Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα και απο μένα. Είχα μέρες να μπώ και σας έχασα!!!

να συστήθώ κσι εγώ με την σειρά μου. Ειμαι η Μαρία 32 ετών, είμαι από την Αθήνα αλλά πλέον ζώ μόνημα στο Ηράκλειο της Κρήτης μιάς και ο άντρας μου είναι απο κεί. Γέννησα την 1/10/10 την γλυκιά μου ζουζούνα με καισαρικη γιατί είχα αυξημένη πίεση και ο γιατρός φοβήθηκε για εκλαμψία.

Θηλάζω την μικρούλα μου και καμιά φορά όταν πεινάει πολυ και δεν την φτάνει το γάλα της δίνω και συμπλήρωμα.

Με πολλές απο σας είδη γνωριζόμαστε απο προιγομενα θέματα. Είμαι πολύ χαρούμενη που θα συνεχίσουμε να τα λέμε με όλες σας στο καινούργιο αυτό topic.

Σας φιλώ όλες....πρέπει να πάω να ταίσω την μπέμπα μιας και μόλις ξύπνησε και μας έζει πάρει τα αυτιά!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα ειμαι η Νεκταρια 28 γεννησα 1/9/10 με καισαρικη το γιο μου στο ιασω,λογω μικρου ομφαλιου λωρου ητανε 2300 γρ χασαμε και 100 αλλα δυναμικα ετρωγε ασταματητα 60 γρ και πηραμε 20 γρ πριν φυγουμε απο το νοσοκομειο,προσπαθησα να το θηλασω αλλα δεν μπορουσε να πιασει τη θηλη ητανε επιπεδη και το μωρο μικρο και το στηθος μεγαλο μεγαλυτερο απο το κεφαλακι του νομιζα θα το σκασω!το εβγαζα με το θηλαστρο για ενα μηνα δεν ειχα και πολυ και τελικα εβγαλα αιμα και το σταματησα.Τωρα τρωμε καλα και αρκετο κακα δεν κανουμε συνεχεια και ολο μετραω μερες.Ποναω απιστευτα σε μεση και πλατη κοιμαμαι στο δωματιο του μωρου σε εναν καναπε η σε ενα στρωμα στο πατωμα δεν χωρουσε η κουνια στο δικο μας!ειναι φορες που δυσκολευομαι να σηκωθω απο τον πονο ξερετε κανενα καλο παυσιπονο?ο μικρος ειναι 5900 και ολο και βαραινει!εχω αδεια απο τη δουλεια μεχρι το καλοκαιρι οποτε θα ξεπεταχθει ο μικρος,δεν προλαβαινω να κανω τις δουλειες εχουμε φαει αμετρητα τοστ σεξ οποτε προλαβαινουμε 3 φορες μονο δηλαδη το εχουμε ξεχασει !την 3 φορα δεν πονεσα καθολου θελω να κανω και παπ τεστ μου ειπε ο γιατρος μετα την 3 περιοδο αυτα τα δικα μου παω να κοιμηθω!ευτυχως ο μικρος κοιμαται 7 με 8 ωρες τα βραδια και ξεκουραζομαι.καληνυχτα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΣΑΣ ΕΨΑΧΝΑ!!ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑΤΕ ΑΛΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ. :lol::lol::lol: ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ.ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ ΕΙΚΑΙ 31 ΕΤΩΝ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 13 ΕΤΩΝ,ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 20-10-2010.ΜΕΝΩ ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ........... :lol::lol::lol::lol: ΕΡΗ-ΜΙΡΙΑ-ΑΝΛΟΥ-ΜΠΑΡΜΠΙ-ΜΑΝΙΑΝΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

stagonitsa mou kali dynami me ta paidakia sou opote vriskis kairo na mas grafis ta nea sou ;)

vre stagona kalo mou koritsaki ala3e auto to tikeraki sou kai konteueis na ginis elefantas me tosous mines egkumosinis :lol::lol: eipame genises teleutea mas eskase to ninaki sou mexri na vgi alla oxi kai 45 evdomades :shock::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou mou kai emena tetia einai i kounia alla einai ta zoakia pou exo ego einai idia me ta psarakia alla se diaforetiko skiniko... rainforest legete to latrepse i mikri mou se simio pou otan tin vgazo kleei :lol::lol:

ntalia kalosorises giati koritsaki mou kimase sto domatio tou morou sou?? ego tin exo moni tis sto domatio tis apo 40 imeron

vre koritsia exo mia nista kai perimeno tin mikri na kimithi tora paei na tin parei o upnos na kimitho kai ego :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ;;ΜΠΡΑΒΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΝΕΒΕΝΕΙ Η ΠΑΡΕΑ!!!ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ!!ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΝΥΧΤΑ ΜΕΡΑ.. :lol::lol:

ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΑΛΙ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΖΕΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΡΥΝΙΤΙΔΑ...ΚΑΠΟΙΑ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΟΥΝΗΜΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΑΤΗΣΕΙ Κ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ!!

ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;;ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΣΟΥΠΙΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΙΑΞΩ!!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ..

ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΙΔΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑΤΑΚΙ Κ ΛΕΩ Α ΤΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ :cry::cry::cry: ΤΟΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΥΤΟ;;;ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;;;;;Εμείς είμαστε μια χαρά,δόξα τω Θεώ!

Καλημέρα και στα άγνωστα μέχρι τώρα για εμένα κοριτσάκια και χαίρομαι πολύ που σας γνωρίζω :):):)

Βικουλίνι,καλά έκανες και πήγες τη βόλτα σου!Θες κι εσύ τον αέρα σου βρε παιδί μου! ;)

Εμένα στην πρώτη μου κόρη η περίοδος μου ήρθε τέσσερις μέρες μετά τις σαράντα ημέρες και μετά από κανα δυο μήνες πάλι.Αυτή τη φορά μου ήρθε στους δύο μήνες ακριβώς,δηλαδή 6/11 και τίποτα ακόμα.Βέβαια,έχω κάτι ενοχλησούλες,αλλά μπορεί να μην είναι και τίποτα.Βικουλίνι,θηλάζεις;Δε θυμάμαι,συγνώμη :oops:

Μαγδούλα,πού είσαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera gluka mou koritsakia.argisa ligo alla hrthe h ora na susththo kai ego.eimai h sylvi.eimai 35 ,meno lamia 8 xronia alla eimai apo athina.eimai mama ths marianikis 7 xr,tou vasili 4,5 xr tou iasona 3xr kai tou mpempoulakoy pou genisa 6/10.gia ta koritsakia pou einai sto fb to onoma mou einai sylvi Roditi ,opoia thelei as mou kanei add.o mpempako thelei byzi .kano ena dialimataki kai ta xanaleme.filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,Συλβή μου!Έχεις τέλειο όνομα.Να σου ζήσουν τα μωράκια σου όλα!Τι καλά,εγώ έχω δύο,αλλά κι εγώ 4 θέλω.

kalhmera glukia mou!!!efxaristo polu.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Πως ειστε??? Τα μωρουλινια σας??? Εμενα ο Ορεστακος μου μια χαρα ειναι. Τωρα μολις τελειωσα το μαγειρεμα. Ψαροσουπα εχει σημερα η κουζινα της μαμας :lol::lol::lol:

Η μανουλα μου βγηκε απο το νοσοκομειο και τωρα ανυπομονω να ερθει το Σαββατο για να επιστρεψουν.

Βλεπω εχει πολλα καινουρια κοριτσια το παρεακι μας και θα μου παρει καιρο να σας μαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Πως ειστε??? Τα μωρουλινια σας??? Εμενα ο Ορεστακος μου μια χαρα ειναι. Τωρα μολις τελειωσα το μαγειρεμα. Ψαροσουπα εχει σημερα η κουζινα της μαμας :lol::lol::lol:

Η μανουλα μου βγηκε απο το νοσοκομειο και τωρα ανυπομονω να ερθει το Σαββατο για να επιστρεψουν.

Βλεπω εχει πολλα καινουρια κοριτσια το παρεακι μας και θα μου παρει καιρο να σας μαθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΛΒΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΟΥ!!ΚΑΙ ΕΓΩ 4 ΘΕΛΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕ ΛΙΓΟ ΟΦ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ..ΒΕΒΑΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ 3ο!!!!

ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΘΥΛΑΖΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ ΠΡΙΝ 15 ΜΕΡΕΣ Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ... :( ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΧΑΠΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΜΕΙΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑΔΩΣΩ.. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri glukomanoules akouo gia psarakia kai psarosoupes simera ti oraia ego den 3ero ti tha magirepso alla sigoyra kati eukolo epidi exo para para poli sidero to miso to miso to miso den telioni pote :o:shock: opote tha magirepso kati eukolo ;) vikoulini kala ekanes koritsaki kai piges voltoula na pigenis pio suxna gia na niothis kalitera kai ego leo tora na kano ena skoupisma kai sfougkarisma kai na ntithoume na pame voltoula :D varethika kai ego sto spiti

ta alla koritsakia ti kanoun argoporimenes simera???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΕΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.

ΠΡΟΓΚΙΠΙΣΣΑ ΕΜΕΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΙ ΕΧΩ ΧΑΡΕΣ ΚΑΘΟΤΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΘΑ ΡΧΕΤΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΡΘΟΥΝ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΑΒΩΝΙΑΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗ ΜΑΜΑ.

ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΣΟΥΠΙΕΣ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΟΛΥΤΡΩΕΙ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΑΡΓΩ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ 1Η ΦΟΡΑ ΛΕΕΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΟΜΑΞΩ. :shock::shock:

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΣΥΛΒΗ ΜΑΣ 4!!!!!!!!!ΗΡΩΑΣ ΕΙΣΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.

ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΣΑΣ.

ΜΙΡΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΒΟΛΤΑ!!!!!!!!!!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΔΕΝ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΠΟΤΕ :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ;);)

ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ Κ ΠΟΛΥ.

ΜΑΡΙΑΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΥΠΕΡΟΧΟ ΓΕΝΙΚΑ Η ΚΡΗΤΗ ΑΠΑΙΧΤΗ.

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΟΥΝ ΤΑ ΝΕΦΡΑ 6340 ΗΤΑΝ ΧΤΕΣ. :mrgreen::mrgreen:

ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΙ ΕΣΥ ΗΡΩΑΣ ΜΕ 3 ΕΜΕΙΣ ΜΕ 1 Κ ΤΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΧΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΜΠΕΙ.ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΝΕΣΑ :oops::oops::oops:

ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΙΣΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΜΗ ΜΕΙΝΩ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΓΩ ΞΑΝΑ ΣΕΞΑΚΙ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ :lol::lol: ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ :lol::lol:

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΑΜΟΥΝΙ ΛΕΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι πάλι κι εγώ!Σημερα εχω ρεπό κορίτσια από το μαγείρεμα.Βαρέθηκα,θα φάμε κάτι απ'έξω.Για μια φορά δε χάθηκε κι ο κόσμος ;) Κοιμηθήκανε τα ζουζούνια μου για μεσημέρι.Το μικρό ήταν ξύπνιο από τις 7 το πρωί σχεδόν,κοιμήθηκε συνολικά κανα μισάωρο.Πήγαινε και την ξύπναγε το πειραχτήρι η μεγάλη.

Μαγδούλα,μου έστειλε μήνυμα η Guzelina.Όντως πρέπει να είναι πολύ καλή κοπέλα.Εμένα η πρώτη περίοδος μου ήρθε 6/11,δυο μήνες μετά ακριβώς δηλαδή.Σήμερα είδα πάλι τα πρώτα σημάδια.Οι ενοχλήσεις που έγραψα παραπάνω.... ;) Την πρώτη φορά οντως έχουμε πολύ αίμα.Αλλά σιγά μην τρομάξεις.Είναι απόλυτα φυσιολογικό. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΠΑΛΙ ΕΙΔΑ ΣΗΜΑΔΙΑ...ΘΑ ΜΕ ΠΡΗΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΕ :(:( ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΠΑΛΙ....ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΟΦ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΙΔΕΡΟΟΟΟΟΟ Κ ΒΑΡΙΕΜΕΕΕΕΕΕ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται, τι κάνετε; Πωπω πως μεγάλωσε η παρέα!! Καλέ δεν θα προλαβαίνω να διαβάσω τα νέα σας. Λοιπόν πολλά φιλάκια σε όλη την παρέα και χαίρομαι πολύ που γνωρίζω τόσες μανουλίτσες. Για να σας μάθω κρατάω σημειώσεις γιατί από μνήμη άστα να πάνε. Σιγά σιγά θα γνωριστούμε καλύτερα.

