Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

foufou καλα ειμαι εσυ?????!!!

συμφωνω και εγω....πρεπει να εχεις καλες σχεσεις οχι μονο για τα δωρα! εμενα η μια νονα ειναι και η κολιτουλα μου που λεγαμε οτι θα μπει νονα πριν καν παντρευτω!! και σπουδαζει κιολας και ειναι αφραγκη! αλλα δεν εκανε πισω....και μην ντρεπεσαι να κανεις την συζητηση...ρωτα!!!! :)

Ειμαι πτωμα πολυ δουλεια το jumbo σημερα!!! :?

το πριγκιπισακι μου κοιμαται στην αγκαλια του μπαμπακα της και βρηκα 10 λεπτακια να μπω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ,Κατερινούλα στα jumbo δουλεύεις;Σε ποια αν επιτρέπεται;Τα επισκέπτομαι πολύ συχνά :lol::lol::lol::lol::?:?

Σωστά βρε παιδιά.Εγώ το έχω αρχή,πρωτα θα προσφέρω εγώ στα παιδιά μου ό,τι χρειάζονται και μετά οι άλλοι.Δε θα ήθελα στο παιδί μου να λείψει κάτι και να το περιμένει από τους νονούς.Ποτέ δε θέλω να στεναχωρηθούν εάν οι νονοί τους δεν τους φέρουν δώρο..Άλλωστε όπως πολύ σωστά λέτε οι νονοί είναι για να έχουν καλές σχέσεις με τα παιδιά.Μην το βαφτίσουν αν είναι να μην το βλέπουν.

Α,ρε Μιριάκι,πολύ σε χαίρομαι!Αυτά είναι. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια γυρισαμε και εμεις αχ εφαβα πολυ και δεν ξερω πως θα κοιμηθω αποψε αλλα τι να κανω εχω αδυναμια στα fridays ολο λεω να αρχισω διαιτα και ολο παρασυρομε μαλον θα αρχισω γυμναστηριο γιατι το φαγητο δεν μπορω να το κοψω και ιδικα τα γλυκα :?:roll:

κοριτσαρες σας αφηνω παω να ταισω και νανι αυριο θα ξυπνησουμε πρωι να παμε εκκλησια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετισια αυτος που θα βαφτιση το μωρο σας πρεπει να εχει μια καλη σχεση με εσας ωστε να ειναι κοντα στο παιδι αμαν μας λες οτι δεν ηρθαν να δουν το μωρο απο την μερα που γεννιθηκε τι να κανεις τα δωρα που σας εφεραν πριν σκεψου το καλα και χωρις ντροπη πες τους το

αποψε θα παμε να φαμε fridays :D:D

Αυτό λέω και εγώ....Συμφωνώ μαζί σας...... :(

ααα θέλω και εγώ να πάω fridays. Μου αρέσουν πολύ.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς περιμένουμε να πάει 11 για να πάμε στον παιδότοπο.Κοιμάται και το μουσουδάκι μου το μικρό και μόλις ξυπνήσει θα φύγουμε.

Μαγδούλα,τι κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΕΜΠΛΕΞΑ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗΣ Κ ΤΡΕΧΩ.ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΝΟΝΑΔΕΣ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΕΤΕ ΑΥΤΗΥ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ....

ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΡΑΓΚΗ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΑΛΛΗ ΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλες :?: εμεις ειμασταν στη μαμα μου χθες για αυτο χαθηκα :!: καλα ηταν :) πηγαμε βολτα με το μαρσιπο και ειμασταν το θεαμα της γειτονιας :lol::lol: την πηγα και βγαλαμε φωτο για το βιβλιαριο υγειας,γιατι πεταμε την Πεμπτη για Κορινθο(Αθηνα δηλ.)για να κανονισουμε τη βαφτιση :D:D μονο μανα και κορη :D:D τρελιο γελιο θα πεσει :lol::lol:

Καλα κοριτσια,κατι ποζες στο φωτογραφειο δε σας λεω τιποτα :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπωπω!Μοντέλο η μπουμπού σου,Χαρουλίτα! :lol::lol::lol:

Ρε είσαι σίγουρη ότι χρειάζεται φωτογραφίες;Εμένα μου είπαν όταν γίνουν 4 ετών.Κι εγώ είχα βγάλει στη μεγάλη και δεν τις χρησιμοποίησα.

