Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Καλημερα κορισακια μου!!!Πηγαμε την Τεταρτη γιατρο και η μπεμπα μου εχει φτασει τα 1900 γρ μια χαρα μωρακι μου ειπε ο γιατρος!!!Ειδαμε και την φατσουλα της μιας και δεν εχει γυρισει ακομα και ειναι μια γλυκα ο αντρας μου τρελλαθηκε :lol::lol::lol::lol: ειναι ηδη χαζομπαμπας!!!

Λενακι μου περασαν οι μερες ηρθε και η σειρα σου!!!Αντε με το καλο την τριτη να παρεις αγκαλιτσα το μπεμπακι σου :D:D:D:D:D

Ρεββεκακι μου περιμενουμε νεακια απο τον γιατρο!!Μακαρι να εχει εμπεδωθει να παιρνεις και εσυ σειρα σιγα σιγα!!!!

Παω για δουλιτσα κοριτσακια καλη πρωτοχρονια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

• Merry★* 。 • ˚ ˚ •。★Christmas★

。* 。*FROM OUR HOUSE TO YOURS!! ° 。

° ˚ * _Π_____*。*˚★ 。* 。*。 • ˚ ˚ •。★ ˚ ˛

•˛•*/______/~\。˚ ˚ ˛★ 。* 。*★ 。* 。* ˚ ˛

•˛• | 田田|門| ˚ And a Happy New Year.

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Πάλι άνοιξε η μύτη μου σήμερα αλλά πλέον είμαι σίγουρη τι φταίει … τα γλυκά που έφαγα αντίστοιχα τα Χριστούγεννα και εχθές μετά τον γιατρό. Όταν για 9 μίνες δε βάζεις ούτε μια κουταλιά ζάχαρη στο ρόφημά σου και ξαφνικά τρως διάφορα … αυτά είναι τα αποτελέσματα. Μέτρησα πριν λίγο το ζάχαρο … ακριβώς 1 ώρα μετά το πρωινό μου και έχω 136! Μπράβο μου! Όπως καταλάβατε … αυτό ήταν … ότι έφαγα … έφαγα…

Δε σας είπα … 2.800 ο μπέμπης και μια χαρά ο καρδιοτακογράφος!

Ο πλακούντας και το αμνιακό μια χαρά … οπότε … δε βιαζόμαστε … φέεεεεετα…

Σοφάκι τέλεια η μέρα σου … μπράβο!!! Και τέλεια κιλά ο μπέμπης!!!

Λενάκι με το καλό την Τρίτη! Έτοιμος ο μπέμπης!!! Καλή επιτυχία με την βασιλόπιτα!

Minie ο χρόνος που θα πάρουν πάνω τους να είναι το τελευταίο που θα σε απασχολεί! Σημασία είναι να μείνουν λίγο ακόμα για να αναπτυχθούν καλύτερα. Τώρα αν βλέπεται πως ο μικρούλης δεν μεγαλώνει … δεν υπάρχει άλλη λύση! Με το καλό κοριτσάκι μου. Όλα τα πάνε τέλεια και να αγκαλιάσεις τους θησαυρούς σου!!!

Geozouli τι έχει στο μενού η πεθερούλα;;; α εμείς δεν έχουμε ποτέ αγωνία … είναι Πάσχα Χριστούγεννα πρωτοχρονιά δεκαπενταύγουστο πάντα το ίδιο! Πιλάφι, κρέας βραστό, κρέας ψητό και σαλάτα! Χαχαχα… εμείς απόψε θα πάμε σε κάτι φίλους. Σκέφτομαι τι να ετοιμάσω. Λέω καμία καρυδόπιτα για γλυκό ή κανένα σουφλέ για φαγητό. Ή και τα 2 … δε ξέρω … αναλόγως τα κέφια …

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες ομορφες!!!!

τα νεα μας!!!!!

η λυδια μου ειναι 2.750 πηρε 250 γρ σε μια βδομαδα!!!δεν εχει εμπεδωθει αλλα ειναι στην πορτα μου ειπε,μολις παει 3 κιλακια ειναι ετοιμη λεει οποτε την αλλη βδομαδα!!

