Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

καλημερα κουκλιτσες μου και πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας :-*

FANIKO μου με το καλο να παρεις τα αγγελουδια σου στην αγκαλια σου να ειναι γερα και καλοτυχα!!!!

περιμενουμε νεακια σου οταν μπορεσεις :x:-*

chrysa μου λυπαμαι πραγματικα παρα πολυ κουραγιο και να σκεφτεσαι το μωρακι σου! σου στελνω την αγαπη μου @};-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα γκαστρούλες μου, τι μου κάνετε????? Σήμερα έκανα αυτό που ήθελα να κάνω εδώ κ πολλές μέρες, επικοινώνησα με την Δημόσια Τράπεζα ομφαλικού αίματος κ την Δευτέρα θα έχω το πακέτο για την λήψη κ αποστολή ομφάλιου αίματος κ λώρου !!!! Είμαι πολύ χαρούμενη ειδικά τέτοιες μέρες προσφορας κ αγάπης που μπορεί με το αίμα απο το δικό μου μωράκι να σωθεί κάποιος άνθρωπος. Η διαδικάσία είναι πολύ απλή κ οι κοπέλες στην εξυπηρέτηση τηλεφώνου εξυπηρετικότατες κ ευγενέστατες!!!!

Χρύσα μου συλληπητήρια για τον πατέρα σου, να είστε όλοι γεροί να τον θυμάστε.

Stk μην ακούς κανένα , καθε εγκυμοσύνη κ κάθε άνθωπινος οργανισμός είναι διαφορετικός, εσύ να είσαι πάντα αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά!!!!

Ρεββεκάκι η γιατρός σου σου είπε ότι είναι τα Braxton hicks ????? εγώ ακόμη δεν έκανα ούτε μία σύσπαση, ο μπέμπης έχει παρει εδώ κ καιρό βέβαια θέση αλλά δεν έχει κατέβει ακόμη χαμηλά.

Κοριτσάκια μου , σας αφήνω , πάω να κάνω δεύτερη δόση μελομακάρονα, η πρώτη ήδη έχει φαγωθεί, είμαστε γλυκατζήδες οικογενειακώς χαχαχαχαχαα!!!

Φιλιά σε όλες σας κ στις κοιλίτσες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο δε το κανονίζεις όταν πάς στην κληνική;

Πρέπει από τώρα;

Μπορείς να μου πεις λεπτομέρειες και κανένα τηλέφωνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλιτσες μου.

Τι μου κανετε?

Βλεπω μια μια αρχισαμε να αποχωρουμε απο την ομαδα.

Φανουλα μου ευχομαι ολα να πηγαν τελεια και τωρα να εχεις αγκαλιτσα τα διδυμακια σου.

Περιμενουμε νεακια σου,οποτε μπορεσεις.

Κοριτσια μην ανησυχειτε για τις συσπασεις.Αν δε συνοδευονται απο πονους, δεν ειναι ανησυχητικες.

Ετσι μου ειπε ο γιατρος μου.Και μενα η κοιλαρα μου πετρωνει συνεχεια.

Σημερα θα παω για τελευταια φορα να κανω καρδιοτοκογραφημα και υπερηχο.

Δευτερα πρωι-πρωι ερχεται η ηλιαχτιδα μας.

Ακομα βεβαια η βαλιτσα δεν ειναι ετοιμη,αλλα θα γινει και αυτη.

Χρυσα μου συλληπητηρια.

Δεν ξερω τι να πω.

Καρτησου δυνατη για το πλασματακι που θα ερθει σε λιγο καιρο.

Ειναι δυσκολη η απωλεια,το ξερω καλα.Αλλα το μονο που μπορεις να κανεις ειναι υπομονη.

Σε φιλω γλυκα και να ξερεις οτι σε νοιαζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

Χρύσα μου λυπάμαι πολύ για τον μπαμπά σου.. προσπάθησε να είσαι ήρεμη όσο μπορείς και να σκέφτεσαι αυτό που είπες, ότι θα σας βλέπει από εκεί ψηλά και θα σας προστατεύει εσένα και το μωράκι σου!!

