Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες του Οκτώβρη 2009 Νο18-Κου κου βαου!


Recommended Posts

καλημέραααα

χαχα και τι δεν είπατε πάλι!

Σωσώ μου να χαίρεσαι τον αντρούλη σου, οτι επιθυμείτε!

τι δώρο του πήρες?

και μενα μου άρεσε ο πίνακας Νανά!

και φαίνεται, δε ξέρω πως να το πω, παλιός σαν αυτούς που είχαν οι γιαγιάδες μας στα σπίτια τους, τους ανάγλυφους με τις ωραίες παραστάσεις απο τοπία

Φρόσω μου άρεσε πολύ το σάιτ με τα βαπτιστηκά!

εχει πολύ ωραία πραγματάκια..μου άρεσε αυτό με τις κορώνες και αυτό με τις πεταλούδες

μπορείς να πάρεις τη φίλη σου να πάτε να διαλέξετε μαζί

χθες βράδυ ξύπνησε κατα τις 3 ο Νικόλας και τον πήρα στο κρεβάτι μου δεν άντεχα άλλο..

και πως κοιμήθηκε το άτιμο..πασάς

πήγα και τον πήρα κατά τις 9 εγώ γιατί φοβήθηκα μην πέσει

τώρα παίζουν με κάτι παζλ των κοριτσιών

πάω να κάνω καμιά δουλειά

σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα από την εργασία!

Εχθές το πήρα πρέφα ότι έχω ιντερνετ.

Τζούλια το toys.de είναι πολύ ωραίο σάιτ. Βγάζει κατά καιρούς εκπτώσεις έως και 75%.

Αξίζει μόνο έτσι να ψωνίσεις γιατί τα μεταφορικά είναι 15,5ευρώ.

Αλέκα έλα τώρα θες και αγγλικά. Βλέπεις το παιχνίδι και την τιμή τί άλλο θες δηλαδή; :P

Σωσώ τί δεν κατάλαβες από τη σελίδα;

Πολύ ωραία δώρα και ιδιαίτερα έχει και εδώ (στην Ισμήνη σίγουρα θα αρέσουν μια και βιολόγος).

www.caelesteshop.gr. Ανήκει στο πλανητάριο. Έχω πάρει στα ανήψια μου κι έχουν ξετρελαθεί.

Πάντως στα σάιτ που ενδιαφέρεστε καλό είναι να κάνετε εγγραφή γιατί βγάζουν κατά καιρούς σούπερ εκπτώσεις.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Πάντως έχει πολλά πράγματα όχι μόνο κορώνες και πεταλούδες.

Μάρκερ έπρεπε να είχες τον άνδρα μου κι εγώ το δικό σου.<εμείς είμαστε όπως περιγράφεις αλλά το αντίθετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vag μου μην ανυσηχεις

ναι βρε συ τετοια συμβαινουν

τα ανοιχτα τραυματα μην τα φοβαστε μονο εαν χτυπησει και φουσκωσει και μελανιασει να φοβαστε - κατα τα αλλα εαν σταματησει γρηγορα η αιμορραγια ειναι οκ

φροσω μου - μετα απο καθε τσακωμο ειναι τι να σου πω χαλι να τον πατησεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ εκεί διαφέρουμε. Εγώ τον κρατάω το θυμό μου.Ο άνδρας μου καθόλου σε σημείο να με εκνευρίζει. Καλά τώρα δεν τσακωνόμασταν; Άνδρες παιδί μου στην κοσμάρα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν τα είπε καλαμάκια... για μακαρόνια τα πέρασε... χαχαχα!!!

Τη συγκεκριμένη δεν την παρεξηγώ... απλώς την κατανοώ!!!

=))=))=))

Τζούλια μου!!!

:-*:-*:-*

Σωσώκα, δεν πτοούμε!!!

Συνεχίζω ακάθεκτη και με πολλή όρεξη!!!

Εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ!!!

Αν άκουγες τι μου λένε οι Κύπριες... πέφτει πολύ δούλεμα σου λέω!!!