μου ειπε αυτην την βδομαδα να μην περπαταω πολυ απο την αλλη!!!

ειδα και μουτρακι γλυκο με χειλακια καρδουλες!!!

ο καρδιοτοκογραφος μια χαρα!!!το αμνιακο οσο πρεπει να ειναι!!!ολα πανε καλα!!

εχει κατεβει και η κοιλιτσα!!!

λοιπον ομορφιες ευχομαι

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΟΝΙΑ ΜΑς ΑΓΚΑΛΙΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ!!! [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsakia mou!τι μου κανετε;;;απο τι διαβαζω ολα πολυ καλα κ χαιρομαι...λενακι με το καλο κοριτσακι μου να παρεις αγκαλια τον παιδαρο σου!!!!!!!!κοριτσια πλησιαζουμε...φαγαμε τον γαιδαρο... :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: μπραβο μας...περασε ο καιρος κ δεν πηραμε χαμπαρι..ρεβεκακι μου πολυ καλη ειναι η μικρουλα σου μπραβο...........λοιπον σας ευχομαι το 2011 να σας φερει απλοχερα οτι σας στερισε ο προηγουμνοε χρονος,,,,με υγεια κ ευτυχια για ολες σας κ με το καλο επιτελους να κλεισει αυτη η λιστα με τις παλιογκαστρουλες κ να ανοιξουμε αλλη με φρεσκομανουλες........σας ευχομαι οτι καλυτερο!!!!!!!εμενα παντως φετος το δωρο για την γιορτουλα μου θα το παρω καποιες μερες καθυστερημενο αλλα αξιζει,,,θα ναι η φουσκιτσα μου!!!!!!και παλι ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολες :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

(¯`·´¯)...............。☆。*。☆。

`·.,(¯`·´¯)..........★。\|/。★

(¯`·´¯).·´(¯`·´¯)...♥ Happy New Year ♥

..` ·.·´(¯`·´¯).....★。/|\。★

......`·.,(¯`·´¯)........。☆。*。☆ ...2011 ευχες για ολες μας!!!!

Καλη χρονια να εχουμε κοριτσακια μου και με το καλο να κρατησουμε στην αγκαλιτσα μας τα μωρακια μας!!!!! Φετος θα παρουμε το καλυτερο δωρο ολες μας!!!

Να περασετε τελεια οτι και αν κανετε σημερα!!! Τα λεμε του χρονου παλι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κουκλίτσες!!!!

Περιμένω να γίνει η βασιλόπιτα για να πάω να κάνω ένα μπανάκι να ετοιμαστώ!!

Ρεββεκάκι μου μια χαρά η Λυδία, πανέτοιμη βλέπω!!!! :D:D

Ειρηνούλα κι ο δικός σου ο μπέμπης πανέτοιμος!!!! Χαλαρά όποτε θέλουν ας έρθουν! Εμείς στα πεθερικά θα φάμε χοιρινό με πατάτες και δεν ξέρω τι άλλο έχει φτιάξει η πεθερούλα. Το βραστό και το πιλάφι το κρητικό το προτιμώ να σου πω την αλήθεια!! Αλλάζουμε?? :lol::lol:

Εύχομαι όλες να έχετε το 2011 γερά μωράκια και μια ευτυχισμένη οικογένεια και ότι άλλο επιθυμείτε!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλα. Καλη Χρονια και το Νεο Ετος να φερει σε καθεμια οτι επιθυμει. Με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας και οσες ειστε ηδη μανουλες να τα χαιρεστε και να ειναι παντα γερα και καλοτυχα. Το 2011 να ειναι τυχερο για οσες προσπαθουν και να μας δωσει δυναμη να αφησουμε πισω οσα ασχημα εγιναν το 2010.

Ευχομαι να περνατε ολες τελεια σημερα!!!!!

Φιλακια Πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες κοριτσακια!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε!να σας ζησουν τα μωρακια οσες μας προλαβατε και με το καλο να υποδεχτουμε οι υπολοιπες τα μπεμπακια μας!επισης οσες προσπαθουν να αποκτησουν το σπορακι τους το γρηγοροτερο δυνατο!υγεια και αγαπη σε ολες τις οικογενειες του κοσμου!!!

