Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μανούλες καλησπέρα. Κ μεις είμαστε μωράκι του Οκτωβρίου. 29/10 για την ακρίβεια (ημερομηνία γέννησης της Μενεγάκη, λέτε να μου γίνει τηλε-περσόνα??!! :lol: ). Σε λίγες μέρες γινόμαστε 3 μηνών κ θηλάζουμε αποκλειστικά (τα έχει δει όλα η μανούλα, αλλά κάνει υπομονή) :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Φουφουκα :lol::lol::lol: φανταζεσαι να διαβασει το mammy :o:o θα ελθει να σας βρει :lol::lol:

Ρε εσυ Φουφου,ασχετο,διαβασα την χρονολογια γεννησης σου και επαθα σοκ :!: 1984 :?::?::shock::shock: καλε τι μικρομαμαδες ειστε εσεις :?: μονο εγω ειμαι πουρο τελικα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,tatist!Καλως ήρθες στην παρέα μας!Ωραία να μεγαλώνουμε κι άλλο :D:D:D Να σου ζήσει το μωράκι σου!Πώς είναι το όνομά σου κι από πού είσαι;Να μπεις κι εσύ στη λίστα μας :D Μωρέ τηλεπερσόνα ας γίνει σαν τη Μενεγάκη,την "εξυπνάδα" της μην παρει :lol::lol::lol: .Θηλάζεις αποκλειστικά ε;Καλή δύναμη,σκέψου ότι είναι για το καλό του μωρού σου!

Ρε συ Χαρουλίτα,κανόνισε να φάμε κανένα ξύλο από τον άνθρωπο που σου βάζουμε ιδέες,εκτός αν μας ευγνωμονεί :lol::lol::lol: Πότε είσαι γεννημένη εσύ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες καλησπέρα. Κ μεις είμαστε μωράκι του Οκτωβρίου. 29/10 για την ακρίβεια (ημερομηνία γέννησης της Μενεγάκη, λέτε να μου γίνει τηλε-περσόνα??!! :lol: ). Σε λίγες μέρες γινόμαστε 3 μηνών κ θηλάζουμε αποκλειστικά (τα έχει δει όλα η μανούλα, αλλά κάνει υπομονή) :D

Καλως ηλθες στην παρεα μας και να χαιρεσαι τη μπουμπου σου :!: μπραβο με το θηλασμο,keep walking :!: αστο για τηλε-περσονα εχουν πεσει οι μισθοι :lol::lol: παντως η δικια μου εχει γεννηθει 03/09 ημερα ιδρυσης του κυβερνοντος κομματος και επειδη ως ιοκογενεια ειμαστε πολυ πολιτικοποιημενοι ,ο μπαμπας μου λεει οτι θα την κανει την πρωτη γυναικα πρωθυπουργο :o:o:lol::lol: καλα οτι θα ειναι προεδρος του κινηματος το θεωρει δεδομενο :!: ρε πως τρελλενεται ο κοσμος :?::lol::lol::lol::lol:

ΑΧΧΧ πως να το γραψω Φουφουκα :?: 1977 :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπει η κόρη μου τις φωτογραφίες των κοριτσιών σας χαρουλίτα και κατερινα και μου λέει:"Μαμά,μπέμπα" :lol::lol::lol::lol:

Η Στελλιτσα αου υποθετω :lol::lol: γιατι αν το λεει η μικρη ,η δικια μου ειναι καθυστερημενη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τατιανή είναι το όνομα μου κ είμαι από Θεσσαλονίκη. xaroulita εσείς στοχεύετε πολύ ψηλά :D Εμείς ψηλά...κοιτάμε μόνο το ταβάνι προς το παρόν κ όλοι αναρωτιούνται τι έχει εκεί ψηλά κ είναι το βλέμμα της καρφωμένο! Ευτυχώς έχω ξαραχνιάσει!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τατιανή είναι το όνομα μου κ είμαι από Θεσσαλονίκη. xaroulita εσείς στοχεύετε πολύ ψηλά :D Εμείς ψηλά...κοιτάμε μόνο το ταβάνι προς το παρόν κ όλοι αναρωτιούνται τι έχει εκεί ψηλά κ είναι το βλέμμα της καρφωμένο! Ευτυχώς έχω ξαραχνιάσει!! :D:D:D:D

