Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρέα...Όσο περνούν οι μέρες ο μικρός γίνεται και πιο ήσυχος....τα βράδια κοιμόμαστε πιο καλά πλέον και όλα καλά...

Το σεξ δεν το πολυζητάω παρόλο που για 8 μήνες δεν είχαμε καμία απολύτως επαφή. Τώρα ευτυχώς κανονικά...

Χαίρομαι που είστε όλες καλά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AXΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΕ 2 ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΚΕΤΟ ΜΙΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ ΤΗΣ ΚΟΥΝΙΑΔΑΣ ΜΟΥ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΑΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΛΕΓΑ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΑΝΑΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ,

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΩΝ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΚΑΝΑ 6ΜΗΝΩ ΛΕΩ ΘΗΛΑΣΜΟ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΕ ΣΥΝΕΣΗ ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΓΚΥΕΣ ΝΑΙ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ :shock::shock::o

ΚΑΤ ΚΑΙ ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΣΕΞ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ ΝΑ ΞΑΝΑΘΕΛΩ ΠΟΝΕΣΑ ΑΟΥΤΣ!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι εδώ η πεθερά μου :evil::evil::evil::evil: Τα νεύρα μου έχουν τεντώσει. Έχει για όλα άποψη. "Το μωρό θέλει να κοιμηθεί, το μωρό πεινάει, πως το κρατάς έτσι το μωρό" και όλο τέτοια λέει και εμένα μου έχει γυρίσει το μάτι. Της άφησα το μωρό τώρα και ήρθα στο λαπτοπ να ηρεμήσω λίγο.

Αχχ Κατερινάκι6 που θα πάει, θα στρώσουν τα μωράκια μας, θα κοιμηθούμε και εμείς σαν άνθρωποι και θα μαζέψουμε δυνάμεις για να εκτελέσουμε τα καθήκοντα μας. ;););) Και εγώ όρεξη δεν έχω αλλά λέω κάποια στιγμή να το κάνω το βήμα γιατί έτσι και αλλιώς λένε ότι τρώγοντας έρχεται η όρεξη.

Μιριάκι καλορίζικα τα τηγάνια. Επίσης αν δεν θες ξαφνικές εγκυμοσύνες πρέπει να προσέχεις γιατί οι πιθανότητες είναι αρκετές. Και εμένα ο γυναικολόγος μου μου είπε το ίδιο με αυτό που είπε στην Κατερίνα6, δηλαδή μπορεί να μην έχεις περίοδο λόγω θηλασμού αλλά έγκυος μπορεί να μείνεις.

Μάγδα θα ήθελα να θηλάσω όσο περισσότερο γίνεται με κατωτερο όριο το 6μηνο. Από εκεί και πέρα θα δω γιατί ήδη μιλάμε για δεύτερο μωρό οπότε πρέπει να δω τι γίνεται στην περίπτωση εγκυμοσύνης και θηλασμού. Φυσικά θα μου πεις εδώ κοπέλα μου δεν έχετε κάνει σεξ, μωρό θα κάνετε, πως;; με τον κρίνο; :lol::lol::lol::lol::lol: ;

Ο.κ. ηρέμησα λίγο και επιστρέφω στο σαλόνι να ακούσω και άλλες μα...ες από την πεθερούλα μου :evil::evil:

Καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xairomai poy megalvnei toso h parea k anaboyn oi syzhthseiw.ua moy parei xrono na saς απομνημονευσω ολες κ τις πληροφοριες σας!!!

το μωρο κοιμαται μονο του απο 40 ημερων,δε το βαζω στο κρεββα μου αν κ το θελω πολυ κ αγκαλιτσα με μετρο γιατι μετα τη πατησαμε....

κ καλα ρε κοριτσια εμεις δε ψηνομαστε για σεξ,ειναι κ στη μεση ο ποοονος(ε μαγδουλα??/)τους αντρες μας πως τους κουμανταρουμε???που μας πρηζουν???

περιοδος στις 30 μερες,με παααρα πολυ αιμα,ξανα στις 28 μερες κ ξανα στις 26.

μολις τσακωθηκα με τον αντρα μου κ εφυγε να παει στους φιλους ου....θα τα σπασω ολα. :?

