Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τους αρεσε η σοκολατενια η πολιτεια??

Η Μαρία ψοφάει για κάτι τέτοια, ο μικρός δεν τρελλαίνεται, οκ έκανε τρενάκι, έφτιαξε σοκοφρέτα, αλλά μέχρι εκεί. Ενώ η Μαρία ξαναήθελα....της άρεσε πολύ!!!!

Και ευτυχώς είμαστε καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσούδια μου!!! Καλή εβδομάδα και καλά Χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!! Έφτασαν τελικά!!!

Τι κάνετε;; Εμεις εχθές είχαμε την γιορτούλα του σχολείου. Ο Μητσάρας ντύθηκε δωράκι και του δώσαν και κράταγε μια πινακίδα με ήλιους!!! Και είπε την λέξη Φως. Όλα τα παιδάκια της ηλικίας του είχαν να πουν μια λέξη για τα Χριστούγεννα του δικού μου του έπεσε η λέξη ΦΩΣ. Και την είπε κλέγοντας. Βασικά όλα κλέγανε. Είχε πολύ κόσμο, άγνωστο και το μέρος, πάνω στη σκηνή και όλοι να τραβάνε φωτογραφίες και βίντεο. Αναστατώθηκαν τα καημενούλια. Αλλά ήταν πολύ ωραία. Και ναι JOANAKI με πήραν τα ζουμιά :lol::lol::lol: . Το καμάρωσα το παλικαράκι μου. Ηταν η πρώτη του φορά!!!!!!!

Μας βγήκε ξυνό όμως. Όλο το βράδυ δεν κοιμηθήκαμε ξύπναγε κάθε 10 λεπτά κλέγοντας και γκρινιάζοντας. Το πρωί μου είπε ότι τον πονάει το αυτί του ΠΑΛΙ!!!!! Το απόγευμα θα πάμε στον παιδίατρο να δούμε. Φτου και από την αρχή!!!!!!!

Εσεις πως περάσατε ΣΚ;;;

Φιλάκια σε όλες κοριτσάρες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες! :D

Τονια καλωσόρισες στην παρέα μας, εγώ είμαι η Ερη και έχω ένα αγοράκι 2 χρονών τον Κώστα! Με το καλό το δεύτερο νινάκι σου και κοριτσάκι τι τέλεια! :D

Ασπα πραγματικά γίνεται πανικός στο golden.. Εγώ δεν θα ξαναπάω χαχα ναι αυτό εννοείται… :lol:

Φλωριάνα μου περαστικά και πάλι με τον Δημητράκη βρε συ! Να προσέχεις και τον ορό τώρα που έχει πρόβλημα με τα αυτάκια του ο μικρός.. :(

Μετά από ένα Σαββατοκύριακο κλεισμένη εδώ μέσα (στην δουλειά) συνεχίζω απτόητη μέχρι την Παρασκευή… :evil:

Γιατί μεταααα…. :D Μετά παίρνω άδεια, θα πάω Ξάνθη και θα γυρίσω μετά τα φώτα! :D8-)

Και μόλις γυρίσω θα παραιτηθώ! Ορε τι τους περιμένει.. Ταμπλάς θα τους έρθει… :o:oops:

Καλημέρααααααααααα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΦΤΙΑΧΝΩ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΑ 2 ΜΑΣ!!!!!ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ...ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΩ ΤΟ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ...ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΙΨΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕΤΕ...ΧΑΧΑΧΑ :D:shock::) ΤΟΝΙΑ28 ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ..ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ 2ΔΙΧΡΟΝΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟΝ 2ο ΓΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeroudia!!!!pou eiste glukomanoulitses??

tonia28 kalws mas irthes!na sou zisei o alexandros..kai me to kalo i korakla!!!

tonaki mou feugete ee??kala apotelesmata kopela mou kai kala na perasete!an den ta ksanapoume kales giortes...

aspaki ksesalwsate pali ee??kala kanate..etsi..makari na tane kathe mera giortini..

flwrianaki sou to pa den tha kratitheis!!xaxa!oso gia tin wtitida..asta ki egw xalia ton exw me pureto kai polu gkrinia!aurio to prwi tha ton paw paidiatro..episis tha paw k sto giatro..alla den nomizw na ferw nea..

bikaki ti ginetai??monoi sas pali eiste?

bikoulini??eksafanizol?tin paleueis koritsaki mou?steile sos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φλωριαννακη περαστικα στη μητσαρα

τονια θα σε παρω τηλ το βραδυ

ερη μου αντε να ξεκουραστεις κ να χορτασεις κ το κωστη...

ιωαννακη σημερα το πρωι ηρθε ο μπαμπας μας χτες ειχε βαρδεια

μολις φαγαμε μου ηρθε μια γλυκια νυστα αλλα θα μου φυγει σε λιγο εβαλα κερι για να κανω αποτριχωση :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΤΟΝΙΑ28 ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ!! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ 3,5 ΜΗΝΩΝ...ΟΠΟΤΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ......

ΒΙΚΑΡΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ Ε;;ΕΓΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΑΣΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΟ ΜΟΥΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ ΤΡΑΒΗΞΑ ΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΒΑΛΩ :lol::lol: ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΜΕ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΝΕΥΡΑ :lol::lol::lol: Ε ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ!

ΦΛΩΡΙΑΝΟΥΚΟ ΠΑΛΙ ΜΩΛΕ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΔΕΣ ΠΩΠΩ ΤΗ ΤΡΑΒΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΣΠΑ ΤΟ ΚΑΤΑΔΙΑΣΚΕΣΑΣΑΤΕ Ε;;;ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΤΟΥΛΟΥΜΑΚΙ ΣΟΥ;;;ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ;;

ΤΟΝΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ...ΜΑΡΕΣΕ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΙΣ ΩΡΑΙΟ ΔΩΡΑΚΙ :lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΣΤΑΜΥ ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΝΑΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΟΠΕΛΙΕΣ;;;

ΒΑΣΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΗ;;;ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ!!

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΞΥΠΝΑΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ Κ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΕΧΩ ΦΤΥΣΕΙ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ Κ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΜΥΡΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ :D ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ , ΜΟΝΟΛΕΚΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ Χ Α Λ Ι Α ...ΤΡΕΛΕΝΟΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ Κ ΦΕΤΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΟΡΕΞΗ ΚΑΘΟΛΟΥ :cry:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ εισαι θεοπαλαβη κ εσυ μαρη τρελη με τετοια κουραση εκατσες εφτιαξες κ γλυκα μπραβο σου κοριτσακι νομιζω οτι χρειαζεσε ενα διημερο σε ενα spa επειγοντως ομως

καλο κουραγιο φιλεναδα τα παιδια τι κανουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΝΟ 2ΗΜΕΡΟ;;;ΑΧ ΘΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ..ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΣΩΜΑ Κ ΜΥΑΛΟ :lol:

ΤΗ ΛΕΤΡΕΥΩ ΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΟΥΦΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΙΓΟ ΓΡΙΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΗΡΕΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΗΡΕΜΟΣ ΑΛΛΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ :lol: ΕΣΕΙΣ;;;Ο ΧΑΡΑΚΗΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα ηταν ρε γμτ ασε ...καλα ειμαστε κ μεις ο χαρακης οπως το ξερεις αλανακος οπως παντα γλωσσα δεν βαζει μεσα του πολυ γελιο με εχει τρελανει με τις ερωτησεις του...εδω προετοιμαζομαστε για τις γιορτες....

εγω βαριεμε προτοτυποοοοοοο!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Τονια καλως ηρθες!

Εδω γινεται ενας χαμοσ.Ο μεγαλοσ μου ουρλιαζει ολη την ωρα...εμ τ να κανει που βουτηξε τον καφε μου το πρωι και ηπε...τον εχει πιασει λυσσα...

Ευτυχως που ο μπεμπης δεν χαμπαριαζει και ειναι ησυχος!

Αχ θελω να φτιαξω και την 2η δοση μελομακαρονα.(η πρωτη φαγωθηκε)Να δω ποτε θα τα καταφερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello Κοριτσια!!! :)

Ευχαριστω για το καλοσορισμα!!! :x Τις περισσοτερες σας θυμαμαια απο παλια..Πχ τη Βικη με το Χαρουλη που εχουμε ξαναμιλησει καποια στιγμη,τη Μιρλιτσα(ονομα δε ξερω.. :oops: ) με τα 2 ζουζουνια που εδινες θαρρος καποια στιγμη σε μας που ρωτουσαμε πως ειναι η ζωη με 2 παιδακια σε τοσο κοντινη ηλικια,την Ελευθερια με το Κωστακη που ειχε πριν λιγες μερες γενεθλια(να τον χαιρεσαι και να τον καμαρωνεις παντα! :-* ) και που τη "κανει" για Τοροντο σε λιγο καιρο :-p (και πολυ θα ηθελα να ερχομουν κι εγω! :D ) και γενικα σχεδον ολες σας εχω πετυχει...Μονο τη Βασουλα νομιζω δεν εχω ξαναδει.. :oops: Α και τη αλλη Τονια που εχει και αυτη ενα για Αλεξανδρο και ειναι επισης εγγυος!!! Θα μπερδευομαστε!:lol::lol::lol:

Τρεχω σα το βεγγο σημερα γιατι αυριο θα κανω τα γενεθλια του Αλεξ (μεθαυριο ειναι κανονικα,αλλα δε γινεται..)! Δε θα καλεσω κοσμο βεβαια(παππουδογιαγιαδες,αδερφια,ανιψια και μια φιλη μου με την οικογενεια της) γιατι δε τη παλευω καθολου να κανω πολλες ετοιμασιες με τη κοιλια στο στομα..καλα γενικα δε μου αρεσουν οι γιορτες στο σπιτι γιατι η οικοδεσποινα δε περναει ποτε καλα...Τρεχει μονο να περιποιηθει τους καλεσμενους... :dry: Ε ειμαι και λιγο τεμπελοσκυλο... :oops::oops:

Φλωριαννα κλαιγανε τα ζουζουνια στη γιορτη ε;;; Ειναι λογικο μωρε...Ειμαι παιδαγωγος σε παιδικο σταθμο κι εγω και δε μου αρεσαν ποτε οι γιορτες σε τοσο μικρες ηλικιες γιατι πιεζοταν πολυ τα μικρουλια.. :( Βεβαια οι γονεις καμαρωνουν(οπως θα καμαρωνω κι εγω οταν ερθει η ωρα) αλλα εκεινα πολλες φορες αναστατωνονται τοσο πολυ που βλεπουν μεχρι εφιαλτες! :o

Βικη σε αυτο το σοκολατενιο χωριο που πηγατε θα ψοφαγε ο Αλεξ να παει!!!Θα ετρωγε τα ΠΑΝΤΑ!!! =p~:)) Αυτο το παιδι ακουει "σοκολατα" και παθαινει παρακρουση!!! :lol: Και φυσικα εγω ειμαι η κακια που δε του δινω συχνα ενω η γιαγιαδες... :problem:

Τονια θα πατε ταξιδακι τα δυο σας;;; Τι καλα!!! :D Βεβαια λογω γκαστριας δε θα το "καψετε" οπως πρεπει,αλλα δε πειραζει! ;) Τον Αλεξ στις γιαγιαδες ε; Μακαρι να μπορουσαμε κι εμεις αλλα εμας οι γιαγιαδες ειναι... πονεμενη ιστορια... :(:(

Αυτα προς το παρον κοριτσια γιατι εκανα 7 ωρες να γραψω ενα μνμ ετσι που εχω ξεσυνηθισει κι εχω πολλες δουλιες ακομη για αυριο! :crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη κ εσυ ε???θελω να πεσω να κοιμηθω τωρα κ να ξυπνησω αυριο το απογευμα αλλα που τετοια τυχη :(:(:(

ελισα αν δεις τα σκουρα παρε ετοιμα για να μην ταλαιπωρησε κιολας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΙΚΑΡΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ 200 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΒΑΖΩ ΤΗΣ ΦΩΝΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΒΡΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟΣΗ ΠΙΕΣΗ;;;;

ΕΛΙΣΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΔΕΝ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια καλη προετοιμασια για αυριο εγω στα τραπεζια δεν αντεχω το μετα το μαζεμα...

ασε κ εγω με τη σοκολατα εχω ενα θεμα τρελλα μη σου πω...ο χαρης ουτε κρυο ουτε ζεστη αν του δωσεις θα τη φαει αλλα δεν θα ζητησει κιολαες ο μπαμπας μας καθολου κ του λεω οτι ειναι ανωμαλος δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα :lol::lol::lol::lol:

τωρα που το σκεφτομαι θα θελα να τσακισω κατι αγιοβασιλακια σοκολατενια που με φωναζουν απο το σαλονι αλλα τους κανω τι δυσκολη!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΠΑΘΕΝΩ Ε;;;ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ Η Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Η Η ΜΑΡΙΣΑ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΠΙΛΕΓΩ ΝΑ ΚΑΘΟΜΕ ΞΥΠΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΟΣ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΧΗΣΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: η πλακα εχει οταν του λεω π.χ μαζεψε τα παιχνιδια σου ποτε δε το ακουει κ μου λεει 100 φορες τι τι τι??? :lol::lol::lol::lol::lol: κ οταν επιτελους βλεπει οτι δεν το παιρνει θυμαται οτι ειναι βαρυ κ δεν μπορει να τα σηκωσει πως τα φερνει τοσο ανετα ειναι αλλη υποθεση

μου λεει μαουλα βαυ ο χαουλης δεν μποει....εγω τι να πω μετα απο ολο αυτο :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο μπαμπας μας καθολου κ του λεω οτι ειναι ανωμαλος δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα :lol::lol::lol::lol:

τωρα που το σκεφτομαι θα θελα να τσακισω κατι αγιοβασιλακια σοκολατενια που με φωναζουν απο το σαλονι αλλα τους κανω τι δυσκολη!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΙ Η ΜΑΡΙΣΑ ΚΟΛΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΧΗ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΔΩΣΩ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ''ΟΧΙ ΕΣΥ ΘΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ'' ΤΗΣ ΛΕΩ ΜΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ Κ ΘΑ ΓΛΥΣΤΡΗΣΟΥΜΕ...''ΝΑ ΝΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ'' :lol::lol::lol::lol: Ε ΔΕΝ ΤΡΟΓΩΝΤΕ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...