Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια :-) είμαι η Αρετή και η σαλού μπεμπού μου είναι η Άρτεμις. Την Παρασκευή 21 θα κλείσουμε τους 4 μήνες.

Ελπίζω να τα λέμε από εδώ, για όλο κ κάποια απορία θα έχω κάθε μέρα να σας ζαλίζω χαχαχα

Σας φιλώ κ σας καληνυχτίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας ομορφες μου πως ειστε? φουφου και χαρουλιτα χερομαι που επιστρεψατε αντε μην κανετε ξανα καμια βλακια οπως την προχθεσινη ;)

αρετη μου καλοσορισες και εσυ στην παρεα μας... να χεραισε το παιδακι σου :!:

εμεις κοριτσια σημερα πηγαμε εκτος πολης που ειχαμε κατι δουλιες και αφησαμε το μωρο στην παιθερα μου αλλα εβρεχε παρα πολυ και οταν πηγαιναμε και οταν ερχομασταν ευτυχως τα καταφαιραμε και ηρθαμε :shock: καναμε και την σουπιτσα μας και φαγαμε πριν λιγο κοιμηθηκε και το μωρο μου και τωρα ετημαζομαι να παω και εγω λοιπων φιλακια σε ολες και να προσεχεται ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμια δεν ειναι μεσα :?: οχι-οχι βλεπω τη Δημητρα :D:D

Αρετη,καλως ορισες στην παρεα,να χαιρεσαι τη μπουμπου σου :!: και τι τελειο ονομα θα της δωσεις :!: χανια,ε :?: οι ωραιοτερες διακοπες της ζωης μου :!: ημουν εργενισσα ακομα :lol::lol::lol:

το απογευμα,ηρεμησε η μπουμπου :ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

ρε,λετε να θελει τον μπαμπα της :?: η απλα θελει να με βγαλει τρελλη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το φαγητο,τελικα μου ειπε να αρχισουμε 03/02,μολις μπει στον 6ο,για να εχω 1 μηνα μεχρι να γυρισω στη δουλεια να εξοικοιωθει με τα στερεα,οποτε οσες ωρες θα λειπω να τρωει μονο 1 φορα γαλα :idea: μου ειπε οτι αν καταφερω να κανω 1 αντληση στη δουλεια θα ειναι super,αλλα και αν δεν καταφερω,δεν θα αποθηλασω μονο για ενα γευμα,θα εχω γαλα :!: μακαρι μην μειωθει το γαλα :ympray::ympray::ympray: δεν θελω να αποθηλασω απο τον 6ο :!::!:

Μου ειπε να αρχισω με ρυζαλευρο,εσεις με τι αρχισατε :?: και τι σκευη χρησιμοποιητε :?:

Παντως με αποστειρωση,εγω τελειωσα :!: τι αποστειρωση να κανω :?: σημερα πηρε το τηλεκοντρολ και το ετρωγε :lol::lol: να δω τι αλλο θα φαει,η χοντρη :!::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΠΙΣΤΡΕΨΑΤΕ ΦΟΥΦΟΥ Κ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ!!

ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ :cry::cry::cry: ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΠΥΡΑΚΙ :cry::cry::cry::cry: Κ ΕΧΕΙ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕΙ....ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΑΛΟΥΜΙΝΟΝΕΡΟ ΠΑΝΩ ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΤΩΡΑ (ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ) ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΕΒΑΖΑ ΛΙΓΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΤΗΣ...ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑ Κ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΓΥΑΛΙΝΑ ΣΚΕΥΗ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...

ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΕΙ Η ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;Κ ΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ...

ΑΡΕΤΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :!: εμεις παρακοιμηθηκαμε παλι :lol::lol: εγω ξυπνησα 9.30 και η μπεμπα 10.00 :o:o:lol::lol:

Σχετικα με τα σκευη και εμενα γυαλινα μου ειπε,απλα να τα πλενω με καυτο νερο και κουταλακι σιλικονης :!: παντως κοριτσια η δικια μου ολη την ωρα ειναι μπρρρρ και μπρρρρ και πεταει σαλια παντου γυρω της :twisted::twisted: ετσι και αρχισω τις κρεμες θα μου το βαψει το σπιτι :lol::lol::lol:

Ο μπαμπας της να φανταστειτε την φωναζει Λια,απο το Ροχαλια :lol::lol::lol:

Φωτεινουλα που χαθηκες :?: ολα καλα με τον μπεμπη :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα!!!!