Δεν χαμπαρίζω τίποτα!!!

Σοφάκι!!!

ετοιμάστηκες;

Βαγκ μου, τι να σου πω...

νομίζω πως έχεις δίκιο, αλλά καλύτερα ας μας πούνε και οι μεγαλύτερες μαμάδες...

αυτός είναι και ο λόγος που με κοροϊδεύουνε... οτι τουε είχανε οι γιαγιάδες στα σπίτια τους... χαχαχα!!!

αλλά, αν δείτε το σπίτι μου, θα καταλάβαιτε... χαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

εμεις χαλια δεν ξερω τι να κανω πλεον 8 μερες με διαροια, εχει συγγαει και εκανε πληγη, και μην μου πειτε και εσεις οτι εγω φταιω... γιατι θα εκραγω, ειμαι που ειμαι σκατα θα απογεινω, διατροφη μονο κοτοπουλο μοσχαρι, πατατα, καροτο, ρυζι η ζυμαρικο, ολη την μερα....αυτος γκρινια ποναει ο κολακος, τον παιδιατρο τον περνω τηλ. καθε μερα και μου λεει μαλακιες, οτι φταιω δεν κανω σωστα οτι μου λεει...ανυσηχω τοσες πολλες μερες..

στο σπιτι σκατα, λεφτα δεν εχουμε καθολου, για το παιδι βγαζουμε απο την βιζα, εμενα σημερα μου εκοψαν το κινητο... μας πηραν απο την τραπεζα οτι δεν πληρωσαμε το δανειο, πρεπει να κανω και τον καραγκιοζη για να μην καταλαβει ο πετρος τιποτα, γιατι και αυτος χαλια ειναι... στο παιδι να γελαω και γενικα να ειναι ολα καλα...

ευχομαι ολες να ειστε καλα δεν εχω προλαβει να σας διαβασω, μαλλον το βραδυ....

δεν ειμαι και τοσο καλα ... :(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου, γιατί να φταις εσύ που έχει διάρροιες ο Στεφανάκος;

Στον καθένα μπορεί να τύχει αυτό!

Αν δεν εμπιστεύεσαι το γιατρό σου, ζήτα άλλη γνώμη!

Όσο για τα οικονομικά... τι να πω...

ελπίζω να είναι ο τελευταίος μήνας που περνάτε δυσκολίες!!!

προφανώς είχατε έξοδα λόγω της μετακόμισης...

όλα θα βελτιωθούν!!!

εγώ τέλειωσα όλες τις εκκρεμότητες της δουλειάς, οπότε μπορώ να πάω ήσυχη στην άδεια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

Δεν προλαβαινω να γραψω και πολλα ετοιμαζομαστε τελικα φευγουμε στις 7 και πρεπει να ειμαστε εκει απο τις 6και κατι.

Θα τα πουμε πλεον αυριο απο Αθηνα φτανουμε στις 6 το πρωι.Ελπιζω να εχουμε καλο ταξιδι χωρις απροοπτα.

Α πηγαμε και παιδιατρο 9100 και 78 υψος καναμε και το εμβολιο της ανεμοβλογιας.

Αυτα κοριτσαρες μου σας φιλω ολες!!!!!!

Αθηνα σου'ρχομαιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Καλά είστε αφασία!Τζούλια δεν παίζεσαι!Ειδικά εκεί που ρωτούσες τη Νανούκα για τον πίνακα αν ειναι από μακαρόνια... :lol::lol::lol: Παιδευόταν με χειροτεχνίες νηπιαγωγίου τόσο καιρό.:D

Ισμήνη πολύ γέλιο κι εσύ!Ωστε Αγ.Στεφανο ε;Πολύ κοντά από Εθνική όντως! :lol::lol: Και η Χαλκίδα 2 βήματα απο Εθνική.