Δεσποινάκι λίγες μέρες μείνανε για το θαύμα ε? Άντε περιμένουμε σήμερα να μας πεις νέα από την μπουμπούκα!! :D:D

Φανούλα ελπίζω να μπεις σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα για τα διδυμάκια!!!! Η σκέψη μας είναι μαζί σου!!!! :-*:-*

Σοφία μου εγώ έχω πάει και έχω πάρει τον ασκό από την Δημόσια Τράπεζα, μόνο που δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα με τον άντρα μου τι θα κάνουμε με τον λώρο. Η γιατρός μου που την ρώτησα μου είπε να το κρατήσω. Ή το κρατάς και δίνεις 1200 ευρώ ή το κάνεις δωρεά κι αυτό μαζί με τα βλαστοκύτταρα. Δεν είναι το θέμα μας τα χρήματα, απλά έναν άλλο γιατρό που ρωτήσαμε μας είπε να τα κάνουμε όλα δωρεά γιατί δεν έχει διαπιστωθεί από καμία έρευνα ότι μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε για το παιδί μας. Αν έχει ασχοληθεί κάποια με αυτό θα ήθελα να με διαφωτίσει..

Ειρηνούλα όταν πας στην κλινική να γεννήσεις πρέπει να έχεις προμηθευτεί τον ασκό από πριν, είτε είναι δημόσια τράπεζα είτε ιδιωτική. Εγώ έχω να σου δώσω τηλέφωνο της Δημόσιας Τράπεζας αλλά είναι στην Αθήνα. Αν θέλεις τους παίρνεις και ρωτάς για την Κρήτη. Το τηλ είναι 2106597697.

:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου εγώ έχω πάει και έχω πάρει τον ασκό από την Δημόσια Τράπεζα, μόνο που δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα με τον άντρα μου τι θα κάνουμε με τον λώρο. Η γιατρός μου που την ρώτησα μου είπε να το κρατήσω. Ή το κρατάς και δίνεις 1200 ευρώ ή το κάνεις δωρεά κι αυτό μαζί με τα βλαστοκύτταρα. Δεν είναι το θέμα μας τα χρήματα, απλά έναν άλλο γιατρό που ρωτήσαμε μας είπε να τα κάνουμε όλα δωρεά γιατί δεν έχει διαπιστωθεί από καμία έρευνα ότι μπορούμε να το χρησιμοποιήσουμε για το παιδί μας. Αν έχει ασχοληθεί κάποια με αυτό θα ήθελα να με διαφωτίσει..

Geozouli μου κι εγώ όλα θα τα κάνω δωρεά, κ ο γιατρός μου μου το έχει πει,κ απο μελέτες αλλά ακόμη κ απο την τηλεόραση προκύπτει πως οι ιδιωτικές τράπεζες είναι εκμετάλευση. Αν το ψάξεις λίγο στο Internet θα δεις περιπτώσεις που είχαμε κρατημένα βλαστοκύτταρα σε ιδιωτικές τράπεζες, δεν μπορούσαν να τα χρησιμοποιήσουν σε συγκεκριμένες παθήσεις των νεογνών ενώ το συμβόλαιο μέσα τις ανέφερε κ τελικά καταλήγαν σε δημόσια τράπεζα.

Ειρήνη το τηλ είναι αυτό που έγραψε η Geozouli, ότι άλλο χρειαστείς κ μπορώ να βοηθήσω , ευχαρίστως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφουλες!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

χρυσα μου συληπητηρια γλυκια μου υπομονη και θα παρει την θλιψη η χαρα του μωρου σου σιγα σιγα!!!!

σοφακη μου ναι μπραξτον χικς ειναι αυτες οι συσπασεις!!!!δεν ανησυχουμε!!!αυριο εχω γιατρο το πρωι θα σας πω νεοτερα :D:D:D και μενα η μανουλα μου ειναι μεσα στην κουζινα και φτιαχνει μελομακαρονα εχουμε βαλει και μουσικουλα χριστουγεννιατικη!!!!!

