Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μαμάδες 2008 Νο 6 - Καλές γιορτές!!!!


Recommended Posts

αχχχ!!!κοριτσιααα χτες ειχαμε τη γιορτουλα στο σχολειο!!!δεν ξερω απο που ν'αρχισω!!περασαμε υπεροχα!!!καταπληκτικαααα!!!εκαναν ολα τα παιδακια το θεατρικο τους κ μετα τραγουδουσαν!!!κ κει που λενε αγιος βασιλης ερχεται...τσουπ χτυπαει το παραθυρο,ανοιγουν οι δασκαλες κ εμφανιζεται ο αγιος βασιλης!!!!!!ο δικος μου αγιος βασιλης..ο σπυρος μουυυ!αχ δεν φανταζεστε πως εκανα...νομιζα οτι βγηκε απο ταινια...ηταν κουκλος!!!!ενιωσα λες κ ημουν θαυμαστρια του κ επιτελους τον βλεπω απο κοντα!!!!σαν χαζο σας λεω!!!!ενιωσα πολυ πολυ περηφανη!!κ ηταν κ τοσο καλος με τα παιδακια!!!!ημουν πολυ συγκινημενη!!!!ο νικολας χαμπαρι δεν πηρε οτι ηταν ο σπυρος!α κ το καλο δεν σας το ειπα...μαζι με τον αη βασιλη ηρθιε μαζι κ ενα ξωτικο να μοιρασει κ αυτο δωρα κ μολις τα παιδια επαιρναν δωρα επρεπε να φιλησουν εναν απ'τους 2!!ε παει ο νικολας κ παιρνει 1 δωρο απ'τον αγιο βασιλη κ 1 απ'το ξωτικο κ φιλαει το ξωτικο!!!αχαχαχα!!!ολοι εσκασαν στα γελια!!κ που να ξερε ποιον δεν φιλησε!!! :lol:

η μαρια παλι η τσαουσα,μολις βλεπει τον αη βασιλη μου λεει ΜΠΑΜΠΑΣ...εγω μενω ετσι :shock::shock::shock: κ της λεω τι λες παιδακι μου,ο μπαμπας ειναι σπιτι!χτυπαει κατω το ποδι κ λεει επιμονα ΜΠΑΜΠΑΑΑΣΣΣ!κ της λεω βρε μαρια μου αυτος ειναι ο αγιος βασιλης κ ηρθε απο πολυ μακρια,ο μπαμπας ειναι σπιτι!!!!αααααααααα μου κανει!!!πηγε μετα πηρε δωρο κ τον κοιταζε καλα καλα κ εκανε κ τα ματια της λοξα,οτι κ καλα καπου σε ξερω εσενα!!!αχαχαχα!!!!

ο σπυρος ειχε πολυ αγχος,επειδη φοβοταν μην τον καταλαβουν τα παιδια!!αλλα οκ ολα ενταξει!!!ευτυχως!!!μολις τον ειδα να μπαινει κ να χαιρεταει νομιζα οτι βλεπω ταινια κ ολα τα εβλεπα σε slow motion!αφηστε σας λεω!!κ στο τελος που πηγε να φυγει απ'το παραθυρο,λιγο πριν βγει γυρναει ξανα κοιταζει τα παιδια κ τα χαιρεταει κ πεφτει ενα τρελο χειροκροτημα....αααχχ απιστευτα πραγματα!!!!εν τω μεταξυ ειναι πολυ ταπεινος κ προσγειωμενος,του εκανα τοσα κομπλιμεντα μετα κ ηταν σοβαρος κ ντρεποταν!!εγω ετσι κ ειχα τοση δοξα,αυριο θα ημουν για οντισιον σε ταινια η' σε κανενα super idol!!! :lol::lol::lol:

εδω δεν ξερω να βαζω βιντεο,οποια εχει φεις,ειναι ηδη εκει τα βιντεο!!!καθε λιγο κ λιγακι τα βλεπω!!!ειμαι ερωτευμενημε τον πρωταγωνιστη που φοραει κοκκινα!!!!

