Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣΣ;;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΩΠΩ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ...

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΕΡΝΟΥΝ ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟ Κ ΚΑΒΓΑ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΕΙΧΑΜΕ ΓΙΝΕΙ ΜΠΙΛΙΕΣ!!

ΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΑΚΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΛΑΝΙΑ Κ ΤΟ ΓΡΟΜΠΑΛΑΚΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ Κ ΒΑΖΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΟΝΕΡΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ...

ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΜΙΑ ΑΣΧΗΜΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ...ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ...ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΨΑΧΝΩ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ....ΧΤΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ Κ ΣΗΜΕΡΑ...ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΙΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΕΔΩ Κ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ (ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΦΕΡΟΥΝ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ;;;ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ)ΤΕΣΠΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΟΡΙΛΑ ΠΕΡΝΩ ΤΟΝ ΟΡΙΛΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑΡΘΩ ΣΕ 15 ΜΕΡΕΣ ΕΛΕΟΣ...Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΩ ΝΑ ΜΗΝΚΑΝΕΙ 40 ΠΥΡΕΤΟ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΤΙΤΙΔΑ.. :cry::cry::cry::cry: ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΗ...ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΟ :cry::cry::cry::cry: ΜΕ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΑΛΙ.. :cry:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΑ;;ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ;;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ;;;

ΜΙΡΙΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΠΟΥ ;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας μανουλες :):) μολις γυρισαμε και ειμαι πτωμα :!: με ετρεχε η μανα μου σε ολη την αγορα :evil::evil: και δεν βρηκαμε και τιποτα :evil: ενα φορεμα πηρε μονο :!: τιποτα δεν εβρισκες,μου φαινεται ολος ο κοσμος περιμενε τις εκπτωσεις και γινοταν φρικη :!: της αναμαλλιασμενης :!: δοκιμαστηριο δεν εβρισκες,πωλητριες δεν φτανανε,νουμερα δεν υπηρχαν,χαλια :!::!: τελος παντων και τωρα πρεπει να παμε και σουπερ μαρκετ :!:

Φουφουκα περαστικα σας :!:

Μαγδα καλο κουραγιο οι ανδρες συνηθως ειναι μεσα στην μιρλα τετοιους περιοδους :!: εδω ο δικος μου αρχισε την γκρινια για την βαφτιση :!: και η δικια μου το ιδιο :!: μιλαει,γελαει ,φωναζει και συνεχεια θελει παρεα :lol::lol:

Μιτσι αλλαξε σπιτι :!::!: ελεος :!: αλλη δουλεια δεν εχουν αυτοι απο το να σε παρακολουθουν :shock::shock:

Βικουλινι δεν πολυκαταλαβα :!::oops::oops: εχει πυρετο :?: τρεχουν εκκρισεις απο το αυτι :?: τι χρωμα :?: καλα η παιδιατρος αετο πεταει :?: τι θελει ωρλ δηλ :?: χαλια η κατασταση στα νησια ξερω :!: και εγω αγροτικο αγονο εκανα στη Λεσβο :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΑΠΛΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΑΥΤΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ....ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με καισαρικη εχεις γεννησει :?: συνηθως μυριζει η ψευδομοναδα και πολλες φορες την παιρνουν κατα την γεννηση απο τη μητερα(συνηθως σε φυσιολογικο),και βγαζουν ενα εκκριμα που μυριζει :!: παντον ομως αρχικα στην παιδιατρο,αυριο να δουμε τι θα σου πει και τα ξαναλεμε :!:

Παντως το οτι δεν κανει πυρετο ειναι θετικο :!:

Περιμενω νεα σας :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γειά σας. Χάθηκα είχα κ τα δύο πιτσιρίκια μου άρρωστα (ευτυχώς για λίγο). Ο μικρός μου έχει βήχα κ μυξούλες (κιλάααα). Η μπουμπούκα μου έκανε μέχρι κ 39,5 πυρετό προχθές και έχει κ βήχα. Σήμερα από πυρετό τπτ αλλά ο βήχας μένει... τελικά περάσαμε κ μεις την ίωση που κυκλοφορεί !!!!

Ωπ... ξύπνησε!!! πάω να την ταίσω για να κοιμηθεί !!! και αν έχω κουράγιο επανέρχομαι !!!!!!!!

Φιλάκια σε όλες. Ελπίζω να είστε καλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΛΑΜΠΡΙΝΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΕΝΝΗΣΑ...

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!:

Λαμπρινη περαστικα σας :-*:-*

Βικουλινι περιμενω με αγωνια νεα σας :!:

Εμεις αργησαμε να ξυπνησουμε παλι :!: 10.30 ξυπνησε απο τις 23.30 που κοιμηθηκε :o:o το κακο ειναι οτι εχω καθιερωσει και εγω το ιδιο ωραριο με την μπεμπα και δεν προλαβαινω να κανω τιποτα :oops::oops:

Ρε κοριτσια μου φαινεται οτι εχουμε χαθει παλι :(:(:( ανησυχω κυριως για την Φωτεινη και την Μινα που ηταν και αρρωστουλικα τα μωρακια τους :-s:-s:-s ελπιζω να εχουμε συντομα νεα τους :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!!!! τι κανετε????? εγω ειμαι πολυ χαρουμενη με πηρανε τηλ απο την δουλεια μου που ειχα παει 2 φορες με συμβαση και ξαναεπιασα δουλεια!!! ειναι βεβεα με συμβαση παλι μεχρι τελος αυγουστου αλλα παρα τιποτα.....και ειμαι και 6ωρο αντι 8ωρο....με ενα ρεπο την βδομαδα...γυρω στα 650 ευρω!!!! ενω παλια ημουνα υπευθηνη καταστηματος 8ωρο χωρις ρεπο χωρις να πληρωνομαι τις υπερωριες με 700 ευρω....!!!!!!!

Χθες πηγαμε παιδιατρο για να δουμε τα κιλα της μικρης μας και τα ιδια....αλλα ειπε ο γιατρος μπορει να ειναι και επηδει βγαζει δοντακια και να μην εχει τοση πολυ ορεξη.....τον κατουρησε επησεις :lol::lol::lol: προσπαθει κιολας να σηκωθει μονη της...και οταν την σηκωσε στεκοταν για λιγο μονη της!!! μου ειπε οτι θα περπατησει πολυ νωρις!!!! :D:D κλεισαμε και την βαπτιση στης 8 Μαιου!!!!!! :) αυτα τα νεα μας!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIRIAKH ΤΙ ΝΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΣΚΑΣΜΕΝΑΚΙΑ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΟΥΛΙΑ ΜΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ 3 10 ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ.. ΕΜΕΝΑ ΒΑΣΙΚΑ ΠΗΓΕ 4 Κ ΜΕΤΑ 7.30 ΤΣΟΥΠ ΟΡΘΙΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΚΑ!ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΙ!!!!!!!!!!!ΚΟΝΤΕΨΑΝΕ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΟΥΝ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΓΑΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΥΠΕΡΟΧΗ 5.30 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ.ΑΧ ΒΡΕ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΕ ΤΑ ΝΗΣΙΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΛΕ ΤΗ ΚΩΛΟΙΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΟΛΟ ΓΙΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ. :mrgreen:

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΠΡΑΒΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Εγώ σχόλασα και πήγα στα καπάκια γυμναστήριο.Γύρισα έκανα το μπανάκι μου και τώρα έκατσα.Τα μουσουδάκια μου κοιμούνται!Κορίτσια μη λέτε για ιώσεις.Όλα μου τα ανήψια είναι άρρωστα(μένουμε και στην ίδια πολυκατοικία) με γαστρεντερίτιδα.Τη μισώ,προτιμώ να έχω σαράντα πυρετό 3 μέρες παρά αυτο το πράγμα για μερικές ώρες.Είναι απαίσια.

Χαρουλίτα,τι λες να έγινε με Μίνα και Φωτεινή :?::?:

Μου φαίνεται κορίτσια πως γενικά οι άντρες όταν μυρίζονται έξοδα γίνονται κακές πεθερές. :lol::lol::lol:

Μπράβο,Κατερινάκι για τη δουλειά.Σε τέτοιους δύσκολους καιρούς πολύ σημαντικό.

Βικουλίνι,περιμενουμε νεα σου!

Μιριάκι,εγώ πιστεύω πως ίσως να φοβήθηκε. :roll:

Μαγδούλα,άντε να τελειώνετε και με την εκκλησία.Μακάρι να βρεις αυτή που σου αρέσει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ !ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΟΡΙΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΕΡΓΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΝΑΡΘΕΙ ΟΡΙΛΑΣ ΣΤΗ ΠΑΡΟ :? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;

ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ!!

ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ Κ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΗ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΖΑΛΙΖΟΜΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ;;ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΚΟΥΡΑΣΗ..

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες τι κανετε εγω μολις τελειωσα με την αποτριχωση φρυδιων και αναψα και το τζακι μου ψηνετε και το φαγητο μου περιμενω τον αντρουλη ο οποιος μολις με πηρε τηλεφωνω οτι θα αργηση :evil::evil: παλι θα φαμε κρυο φαγητο :evil::twisted:

βικουλινη τι εγινε με το μωρακι σου περιμενουμε νεα

φουφουκα και εγω πιστευω οτι κατι φοβηθηκε αν ποναγε γιατι οταν την πηρα μαζι μας κοιμοτανε μια χαρα τι να πεις μωρακια ειναι θελουνε και την μανουλα τους

ευτυχως χθες κοιμηθηκε μια χαρα παρακοιμηθηκε μαλιστα αφου κοιμομασταν μεχρι τις δυο το μεσημερι ξυπνησε φυσικα 2 φορες για μαμ αλλα μετα ξανακοιμηθηκαμε δεν ειχα και δουλιτσες οποτε το εριξα στον υπνο :D

κοριτσια θελω την γνωμη σας σε δυο μηνες λεω να αρχισω δουλεια δηλαδη το μωρο μου θα ειναι 5 μηνων αλλα δεν εχω κανενα να μου την προσεχη και λεω να την αφησω σε καποια κοπελα που προσεχη μωρα πηρα σημετα τηλεφωνω μια κυρια που μου συστισανε ειναι 200 ερω, εγω θα πηγαινω δουλεια απο τις 8 μεχρι τις 1 αλλα λεω να την αφηνω μεχρι τις 2 για να πηγαινω γυμναστηριο εσεις βρε κοριτσια αφηνετε τα μωρα σας τοσο μικρα σε ξενη γυναικα τι να κανω ειμαι προβληματισμενη απο την μια στεναχωριεμαι και δεν θελω να την αφησω απο την αλλη θα παω δουλεια στον αντρουλη ειναι οικογενειακη δουλεια μεχρι το μεσημερι και θα περνω και 900 ευρω :? πεστε μου την γνωμη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια μου καλησπέρα.... :D

Μετά απο πολύ καιρό κατάφερα να σας διαβάσω και να γράψω νέα μου.....

Χρόνια πολλά σε όλες, να χαιρόμαστε τα πανέμορφα μωράκια μας και ο καινούργιος χρόνος να είναι γεμάτος αγάπη και υγεία...

Τις γιορτές πέρασαμε πολύ όμορφα.Είχαν έρθει τα πεθερικά μου να γιορτάσουμε όλοι μαζί...και γενικώς πολύ οικογενειακά και ζεστά...Δυστυχως δεν καταφέραμε να πάμε πουθενά, ούτε καν για έναν καφέ τις μέρες εκείνες...μόνο κάτι βόλτες κάνω μέχρι το σούπερ και τέτοια γενικώς...Το ευχάριστο βέβαια είναι ότι στις 26 Φλεβάρη πετάμε για Παρίσι οπότε ανυπομονώ να πάμε και να ξεδώσουμε λίγο....Ήταν να πάμε μεσ'τον γενάρη αλλα τελικά το αναβάλαμε.....

Ένα άλλο θέμα είναι με το σπίτι που μένουμε -ενοίκιο-εχουμε προβλήματα υγρασίας, απο πέρσι δλδ αλλα τώρα επεκτάθηκε...με αποτέλεσμα εδώ και 2 βδομάδες να ψάχνουμε για σπίτι...Τελικά βρήκαμε και αρχές Μαρτίου μετακομίζουμε σε άλλο.... Απο την μία χαίρομαι πολύ αλλα απο την άλλη σκέπτομαι και τα έξοδα της μετακόμισης καθώς επίσης το ότι θα χρειαστεί να αγοράσουμε κάποια επιπλάκια γιατι το καινούργιο είναι πιο μεγάλο :D:D:D αλλα αυτά τα έξοδα βρε κορίτσια δεν τελειώνουν ποτέ... :?