Νανούκα πολύ ωραίος ο πίνακας!Αλλά πες την αλήθεια!Από μακαρόνια είναι έτσι;Κουκούλι και μαλακιες.Αμα θες φτιαχνουμε και μαζί τον πίνακα αυτοκινητακι του Ανθιμου, από κοφτό μακαρονάκι όμως, βγαίνει πιο ωραίο.

Συμπεθέρα δε θέλω στεναχώριες!Τι κανει το νυφακι μου;

Εμενα ρε παιδια εχει μπαφιασει τοσες μερες μεσα λογω κρυου, δεν το βγαζω, εσεις τον βγαζετε;

Εκεί ειναι το μανικι με την εγκυμοσυνη.Οταν τον βγαζω, εννοειται εδω και 5 τουλαχιστον μηνες δεν παιρνουμε καροτσι, δωρον αδωρον.Οταν λοιπον μουλαρωνει καπου, δεν προχωραει, γκρινιαζει αν θελει να μεινει καπου και πρεπει να γυρισουμε, τον κουβαλαω για καποια αποσταση και ζοριζομαι πολύ, φουσκωνω.

Φροσω τωρα που ειπες για το λεκανακι, του το χεις μαθει φαινεται και το χει εμπεδωσει.

Μου θυμησες τον Βασιλακη που του βαζουμε πολλές φορές ένα μπλε ποτηρακι πλαστικο και κατουραει εκει.Οταν το βλέπει αρχιζει μονος του και κανει-πριν του βγαλουμε την πανα ακομα-φσσσσ...φσσσ.Μιλάμε πολύ γέλιο.και τον βλέπεις και πιέζεται ο φουκαράς να βγάλει ό,τι έχει και δεν εχει στο ποτηρακι, σφιγγεται, ειναι αφασία σας λέω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσια ακομα 0 ειναι η θερμοκρασια!!! μπρ..... καλα που ακομα δε δουλευω!!

δε θα ξεχασω ΠΟΤΕ τις παγωμενες μερες και κυριως νυχτες που δουλευα και ειμασταν αναγκασμενοι να σταματαμε αυτοκινητα για ελεγχο... ετσι μου'ρχοταν να ανοιξω καμια πορτα και να μπω απο μεσα να κανω τον ελεγχο, να ζεσταθω λιγο...

ρε συ Χαρα, ακομα δεν το καταλαβες;;; για ΟΛΑ εμεις φταιμε! ολα ομως... και εγω τι εχω να ακουσω το μεσημερι οταν του πω για το χτυπημα... συμφωνω με Φροσω και ΜΑρια οτι δεν ειναι κατι σοβαρο... αλλα ο αντρουλης μου θα εχει διαφορετικη αποψη... οτι με την υγεια δεν παιζουμε. ωχ...ωχ...ωχ...

Σοφη καλο ταξιδι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και καλά Βαγκ η Χαρα τα ακουσε απο το γιατρο, οταν τα ακους απο τον αντρα δεν ειναι να σου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι.

Μωρε..τι μας λες που θα απολογηθουμε κιολας στα καθικια, αντε μην αρχισω και βριζω ολο το αντρικο γενος παλι...Σιγα που θα αγχωνεσαι για το πώς θα αντιδρασει;Σαν εμενα κι εσυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μωρε Ντομ... καλουληδες ειναι τα χρυσουλια μου.... αλλα ωρες ωρες ζουν σε ενα αλλο κοσμο πολυυυυυ... μακρυα απο εδω!! :lol:

πιστευω πως οι ορμονες σου μιλανε. και ελπιζω και ο δικος σου να καταλαβει τι ρολο παιζουν οι ορμονες και να ριξει τους τονους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας ειπα,ε;;

εμει πηγαμε καρφουρ δωσαμε 90 ευρω και ησυχασαμε...δε ξεραμε τιδωρο να ην παρουμε..ολο παπαριες παιχνιδια εχει..δε ξερω..τελικα την πηραμε 1 σα μπαλα με αγκαθια τυπου που χοροπηδαει και το κυνηγας..μαλακιες..

