:( να καπως ετσι κ ειπα να μην ειμαι ακαρδη κ να τα φαω :lol::lol::lol: αντε κ εις αλλα με υγεια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑ ΒΙΚΑΡΑ ΤΣΙΓΑΡΟΠΑΘΕΙΑ ΕΧΟΥΜΕ;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΟΛΙΣ ΧΤΥΠΗΣΑ ΕΝΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΟ (ΘΑ ΤΑ ΦΑΩ ΟΛΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΚΙΛΑΑΑΑ) Κ ΒΓΗΚΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ :lol::lol::lol: ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΤΟ ΑΡΧΗΣΑ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΟΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα που ειπατε σοκολάτα...

ακουστε σκηνικό το πρωί... Τον βάζω στο καρεκλάκι του και του δίνω να πιεί το γάλα του... διπλα απο το καρεκλάκι ειναι το τραπέζι της κουζίνας και εκει έχω στολίσει ενα πιάτο με κάτι σοκολατάκια χιονάνθρωπους που πήρα χθες απο το σουπερ... Τα κοιτάει και κολάει και αρχίζει και φωνάζει "Μαμα κοκοοο, μαμααα κοκοοοοο" :evil::evil:

Ε- Δεν έχει κοκο Κώστα, πρώτα θα πιείς το γάλα σου και μετά θα σου δώσω αν θέλεις..

Κ- Ελα μαμα κοκοοοο

Ε- Οχι Κώστα, θα πιείς το γάλα σου πρώτα και μετα..

Κ- Μαμααααααααααα - Κλάματα - Αναφιλιτά -Τσιρίδες -

Παίρνω και εγώ το πιάτο όπως είναι και πετάω τα σοκολατάκια στα σκουπίδια... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΟΙ 2 ΜΑΣ!!!ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΧΟΥΜΕ 10 ΚΥΛΟΤΕΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παίρνω και εγώ το πιάτο όπως είναι και πετάω τα σοκολατάκια στα σκουπίδια... :(

ΠΑΑΑΝΕ ΤΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ :cry::cry: ΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΣΤΕΛΝΕΣ ΣΤΗ ΒΙΚΑΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΑΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΧΑΜΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΞΗΡΟΥΣ ΚΑΡΠΟΥΣ ΑΛΛΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξηρούς καρπούς εγώ δεν του έχω δώσει ακομη... :roll: ουτε χοιρινο του έχω δώσει... :oops: αυτα τα 2 δεν έχουμε βάλει στην διατροφή μας ακόμη... :roll:

Αλλα εγώ τα πέταξα τα σοκολατάκια γιατι ρε παιδιά έχει τώρα 15 μέρες περίπου που δεν πίνει γάλα.. :evil: με το ζόρυ δηλαδή και τα νευρα μου κάθε μέρα.. :evil: και αντε το βράδυ ήξερα ότι ηταν φαγωμένος και δεν ηθελε γάλα,,, :| αλλα να μην πίνει και το πρωί που ειναι νηστικός???? :evil::evil::evil:

Θα τον δαγκώσω :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτες οι σκοκολατες ..και εμεις εχουμε μεγαλο θεμα.Τωρα τα εχω εξαφανισει ολα απο το σπιτι...Αφου του δινουν οι γιαγιαδες να τρωει τουλαχιστον μονο εκει!Αχ βρε κοριτσια και εγω θελω ενα τσιγαρακι αλλα θηλαζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχχχχχχχ τσιγαρακιιιιιιιιιι!!!!!!! =p~ Κακουργες τι μου κανατε τωρα!!!!! Παρ'ολο που τωρα στην εγκυμοσυνη δε το θελω μου λειπει τοοοοσοοοο πολυ!!! :oops: Να καθομαι στο μπαλκονι την ωρα κυριως που κοιμαται ο μικρος,με ενα ζεστο καφεδακι και να απολαμβανω ενα τσιγαρακι!!!! Το μονο σιγουρο ειναι οτι θα το ξαναρχισω οταν γεννησω! :oops: Βεβαια εχω βαλει και στοιχημα οτι θα θηλασω αυτη τη φορα αλλα ουτως η αλλως μεχρι 5 επιτρεπονται... :whistle:

Βικυ πεθανα με αυτο που ειπες για τη σοκολατα και τον αντρα σου!!!! :lol::lol::lol: Ε μα υπαρχει ανθρωπος που δε του αρεσει η σοκολατα;;;;!!!!!! :shock: Να τον πας να τον μελετησουν ως εξωγηινο ειδος!!! :lol::lol::lol::lol:

Ερη μου εμενα δε πινει γαλα απο 7 μηνων... :roll: οποτε μην νομιζεις οτι φταινε τα σοκολατακια...αν δε θελουν να πιουν γαλα,δε πινουν με κανενα τροπο, ενω αν ειναι λατρεις του γαλατος,οπως πχ μιας φιλης μου,δε πα να εχουν φαει τον αμπακα τη κατεβαζουν τη μπουκαλα! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Τονια μου πως σε καταλαβαινω και εγω ετσι ημουν στην εγκυμοσυνη.Και τωρα δλδ αυτο σκεφτομαι καφεδακι με τσιγαρακι!