Αυτά τα δικά μου....Εσείς πως είστε? Αχ πόσο γρήγορα μεγαλώνουν τα παιδάκια μας...!!!Χαίρομαι που είστε όλες καλά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΡΗΚΑ 25-6 ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗ Κ ΠΕΙΤΕ ΓΝΩΜΕΣ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΕΠΑΘΕΣ!!!!!!!!!!!!ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΧΑΙΝΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ ΦΟΥΦΟΥΚΑ!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΣ.ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΑΝΤΕ ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΕΙΣ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΝΑΜΕ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΝΑ ΠΑΣ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΑΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΨΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μαγκυ μου με το καλο τα γαμοβαφτησια και εμεις η ημερομινια που σκευτομαστε για βαφτηση ειναι 26/6 η ωρα η καλη κοριτσι μου

ναι θα το ψαξω πολυ καλα για γυναικα τι να κανουμε οταν ειναι αναγκαιο δεν μπορω να κανω διαφορετικα :(:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ θα διαβάσω λίγο και θα πάω για νάνι.

Βικουλίνι,κι εγώ πιστεύω ότι δεν είναι τίποτα μωρέ.Μακάρι να είναι καλά το παιδάκι!όσο για εσένα,μάλλον υπερκόπωση :?

Μιριάκι,να πας για δουλειά.Σε τέτοιους καιρούς δε λέμε όχι.Αν και είναι οικογενειακή επιχείρηση,αλλά θα σου κάνει κι εσένα καλό.Να πας και γυμναστήριο.Εγώ ανανεώθηκα πολύ με το γυμναστήριο,αν και τα φτύνω :lol::lol::lol: Πάντως αν η γυναίκα είναι συστημένη δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.Από την άλλη όμως καλα λέει κι η Μαγδούλα,ψάξτο λίγο.

Μαγδούλα,25/6 παντρέυτηκε κι ο αδερφός μου και τώρα περιμενουνε το τρίτο παιδί :P:P:P:lol::lol::lol: Γούρικη ημερομηνία :lol::lol::lol: Αντε με το καλό.Κι ό,τι θες για ετοιμασίες εδώ είμαι.

Νικούλα,πού χάθηκες βρε;Καλή μετακόμιση και καλή δύναμη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! χαιρομαι που βλεπω μηνυματα καπο σας κοριτσια που μπαινετε λιγοτερο συχνα!

σημερα καναμε 2 εμβολια.στα προυγουμενα δεν εβγαλε κιχ,ενω σημερα αρχισε να κλαιει απτη στιγμη που του εβαλε το ξυλακι στη γλωσσα!!!κ εγω γελουσα η ακαρδη γιατι λατρευω ακομη κ το κλαμα του... :oops::oops: ειναι 7400,δεν πινει τη τρελη ποσοτητα γαλατος που επινε ομως.ο γιατρος ειναι ανενδοτος για φαι πριν το 6μηνο.μου εδωσε κ αναλυτικα το επισημο διαιτολογιο ποιυ ισχυει επιδη αρχιζα να τον πιεζω.κλαψ.υπομονη.απλα για να αλλαξει γευση ο μπεμπης μου ειπε να αρχισψ το νουμερο 2 στο γαλατακι του(νατιβα) σε 10 μερες.κατεβηκα στην ερμου κ στην ομονοια για τις εκπτωσεις.ομορφα πραγματακια,αλλα τελικα δε ψωνισα τιποτα γιατι δε μου λειπει κατι,οι ντουλαπες ειναι φισκα,κ θαταν κριμα κ αδικο να σπαταλιεμαι ετσι.

τι αλλα?μπραβο κοριτσακια για το γυμναστηριο!!!ειχα αρχισει απτο νοεμβρη αλλα με τη συχνοτητα που πηγαινω δεν εχω συμπληρωσει ακομα μηνα!!! :roll::roll::lol:

μιριακι κατα τη γνωμη μου αν ειναι για 5 ωριτσες παλευεται,απλα θα χρειαστει να βρεις ατομο που να στο συστησει συγγενης η πολυ εμπιστος γνωστος.δοκιμαζοντας θα δεις αν θα μεινεις στη δουλεια η οχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο,ρε Μητσάκο!Πολύ συγκρατημένη σε βρίσκω.Εγώ δε χορταίνω ποτέ να ψωνίζω ρούχα.Ευτυχώς που με κρατάει ο άντρας μου :lol::lol: Έκλαψε μωρέ το καημενούλι;Κι εγώ στις 10/2 είναι να κάνω 2 εμβόλια και λογικά θα μου πει κι εμένα να αλλάξω γάλα και να πάω στο δύο.