η φανη μας θα εχει ηδη τα μωρακια της φανταζομαι!!!!αχ να μας πει τα νεα της ανυπομονω!!!!

δεσποινακη μου το ιδιο ανυπομονω και για σενα!!!πωπω μια μια!!!!!δεν θα μας προλαβαινω!!!!

ελπιζω να μην μεινω τελευταια :D:D:D:D

ζωουλα μου γλυκια ελενακη μου φιλακια πολλα!!!!!!

και σε ολα τα κοιλουμπακια!!!

να ρωτησω κατι θελω και γω να δωρισω τα βλαστοκυταρα και ακουω κατι χαζομαρες οτι δεν βοηθανε τα κανουνε καλυντικα και τετοια ειναι αληθεια????η ακουω βλακειες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία μου στην Δημόσια Τράπεζα θα τα δώσω έτσι κι αλλιώς, απλά εκεί σου λένε ότι εκτός από τα βλαστοκύτταρα που τα κάνεις δωρεά, έχεις την δυνατότητα να κρατήσεις τον ομφάλιο λώρο του δικού σου παιδιού το οποίο μπορείς να το χρησιμοποιήσεις για άλλες ασθένειες και δεν μπορεις να πάρεις από άλλον, όπως τα βλαστοκύτταρα. Αυτό είναι που σου χρεώνουν 1200 ευρώ, επειδή κρατάνε το δικό σου. Αν δεν θέλεις το κάνεις δωρεά κι αυτό και το χρησιμοποιούν αυτοί μόνο για έρευνα, δεν μπορούν να το δώσουν σε άλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα, καλά κ ευτυχισμένα Χριστούγεννα γεμάτα αγάπη κ υγεία για όλο τον κόσμο!!!! Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας!!!! Κ του χρόνου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα να εχουμε!

Χρυσα μου συλληπητηρια για το μπαμπακα σου να ζησετε να τον θυμοσαστε......

Χαθηκα για λιγες μερες. Δεν ειχα ορεξη να γραψω ρε κοριτσια, μ' εχει ποιασει μια κουραση, ενας πονος στη μεση και αμα κατσω στον καναπε νιωθω οτι πρεπει να με σηκωσουν.....

Οσο για τις συσπασεις που λετε εγω νιωθω το μωρο μου να κουνιεται συνεχεια, να αλλαζει θεσεις και καποιες στιγμες νιωθω να σκληραινει και να "πετρωνει" η κοιλια μου σε ενα σημειο και με ποναει λιγο.....

Δεν ξερω αν πρεπει να το πω στο γιατρο η να περιμενω οταν ειναι το ραντεβου μας, ουτε εχω κανει ακομα καρδιοτοκογραφο.........

Αυτα τα νεα μου. Να σας βαλω μια φωτο της Χιονουλας μου, αν βγει δηλαδη γιατι ειναι απο κινητο....

post-5473-13873935879275_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλες τις γκαστρούλες!!!!! Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μωράκια μας!!!!!!

bibibo η Χιονούλα είνα μια γλύκα!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια ομορφα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑς!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

μολις γυρισα ολη την μερα ημουν εξω!!!!!

πηγα στην γιατρο!!!

2.500 κιλα

49 εκατοστα :o:o

ολα τελεια,δεν εχει εμπεδωθει ακομα,για καμια βδομαδα ακομα δεν βλεπει τοκετο λεει,

μου ειπε οι συσπασεις ειναι προετοιμασια και επειδη η μητρα προσπαθει να εμπεδωσει το νινι!!!!ειναι στον δρομο μου ειπε!!!!

επισης μου ειπε και τωρα να γεννουσα ολα καλα θα πηγαιναν!!!

