Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Γεια σας μανουλίτσες. Η μπουμπούκα μου όλη μέρα γκρίνια σήμερα... επιτέλους τώρα κοιμήθηκε. Σταγνίτσα περαστικούλια να είναι. Μιτσι καλή δύναμη για το ξεστόλισμα... Ερη μου μια χαρά το έκανες... εγώ το 2007 έδωσα ενοίκιο 1500 ευρώ (ο πεθερός έδωσε δηλ).

και γω σιγά σιγά θα ψάχνω για τη βάφτιση γτ θέλω να τα κάνω όλα μόνη μου... εμείς λέμε για τον Αύγουστο κοντά στην ημερομηνία που γεννήθηκε (έτσι θα κόψουμε κ τούρτα γενεθλίων). πάω να διαβάσω κ τις υπόλοιπες.... και επανέρχομαι !!! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κανετε;Εγώ χαζολογάω.Κοιμούνται και τα δυο μικρά μου και εγώ δεν μπορώ.Αν όμως ήταν ξύπνια θα κουτούλαγα από τη νύστα :evil::evil::evil: Εχθές είχα λίγα δεκατάκια,αλλά σήμερα είμαι περδίκι.Πήγα κανονικά στη δουλεια!Γαμοβαφτίσεις διαβάζω.ΜΙα χαρά.Κι εγώ έγκυος παντρεύτηκα.Εγώ θα ήθελα να τη βαφτίσω γύρω στο Μάιο.Θα δούμε.Και για το γάμο μου και για τη βάφτιση είχα πάει σε μία στο Ίλιον γνωστή που έχει και φοβερές ιδέες και μου κάνει και πολύ καλές τιμές.Μαγδούλα,αν θες πάμε και μαζί εκεί. ;)

Σταγονίτσα,περαστικα κι υπομονή κοριτσάκι μου!

Και στις υπόλοιπες :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες :!: τωρα καταφερα να κατσω απο το πρωι :!:η λθε σημερα και ο παιδιατρος,μας βρηκε μια χαρα :D η μπουμπουκα μου ειναι 4μηνων και 11ημερων και ειναι 7230 :o:o και 66cm :o:o ,καναμε και εμβολιο :!: το χαζοπουλι ,χαμπαρι δεν πηρε :lol::lol:

Σταγονα,περαστικα μωρε και ολα καλα :!:

Αυριο θα παμε στο χωριο μου για weekend :D:D:D θα την παμε να την δει η γιαγια μου και ολο το σοι της μαμας δηλαδη,το περιμενω πως και πως :!:[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να με συγχωρεσετε αλλα θελω να εκφρασω διαφορετικες αποψεις σε 2 θεματα :roll::roll:

Το 1ο ειναι το θεμα γαμος :!: συμφωνω οτι οι καιροι ειναι δυσκολοι,αλλα μην τα απομυθοποιουμε ολα :( εγω την ημερα αυτη την περιμενα πωσ και πως,χρονια :!: απο τη στιγμη που γνωρισα τον ανδρα μου την ονειρευομουνα :!: τα διοργανωσα ολα μονη και με λιγη βοηθεια απο την πεθερα μου :!:

Το νυφικο μου,το εραψα στην Μαρια Κονιδη(ειναι η κουμπαρα της Καρτσωνα που εφτιαξε και το νυφικο της)σε οσες διαθετετε τα χρηματα σας λεω να πατε :!: η επιλογη ,οι προβες ηταν τελεια,η Μρια ειναι θεα και καθολου δηθεν :!: επειδη ουτε εγω το χω με τους ναους και την εκκλησια,παντρευτηκαμε σε ενα ξωκκλησι που καναμε εναν τελειο στολισμο(πολυ οικονομικο,κριμα που δεν εισαστε απο θεσ/νικη),πηγα στην εκκλησια με οργανα και ολοι οι φιλοι μου χορευανε στο δρομο και το καψαμε ως το πρωι :!: δεν το ματανοισα κοριτσια :!: ηταν η πιο ευτιχισμενοι μερα της ζωησ μου(μεχρι τοτε γιατι τωρα ειναι αυτη της γεννας μου)και δεν αγοραζονται αυτες οι στιγμες :!: το νυφικο μου το κραταω φυλαχτο και ανυπομονω να το χαρισω στην μικρη μου πριγκιπισσα :!: τα μονα χρηματα που πηγαν χαμενα ηταν μπομπονιερες και προσκλητηρια για αυτο τωρα θα τα κανω σε κατι με φιλανθρωπικο χαρακτηρα :!: καλεστε μονο αυτους που θελετε,για να εξοικονομησετε χρηματα και ζηστε το :!: αυτη ειναι η δικη μου αποψη βεβαια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφιες μου!! σας διαβασα και στεναχωριθικα με την σταγονιτσα τι ειναι αυτο που περασατε κοριτσι μου περαστικα σας και γρηγορα να γινεται καλα τι ειναι αυτο που ειχε το μωρο πες μας να μαθαινουμε και εμεις να εχουμε τον νου μας αχ βρε κοριτσια δηλαδη εχουμε εμπειστοσινη στον παιδιατρο και μια λαθος διαγνωση αμαν δεν ξερεις απο μωρα δεν καταλαβαινουμε ουτε εμεις :?

ανλουυυυυυυυυυυυ χερομαι που τα καταφερες και μας εγραψε πω πω ολοκληρος παιδαρος εγινε το αντρακι σου ;) ναι μονο την κοιλουμπα μου εβαλα παλια μακαρι να τα καταφερουμε να ερθουμε κανενα ταξιδακι μου λιπη η αδερφουλινα μου :( λεμε να ερθουμε καλοκαιρι δεν ξερω για ποιο νωρις θελω πολυ να ερθωωωωω :cry:

ερη πολυ φτηνα πηρες το νυφικο καλε θα μπορουσες να το πουλισης και κατι παραπανω να βγαλεις και το ταξιδη που πηγες ;)

χαρουλιτα μου καλα να περασετε στην εκδρομουλα σας

εμεις κοριτσια μου βολταραμε ολη μερα καθε παρασκευη παω στην τραπεζα και αλαζω τον μισθο του αντρα μου που ειναι επιταγη αλλα για κακη του τυχη παω σε μια τραπεζα που ειναι σε ενα mall και οπως καταλαβαινετε μετα παω μεσα στο mall και κανω καταθεση στα καταστηματα :lol: σημερα ψωνισα και για μενα και για την μπεμπα αχχχχχχχ ποσο χαρουμενη ειμαι μετα τα ψωνια και ποσο λιπημενος ειναι ο αντρουλης ειχε μια γυναικα να τον ξοδευει τωρα εκανε και δευτερη :lol::lol: λεει οτι θα παει να κανει παραπονω να κλειση αυτη η τραπεζα και φανταζομαι και πολοι αλλοι αντρουλιδες θα ηθελαν να κλεισουν το απογευμα πηγα και εκανα και νυχακια και το βραδυ πηγαμε σε κατι φιλους για καφε και χαρτακι τελεια μερα ;)

κοριτσια στην ελλαδα δεν πληρωνουν κατι οι νονοι για τα βαφτισια? εδω εμας πληρωνουνε τις μπομπονιερες την εκκλησια και τα βαφτιστικα του μωρου

λοιπων φιλεναδες σας αφηνω παω να βαλω αποστειρωση να βαλω και ενα πληντηριο και νανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσον αφορα το ντεπον και το μελι εχω να σας πω πως το ντεπον πρεπει να δινεται μονο σε περιπτωση πυρετου και φυσικα πανω 38.5 γιατι βασει ερευνων που εχουν γινει τα αντιπυρετικα και παυσιπονα στα βρεφη μπορει να προκαλεσουν ασθμα σε ηλικια 6-7 ετων...(το λεει και ο παιδιατρος του μαμμυ σε αναλογο θεμα στο φορουμ)...για τα δοντακια τα νινακια θελουν αγαπη στοργη και προδερμ και μεγαλη υπομονη!!!!