I LOVE YOU SANTA CLAUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=love7.gif][smilie=love3.gif]

α βρηκα κ ενα εμοτικον που δειχνει πως τον κοιταζα!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

ο νικολακης μου ειχε ντυθει λαμπακικ το ποιηματακι του το ειπε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μα ποσο καμαρωνω δεν φανταζεστε!!!ειχα κατσει πρωτο τραπεζι πιστα κ ειχα μπει μπροστα στη μουρη του με την καμερα!!!!!αχαχαχαχα!!!!!!!! :lol::lol: ειμαι πολυ χαρουμενη!!περασαμε καταπληκτικααα!!!σας ζαλισα ε??/δεν κρατιομουν!!!!!ολη μερα αυτα λεω!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντριαννακη μου τα ειδα στο φεις μπραβο αγαπημενη ειμαι πολυ χαρουμενη για σας...τα περιεγραψες τοσο ωραια κ ειναι λες κ τα βλεπα απο κοντα

παντα ετσι ευτυχισμενοι να εισται κουκλα ευχομαι καθε ευτυχια για σενα κ την ομορφη οικογενεια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε μανούλες?

Εγώ ειμαι στην δουλέιά και σήμερα...

Ο Κωστας ειναι πολύ καλύτερα.. το χειλάκι του μου φαινεται πως θρέφει γρήγορα...

Τζοανάκι, ο αντρας μου δεν θα γυρίσει... θα πάμε εμείς να τον βρούμε σε ενάμισι μήνα περίπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ναι, το αποκλείω να το θυμάται...

Γαμωτο ρε συ Βικυ, ηθελα να κάνω μελομακάρονα σημερα.. ελεγα θα προλάβω αλλα τελικά και σήμερα μέχρι το βράδυ θα κάτσω στην δουλεια....

Αντε να δουμε πότε θα τα κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εγω μολις εφαγα ωραιοτατα γεμιστουλια και τωρα λεω να παω να την πεσω καμμια ωρα.το απογευμα εχει βολτα στο golden hall και ψωνια για μας την οικογενεια!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή τέλεια!!!

Βικάκι, δεν ξέρω ακριβώς τι θα γίνει με την δουλεια.. Δεν τους το έχω πει ακόμη, θα το πω μόλις γυρίσω απο την άδεια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala auto to xa grapsei prin kati wres kai twra to evale sto post?ti na pw?

eraki mou ti na pw?toulaxiston pate na zisete mia kaluteri zwi..auto skepsou...

antriana mou polu sugkinithika...mpravo etsi na ste panta me ton antrouli sou kai ti falilia...!geroi kai xaroumenoi...

mammyslove kala pswnia...kala na perasete!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μάλλον εσύ δεν ακούς τώρα....

Τέλος παντων....θα σας πω πόσο ωραία περάσαμε το Σαβ/κο.....

Το Σάββατο πήγαμε το golden hall, δεν είχα ξαναπάει....και είχα ακούσει για τα παιδικά events που είχε και έτσι πήγαμε οικογενειακώς. Ωραία ήταν αλλά γινόταν πανικός....τα παιδιά τουλάχιστον το ευχαριστήθηκαν, αυτό είχε σημασία. Καλέ τι ωραία μαγαζιά που έχει...λέφτα να ΄χεις να χαλάς!!!!!

Το απόγευμα του Σαββάτου πήγαμε σε πάρτυ, όπου είχαν μια νεράιδα που απασχολούσε τα παιδάκια!!!

Η Μαρία μου καταενθουσιάστηκε, θαμπόθηκε από την στολή της, τα φτερά, το στέμα, χαχαχα έχει ψώνιο με αυτά η μικρη!!! Τέλος τους έβαψε, έφτιαξε στα κορίτσια ράστα, μπαλονοκατασκευές...τι καλά που ήταν, είπιαμε και εμείς οι γονείς ήσυχοι το ποτάκι μας.