φιλακια πολλασε ολες! :-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα και καλη χρονια.

Ευχομαι το 2011 να ειναι μια απο τις καλυτερες χρονιες γεματες γερα μωρα και ευτυχισμενες μανουλες.

Εγινα κι εγω μανουλα τη Δευτερα 27/12 στις 8:45.

Η κορακλα μου γεννηθηκε 3130 γρ. και 49,5 εκ.

Μεχρι στιγμης ειναι παρα πολλη ησυχη.Τρωει,χεζεται και κοιμαται.

Το βραδυ ξυπναει μονο μια φορα για φαγητο και μετα ξανα υπνο.

Ειναι τελεια.

Αχ κοριτσια,ειναι απιστευτο το συναισθημα να ακους το κλαμα απο το πλασματακι που κουβαλας τοσους μηνες στην κοιλια σου.

Ευχομαι ολες οι παλιογκαστρουλες να παρουν στην αγκαλιτσα τους τα μωρακια τους.

Δεν προλαβαινω να σας διαβασω.Ηρθα για λιγο στην πεθερα για την κοπη της βασιλοπιτας και φευγω ξανα γρηγορα να παω στην ηλιαχτιδα μου.

Α,παρτε και μια φωτο να μας καμαρωσουν οι γαμπροι της παρεας.

post-7985-13873935932781_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θεοδωσιαδου καλη χρονια....η κορουλα σου ειναι απιστευτη....μια κουκλα...να την χαιρεσαι κ να ειναι παντα υγειεστατη......μπραβο κοριτσακι μου.....χιαρομαι πολυ για σενα...

σε ολες καλη χρονια κ με το καλο να υποδεχτειτε τα ζουζουνακια σας κ οσες γεννησατε να εχουν παντα υγεια.....μονο αυτο εχει σημασια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

♥♥♥ Happy New Year¸.•´ƸӜƷ .•*¨`*. ¸.•*¨*.¸¸.•ƸӜƷ

(¸¸¸.•*¨`*• ƸӜƷ :ymparty:

Χρονια πολλαααααααααα!!! Καλη χρονια σε ολες κοριτσακια μου!!!!

Πως περασατε??

Εμεις πολυ ησυχα δηλαδη πολυυυυυ ξενερωμα αλλα ας μην γκρινιαξω μερα που ειναι!

Δεσποινακι μου να σου ζησει και παλι η μικρουλα σου!!!!! Ποσο χαιρομαι που διαβαζω νεα σας!!! Ειναι πανεμορφη και ιδια ο Μανωλης!! :) Εχω ξετρελαθει με την φατσουλα της!! Μακαρι να παραμεινει τοσο υσηχη οσο ειναι τωρα! Ενα φιλακι στο πατοσακι απο εμενα να της δωσεις!! Να μας ξαναγραψεις συντομα! :YMHUG::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι μου τι παιδι ειναι αυτο!!!μια γλυκα να την χαιρεσαι,απο δω και περα μονο χαρες!!!!φτου του του κοριτσιου σου!!!!!ξετρελαθηκα!!!

μα καλα δεν πρεπει να τρωνε καθε 2 με 3 ωρες το βραδυ?τι καλα αν τρωνε μια φορα και υπνο!!!!! :D

λενακη μου και μεις μια απο τα ιδια ησυχα βεβαια εκανα τις βολτιτσες μου εξω!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία!!! Εύχομαι ολόψυχα ο νέος χρόνος να σας φέρει ότι επιθυμείτε!! Όσες γεννήσατε να χαίρεστε τα μωρουδάκια σας, όσες περιμένετε με το καλό, και όσες αναμένετε τον πελαργό με το καλό να φουσκώσει η κοιλίτσα.

Δεσποινάκι μου είναι μια κουκλίτσα η μπεμπίτσα σου!!!! Να σας ζήσει γερή και τυχερή να είναι. Τι καλά που είναι ήσυχη, και μένα έτσι είναι μαμ κακά και νάνι :P Κάνα δυο βράδια τώρα μόνο έχουμε ψιλοπονάκια στην κοιλίτσα και είμαστε λίγο ανήσυχες.