μιλησα και με την αναισθησιολογο μου ειδε την σπονδυλικη στηλη ολα καλα μου ειπε,και η πιεση μια χαρα δοξα το θεο!!!!

εκανα βολτα στα μαγαζια με την μανουλα καναμε ψωνια φαγαμε εξω ηταν πολυ ωραια,και αυριο το πρωι θα παμε εκκλησια και μετα στα εμπορικα κεντρα!!!! :D:D:D

σας φιλω ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα σε ολες!!! Με το καλο τα μωρακια μας!!! Επιτελους εχω internet μετα απο τοσες μερες...

Καταρχας Χρυσα μου συλλυπητηρια..η ζωη συνεχιζεται και κατι τετοιες στιγμες πρεπει να δειχνουμε ποσο δυνατοι ειμαστε...

Εγω μολις γυρισα απο το γιατρο μου...η μπεμπα εχει παρει για τα καλα θεση, εχω εναμιση δαχτυλο διαστολη και θα ξαναπαω αυριο να με δει...Μαλλον απ'οτι μου ειπε μεχρι την Κυριακη, θα εχω γεννησει!!!! Παναγια μου!!!

Παντως αυτοι οι 9 μηνες δε βοηθουν να προετοιμαστεις ψυχολογικα...Απ'οταν μου ειπε ο γιατρος οτι εφτασε η ωρα εχω φρικαρει, μ'εχει πιασει τρομερο αγχος και δεν μπορω να ηρεμησω με τπτ!!!! Στο τελος θα αναψω τσιγαρο!!!!!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

FANIKO με το καλο τα μωρακια σου...Φανταζομαι οτι τωρα θα τα κρατας στην αγκαλια σου...Περιμενουμε νεα....

Δεσποινα εμεις μαλλον γενναμε μαζι...Ηρεμια...Ψυχραιμια και με ενα πονο!!!!!!!

Rebbeka και εσυ σημερα ειχες γιατρο και απ'οτι φαινεται ολα πανε μια χαρα!!!! Η μπεμπουλα σου παντως μονο μπεμπουλα δε θα γεννηθει...μαλλον για μπεμπαρα την κοβω!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Bibibo η μικρη σου ειναι σκετη γλυκα!!!! Να τη χαιρεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλες.

Χρονια πολλα και Καλα Χριστουγεννα.

Ευχομαι η γεννησαη του Θεανθρωπου να φερει αισιοδοξια και χαρα σε ολον τον κοσμο.

Χρονια πολλα και στις εορταζουσες και τους εορταζοντες.

(Χρυσα ακους?)

Αντε ολες με γερα μωρακια στις αγκαλιτσες μας.

Την Πεμπτη πηγα για τελευταια φορα στο γιατρο.

Ολα ειναι καλα,μονο που μου ειπε οτι ανα πασα στιγμη μπορει να με πιασουν οι πονοι

και απο τοτε εχω αγχωθει.

Αν ξεκινησει μονος του ο τοκετος,θα παμε για φυσιολογικη γεννα,αλλιως μεθαυριο το πρωι παμε για καισαρικη.

Αχ τι καλα να μας κανει τη χαρη η ηλιαχτιδα μας και να μας ερθει απο μονη της.

Αυτα τα νεα μας.

Φιλακια και καλα να περασετε ολες σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα σε ολες μας!!!

Με το καλο να παρουμε στην αγκαλια μας τα μωρακια μας!!!

Υγεια και ευτυχια σε ολους μας και χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!!!

mini82 THEODOSIADOU ολα να πανε καλα και με ενα πονο :x

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά γκαστρούλες μου!!!!! με υγεία και ευτυχία στα σπιτικά σας!!! Με το καλό τα μπεμπάκια που περιμένετε όλες σας. [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