Τατιανή;Νομίζω γιόρταζες πρόσφατα ε;Λέω βλακείες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή το φόρουμ αλλιώς το είχα αφήσει -είμαι εγγεγραμμένη από το 2009- κ αλλιώς το βρήκα, προσπαθώ ακόμα να εξοικειωθώ. Πείτε μου πώς έρχεται άμεσα ενημέρωση στο μειλ μου. Έχω τσεκάρει την επιλογή της ενημέρωσης στο προφίλ μου, αλλά δν μου έρχεται άμεσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τατιανή;Νομίζω γιόρταζες πρόσφατα ε;Λέω βλακείες;

καλα τα λες ΦΟΥΦΟΥΚΑ :!: 12/01 :!:

παντως Τατιανη διακριν βορειοελλαδιτικο χιουμορ :lol::lol::lol: αντε να μπαινεις να τα λεμε ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια σου πολλά,κοριτσάκι!Κρατάει 40 ημέρες άλλωστε.Όντως το να προσαρμοστείς στο καινούργιο mammy είναι λίγο δύσκολο.Δεν ξέρω αυτό που ρωτάς.Πάντως κι εμένα μόνο τα αιτήματα φιλίας μου έρχονται σε mail και τα προσωπικά μηνύματα ή οι δημοσιεύσεις από ομάδες που είμαι εγγεγραμμένη.Μακάρι να μπορέσει κάποια να σε βοηθήσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou δν λες βλακείες. Γιόρταζα 12 Ιανουαρίου.

Χαρουλίτα, είμαι κοντά στην Χαριλάου.Εσύ?

Εγω ειμαι γεννημα θρεμα Αμπελοκηπιωτισσα αλλα τωρα που παντρυτηκα ηλθαμε Μελισσοχωρι :!: δεν ειναι κανεις απο εδω απλα ψαχναμε ηρεμια :!: βεβαια παλι ολη την ωρα αμπελοκηπους ειμαι στους δικους μου και στις φιλες μου :)

Οσο για το τεχνικο που ρωτας ,την ιδια απορια εχω :x:x:x

ΝΑΙ φουφουκα ΝΑΙ [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία,λοιπόν,για οσα κοριτσάκια μπαίνουν από εδώ και στο εξής να ξέρετε πως έχουμε μεταφερθεί στο ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο2!!! ;)[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!! τι κανετε????? εδω ειναι τεεεελεια βρεχει παρα πολυ και ειναι Κυριακη!! :lol::lol::lol:

Foufou στα jumbo της Ροδου ειμαι... :P

Βικουλινι τι εχεις?????

Και εγω εχω τα ψυχολογικα μου παλι ....με το ονομα της μικρης :o οσες παρακολουθουσαν το θεμα στο "βαφτιση" θα καταλαβουν.....

και η πλακα ειναι οτι τα βαζουν ολοι μαζι μου για αρεσει ΣΕ ΟΛΟΥΣ το ονομα της!!! προσπαθησα να κανω μια συζητηση με την μαμα μου και της λεω....θα την φωναζουμε και ΙΟΛΗ που βγαινει απο το ΚΑΘΟΛΙΚΗ....(βεβεα δεν βγαινει αλλα τουλαχιστον εχει ολα τα γραμματα) και λεει γιατι Ιολη?? λεω γιατι μου αρεσει ....δεν θα αλλαξουμε βεβεα λεω το ονομα της Καθολικη θα την βαφτισουμε απλα μας αρεσει και το Ιολη.....υπαρχει προβλημα??? ....κλασσικη απαντηση μανας..... εεεεεεεεε δεν εχω προβλημα παιδι σας ειναι....ΑΛΛΑ αλλο να την φωναζουμε Καθολικη η Κικη και αλλο Ιολη.....αλλα βεβεα παιδι σας ειναι εσεις αποφασιζετε....αλλα αυτο το υφος μιλαμε.......πιστευω καταλαβαινετε ετσι......μου εχει γινει εμμονη.....και σε οσους το λεω μου λενε πολυ ομορφο ονομα και προτοτυπο....και επηδει θα βγει Καθολικη δεν το συζηταμε δεν θελω να το κακομελεταω κιολας αλλα δεν μου καθετε κιολας!!! και αυτες οι μαναδες σε κανουν και εχεις τυψεις με μια λεξη :evil::evil::evil::evil: ........

Φαντάσου είναι η μαμα σου και όχι η πεθερά...πάλι καλά.. :)

Αν μπορείς προσπάθησε να μην την στεναχωρήσεις..το ξέρω είναι χαζομάρα αυτό με τα ονόματα αλλα είναι βλέπεις το χαζοέθιμο....

Παρεμπιπτόντως πολύ ωραία η φώτο σας.Μαμά και κόρη κούκλες...φτού φτού :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...