Ξύπνησε,την κάνω με ελαφρά [smilie=blob10.gif]:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα μιας και λετε για νονους ,συμφωνω με τη Φουφου,η σχεση ειναι πολη βασικη :!:

Εγω ειμαι πολυ τυχερη :!::!: οι κουμπαροι μας ειναι ο κολλητος του αντρα μου με τη γυναικα του,που τωρα εμεις εχουμε γινει πιο κολλητες και απο τους αντρες μας :!: καταπληκτικη κοπελα :!: μενουν Αθηνα βεβαια αλλα εννοειται οτι μολις σαραντισα ηλθαν θΕΣ/ΝΙΚΗ φορτωμενοι με δωρα :!::!: το σημαντικο ειναι βεβαια οτι ηλθαν :D:D καο μολις γεννηθηκα παλι της ειχε ψωνισει και τα ειχε στειλει,τα χριστουγεννα ηλθαν κατω να μας δουν για3 ημερες,αλλα το σημαντικο ειναι οτι βλεοω οτι την αγαπανε :!: συνεχεια θελει να στελνω mail με φωτο για να βλεπουν πως μεγαλωνει,και αν δεν στειλω ,ωχ!με μαλωνει :!: και τωρα θα ελθει και αυτην Κορινθο για να κανονισουμε τη βαφτιση :!: πως να μην την αγαπαω μετα :?::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΓΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ...

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα μιας και λετε για νονους ,συμφωνω με τη Φουφου,η σχεση ειναι πολη βασικη :!:

Εγω ειμαι πολυ τυχερη :!::!: οι κουμπαροι μας ειναι ο κολλητος του αντρα μου με τη γυναικα του,που τωρα εμεις εχουμε γινει πιο κολλητες και απο τους αντρες μας :!: καταπληκτικη κοπελα :!: μενουν Αθηνα βεβαια αλλα εννοειται οτι μολις σαραντισα ηλθαν θΕΣ/ΝΙΚΗ φορτωμενοι με δωρα :!::!: το σημαντικο ειναι βεβαια οτι ηλθαν :D:D καο μολις γεννηθηκα παλι της ειχε ψωνισει και τα ειχε στειλει,τα χριστουγεννα ηλθαν κατω να μας δουν για3 ημερες,αλλα το σημαντικο ειναι οτι βλεοω οτι την αγαπανε :!: συνεχεια θελει να στελνω mail με φωτο για να βλεπουν πως μεγαλωνει,και αν δεν στειλω ,ωχ!με μαλωνει :!: και τωρα θα ελθει και αυτην Κορινθο για να κανονισουμε τη βαφτιση :!: πως να μην την αγαπαω μετα :?::roll:

:shock::shock::shock::shock::shock: Μάλιστα.Αυτοί είναι κουμπάροι.Όχι σαν τους δικούς μου που για 15 λεπτά δρόμο δεν έρχονται... :-w:-w

Ωχ σας τα χω πρήξει.. :lol::lol:

Βικουλίνι τι είναί πες μας...Εδώ βγάζουμε όλες τα εσώψυχα μας... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!! τι κανετε????? εδω ειναι τεεεελεια βρεχει παρα πολυ και ειναι Κυριακη!! :lol::lol::lol:

Foufou στα jumbo της Ροδου ειμαι... :P

Βικουλινι τι εχεις?????

Και εγω εχω τα ψυχολογικα μου παλι ....με το ονομα της μικρης :o οσες παρακολουθουσαν το θεμα στο "βαφτιση" θα καταλαβουν.....

και η πλακα ειναι οτι τα βαζουν ολοι μαζι μου για αρεσει ΣΕ ΟΛΟΥΣ το ονομα της!!! προσπαθησα να κανω μια συζητηση με την μαμα μου και της λεω....θα την φωναζουμε και ΙΟΛΗ που βγαινει απο το ΚΑΘΟΛΙΚΗ....(βεβεα δεν βγαινει αλλα τουλαχιστον εχει ολα τα γραμματα) και λεει γιατι Ιολη?? λεω γιατι μου αρεσει ....δεν θα αλλαξουμε βεβεα λεω το ονομα της Καθολικη θα την βαφτισουμε απλα μας αρεσει και το Ιολη.....υπαρχει προβλημα??? ....κλασσικη απαντηση μανας..... εεεεεεεεε δεν εχω προβλημα παιδι σας ειναι....ΑΛΛΑ αλλο να την φωναζουμε Καθολικη η Κικη και αλλο Ιολη.....αλλα βεβεα παιδι σας ειναι εσεις αποφασιζετε....αλλα αυτο το υφος μιλαμε.......πιστευω καταλαβαινετε ετσι......μου εχει γινει εμμονη.....και σε οσους το λεω μου λενε πολυ ομορφο ονομα και προτοτυπο....και επηδει θα βγει Καθολικη δεν το συζηταμε δεν θελω να το κακομελεταω κιολας αλλα δεν μου καθετε κιολας!!! και αυτες οι μαναδες σε κανουν και εχεις τυψεις με μια λεξη :evil::evil::evil::evil: ........