α,δηλωνω κ εγω πεθεροπληκτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μιλάμε η γυναίκα δίνει ρέστα. το μωρό γκρινιάζει και του απαντάει "Πεινάς, ε; Τώρα θα έρθει η μάνα σου, βλέπεις έχει δουλειά τώρα!!!!!!!!!!" Τι της λες μετά; Πάω να πιάσω το μωρακι μου μπας και φυγει αυτη :evil::evil::evil:

Μητση και εγω το μωρο δεν το βαζω στο κρεβατι μου μόνο ο άντρας μου το κανει και τα ακούει καθε φορα. εμένα ευτχως στο θεμα του σεξ δεν με πρηζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε φωτεινουλα σε νιωθω τι τραβας,εμενα μενει απο κατω κ ειναι πολυ δοτικος ανθρωπος,το φαι της θα το δωσει οτι εχει κ δεν εχει το χαριζει.κατα τα αλλα ομως καποιες στιγμες γινεται αφορητη.θα τα πουμε εν καιρω.ο Θεος να μας δινει νου σοφρωνα να αντιμετωπιζουμε σωστα τη φαση...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

petheropliktes ypomoniiiiiiiiiiiiiiiiii kai psixremia ;) ti na kanoume an den upirxan autes den tha upirxan i antroulides mas kai den tha ixame auta ta uperoxa morakia massss :D tha mou peis tha eixame alla morakia alla ego den to allazo me tipotaaaaaaaaaaaaaa kai fisika kamia mas den to allazi edo stin kupro prin merikous mines egine ena peristatiko meta apo saranta meres pou genithikan kapia mora diapistosane oti kanane lathos kai sto nosokomio dosane duo mora se lathos oikogenies kai to anakalipsane meso tou aimatos pou den teriaze se kanena me tous gonis kai ta dosane piso stous sostous gonis kai merikes fores leo ston antra mou me ti psixi auti oi gonis to dosane piso???ego pantos den exo amfivolia i mikri miazi poli tou antra mou :( den mou miazi emena :(:(

ase pou to soi tou antra mou kathe mera leei oti miazi ston pethero mou stin pethera mou ston kouniado mou ston makrino 3aderfo..... kaleeeeeee mana den exei to paidi soi i mama tou morou den exei ma kamia omoiotita eleossssss mono sto soi sas miazi??? :evil::evil: pire apo tin omorfia tous apo tin e3ipnada tous apo to upsos tous apo apo apo... eleos ego diladi eimai xazi kouasimodos kai nanos :lol::lol: mia xara kopela eimai ;) ta akouo kai gelao den asxoloume me kanena tous leo apo to lemo kai kato eimaste idies rotiste kai ton antra mou na sas pei :lol:

fotinoula dostis na katalavi oti esu eisai i mana tou morou kai 3eris kalitera ego mia fora pou eklege to moro kai mou elege pos prepei na faei eno to eixa taisi dyo ores prin kai den pinage to taisa me to zori apo pisma epidi sumfonouse kai o antras mou kai meta apo deka lepta to paidi 3ana eklege tou leo kai ego tou antra mou ti tha gini tora na tis 3anakano gala na tin 3anataiso tha tin exo me ena mpimpero sto stoma alla to eipa poli thimomena kai fonaza den apantise kanis tous den 3erane pou na kriftoune auto itan tous dino na katalavoun oti ego eimai 24 ores mazi tis kai 3ero kalitera ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΛΩΝΩ ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΗ ...ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΞ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΡΙΖΕΙ!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΧΩΡΙΣΤΑ :cry::cry:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΝΟΥΛΕΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΗΤΕ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

ΑΧ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ ΞΥΠΝΗΜΑ;;;ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΠΑΛΙ...ΠΑΩ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,γλυκά μου κοριτσάκια!Τι κανετε;Εμείς ξημερώσαμε μια χαρά.Κοιμηθήκανε και τα δύο μου ζουζούνια γύρω στις 10,η μικρή ξύπνησε 4 να φαει και μετά 8 και μόλις ξανακοιμήθηκε.Η μεγάλη ακόμα κοιμάται!

Αννούλα-ΜΑΝΝΟΥΛΑ,χρόνια πολλά!Να χαίρεσαι την οικογένειά σου,να έχεις ό,τι επιθυμείς και να έχετε καλές και χαρούμενες γιορτές!

Αννούλα-anlou,χρόνια πολλά και σ'εσένα.Σου εύχομαι ό,τι καλύτερο για σενα και την οικογένειά σου!