Συγνώμη,χρειάζεσαι εσύ γυμναστήριο :shock::shock::shock::?:?:? Τι λες καλέ;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γρρρρ....σβηστηκαν ολα.....

φουφουκα τα 2 σου μουτια ειναισ αν ενα δικο μου ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ! δε λεω οτι ειμαι χοντρη,απλα εσυ εισαι πολυ αδυνατη!!! τοι γυμναστηριο ειναι ο αποδιοπομπαιος τραγος για να τρωω οτι κ οσο θελω μονο κ μονο γιατι λεω οτι γραφτηκα κ πηγαινω μια στις τοσες!!!

ο αντρουλης κ τα πεθερικα ειναι απιστευτα ανοιχτοχερηδες θα τους ελεγα σπαταλους οπτε ο αυστηροτερος κριτης μου παραμενει ο εαυτος μου κ παλι!!!

ανεβηκε η πεθερουλα κ αφησε ενα ταψι σπανακοπιτα κ με ενηυμερωσε οτι αυριο φυτευει καροτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIRIAKH MOY ANTE ME TO KAΛΟ ΚΙ ΕΣΕΙΣ..ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΔΟΥΛΕΙΑ :cry::cry::cry:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΧΟΡΟ ΕΝΙΩΘΑ ΑΛΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΜΗ ΛΕΣ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΣΠΑΤΑΛΗ ΑΣΤΑ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ ΤΗΣ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ Κ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΟΣΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΞΟΔΕΥΩ!!!!!!!!!!!ΑΣΤΑ!ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΗ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΟΥΛΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΧΤΕΣ ΜΟΥ ΠΕ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΣΤΑΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..............

ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ :oops::oops::oops: ΒΡΕ ΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ σας ζηλευω εσας τις νυφουλες :roll::roll: με το καλο βρε κοριτσια :!: ειναι τελεια η περιοδος της προσμονης,να την απολαυσετε :!: Μαγδα και ο δικος μου την ιδια σταση ειχε κρατησει :!: επιθεσεις ακουω :lol::lol::lol: εγω δεν εχω υποκυψει ακομα :o:o:shock::shock:

Μιρια και Κατερινα με το καλο να αρχισετε τη δουλεια :!: βεβαια εγω αν μπορουσα θα ελεγα σε ολες τισ μανουλες να μεινουν με τα παιδακια τους(ειμαι φρικαρισμενη που θα γυρισω και εγω στη δουλεια)αλλα στις εποχες που ζουμε :!::!::!: εμενα ευτυχως θα την κρατανε οι δικοι μου

Κατερινα κουκλα η μπουμπου σου :!::!:

Φουφουκα σε φαγε αυτο το γυμναστηριο και σε χανουμε :(:(

Μιτσακο θα σε παρω για οικονομικο συμβουλο γιατι εγω ειμαι σαν την συμπεθερα μου :lol::lol::lol:

Βικουλινι η παιδιατρος τον εξετασε με ωτοσκοπιο :?: το ειδε δηλ το αυτακι και σε καθησυχασε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΥΠΝΑΡΟΥΔΕΣ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΡΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΥΠΟΚΥΨΕΙ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΟΚΥΨΩ... ;) ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΙΣ ΖΟΥΖΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΟΧΙ ΤΣΟΥΚ ΜΕ ΠΕΙΘΕΙ!!

ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΣΤΕΙΟ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΛΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΑΚΟΥΩ ΜΑΓΚΥ (ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΛΕΕΙ ΕΤΣΙ)ΕΛΑ ΛΙΓΟ..ΛΕΩ ΠΕΤΣΕΤΑ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΣΟΥΚ ΜΕ ΒΑΛΕ ΚΑΤΩ :oops::oops::oops: ΑΦΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΣΟΒΑΡΟΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ(ΞΥΠΝΙΟ)ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΗΘΕΛΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΕ ΚΑΤΙ.... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα :!: δεν σας ειπα τα νεα,ηαδελφη μου εχει αγορακι :!: βεβαια στις 31/01 εχει τον β-επιπεδου οποτε θα το σιγουρεψουμε :!:

Παντως Μαγδα τωρα που βλεπω εσενα να υυποκυπτεις τοσο συχνα,καλλα θα ειναι μαλλον,μπορει να το ξανασκεφτω :roll::roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...