[smilie=icon_rendeer.gif] Faniko ελπίζω να κρατάς ήδη αγκαλίτσα τα αγγελουδάκια σου!!! Δεσποινάκι και minie82 με το καλό τα μπεμπάκια σας έφτασε η ώρα. Για εμάς σήμερα είναι απ τα ωραιότερα Χριστούγεννα καθώς έχω αγκαλίτσα τη νεραιδούλα μου και το μικρό αγγελουδάκι μου. [smilie=angel13.gif] Με το καλό όλες να τα κρατήσετε σύντομα αγκαλίτσα!!! Φιλιά σε όλες!!! [smilie=love7.gif]

1730030lxqwcu36ck.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα και καλα Χριστουγεννα σε ολες. Πανω απο ολα με υγεια και αγαπη. Δεσποινακι σε ευχαριστω πολυ. Ευχομαι να πανε ολα καλα και μην αγχωνεσαι για τιποτα. Ειτε μονη της ερθει η μπεμπουλα ειτε με καισαρικη η ευτυχια θα ειναι η ιδια. Θα αλλαξεις το χρονο με τον αγγελο σου αγκαλια. Αντε να ερθει και η σειρα μας!!!!!

Μινι και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα, οσο απροετοιμαστη και αν νοιωθεις εκεινη τη στιγμη θα εισαι ετοιμη για ολα ετσι ειμαστε εμεις απο τη φυση μας!!!!

Ευχομαι να περασετε ολες τελεια σημερα. Για εμας ειναι δυσκολα φετος. Καποιος μας λειπει πολυ, ευτυχως εχουμε τη μικρη και μας φτιαχνει τη διαθεση. Δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο χαρηκε με το δωρο που βρηκε το πρωι κατω απο το δεντρο και της το εφερε ο Αγιος Βασιλης.

Φιλακια πολλα σε ολες, και περιμενουμε νεα απο τα καινουρια μπεμπακια(που εισαι Φανη!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_santa.gif] ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

ΧΡΥΣΑΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΓΕΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ!!! [smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια Πολλά κοριτσια και ιδικα στη Χρυσα μας!!!!!!!!!

Εγω έχω λίγο θέμα από εχθές.

Ματώνω στις ενέσεις που κάνω στην κοιλιά και δε σταματα και το αιμα ευκολα και επίσης σήμερα το πρωι ανοιξε η μυτη μου.

Πηρα τον γιατρο και την αιματολογο μου και ευτυχως με ηρεμισαν.

Απλα έκοψα το σαλοσπιρ που ετσι και αλλιως θα το εκοβα τωρα στον 9ο

Αυτα...

Θέλω να κανω και την βασιλοπιτα και το σκεφτομαι ... αλλά δε μπορω και να καθομαι ... θα δω ... θα ξεκουραστω λιγο ακομα και θα ξεκινησω λιγο αργοτερα μαλλον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια ομορφα!!!!!πως τα περασατε εχθες????

κοιμηθηκα τοσο ωραια το βραδυ!!! :D:D

ειρηνακι μου τελειωνουν τα βασανα σου,περαστικουλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα γκαστρουλακια μου.

Πως περασατε εχθες?

Για μας ηταν τα χειροτερα Χριστουγεννα.

Ολοι μας σκεφτομασταν το Θοδωρη μας που ελειπε απο το σπιτι.Κρεβατωθηκε παλι ο μπαμπας μου.Απο προχθες δεν εχει σηκωθει απο το κρεβατι.Καταλαβαινετε τι εορταστικη ατμοσφαιρα επικρατουσε στο σπιτι.

Αντε να ερθει η ηλιαχτιδα μας μηπως και μπει λιγη χαρα στη ζωη μας.

Ερχεται η μεγαλη στιγμη.Αυριο 7 το πρωι,παω μαιευτηριο.

Σημερα γιορταζει και ο αντρουλης μου.

Ειρηνακι μου κι εμενα πολλες φορες ματωνουν οι ενεσουλες και δε λενε να σταματησουν.Μαλλον δεν ειναι κατι ανησυχητικο,ισως φταει και το σημειο.

Πολλες απουσιες εχουμε,φταινε τα Χριστουγεννα ή ηρθαν οι επισκεπτες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...