Την Κυριακή μιας και θα κατεβαίναμε Νίκαια στα πεθερικά, πήγαμε πρώτα στην σοκολατένια πολιτεία του Αγιου Βασίλη στο village part, εκεί που έλεγε η Βίκυ. Ωραία που ήταν....είδαμε κι άλλο Αη Βασίλη, κάναμε τρενάκι, φάγαμε σοκολάτες, βγάλαμε φωτογραφίες.....

Στο τέλος λέει η Μαρία μου, αφού πρώτα την ρώτησα αν είπε τι δώρο ήθελε στον Αη Βασίλη, "αλήθεια μαμά πόσα δώρα θα μου φέρει ο Αη Βασίλης? τόσες φορές που το έχουμε δει και του έχω πει τι θέλω???" χαχαχαχα......φοβερή η μικρή.

Ε πλάκα στην πλάκα έχει δίκαιο το παιδί....όπου ακούω Αη Βασίλη τα τρέχω!!! :lol::lol:

Και με τα πολλά πολλά γυρίσαμε σπίτι μας και ήρθε η νονά του Λεωνίδα με τα δώρα!!!! Του έφερε κάτι ρούχα....σαν γαμπρουδάκι είναι.....τι μανάρι έχω!!! :x .....και στην Μαρία μου έφερε πολύ ωραία!!! ;;)

Για άλλη μια φορά βέβαια γυρνοβολάγαμε και ακόμα μελομακάρονα που έταξα δεν έφτιαξα...θέλω να πιστεύω ότι θα τα κάνω μες στην βδομάδα. Να δω τι θα πρωτοπρολάβω με τόσα που έχω αφήσει... :?

Αυτά τα νέα μου.....καληνύχτα και καλό ξημέρωμα!!!! :wave:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να μπω κι εγω στη παρεα σας;;; :-h

Δε ξερω αν με θυμαστε γιατι εχω να μπω πααααραααα πολυ καιρο κι απο τοτε που εγιναν και οι αλλαγες στο μαμμυ δε με αφηνε να κανω συνδεση.. :?

Ευτυχως η Λενα βρηκε τη λυση! :ymapplause:

Εχω κι εγω ενα ταλιμπανακι που μεθαυριο γινεται 2χρονων και περιμενω σε λιγες εβδομαδες και τη τσουπρα!(ειπα να τα κανω κοντα κοντα να φαω το αγγουρι μαζεμενο!!! :crazy::lol: )

Επειδη ειναι περασμενη η ωρα δε μπορω να διαβασω οοολααα αυτα που λεγατε στις προηγουμενες σελιδες,αλλα ελπιζω να τα λεμε απο δω και στο εξης! :) (οσο βεβαια με αφηνει ο κυκλωνας που λεγεται Αλεξανδρος!!! :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε πω πω πόσα γράψατε....

Εγω από την Τετάρτη κάθομαι λόγω απεργίας και μέτα λόγω χιονών,

αλλα σήμερα δουλειά :(

Περάσαμε ένα υπέροχο 4ημερο με τον μικρό μου όλο βόλτες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Τόνια 28, καλώς ήρθες στην παρέα μας.... :D και καλή λευτεριά!!!

Βάσω καλά καθόσουν τόσο καιρό εεεε?, επιστροφή στα καθήκοντα τώρα??? :roll:

Εσύ μαρί τρελοκοτσιδού που τριγυρνάς και δεν σε βλέπω εεεε??? :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη εβδομαδα 5 μερες μεινανε!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

τονια καλως μας ηρθε θα χαρουμε πολυ να σε εχουμε στη παρεα μας....να σου ζησει το αγορακι σου κ με το καλο η αδερφουλα σας....εγω ειμαι η βικυ κ εχω το χαρακη το τρομερο 2,5ετων

βασω πικρα μετα απο τοσες μερες που καθεσε να γυρνας στη δουλεια

ασπακι μου γλυκο κ ζουζουνιαρικο εδω ειμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ τι κανειςςςς στη δουλεια εισαι???? [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...