σημερα ο μπεμπης εχει τσιμπλιτσες κ δακριζει το ενα του ματακι.

κριμα κ ηθελα να τον παρω να βγουμε αλλα φοβαμαι μη μου κρυωσει γιατι την πεμπτη εχουμε εμβολιο!

καλωστα κοριτσακια,γιαυτο μαρεσει η ομαδα μας,εχουμε μυαλο που λησμονει κ καρδια που συγχωρει!!!

ηθελα να περασω απο τα ικεα γιατι σημερα δεν εχω τιιιιποτανα κανω,κ τη μαγειρικη τη βαριεμαι....

καλως την αρετουλα!τι ονομα κ αυτο!

ποσα γευματα δινετε κοριτσια?εμεις απο 5 τα ριξαμε στα 4 γιατι αρχιζε να μη πινει με ορεξη κ να αφηνει το μισο μπουκαλι αποκει που το στραγγιζε!!!ετσι τωρα πινει 4 κ βαρβατα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΦΟΒΑΜΕ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ ΕΧΕΙ ΠΡΙΣΤΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ :cry::cry: ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΕΜΕΙΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ 5 Κ ΑΛΛΕΣ 6 ΓΕΥΜΑΤΑ..ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΙ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΜΕ ΟΡΕΞΗ Κ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ...Κ ΕΤΣΙ ΣΤΟ 3ΩΡΟ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΠΙΝΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΙΝΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΦΡΕΣΚΟ ΧΥΜΟΥΛΗ 40ΜΛ Κ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ Κ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα!!!!

σημερα ο μπεμπης εχει τσιμπλιτσες κ δακριζει το ενα του ματακι.

κριμα κ ηθελα να τον παρω να βγουμε αλλα φοβαμαι μη μου κρυωσει γιατι την πεμπτη εχουμε εμβολιο!

καλωστα κοριτσακια,γιαυτο μαρεσει η ομαδα μας,εχουμε μυαλο που λησμονει κ καρδια που συγχωρει!!!

ηθελα να περασω απο τα ικεα γιατι σημερα δεν εχω τιιιιποτανα κανω,κ τη μαγειρικη τη βαριεμαι....

καλως την αρετουλα!τι ονομα κ αυτο!

ποσα γευματα δινετε κοριτσια?εμεις απο 5 τα ριξαμε στα 4 γιατι αρχιζε να μη πινει με ορεξη κ να αφηνει το μισο μπουκαλι αποκει που το στραγγιζε!!!ετσι τωρα πινει 4 κ βαρβατα.

Mιτσι και μενα τα 4 πινα καλα :!: το απογευματινο γυρω στις 8 αν της δωσεις μπουκαλι ειναι αναλογα με τις ωρες της :!: ποτε θα πιει 60ml και ποτε 120 και ποτε καθολου :!: αν βεβαια της δωσω βυζακι δεν λεει οχι για μεζε,το μωρο μου :lol::lol:

Καλε που χαθηκατε ολες σημερα :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ ΚΑΤΑΛΗΨΙΑΣ...

ΕΜΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΙΕΡΩΣΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΞΥΠΝΗΜΑ ΓΙΑ 10ΛΕΠΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΦΑΙ!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΜΕ 8 Η 8.30 ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ 9 Η 9.30 ΤΟ ΠΟΛΥ.ΕΜΕΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΛΙΕΣΤΕΣ :mrgreen: ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΑΥΡΙΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΝΙΤΣΕΛ.ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΚΑΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΥΡΕΤΟ ΕΜΑΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΛΙΓΑΚΙ.ΚΙ ΕΓΩ ΓΥΑΛΙΝΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΣΚΕΥΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα!!!!

σημερα ο μπεμπης εχει τσιμπλιτσες κ δακριζει το ενα του ματακι.