Και εμείς ήσυχα περάσαμε σήμερα στο σπίτι. Μου χει λείψει μια βολτίτσα μιας και έχω πολλές μέρες να βγω έξω αλλά χαλάλι για το μπεμπάκι μου.

Πολλά φιλιά σε όλες!!!

2965672n6myz953yd.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά κοριτσάκια μου!!!Εύχομαι σε όλες σας υγεία,ευτυχία και θετική ενέργεια πάντα!!!Έχω λιώσει με τις φατσούλες που είδα,να χαίρεστε μανούλες τα νινάκια σας κι εμείς οι γκαστρούλες να παίρνουμε σειρά μία μία!!Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή Χρονιά με υγεία και αγάπη σε όλες μας , κορίτσια χθες με πήραν τηλέφωνο το πρωί και πήγα και πήρα τον γιο μου , το καλύτερο δώρο που θα μπορούσα να έχω για την πρωτοχρονιά ήταν αυτό, ελπίζω σύντομα να έρθει και το κοριτσάκι μου σπίτι. Εύχομαι σε όλες όσες περιμένουν τα μωράκια τους με το καλό να το υποδεχτούν και να νιώσουν αυτό το μοναδικό συναίσθημα που έζησα γαι εγώ .

Δεσποινούλα να σου ζήσει η κόρη σου και να είναι γεμάτη ζωή και ευτυχία στη ζωή της .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησαμε 1/1/2011!αμεσως μετα την αλλαγη της χρονιας!!ειμαι πολυ ευτυχισμενη!ολα καλα!ειναι και τα δυο τα παληκαρια μου καλα!2260 και 2200!!τελεια, ουτε θερμοκοιυιδα ουτε τιποτα..δεν μπορω να το πιστεψω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησαμε 1/1/2011!αμεσως μετα την αλλαγη της χρονιας!!ειμαι πολυ ευτυχισμενη!ολα καλα!ειναι και τα δυο τα παληκαρια μου καλα!2260 και 2200!!τελεια, ουτε θερμοκοιυιδα ουτε τιποτα..δεν μπορω να το πιστεψω..

να σου ζησουν τα μαναρακια σου!!!!μπραβο!!!!μα τι δωρο ειναι αυτο πρωτοχρονιατικα!!το καλητερο!!καλοτυχα και υγειης να ειναι συνχαρητηρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα καλη χρονια σε ολες τις μανουλες!!!

Να ζησουν τα καινουρια μωρακια να ειναι υγιη κ τυχερα!

Μινι να χαιρσαι τα αντρακια σου καλο κουραγιο

Δεσποινα μ εκανες κ εκλαιγα κουκλα η κορη ποτε ημαστε μαζι στη Δραμα ποτε γεννησες πως περασε ο καιρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά μανουλίτσες και προσεχώς μανουλίτσες!!!!!!!!! Όσες γεννήσατε να σας ζήσουν τα μωράκια και όσες περιμένουμε να κρατήσουμε σύντομα στην αγκαλιά μας γερά μωράκια!!!!!!

Δεσποινούλα η μικρή είναι πραγματικά μια γλύκα!!!!!!! Τι λες να συμπεθεριάσουμε?? :lol::lol::lol:

minie να σου ζήσουνε τα πρωτοχρονιάτικα αντράκια σου!!!!! Να είναι πάντα καλότυχα και ευτυχισμένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρουλιτσες μου!!! Τι κανετε??

Μινι μου να χαιρεσαι τα αντρακια σου!! Να σου ζησουνε!! Πηρες το καλυτερο δωρο για την πρωτοχρονια!!! Τι καλα!!!

Αχ αντε μια μια περνουμε σειρα!!

Μπηκα να σας αποχαιρετησω για λιγες μερες ελπιζω! Αυριο μπαινω νοσοκομειο στης 12.00 το πρωι και την Τριτη στης 8.00 θα κανω την καισαρικη! Με εχει πιασει μια αγωνια δεν λεγετε! Η βαλιτσα ετοιμη,ολα κανονισμενα με την μικρη,ο μικρος να κλωτσαει σαν τρελος λες και δεν θελει να μεινει αλλο εκει μεσα. :D Σαν να καταλαβε οτι πλησιαζει η ωρα που θα βγει!