και 1 καροτσακι κουκλας και 1 κινητο ψευτικο..κΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΔΩΡΑ..

αλεκα να σαι καλα για την ενημερωση..

ακουσε εκει βαγκ πεθυμησες τους ελεγχους..χαχαα...

περαστικα σας..δεν ειναι τιποτα φανταζομαι...αλλα με τρελαινει η ιατρικη σου..

μωρε καλα σε λεμε μυστηρια..

νανα ...τι λεει;;

ντομ θεα..τι λεει ο στομας σου παλι..

σοφη καλο ταξιδι..

εγω βηχω..ανθρωπος δεν απανταει για τη χρεωκοπια,ε;;

φροσω πολτυ ωραιο το σαι..αληθεια..βλεπω τα γκατζετ..λεω να του παρω δωρο...μη με κοροδεψετε..αλλα λεω να του παρω βελακια..με ηλεκτονικο στοχο...|

30 ευρω...

δε ξερω..μενα με τρελαινει..εννοω μαρεσει..

τι λετε;;;το κρεμας στο τοιχο,πετας βελακια και σου μετραει ποντους ηλεκτρονικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σκατούλες!

Ποσα γραψατε βρε? Δε καταλαβα τιποτα! Τα διαβασα αερα πατερα.......

Εγω ολες βολτες με το νινι,δουλειες εξωτερικες αλλα και του σπιτιου!

ΜΠηκα να πω ενα γειαααααααααααααα !!!!!!!

Αυριο γιορταζει ο γιοκας μου! Το παιδι μου! Το αγορι μου! Παω απο σημερα σε γιορτες! ΚΑταλαβαινετε τι γινεται εδω απο Νιονιους! ΠΑω πρωτα για δωρακια και μετα σε σπιτια!

Ο δικος μου ειναι παντος καιρου! Κρυο,χιονι,βροχη!χαχαχαχαα!

Τι αλλο?Τι άλλο?

ΘΑ σας διαβασω το βραδυ με ηρεμια να σας σχολιασω κιολας! Γλωσσούδες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lyσσαρες !

Χρονια πολλα Σωσα στον αντρουλη σου

Νανουκα μου και με μυξες να το χεις φτιαξει ακομα :lol::? εμανα μου αρεσε !!! ;)

το αποτελεσμα μετραει ! [smilie=love7.gif]

τι ειπε η Σοφι που τι ειπα κ εγω ? πειτε μου , 8α σκασω ...

Ο τουρλοκωλιδης μου κοιμαται παλι (κοιμαται με ορ8ιο τον πωπο :lol: ), 8α ξυπνησει κ απο τις 20.30 8α 8ελει υπνο , αλλα 8α τον αφησω μεχρι τις 9 και ...

Χαρα μην στεναχωριεσαι , ασε που με τα δακρυα δεν πεφτουν φραγκα... εμεις ειμαστε εδώ , 8α ρ8ουν καλυτερες μερες βρε χαμογέλα ! αν χρειαστεις κάτι οτιδήποτε πές μου ;)

σουκου λεω να κανω τα μελομακαρονα βεφας παλι στο σπιτι της φιλης , 8α δουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω λεω να κανω μελομακαρονα....αλλα δε ξερω ποια...εχω 1 στανταρ συνταγη..και εχω και της ντομ...που ταιζεις στρατο(170)κοματια..ημαρτον..

εγω συνεχιζω να βηχω..κοιματια η μικρη..ριχνει καρεκελς αλλα δεν εχει κρυο..

μαρακι τι θα κανετε αυριο;;γιορτη;;

εμεις γιαχνι φαγαμε σημερα..και τη κυριακη ανοιχτα τα μαγαζια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι ρε Σωσώ... κάνε τη μισή δόση!!!

Γεια σου ρε Τζούλια με τις ατάκες σου!!!

χαχα!!!

&ο δικός μου τουρλοκωλίδης κοιμάται...

& εγώ έτσι κοιμόμουνα!!!