Μάγδα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: !!!!! Τώρα έμεινε η σειρά μου. Είναι και καμιά άλλη που ακόμα δεν εκτελεί τα συζυγικά της καθήκοντα; Εμείς είχαμε και αποχή 9 μήνες (μόνο όταν ήμουν 6 μηνών το κάναμε μια φορά και αυτό με τα χίλια ζόρια), και πραγματικά καθόλου δεν το ζητάει ο οργανισμός μου. Όσο για το θηλασμό που με είχες ρωτήσει Μάγδα σκέφτομαι να θηλάσω τουλάχιστον για τους 6 μήνες και μετά βλέπουμε.

Βλέπω και άλλη συμπάσχουσα πεθερόπληκτη στην παρέα :evil::evil::evil::evil: Ράνια θα έχουμε να λέμε πολλά.

Περαστικά στη μανούλα της Βαρβάρας και της Έλενας.

Βαρβάρα πως πάει το στήθος; Γιατί βγάζεις με θήλαστρο αν επιτρέπεται;

Έλενα στείλε λίγη ψαρόσουπα και προς τα κάτω. :D:D

Τα ρούχα του μωρού που πια δεν του κάνουν πρέπει να τα τακτοποιήσω και εγώ. Προς το παρόν απλά τα στοιβάζω σε ένα ράφι και είναι και πολλά. Ήταν βλακεία μου που είχα αγοράσει το 0 νούμερο αφού ήξερα ότι θα είναι μεγάλο μωρό. Τώρα φοράει κυρίως το 3-6 ενώ χτες του έβαλα ένα σετάκι απο τα πρενατάλ που είναι 6-9 και του ήταν μια χαρά.

Νεκταρία κοιμήσου κοπέλα μου στο κρεβάτι σου, θα πάθεις τίποτα. Εγώ τον μικρό τον έχω μόνο του στο δωμάτιο του από την πρώτη μέρα. Μπορεί να σας ακούγεται υπερβολικό αλλά πάντα ήμουν απόλυτη σε αυτό και ευτυχώς μέχρι σήμερα δεν υπήρξε κανένα πρόβλημα.

Πολλά έγραψα. θα επανέλθω αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera omorfes filenades mou pragmatika eiste i pareitsa mou :D kai stin egkumosini ma kai tora ;)

pigame tin voltitsa mas pigame kai ala3ame ena formaki pou mas ferane doro kai meta pigame se ena polikatastima na do gia xalaki gia to domatio tis mikris alla mono tis prigkipises eixe den eixe tis minie pou thelo ego :( kai ithela na paro kai ena fotaki gia to domatio tis mikris gia to vradi alla pali den vrika na mou aresi alla pira tigania xrisimo kai auto alla se kamia periptosi den pigena gia tigania :lol::lol:

pire tilefono kai i pethera na pame na fame alla eprepe na etho spiti na taiso to mikro mou piragxaki giati pinase kai egine xamos kai den ixa tin tsanta tis mazi gia na pao apeuthias alla tora exei synefiasi poli kai leo an piasi kamia vroxi pos tha pao?? :?

magy mou ego eida proti fora periodo liges meres meta pou eklisa mina alla eixa para para poli kai pira ton giatro kai mou eipe na paro kati xapia gia tin aimoragia epidi eixa plimirisi kala sou eipe na min panikovlithis tin proti fora einai poli :o:shock:

diladi koritsia tora tha exoume kathe mina enoo amesos kathe mina i mpori na min exo auto?? kai kati allo tora mpori na minoume 3ana egkies gia na 3eroume fisika prosexoume min mas erthi kati 3afniko alla an den prose3is mpori na symvi?

lipon koritsia filakia telika tha pame na fame tha ta poume apopse...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!! ;);););)

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ..ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤ ΔΕ ΓΕΜΙΖΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ :shock::shock::shock:

ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ, ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ!!!ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ.ΞΥΠΝΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΜΕ ΦΑΣΑΡΙΑ.

ΕΓΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΘΗΛΑΖΩ, ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΣΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ. :mrgreen::mrgreen: ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ....

ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΠΕΦΤΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΕΞΗ... :cry::cry::cry::cry: ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ..ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ (10 ΚΙΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ!!!)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΚΑΤΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ??? Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...