Χθες η μικρη μας ξυπνησε 4 η ωρα και δεν κοιμοταν με την καμια!!!!!!!!!!!! ολο γελια και χαρουλες...και εγω νυσταζα υπερβολικα!!!!......αυτα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΝΤΡΕΨΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΦΤΩΧΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΒΟΛΤΕΣ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΚΟΜΑ ΟΠΟΙΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΠΡΩΤΗ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΓΩ ΒΛΕΠΕΤΕ.ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΣΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΝΑ ΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΠΩΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ ΕΜΕΝΑ ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΔΙΑΛΕΨΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΜΕ ΔΑΝΕΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΤΑ ΕΔΙΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΗΝ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΛΛΟΣ.ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ ΤΑ ΔΩΡΑ ΑΛΛΑ Η ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΑΜΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΓΟΝΙΟΣ ΑΥΤΟ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΝΟΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΑΚΟΜΑ ΤΡΕΧΩ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ ΟΛΑ ΟΜΩΣ ΤΡΑΠΕΖΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΕΜΠΤΗ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ 45 ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΣΙΓΑ ΠΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΠΡΙΖΟΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΑΣΩΤΟ ΥΙΟ ΚΑΤΡΙΝΑ!!!!!!!!

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΑΚΟΥΩ ΤΕΛΕΙΑ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ Η ΑΝΗΨΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΨΟΓΗ ΦΑΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΝΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ.

ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΨΑΞΕ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ..........

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ??

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΤΟ ΝΙΝΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIMAI ΣIΓOYΡH KATERINAKI AN ΔEN ΕΙΧΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΘΑ ΣΕ ΖΗΤΑΓΑΜΕ ΝΥΦΗ :lol::lol::lol:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΕΣ ΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΝΕΙΣ ΤΙ ΕΧΕΙΣ?ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΕΙΚΟΝΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΑΚΙΑ

ΜΙΤΣΑΚΟ ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΠΑΩ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ ΕΞΩ ΚΑΡΔΙΑ ΚΙ ΕΓΩ!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ 2 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΟΝΕΣ ΤΑΞΙΔΙ ΑΚΟΥΩ..ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΤΕΛΙΚΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα με το οχυρο :lol::lol: το ματιαξα :lol::lol: ειναι χαλια ο κημενος με πυρετο :o:o:o

Αλλα συμπεθερα προσεχε :!: πολυ κακη πεθερα εισαι :lol::lol: οχι να χαλβαδιαζεις αλλη νυφη :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα αψογη η κουμπαρα :!: και εγω αυτη θα διαλεγα και θα τα μοιραζομουν τα εξοδα αν χρειαζοταν :!:

Κατερινα,σχετικα με το ονομα,θα σου πω τη γνωμη μου σαν παιδι που δεν ειχε ωραιο ονομα :!: οΚ :!: πρωτυπο το ονομα και ειμαι και εγω παραδοσιακη :!: θελω τα ονοματα των παπουδων αλλα οταν δεν ειναι και τα πιο ευηχα :roll::roll: εμενα η μαμα μου απο μικρη μου το αλλαξε και μου αρεσε το χαιδευτικο μου :!: το κανονικο μου χαλιααααααα :!: ασε που δεν ειχα γνωστη γιορτη και ζηλευα που δεν μου λεγαν χρονια πολλα :!: ειχα πει λοιπον οτι στο παιδι μου θα δωσω καποιο απο το ονομα των παππουδων 1 απο τα 4 οποιο μ'αρεσει περισσοτερο αλλα να χει και γιορτη :!: φωναζε την οπως θελεις :!: ε,και πως να γινει το Ιολη ειναι πιο ωραιο :!: βεβαια και το Κικη καλο ειναι για να λεμε και του στραβου το δικιο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουάου!Συνωστισμό βλέπω!ΤΙ καλά!!!!!!!!Τι κάνετε μανούλες;Εγώ εδώ φτιάχνω φυλλάδια και διαβάζω για το σχολείο και πριν 10 λεπτάκια ξύπνησε το Στελλάκι μου!

Βρε Κατερινιώ μου πέφτουν λίγο μακριά τα τζάμπο της Ρόδου :lol::lol::lol::lol:

Μαγδούλα,45 το άτομο;Α,δεν πάνε καλα!!!!!!!Η κουμπάρα όλα τα λεφτά ;)

Χαρουλιτα,τον φάγαμε τον άνθρωπο :o:o:o Περαστικούλια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπωπω!Μοντέλο η μπουμπού σου,Χαρουλίτα! :lol::lol::lol:

Ρε είσαι σίγουρη ότι χρειάζεται φωτογραφίες;Εμένα μου είπαν όταν γίνουν 4 ετών.Κι εγώ είχα βγάλει στη μεγάλη και δεν τις χρησιμοποίησα.

Ξύπνησε,την κάνω με ελαφρά [smilie=blob10.gif]:lol::lol::lol::lol:

Οντως,και σε μενα μετα τα 2 ειπαν αλλα χρειζομαι ενα εγγραφο με φωτο για το αεροπλανο :!: και επειδη αλλα μου λενε στι "Ελ.Βενιζελος" και αλλα στο δικο μας αεροδρομιο,συννενοηθηκα να μου βαλουν φωτο στο βιβλιαριο να ειμαι σιγουρη οτι δεν θα ξεμεινουμε στο αεροδρομιο ;):lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...