αύριο το πρωί θα πάω να τελειώσω την απονεύρωση!

ήταν παλιά απονεύρωση που δεν έγινε σωστά και πήγα σε ειδικό οδοντίατρο.

2 έχω που πρέπει να διορθώσω...

σας είπα πόσο θέλει;

550 ευρώ!!!

και μου έκανε έκπτωση 80 ευρώ...

Μ' έφαγες μαρή Τζούλια!!!

Η μαντάμα μου σκέφτεται να σταματήσει να καθαρίζει σπίτια...

&πού θα βρω άλλη καλή μαντάμα;

Σωσώκα, εγώ του πήρα 1 κουτί με τουβλάκια της φίσερ 20 ευρώ...

από το να δώσω τα λεφτά σε παιχνίδια, προτιμώ να τα βάλω στο λογαριασμό του...

απ' όλα έχει!!!

Ντομ δε σου απάντησα στο τσατ γιατί από τη δουλειά κολλάει πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλο το νταιπερ...

ναν..ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΔΩΡΟ ΣΤΟ ΛΕΥΤΕΡΗ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ...

για σας τις νοικοκυρες εκει εξω.οσον αφορα τα γλυκα δεν ισχυουν επακριβως οι μισες δοσεις...

εγω δε κανω ποτε μιση δοση..δε βγαινει καλο..

οι αναλογιες δεν ειναι ιδιες σε μισες δοσεις...

τρωω τοστ.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε Σωσώ Μπαρμπαρήγου!!!

τι να σου πω για τα βελάκια... αν του αρέσει να ασχολείται με κάτι τέτοι, μπορείς να το πάρεις...

ο δικός μου πχ δε θα ενθουσιαζότανε καθόλου...

βέβαια, ο δικός μου δεν είναι και το μέτρο σύγκρισης... δεν ενθουσιάζεται με τα δώρα... κι αυτό μου τη σπάει πάρα πολύ [smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να διαβάζω στενάχωρα πράγματα...

Θα στρώσουν τα πράγματα Χαρά σιγά σιγά.

Ο Χριστόφορος δεν έκανε εμμετό σήμερα, γιούπιιιιιιιι.

Σωσώ τα βελάκια τέλεια μιλάμε...κι εγώ γουστάρω πολύ.

Αν πάρω όμως εδώ βελάκια θα βάλει ο δον στόχο κανένα κωλαράκι :lol: .

Νομίζω ότι θα βγάλει και στα λιντλ 19ευρώ.

Πήγα κι εγώ καρφούρ σήμερα. Πήρα στο δον δώρο μια κατασκευή με τον τόμας το τρενάκι, μιλάμε για τρελό έρωτα. Δεν παίζει με τίποτα άλλο, μόνο με τρένα.

Για τα μωρά δεν βρήκα κάτι. Σκέφτομαι να τους πάρω τον Γκάμη που τραγουδάει και χορεύει και κανένα μουσικό βιβλίο, που τους αρέσουν πολύ.

Το ντάιπερ κέικ πολύ ωραίο. Τόσο που μου αρέσουν και κανένας δεν μου έφερε όταν γέννησα :( .

Έφτιαξα ένα κέικ σοκολάτας πολύ αμαρτωλό σας λέω....είδα χθες τη συνταγή στον σεφ στον αέρα.

Το κόβεις και τρέχει η σοκολάτα.... :ymdaydream:

Το περίεργο είναι ότι το φτιάχνεις στην κατσαρόλα στο μάτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΠΕς ΣΥΝΤΑΓΗ ΦΡΟΣΩ...

νανα...τα βελακια ...τελικα κανουν 30 ευρω σο λιντλ..αλλα σκεφτομαι οτι ο τοιχος θα γινει κωλος...και δε ξερω και αν θα το παιξουμε..και που θα το βαλουμε..

δε ξερω..

μουσικα βιβλια ποια λες φροσω;αυτα που εχουν κατω μουσικη και παιζουν...ενοχλητικα;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...