Θα τα πουμε σε λιγες μερες κοριτσακια μου! Θα σας σκεφτομαι!

Σοφακι εσυ που εισαι η επομενη να σου ευχηθω να πανε ολα καλα και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το αντρακι σου!

Φιλακια σε ολες!!! :YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι με το καλο κουκλα μου.......περασε ο καιρος.....σαν χθες μου φαινεται που εκανες την ανακοινωση για την εγκυμοσυνη σου.....τα καλυτερα ευχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε ολες μας!!!!!!

Να σας ζησουν τα μωρακια σε οσες γεννησατε να ειναι παντα γερα τυχερα και ευτυχισμενα!!!!!!!!

Με το καλο να παρουμε στην αγκαλια μας και οι υπολοιπες τα μωρακια μας!!!!!!

Σας φιλω οοοολλλλεεεεςςςς γλυκα καληνυχτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονια κοριτσακια!!!!! Καλα με αυτα που διαβαζω σιγουρα θα ειναι καλη. Φανη μου τελεια που την πρωτοχρονια σου εδωσαν το γιοκα σου. Αντε συντομα και το αλλο μπεμπακι ευχομαι. Μινι μου ειδες ολα μια χαρα!!!! Τελικα ο μικρος δεν ηταν και τοσο μικρος. Χαιρομαι που πηγαν ολα τελεια!!!!!

Δεσποινακι να σου ζησει η θεοδωρα σου, ειναι κουκλιτσα!!!! Φανταζομαι σας εχει παρει ολους τα μυαλα. Αντε να μας φευγει σιγα σιγα η θλιψη και να μας μενει μονο η χαρα απο τα ζουζουνια μας.

Ελενακι καλη επιτυχια σε ολα. Με το καλο ο μπεμπουλης και περιμενουμε συντομα νεα σας.

Αχ κοριτσια ζηλευω, θελω και εγω να δω τη φατσουλα της και εχω ακομα 18 μερες. πως θα περασουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Χρονια κοριτσακια!!!!! Καλα με αυτα που διαβαζω σιγουρα θα ειναι καλη. Φανη μου τελεια που την πρωτοχρονια σου εδωσαν το γιοκα σου. Αντε συντομα και το αλλο μπεμπακι ευχομαι. Μινι μου ειδες ολα μια χαρα!!!! Τελικα ο μικρος δεν ηταν και τοσο μικρος. Χαιρομαι που πηγαν ολα τελεια!!!!!

Δεσποινακι να σου ζησει η θεοδωρα σου, ειναι κουκλιτσα!!!! Φανταζομαι σας εχει παρει ολους τα μυαλα. Αντε να μας φευγει σιγα σιγα η θλιψη και να μας μενει μονο η χαρα απο τα ζουζουνια μας.

Ελενακι καλη επιτυχια σε ολα. Με το καλο ο μπεμπουλης και περιμενουμε συντομα νεα σας.

Αχ κοριτσια ζηλευω, θελω και εγω να δω τη φατσουλα της και εχω ακομα 18 μερες. πως θα περασουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα , χρόνια πολλά καλή χρονιά σε όλες σας!!! Με το καλό να αποκτήσετε τα μωράκια σας όλες οι γκαστρούλες κ τις καλύτερες ευχές μου στις φρεσκομανούλες κ τα μωράκια τους!!!! Μπήκα κι εγώ στην τελική ευθεία, την Παρασκευή το πρωί μπαίνω στην κλινική κ μέχρι το μεσημέρι , πρώτα ο Θεός θα τον έχω στην αγκαλιά μου τον πρίγκιπά μου!!! Η αγωνία μου κ η λαχτάρα μου είναι απερίγραπτη!!!!!

Δεσποινάκι μου να σου ζήσει η μπεμπούλα, είναι τόσο όμορφη!!!!

Φανή μου το ωραιότερο δώρο για την Πρωτοχρονιά ο γιος σου εεεεεεεε???? αντε με το καλό να πάρεις κ τον δεύτερο!!!!

Μinie να σου ζήσουνε τα μωράκια σου κ καλή λοχεία κοριτσάκι μου!!!!!

