Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσια! αν δεν καταφερατε να δειτε το βιντεακι που εβαλα,μπειτε στο mega tv,στην εκπομπη πρωταγωνιστες,στη σελιδα τη δευτερη θα βρειτε 3 βιντεο με τα εγκαταλελειμμενα βρεφη στο αλεξανδρας.το β' μερος ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΚΡΙΜΑ ΜΕ ΤΟΥς ΜΑΛΑΚΕς ΣΤΟ ΓΑΜΟ.παντως κ εγω ειμαι υπερ του να ευχαριστηθεις το γαμο κ κυριως το μυστηριο στο οποιο κανεις δε δινει τη δεουσα σημασια ενω θαπρεπε να προσευχεται κ το ζευγαρι κ οι καλεσμενοι για την ευτυχια τους.αλλα φυσικα ειμαι κατα του να τα σκας σε ηλιθιες υπερβολες!το νυφικο μου το αγορασε ο αντρας μου 400 ευρω απο βιοτεχνια κ επειδη ειναι βιοτεχνης το επιδιορθωσε η νονα του που δουλευει σε μας.το εκανε ΘΑΥΜΑ!!!!

ποτε δημιουργηθηκε θεμα με τις τροφες δε πηρα χαμπαρι???πειτε μου να δω. παντως ο γιατρος μου με εχει ξενερωσει.ειπε μετα τον 6ο.ασε!ο δικος σας απο ποιο μηνα???στην ξαδερφη μου ειπε μετα τον 5ο.ανυπομονω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες πως ειστε εγω οσο παω χειροτερευω εχουνε κλειση και τα αυτακια μου και ακουω ελαχιστα :( καθε ενα λεπτο φταρνιζομαι και δεν με φτανουνε τα χαρτομαντιλα :cry::cry::twisted:

κοριτσακια μου ηρεμιστε δεν παρεξητε καμια κοπελα που λεει την αποψη τις αντιθετος εμενα μου αρεσει πολυ να μαθαινο καινουργια πραγματα και να ανταλαζουμε γνωμες αυτο βαιβεα δεν σημενει οτι ειναι λαθος η αποψη του ενος και ειναι σωστη του αλλου καθε μανουλα εχει την δικη τις κριση να θεωρει ποιο ειναι ποιο σωστο για το μωρακι τις ;)

μιτσι μου και εμενα η παιδιατρος μου ειπε απο τον 5ο εχουμε ακομη δυο μηνες :D

κοριτσια ελεος σημερα πηγα να παρω καποια πραγματακια για το σπιτι και πηρα και γαλα για το μωρο εχει ακριβινη σχεδον 2 ευρω απο την ημερα που γεννηθικε πριν 3 μηνες ελεοςςςς που θα παει??

φιλακια σας αφινω παω να ντιθω ειμαστε καλεσμενει για φαγητο :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλησπερα κοριτσια μου!

γραφω κ ο μπεμπης με κοιταει σαν ερωτευμενος.αρχισα να ψαχνω για τη βαφτιση,αλλωστε κ περσυ εγκυος ΜΟΝΗ ΜΟΥ τα εκανα ΟΛΑ για το γαμο κ βρηκα πολυ ικανοποιητικες τιμες.τωρα θελω παλι να ψαξω λιγακι,ωστε ναμαι σιγουρη οτι βρηκα την οικονομικοτερη λυση.δεν ειμαστε για μεγαλοπρεπειες.την εζησα στο μεγαλειο της τη μεγαλοπρεπεια στο γαμο μου.

βικακι χωσε καθ φορα που γεμιζεις ψυχολογικα,κ συντομα θα αδειασει ο συσσωρευμενος θυμος.μη φοβασαι κανεναν εκτος απτον ιδιο σου τον εαυτο.

κοριτσια γιατι να αποστειρωσετε τους κρικους???πλυσιμο με καυτο νερο.η αποστειρωση σταματησε μολις κλεισαμε τον 4ο μηνα.

παω να φτιαξω κ αλλα κοσμηματακια,εχω πορωθει!!!!θα προσθετω συχνα στο αλμπουμ φωτο για να τα βλεπετε!!!!