Κι εγώ διάβασα και δε θυμάμαι και πολλά :oops::oops::oops: Όσο για την περίοδο κορίτσια,αυτή τη φορά είναι πιο ήπια τα πράγματα ;) Ούτε ιδιαίτερο πόνο νιώθω.Βεβαια,πρόσεχα και την κοιλιά μου να μην κρυώνει και να μην περπατάω ξυπόλητη. ;)

Βρε κοριτσια,εγώ έχω μια χαρά όρεξη για σεξ :roll::roll::roll::oops::oops::oops::D:D

Μίρια,συγκλονιστικό αυτό που συνέβη με τα μωράκια!Ρε συ εμένα αυτό ήταν το άγχος μου πριν γεννήσω.Δεν μπορούσε όμως να συμβεί,γιατί μόλις γεννούσα κι έβλεπα τα μωράκια μου,από την πρώτη στιγμή τα ξεχώριζα μέσα σε 100 μωράκια! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Επίσης θέλω να σου πω ότι τα τηγάνια,έχουν κι άλλη χρησιμότητα,δεν είναι μόνο για να τηγανίζουμε...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Όντως,ΚΑΤ6 η Κατρίνα πού είναι;Ξέρω ότι είστε κουμπάρες.Έμπαινες και στην ομάδα μας πού και πού.Μας παράτησε για ένα παλιοfacebook :((:((:((:((:((:((:)):)):)):)):)):))

Κορίτσια μου,υπομονή με τις πεθερές!Δε γίνεται κάτι άλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΠΩΠΩ ΧΑΜΟΣ ΓΙΝΕΤΑΟΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ...ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ???

ΕΜΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΓΙΝΑΜΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΑΝΝΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ..ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΓΑ ΘΕΜΑ!!ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΓΑΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΠΑΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΓΑΙΝΕΙ!!!ΕΞΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΜΑΣΤΕ ΣΥΧΝΑ!!!ΚΛΕΙΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΚΑΛΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟΟΟ...ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩ ΛΕΕΙ!!!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Ράνια μου!Καλό τάισμα!

Καλέ τι θυμήθηκα;;;;;;;;;Η Λαμπρινή μας σήμερα έχει γενέθλια!!!!!!!Να τα εκατοστήσεις,Λαμπρινούλαααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:@};-@};-@};-@};-@};-@};-:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ!!!

ΟΝΤΩΣ Η ΚΑΤΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;

ΦΟΥΦΟΥ Η ΜΕΓΑΛΗ ΣΟΥ ΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ;;;ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΓΑΛΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 8 Η 8,30...ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ της δίνω στις 9:30 περίπου που θα είναι να κοιμηθεί και μετά 7 το πρωι στον ύπνο της.Της έδινα και στις 12 το βράδυ,αλλά το έκοψε λίγο πριν γεννήσω.Είχα σοβαρό πρόβλημα με τον ύπνο της μεγάλης.Μέχρι που πριν ένα χρόνο αποφάσισω να διαβάσω και να χρησιμοποιησω τις τεχνικές του "Κοιμήσου,παιδί μου" (Βιβλίο).Το έχω αναφέρει πάρα πολλές φορές άλλωστε πως αυτό το βιβλίο με έσωσε.Το ξεκίνησα πέρυσι ανήμερα των Χριστουγέννων.Βέβαια,μες στο καλοκαίρι κι ακόμα και τώρα τις τελευταίες μέρες μου έκανε κάτι καψόνια,αλλά εχθές κοιμήθηκε καλά.Λειτουργώ πάντα με οδηγό το βιβλίο.Η πλάκα είναι ότι η νύφη μου μου είχε πει να μου το δώσει από πέρυσι το Σεπτέμβρη,αλλά το είχα ξεχάσει σπίτι της και μετά σκεφτόμουν:"Σιγά μωρέ μην διαβάζω βιβλία και βλακείες,το παιδί θα στρώσει".Όταν λοιπόν έφτασα στο απροχώρητο,το διάβασα και το εφάρμοσα χωρίς δεύτερη κουβέντα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΦΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ!ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 03/09,ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ!ΤΟΤΕ ΜΕ ΣΤΗΡΙΞΕ ΠΟΛΥ ΤΟ MAMMYLAND ,ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΟΤΑΝ!ΗΛΘΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΟΜΟΡΦΥΝΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΝΙΝΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΡΑΞΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΓΕΛΑΕΙ!ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΕΛΘΕΙ,ΘΗΛΑΖΩ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ,ΜΗΠΩΣ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΑΡΓΗΣΕΙ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΑ ΘΕΜΑ,ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΧΟΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ!!!ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,xaroulita!Το όνομά σου είναι Χαρά να υποθέσω;Εγώ είμαι η Κατερίνα και γέννησα κι εγώ την Μπεμπούλα μου στις 6/9.Έχω ακούσει πώς όταν θηλάζεις δεν έχεις περίοδο,αλλά είναι και περιπτώσεις που έχουν κανονικά!Όσο για το άλλο θέμα,είναι διαφορετικά σε κάθε γυναίκα.Εγώ δεν πόνεσα καθόλου ούτε μετά την πρώτη γέννα ούτε μετά τη δεύτερη.Δεν έχεις παρά να δοκιμάσεις ;):lol::lol::lol::lol: Καλώς ήρθες και πάλι στην παρέα μας! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irhtame kai emeis kalimera koritsakia ti kanete?? emeis mia xara molis taisa to paidi mou kala koritsia einai entelos treli i mikri molis tis vgazo to mpimpero apo to stoma gia na tin kano na reyti arxisi ena paraponemeno klama :lol::lol:

na zisoun i anoules na xeronte tin giortoula tous kai tin oikogenia tous kai na zisi kai i lamprini pou exei genethlia

pao na balo tin zouzouna stin THEIKI KOUNIA na kano kamia doulitsa gia na pame voltitsa ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Μιριάκι!Κι εμένα έτσι κάνει.Όταν πεινάει πολύ δε θέλει να τη σταματάω ούτε για να ρευτεί.Άντε καλή βολτίτσα να έχετε!

Πού είστε ρε κορίτσια όλες;;;;;;;;Αφήσαμε ορφανό το καινούργιο μας θεματάκι;;;;;;;;; :((:((:((:((:)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΦΟΦΟΥ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΗΠΩΣ ΣΩΘΩ...ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ...ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΥΚΩΣΩ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΟΛΗ Η ΓΕΙΤΟΝΙΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι πάλι εδώ!Καλέ κορίτσια τι έχετε πάθει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Μπήκαμε δυναμικά και ξαφνικά πέσαμε!Μάλλον δε σας αφήνουν τα ζουζουνάκια σας ε;Αβυσσος η ψυχή των ζουζουνακίων :lol::lol::lol: Αύριο μπορεί να μη με αφήνουν τα δικά μου να μπω :roll: Πότε είναι ήσυχα,πότε όχι :roll: Πριν λίγο τις τάισα και τις έβαλα για ύπνο και είπα να μπω λίγο αλλά πάλι δεν είναι καμία μάλλον :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμάται με μαξιλαράκι;Εγώ την αφήνω να το πιει και μόνη της κυρίως τις ώρες που είναι να κοιμηθεί,γιατί αν πεινάει και η μικρή δεν μπορώ να είμαι και στις δύο άμα λείπει ο άντρας μου,οπότε αναγκαστικά την έμαθα να το πίνει μόνη της.Μόνο στις 7 το πρωι που κοιμάται κάθεται ο άντρας μου από πάνω της και της το κρατάει.Σε εξαιρετικές περιπτώσεις της το κρατάω.Μη φανταστείς τον τελευταίο καιρο το κάνω κι εγώ αυτό εξαιτίας του μωρού. :roll: Κι εγώ φοβόμουν.Όσο για το βιβλίο,διάβαζα κι άλλες συζητήσεις προχθές κι είδα και σε άλλες ομάδες ότι το έχουν χρησιμοποιήσει κι άλλες κοπέλες και είδαν αποτέλεσμα.Για το μωρό το θες ή για τη μεγάλη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ...ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙ Κ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ :lol::lol: ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΞΥΠΝΑΓΕ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΤΑΓΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

να ευχηθω στην γλυκια ΑΝΛΟΥ πολυχρονη κ παντα ευτυχισμενη με το αγορακι σου κ με το νεο ετος πολλες δουλιτσες.

χρονια πολλα κ στη μαννουλα!

αυριο χαλει ο καιρος κ το σαββατο θα πεσει στους 4 βαθμους!!!! δειτε meteo.gr

θα παγωσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ...ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΛΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΝΕΙ ΟΠΟΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΠΙΕΙ Κ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ :lol: :lol: ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΔΙΚΑ ΞΥΠΝΑΓΕ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΤΑΓΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol: Α,κατάλαβα!Όπότε τσάμπα θα προσπαθήσεις!

Γεια σου mamounaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...