Λενάκι μου όλα να πάνε καλά αύριο !!! Με το καλό κ περιμένουμε σύντομα νέα σου!!!!

Φιλιά πολλά πολλά στις υπόλοιπες κ περιμένουμε γρήγορα γρήγορα κι άλλα ευχάριστα νέα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • είναι πολλά τα λεφτά η αλήθεια είναι!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε από τον γιατρό. Είδαμε τον σάκο που έχει μεγαλώσει πολύ και τον λεκιθικο ασκό. Εμβρυϊκά στοιχεία δεν είδαμε και καρδούλα, όσο και αν προσπαθήσαμε, δεν ακούσαμε.  Βέβαια δεν απογοητεύτηκα γιατί ξέρω πως είναι πολύ νωρίς ακόμα ( 5w 3d).  Μας είπε πως για τις εβδομάδες μας είμαστε πολύ καλά και πως θα ακούσουμε καρδούλα την άλλη εβδομάδα. Αυτααα
    • Θα τα καταφέρετε γλυκιά μου, έχετε ήδη μια εγκυμοσύνη στο ιστορικό σας που αν θυμάμαι σωστά ήρθε σχετικά εύκολα. Θα ξαναγίνει το θαύμα όσο κι αν φαίνεται μακρινό τώρα. Στο λέω εγώ που η πρώτη μου εγκυμοσύνη ήρθε με τη μία με μετρημένες 3 επαφές σε ό,τι να ναι μέρες γιατί δεν είχα ιδέα από γόνιμες κτλ όταν ξεκίνησα. Κι όταν λοιπόν ξανα ξεκινήσαμε τον Ιούλιο του 2023 πίστευα ότι θα έρθει εξίσου εύκολα. Δεν ήρθε όσο άμεσα όσο και την πρώτη φορά, αλλά πιστεύω πως όταν ήρθε τότε ήταν πραγματικά έτοιμο και το σώμα μου. Απ τον Ιούλιο μέχρι το Δεκέμβρη πέρυσι ο κύκλος μου είχε γίνει από 30-33 μέρες 26-27, η περίοδος μου άλλαξε τόσο πολύ, λες και ξαναγεννήθηκα ένα πράγμα. Από το Φλεβάρη και μετά νιώθω ότι επανήλθε το σώμα μου σε μια κανονικότητα, όχι όπως ήταν προ εκείνης της εγκυμοσύνης αλλά ήρθε σε μια αρμονία. Και τότε ήταν που ξαναέμεινα έγκυος. 1 χρόνο ακριβώς μετά την αποβολή. Καταλαβαίνω ότι ένας χρόνος σου ακούγεται τώρα ένας αιώνας, αλλά είναι η πραγματικότητα κάποιες φορές. Άλλες περιπτώσεις πετυχαίνουν άμεσα, όπως η @Elk, αλλες πιο μετά, ποτέ δε θα ξέρουμε το γιατί και το πώς. Το πιο σημαντικό είναι να μην αφήσετε αυτό το θέμα της σύλληψης να σας καταβάλει εσένα και το σύντροφό σου. Προσπαθείστε να εστιάσετε στους εαυτούς σας, κάντε βόλτες, εκδρομές ό,τι μπορείτε, να χαίρεστε αυτό που έχετε ήδη, ο ένας τον άλλο. Η αναμονή είναι ψυχοφθόρα αλλά ζήστε το παρόν - είστε μαζί, ε΄ιστε αγαπημένοι κι υγιείς. Αυτό ❤️
    • Κορίτσια δεν σας κρύβω,  εχθές το αγόρι μου την ώρα που με είχε αγκαλιά μου λέει λες να τα καταφέρουμε; και κείνος το σκέφτεται αρκετά,  τώρα θέλει να μιλήσουμε με κάποιο ανδρολογο μήπως υπάρχει σε εκείνον κάποιο θέμα,  έχει φοβηθεί κι εκείνος 
    • https://www.lifo.gr/various/blastokyttara-mythoi-kai-alitheies Βρήκα αυτό αλλά είναι του 2008 το άρθρο! Κι εγώ προς όχι τείνω!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...