φιλακια σε ολες παω να ξεστολισω.... :oops::oops::oops:

mitsi μου εγω ελεγα για κρικους..εμεις κλεινουμε τον 4ο μηνα στις 18. ακομα δεν μας εχει πει να κοψουμε αποστειρωση. ανυπομονω ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ.ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ?ΗΤΑΝ RSV KAI TOY EKANE ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ.4 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΙ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ .ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΠΕΜΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΤΑ ΑΠΙΑΤΕΥΤΑ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ.ΤΟ ΠΗΓΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟ ΚΟΡΕΣΜΟ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ 95-97 ΚΟΡΕΣΜΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ....ΘΑ ΤΟΝ ΣΠΑΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ.ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 39 ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

περαστικα στα παιδακια σου. ταλαπωρηθηκε μωρε ο μπεμπουλης μου? τρομαξατε ε? τελος καλο ολα καλα. να βρεις αλλο γιατρουλη μινα μου. φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλιτα τελικα εισαι πολυ ευθικτη. λογω επαγγελματος..δεν ξερω...δεν νομιζω αυτα που ειπε η αννουλα να ηταν προσβλητικα. ειπε τη γνωμη της, οπως κανουμε εδω κ τοσους μηνες που γνωριζομαστε...κ αν θες τη δικη μου γνωμη κ η ευκολη λυση με φαρμακα που καταφευγουν οι γιατροι δεν ειναι κ η καλυτερη. επαγγελματικα αποθυμενα..τι να πω...κ αν ναι υπαρχει καλυτερος τροπος να εκφραστουν...

καμια δεν παει να φαει την αλλη αν κανει κατι λαθος ή μη κοινα αποδεκτο. (αυτο για τη foufou).

ειμαι πολυ στεναχωρημενη..νιωθω να χαλαει το κλιμα..κ χω περασει πολυ ομορφες στιγμες εδω με τα κοριτσια. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό,Δημητρούλα το είπα,γιατί στο παρελθόν κάποια κοπέλα ρώτησε αν μπορεί να δώσει κρέμα στο παιδάκι της και σαν να γινόταν προσπάθεια να τη μεταπείσουν τη στιγμή που χαιρόταν πολύ για κάτι τετοιο.Επίσης το ξέρω ότι καμία δεν πάει να φάει την άλλη για αυτό και χρησιμοποίησα εισαγωγικά.Ίσως για να τονίσω αυτό που ήθελα να πω να εκφράστηκα λάθος.

Συγνώμη,αν είμαι εγώ αυτή που χάλασε το κλίμα επειδή απλά είπα την αποψή μου,χωρίς να ήθελα να προκαλέσω κάτι τέτοιο.Για να μη συνεχιστεί κορίτσια μου αυτό κι επειδή πραγματικά θέλω να συνεχίσετε να περνάτε όμορφες στιγμές μέχρι τώρα,όπως κι εγώ δε θα ξαναμπώ.Ίσως επειδή είμαι παρορμητική κι εκφράζω ελεύθερα την άποψή μου να είναι αυτό το καλύτερο.Σας εύχομαι ό,τι καλύτερο σε εσάς και τα παιδάκια σας.Θα μπαίνω να σας διαβάζω,να μαθαίνω νεάκια σας,γιατί κακά τα ψέματα τόσο καιρό μαζί σας παρεούλα,σας νοιάζομαι πλέον.Στεναχωρήθηκα που σας στεναχώρησα και που ίσως να δημιούργησα και αρνητική εντύπωση.Σας αγάπησα κι εσάς και τα παιδάκια σας.Σας φιλώ όλες μία μία ξεχωριστά.Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να με συγχωρεσετε αλλα θελω να εκφρασω διαφορετικες αποψεις σε 2 θεματα :roll: :roll:

Το 1ο ειναι το θεμα γαμος :!: συμφωνω οτι οι καιροι ειναι δυσκολοι,αλλα μην τα απομυθοποιουμε ολα :( εγω την ημερα αυτη την περιμενα πωσ και πως,χρονια :!: απο τη στιγμη που γνωρισα τον ανδρα μου την ονειρευομουνα :!: τα διοργανωσα ολα μονη και με λιγη βοηθεια απο την πεθερα μου :!:

Το νυφικο μου,το εραψα στην Μαρια Κονιδη(ειναι η κουμπαρα της Καρτσωνα που εφτιαξε και το νυφικο της)σε οσες διαθετετε τα χρηματα σας λεω να πατε :!: η επιλογη ,οι προβες ηταν τελεια,η Μρια ειναι θεα και καθολου δηθεν

ΚΑΛΗ Η ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΟΥΝΑ...ΚΑΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΔΕΝ ΞΟΔΕΨΑ ΕΝΑ ΚΑΡΟ ΛΕΦΤΑ.ΚΑΙ ΣΙΓΑ...ΓΙΑΤΙ?ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΙΑΣ ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑΣ??ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΕΝΙΚΑ ΜΙΛΑΩ.ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΧΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΛΑ.

ΟΣΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΟΙ ΚΑΚΟΙ ΑΝΑΠΟΔΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ-- ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ--.ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ --ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ--ΠΟΙΟΥΣ ΘΑ ΚΡΑΤΑΜΕ!!!ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΦΑΚΕΛΑΚΙΑ!!!Ε ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ..ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΗΝΥΣΗ!!!

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ .ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ...ΕΛΠΙΖΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε?Εχω καιρό να μπω και τώρα βρήκα τον χρόνο...

Εχουν ανέβει οι τόνοι (και δεν εχω πολυκαταλάβει και τους λόγους η ξανθιά :lol: )αλλά κορίτσια ας ηρεμήσουμε.Η καθε μια έχει την άποψη της και την εκφράζει..Απλά ο γραπτός λόγος πάντα είναι ψυχρός και δημιουργεί παρεξηγήσεις.Αν ήμασταν για καφέ και λέγαμε τα ίδια ακριβώς λόγια θα γελούσαμε και θα αλλάζαμε θέμα.

Χαρά δεκτές οι απόψεις σου :-*:-*

foufouka μη φύγεις ρε συ για το τίποτα.Τα λέμε τόσο καιρό.Μπήκαμε τις ίδιες μέρες στο forum αν θυμάμαι καλά και έχουμε περάσει πολλά :YMHUG::YMHUG:

Σταγόνα,περαστικά στα μωράκια σου.γρήγορα να γίνουν καλά

Βίκυ πήγαινε καμιά βολτούλα στη θάλασσα τώρα που έχει καλό καιρό εστω και για λίγο.Μακάρι να ζούσα και γω σε παραθαλάσσιο μέρος.

Φιλάκια πολλά στις υπόλοιπες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ;;; :lol: Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ..ΣΥΖΗΤΑΜΕ Κ ΑΝΤΑΛΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΖΕΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ!ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ο ΓΡΑΠΤΟΣ ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΨΥΧΡΟΣ Κ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ..

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΗ ΦΕΥΓΕΙΣ ΜΩΛΕ :cry::cry::cry::cry: ΜΑΖΙ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΟΣΗ ΧΑΡΑ...ΕΛΑΑΑΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουκα μην σταματησεις να γραφεις. οπως λενε κ τα κοριτσια εισαι στο παρεακι μας κ περναμε ωραια, μαθαινουμε η μια απο την αλλη. απλα για να μη δημιουργηθει ξανα θεμα με οποια κοπελα διαφωνεις, εχουμε ονοματα κ να αναφερθεις συγκεκριμενα, οχι γενικα. δεν ειναι κακο να τα λες χυμα απλα πες τα συγκεκριμενα.

χαρουλιτα κ συ οταν γυρισεις κ διαβασεις τα σχολια μας θα ηθελα κ συ να μην αναφερεσαι αοριστα του τυπου "ο καθενας οτι δει στο ιντερνετ...κλπ". αφου ρε κοριτσια εχουμε ονοματα κ γνωριζομαστε καλα.

κανω λαθος που παρεμβαινω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου μπηκα k επαθα σοκ! ειρηνη ημιν!!!!!

συμφωνω οτι ο λογος μεσω ιντερνετ ειναι ψυχρος κ ευδοκιμουν παρεξηγησεις!

οχι ομως σε εμας,ειμαστε νεες μανουλες κ δε μας "επιτρεπεται" να μπερδευομαστε ετσι!!

ξερετε τι λεω? κ αν ειναι κ καμια φορα καποιος λιγο πιο επιθετικος μια μερα λογω καταστασεων η απλα δε προσεξε τι εγραψε δε χρειαζεται να σαλταρουμε!!!!

συγχωρεμενοι ειμαστε ολοι κ φυσικα ολοι λανθανουμε απο καιρου εις καιρον!

φουφουκα μη μου ξενερωνεις,εισαι κοτζαμ δασκαλα,εχεις πολυ περισσοτερη ψυχραιμια απολες μας!

λατρευωω τη παρεα μας κ μη διανοηθει καμια να φυγει για χαζομαρες!

κ να σκεφτειται οτι ειμαι ταυρος κ νευριαζω παραμικρο! πριν γινω μανα.