κριμα κ ηθελα να τον παρω να βγουμε αλλα φοβαμαι μη μου κρυωσει γιατι την πεμπτη εχουμε εμβολιο!

καλωστα κοριτσακια,γιαυτο μαρεσει η ομαδα μας,εχουμε μυαλο που λησμονει κ καρδια που συγχωρει!!!

ηθελα να περασω απο τα ικεα γιατι σημερα δεν εχω τιιιιποτανα κανω,κ τη μαγειρικη τη βαριεμαι....

καλως την αρετουλα!τι ονομα κ αυτο!

ποσα γευματα δινετε κοριτσια?εμεις απο 5 τα ριξαμε στα 4 γιατι αρχιζε να μη πινει με ορεξη κ να αφηνει το μισο μπουκαλι αποκει που το στραγγιζε!!!ετσι τωρα πινει 4 κ βαρβατα.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΜΕΙΣ ΓΕΥΜΑΤΑ ΑΝΑ 3ΩΡΟ ΒΥΖΙ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΒΓΑΛΜΕΝΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 150 ΜΕΤΑ Κ ΛΙΓΟ ΤΖΟΥΡΑ ΒΥΖΙΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια. τι κανετε? εχω σιδερο βουνο "το ορος πατατα"

πηγαμε βολτουλα το πρωι με το μαρσιπο, αλλα ξεραθηκε στον υπνο στα μισα της διαδρομης.

παντως πηραμε λιγο ηλιο..

εμεις θηλαζουμε 5φορες τη μερα...το βραδυ κοιμαται 12-6.00. ειναι προγραμματισμενη με ακριβεια δευτεροπλεπτου...

3/2/11 εχουμε το 3ο εμβολιακι κ ανυπομονω να δουμε βαρος, υψος κ να ρωτησω για στερεα τροφη ποτε να αρχισω..απτη μια ανυπομονω κ απτην αλλη δε θελω ακομα να σταματησω να θηλαζω...ειναι κ πιο ευκολο κ μαρεσει αυτη η εξαρτηση με το παιδι μου.. :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ρε ,Μαγδα,ποτε προλαβες και βγηκες οσπου να συνδεθω :?: τρεχεις ακουω,ε :?:#-o#-o τα εχω περασει αυτα,ασε :!: βεβαια γλυκες αναμνησεις σου μενουν ;)

Παντως στη Θεσ/νικη ολοι κλεινουν 1 χρονο πριν,αν πας αργοτερα δεν βρισκεις τιποτα :o:o:o ο κουνιαδος μου ομως που παντρευτηκαν Αθηνα,ηταν καπως καλυτερα τα πραγματα,αφου ειχαν περισσοτερς επιλογες ;)

Περιμενω να ξυπνησει η μπουμπου και θα παμε στη μαμα μου αποψε,γιατι αυριο θελουμε να παμε αγορα,οποτε θα την αφησουμε στον παππου της ;) γιατι αν περιμενω να ξυπνησει και να βγουμε μετα θα κλεισουν τα μαγαζια :)):))

Τα λεμε αυριο :) ελπιζω να επιστεψουν και οι απουσες :!::!:Φωτεινουλααα :!::!: που εισαι καλε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AΣΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΠΑΙΝΩ ΒΓΑΙΝΩ ΤΡΕΧΩ!!!!!!!!!!!!!!!!ΥΠΝΑΡΟΥ Η ΝΥΦΗ ΒΛΕΠΩ....ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΝΑ ΤΑΣ ΧΙΛΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΙΝΙ ΣΟΥ.ΕΜΕΙΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΣΤΗΣ 24 ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ 4 ΜΗΝΩΝ.ΒΡΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΒΥΖΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΒΕΝΤΟΥΖΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙ.ΜΗ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ! :mrgreen::mrgreen: ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΕΛΑΕΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΛΑΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες αχχχ εκανα μπανακι και σας διαβαζω τρογοντας την μανιταροσουπα μου :D αχ βρε κοριτσια αυτη οι αντρες ο δικος μου πηγε για υπνο και πηρε και την μικρη μαζι του μετα απο 10 λεπτα με πηρε τηλεφωνο να παω να την παρω γιατι νυσταξε λεει και το μωρο δεν κοιματε :twisted::twisted::twisted:

βικακι ελπιζω να ειναι καλυτερα το νινι σου

μαμουνακι να τα εκατοστισετε

πως περναει βρε κοριτσια ο καιρος σε λιγο θα λεμε πως το μωρο μας εγινε 1 χρονου :!::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!ΤΙ κάνετε;

Αχ,κορίτσια μου!Πήραμε μία λαχτάρα με τη μανουλίτσα μου!Πνίγηκε με τα σάλια της και παραλίγο να πάθει ανακοπή καρδιάς :(:(:(:cry::cry::cry: Από το τίποτα θα μας έβρισκαν άλλα.Παναγίτσα μου,ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω!

Αλλάζω θέμα,γιατί δεν μπορώ!Αύριο Τετάρτη,έχω εφημερία στο σχολείο,που σημαίνει σε όλα τα διαλείμματα έξω.Μπλιαχ!

Αρετούλα,καλως ήρθες και να σου ζήσει το νινάκι σου!

Χαρουλίτα,αλήθεια μπορεί να κάνει πυρετό από τοπική φλεγμονή.Εγώ δεν ήξερα ότι μπορει να πρηστουν στο σημείο του εμβολίου :roll::roll:

Δε θυμάμαι πολλά!Μια γλυκιά Καληνύχτα σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,κορίτσια μου!Ξέχασα να σας πω,σαν σήμερα του Αγίου Αθανασίου έμαθα ότι είμαι έγκυος στο Αγγελικακι μου!Θα πάρει το όνομα της μανουλίτσας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!!!!

πηγα χτες ικεα κ πηρα κατι πραγματακια οργανωσης χωρου!

ξεχασα μια σπατουλα ομ,ως... :cry::cry:

ειμαι μολις εκνευρισμενη.γιατι ο καλος μου πεθερουλης εχει χαλασει κ γινεται κ αυτος σπαστικος.κοιμηθηκε ο μπεμπης κ κατεβηκα κατω στην εισοδο να συμμαζεψω το αμαξι κ μου ειπε πως ντροπη να αφηνω το παιδι μονο του!δε τοξερα να μη μπορω να ξεμυτισω.αστα κομματια.κ ηταν συμμαχος μου να φανταστειτε. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIRIAKI ΞΑΝΑΠΕΣ ΑΧ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΚΩΘΕΙ 280 ΦΟΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΗΣ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΣΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΖΗΤΗΜΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΜΑΛΩΣΕΙ 10 ΦΟΡΕΣ Ε ΘΑ ΤΙΣ ΜΑΛΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ :mrgreen::mrgreen: ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΑΡΧΙΣΑΜΕ.ΑΧ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΜΠΟΥΤΑΚΙ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΠΥΡΕΤΟ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΠΑΡΤΟΝ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΣΟΥ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε?

μαγκυ μου υπομονη ο γαμος θελει τρεξιμο ε σκεψου που εχεις και την βαφτηση μαζι :roll: σιγα σιγα θα τα ετημασετε ολα ποτε τελικα θα ειναι ο γαμος?

φουφουκα καλε τι λες πνηγικε με το σαλιο??? ελπιζω να ειναι καλα

μιτσακο επρεπε να του πεις να παει πανω να το προσεχη αφου δεν του αρεσε :D

κοριτσια χθες περασαμε ενα βραδυ..... το κοριτσι κοιμηθηκε στις 11 και στις 1 ξυπνησε κλαιγοντας και ουρλιαζοντας :shock: τις εβαζα πιπιλα τιποτα μετα απο μιση ωρα διαδρομης που εκανα για την πιπιλα την πειρα μαζι μας στο δωματιο και κοιμηθηκαμε αγγαλιτσα κοιμοτανε και με κραταγε σφηκτα απο την πιτζαμα μετα απο κανενα 2ωρο ξυπνησα και επιδη κουραστικα την πηγα στο κρεβατι τις στις 4 παλι τα ιδια τις εδωσα τσαι και ξανακοιμηθηκαμε μαζι μεχρι τις 7 :shock::? τι λετε να ειχε βρε κοριτσια να φοβοτανε κατι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...