Αχ ποτε δεν θα το κοψω το ριμαδοτσιγαρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΑ ΗΘΕΛΑ...ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΛΙΣ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΧΗΣΑ...ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΖΑ...

ΤΟΝΙΑ ΑΠΟ 7 ΜΗΝΩΝ Ε;;ΜΟΥ ΔΩΣΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !

ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΠΙΝΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΕΤΑ ΤΕΡΜΑ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΜΟΛΙΣ ΠΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Η ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΓΑΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΤΣΙΡΙΖΕΙ...ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΤΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα τελικα κοιμηθηκε και ο μεγαλος...Σκεφτομαι οταν ξυπνησει να κρατησει τον μπεμπη η μαμα μου και να παμε μια βολτιτσα οι υπολοιποι.Αχ εχω βαρεθει σπιτι..

Α εχω και τα γενεθλια μου σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια αποκλείεται δεν του το κόβω το γάλα... και αυτα ρε παιδι μου τα παιδικά ειναι απαίσια στην γέυση..

Μηπως να του πάρω κανονικό?

Βικουλίνι αν καπνίσεις πρέπει να περιμένεις τουλάχιστον ενα 20αλεπτο για να θηλάσεις...

γουσταρω που μπαινουμε όλες μαζι και τρέχουν οι σελιδούλες χεχε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζα και Βικουλινι εγω το εχω συνειδητοποιησει οτι δε προκειτσαι να το κοψω το ρημαδι...το γουσταρω τρελα!!!! :oops: Βεβαια καπνιζω λιγο(8 περιπου τη μερα)....Παντως κορυτσια ντρεπομαι που το λεω,αλλα αν και θελω διακαως να θηλασω το 2ο(το 1ο δε τα καταφερα,μεγαλη ιστορια) 2-3 τσιγαρακια θα τα κανω νομιζω... :oops::oops::oops:

Ξυπνησε ο ταλιμπαν!!! Παωωωωωω!!!!! :lol::lol:

Α Ελιζα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] Να σε χαιρονται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι ειναι πολυ ωραια να ειμαστε ολεσ μεσα γιατι αν τα βλεπω μαζεμενα χανω την μπαλα και δεν προλαβαινω να τα διαβασω ολα!

Ευχαριστω Τονια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια αποκλείεται δεν του το κόβω το γάλα... και αυτα ρε παιδι μου τα παιδικά ειναι απαίσια στην γέυση..

Μηπως να του πάρω κανονικό?

συγνώμη που μπαίνω έτσι σφήνα!!!...και εγώ άλλωστε μαμά του 2008 είμαι.....στην Ρεβέκκα άλλαξα 6 γάλατα μέχρι να δούμε ποιό της αρέσει!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΣΑ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!! :ymparty::ymparty:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΘΥΛΑΖΩ ΠΛΕΟΝ...ΟΤΑΝ ΘΥΛΑΖΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΗΘΕΛΑ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΚΑΝΑ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ ΕΓΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΕΛΤΑ Η ΤΟ ΝΟΥΝΟΥ ΤΑ ΦΡΕΣΚΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΤΣΑ ΜΕΛΙ ΜΕΣΑ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΝΤΩΣ ΒΡΟΜΑΝΕ ΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΠΩΣ ΜΥΡΙΖΕΙ...ΜΠΛΙΑΞ!!

ΑΡΓΚΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΕΙ ΚΑΝ!!ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΑΦΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΥ 2008 ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι ηρθαν οι γονεις κ καθομουνα μαζι τους ακομα εδω περιμενουμε κ κατι φιλους θα ψησουμε καλαμποκι κ καστανα στο τζακι γιουπι :D:D:D:D

ερη κ εγω ειμαι τις αποψεις να δοκιμασεις κ αλλα εμας το εχει κοψε απο 1ενος τα αλλαξα ολα μεχρι κ κακαο εβαλα μεσα σαν τελευταιο αλλα ουτε κ με αυτο φαντασου δεν το γουσταρει καθολου βεβαια ουτε εγω ουτε ο νικος πινει βρηκε να παρει το παιδι,μου ειπε η παιδιατρος να κανει 3 γαλακτομικα γευματα ευτυχως τρωει πολυ τυρι κ γιαουρτι...

βικακυ καλα δεν το συζητω θα κατουρηθουμε....

τονια εγω το χα κοψει στη εγκυμοσυνη κ στο θηλασμο μολις αποθηλασα το πρωτο πραγμα που εκανα ειναι ενα τσιγαρο το ηθελα τοσο πολυ....κ συνεχισα βεβαια με πακετα :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΦΥΓΑΑΑΑΑ....ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΑΙΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΚΤΛ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...