παιρνω απουσιολογιο κ σημειωνω!(πρωτη συνηθης αΠΟΥΣΑ η μητση!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια :!: Ειλικρινα λυπαμαι πολυ αν οι δικες μου αποψεις προκαλεσαν αυτην την αναταραχη :!: Σε καμια περιπτωση δεν ηταν προθεση μου να υπερασπιστω τον κλαδο μου και μαλλον δεν ημουν σαφης σε αυτα που ηθελα να πω :!: Συμμεριζομαι απολυτα τις αποψεις σας για καποιους συναδελφους και το εγραψα απο την αρχη :!:

Εν κατακλειδη και δεν θελω να επανελθω ,αυτο που ηθελα να πω οτι το να δημοσιευουμε μια αποψη ως επιστημονικο δεδομενο ειναι επικυνδινο,γιατι τελικα η ενσταση μου ηταν οτι, δεν εχει αποδειχθει οτι το depon προκαλει ασθμα :!: που αυτο ακριβως λεει και ο παιδιατρος στο μαμμυ και το ελεγξα πριν απαντησω :!: αν ειναι κακο που εξεφρασα ετσι την αποψη μου,λυπαμαι :)

Συμφωνω με την Σταυρουλα οτι αν αυτα τα λεγαμε πινοντας καφε μπορει να μην ειχες παρεξηγηθει Φουφουκα :) αλλα ελα στη θεση μου που ουσα γιατρος και λεγοντας οτι εδωσα 3cc depon στη μικρη "δεχομαι κριτικη" :!: λυπαμαι αλλα δεν μπορω να ξεχασω και την ιδιοτητα μου :!: παρ'οτι ποτε δεν παιρνω θεση για ιατρικα θεματα και ουτε απανταω σε ιατρικες ερωτησεις στο forum και μπορειτε ολες να το διαπιστωσετε αυτο.απανταω μονο οταν δω οτι κατι ειναι λαθος,επιστημονικα παντα εννοω.

Τελοσ παντων επειδη ειλικρινα στεναχωρεθηκα πολυ :cry::cry: και ειδικα εσενα Φουφουκα σε αισθανομουν πιο κοντα μου αφου ησουν η πρωτη που με καλως ορισες στο site ,θα ξαναγραψω οταν ξαναγραψεις και εσυ :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια ηρεμαααααααααααααααα τι παθατε καλε ελατε τωρα που θα χαλασουμε το παρεακι μου για χαζομαρες καμια δεν κρινη την αλλη και καμια δεν παρεξηγη την συμβουλη τις αλλης αντε βρε κοριτσια ειμαστε εδω για να ανταλασουμε αποψεις σκευτιτε το λιγο ποσες φορες γραψαμε '' κοριτσια θελω την βοηθεια σας '' ή '' θελω την γνωμη σας ή καποιες φορες οταν μπουμε στο φορουμ και δουμε οτι καποια κοπελα ζητα την αποψη μας τις απανταμε και μαλιστα αμεσα και με χαρα που μπορεσαμε να τις απαντησουμε γιαυτο ειναι το φορουμ μας εγω παντως περασα πολλες ωραιες στιγμες εδω γινατε το παρεακι μου πριν να γεννησουμε μπαιναμε με αγωνια να δουμε αν γεννησε καμια να τις ευχηθουμε εγω ημουνα η προτελευταια που γεννησα απο το πρωιγουμενο φορουμ και η εγνοια μου πριν να γεννησω ητανε να μην αφησουνε την σταγονιτσα μονη τις και ειπαμε με τα αλλα κοριτσια να μην ανοιξουμε αλλο μεχρι να γεννηση και η σταγονα για θυμηθητε λιγο ποσες κουβεντες ειπαμε ειπαμε λογια που ισως να μην μπορουμε να τα πουμε καπου αλλου λογο κοινωνιας και εδω βρικαμε υποστηριξη και κατανοηση :!: μην χαλασουμε κοριτσακια μου το παρεακι μας φουφουκα, χαρουλιτα πραγματικα θα θελαμε να μας γραφετε δεν υπαρχει θεμα παρεξηγησης ουτε τα λογια τις καθε μιας ειναι κατακριτεα σκευτητε το :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ελπιζω αυτη τη βδομαδα να ξεπεισμωσετε κ να μπειτε για τα καλα παλι μεσα!μεχρι τοτε οι υπολοιπες θα μιλαμε περιμενοντας σας!!

χρονια πολλα στοις αντωνιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΕ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΧΤΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΗΓΕ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΒΥΖΙ!!!!!!!!ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΕΙΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ Κ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!!!!ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΑΙ ΜΕΣΑ ΘΕΛΩ Κ ΚΑΤΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΡΕΑ ΤΕΛΙΚΑ :cry::cry: ????ΕΠΙΣΗΣ Κ ΣΥ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΣΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΨΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ :lol::lol: ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΣ ΝΑ ΣΚΑΠΟΥΛΑΡΕΙΣ ΝΑ ΜΗ ΔΩΣΕΙΣ ΤΗΝ ΝΥΦΗ :P:P

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΤΣΙ ΚΡΑΤΑ ΑΠΟΥΣΙΕΣ!!!

ΕΜΕΙΣ ΣΤΡΩΝΟΥΜΕ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 10 ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ 4 ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΒΡΑΚΙ ΚΑΙ 8.ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΕ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΙΠΟΝ 21-22-23 ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΩ ΕΧΕΙ ΕΚΘΕΣΗ ΓΑΜΟΥ-ΒΑΠΤΙΣΗ ΣΤΟ ΜΕΚ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΜΕ ΜΑΜΑ Κ ΑΔΕΡΦΗ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΑΕΙ ΟΠΟΙΑ ΠΙΣΤΗ ΑΣ ΠΡΟΣΕΛΘΕΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΠΜ ΜΕ ΚΝΤ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΘΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΧΕΣ...ΜΟ ΧΑΧΑΧΑ :P:P ΜΑΖΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!magycal ισχυει οντως η εκθεση. περιμενω να ερθει αδερφη μου μενει σε νησι, να παμε μαζι, δεν ξερω ποια μερα..21 ή 22 του μηνος...θα σε ενημερωσω αν συμ[πεσει να βρεθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!

ΦΟΥΦΟΥ ΕΛΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ...ΕΛΑΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!

ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΣΗΜΕΡΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟΥΛΗ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ... :cry: 7300 ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΟΣ!!!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΩ

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,βρε κορίτσια μου!Τι κάνετε;Δεν ήθελα ούτε να προκαλέσω αντιδράσεις ούτε να με παρακαλέσετε να ξαναγράψω,απλά στεναχωρήθηκα πολύ προχθές!

Χαρουλίτα,ο λόγος που δημιουργήθηκε όλο αυτό δεν ήταν αυτά που έγραψες κι ότι διαφωνούσα με αυτά.Απλά το γεγονός ότι εξέφρασα την άποψη μου και την ένστασή μου κι αυτό θεωρήθηκε ότι χάλασα το κλίμα στην παρέα.Εγώ προς Θεού δεν ήθελα κάτι τέτοιο.Απλά τη γνωμη μου είπα βρε κορίτσια.Κι εγώ σε αισθάνομαι κοντά μου,σου μιλάω ειλικρινά και θέλω αυτό να συνεχιστεί.

Με ξέρετε βρε παιδιά τι άνθρωπος είμαι!Χαζοχαρούμενη...Ούτε μες στην γκρίνια ούτε μες στην κλάψα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Φουφουκα και μπαινω καθε 1 ωρα να δω αν ξαναμπηκες :!: με εχει ταραξει και η μικρη στην γκρινια :!: χαιρομαι πολυ που επασρεψες :-p:-p:-p:-*

Ασε δηλαδη που θα χαναμε και το γαμβρο :lol::lol:

Τι να σας πω ρε κοριτσια,εξαλλη ειμαι με την κορη μου :evil::evil: οταν παμε στο σοι του πατερα της κυρια :evil::evil: κανμε ολοκληρο ταξιδι και ηταν παναγια,και στο χωριο μου λυσσαξε :!::!: το σαββατο το βραδυ κοιμηθηκε στις 2 :!::!: και ολη μερα ελαχιστα :!: αρχισε λοιπον ο δικος μου,δεν ειμαστε για πουθενα,αναστατωθηκε το παιδι κλπ :!::!: οταν παμε στο σοι του δεν υπαρχει προβλημα :?: Κορες παιδι μου ,απο τωρα εκανε κομμα με τον μπαμπα της :x:x

Αλλα το βασικο προβλημα ειναι οτι ολη μερα γκρινιαζει,ιιιιιιιιιι,ολη μερα :x:x μεχρι και στον υπνο της κλαιει :!::!: τι εχει ρε παιδια :?: τι την ενοχλει :?: οταν την παιρνεις αγκαλια βεβαια,σταματαει αλλα τι αλλαξε συνηθειες ετσι ξαφνικα :?:

Μεχρι και στο ξεματιασμα το εριξα εχθες :o:shock::shock: τι να κανω,τα χω παιξει :!: βουιζει το κεφαλι μου :!: ουτε κολικους φαινεται να εχει,ουτε αλλο συμπτωμα εχει :!: οκ,τα δοντακια αλλα οχι κατι τραγικο σε σχεση με τις προηγουμενες ημερες :!: τι εχει :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...