Ο 2ο θεμα εχει να κανει με την παραπανω δημοσιευση.Ελπιζω να μην παρεξηγηθω αλλα ειμαι λιγο ευθικτη λογω επαγγελματος :!: Κταρχην διαφωνω πληρως με την παραπανω αποψη ,αφου αν ανησυχουμε για το ασθμα ,δεν πρεπει απλα να βγαζουμε τα παιδια μας απο το σπιτι,με τοσα μικροσωματιδια που αιωρουνται :!: Αλλα το θεμα δεν ειναι αυτο :!:

Δεν υπαρχει καμια μελετη που να λεει κατι τετοιο,και ο παιδιατρος του μαμμυ,λεει οτι "συνδεεται" καιδεν εχει αποδειχθει επιστημονικα :!::!: [u

Η αποψη μου ειναι λοιπον .οτι ας αφησουμε και τους γιατρους να κανουν τη δουλεια τους χωρις να ενστερνιζομαστε κατι που το πηρε το ματι μας στο διαδικτυο :) Πραγματικα δεν εχω προθεση αντιπαραθεσης αλλα τα τελευται χρονια το βλεπω πολυ συχνα στη δουλεια μου,ολοι εχουν αποψη επειδη καπου το διαβασανε :!: αν ειναι ετσι γιατι σπουδαζουμε τοσα χρονια :?: το τι μπορει να δειχνουν καποιες μελετες με το τι συμβαινει στην κλινικη πραξη απεχει πολυ :!: ουτε ολες οι μελετες ειναι ευαγγελιο :!: δεν λεω βεβαια σε καμια περιπτωση μα μην αχουμε ενημερωση και να δεχομαστε αβασανιστα οτι μας λενε :!: αλοιμονο στην εποχη της πληροφοριας ζουμε :!: Αλλα δυσυχως απο τοτε που αρχισε η αμφισβητηση,αρχισε και η ιατρικη της αμυνας :!: δεν εννοω βεβαια την περιπτωση ιατρικων λαθων οπως συνεβη στην Σταγονα,ας πουμε :!: ολοι εχουμε κριση και καταλαβαινουμε οταν κατι δεν παει καλα(η Μινα πολυ παραπανω) :!:

Αυτο που τελικα θελω να πω ειναι οτι,οταν εμπιστευομαστε το γιατρο μας,ακουμε αυτο που μας λεει και δεν τον αμφισβητουμε απο αυτα που διαβασαμε καπου,καποτε,γιατι στην ιατρικη ολα σχετικα ειναι και η καθε περιπτωση διαφερει :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακο ,συμφωνω για την αποστειρωση :!: οταν αρχιζουν να πιανουν και να βαζουν τα χερια στο στομα,τελειωνει και η αποστειρωση :!:

Φωτεινη,κουραγιοοοοοο :!::-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Φουφουκα προσεχε μην αρπαξεις καμια ιωση,εκει στο σχολειο :!: αυτα σκεφτομαι και εγω καιτρεμω να γυρισω στη δουλεια :roll::roll:

Μιρια,ολε βολτιτσες εισαι :lol::lol:

Βικυ σε καταλαβαινω με τη θαλασσα :!: εμεις μεναμε 3 χρονια διπλα και τωρα μου λειπειιιιιι :(:( σαν να παιρνει ολα τα κακα μαζι της :):)

Φιλια κουκλες,θα τα πουμε την Κυριακη :!: Μη λυσσαξετε παλι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια τι κανετε εγω χαλιαααααααααααααααα :( κολισα απο την μικρη και τωρα ειμαι και εγω αρωστη η μικρη ειναι καλυτερα αλλα εγω χαλια :cry:

χαρουλιτα συμφωνω μαζι σου για την εμπιστοσυνη στον γιατρο μας ολο το θεμα ειναι να εχουμε εμπιστοσυνη αμαν δεν το νιωθουμε τοτε αστον αλαξουμε οταν ημουν εγκυος ( τα κοριτσια απο το αλλο φορουν θα το θυμουντε) δυο μερες πριν να γεννισω πηγαμε στον γιατρο για την εβδομαδιαια επισκεψη και μας ειπε οτι το μωρο εχει τυλιχτει με τον ομφαλιο δυο φορες στο λαιμο και δεν μπορει να κατεβη το ενιωθα και εγω οτι το μωρο ητανε πολυ ψηλα το αφησε στην δικη μου αποφαση αν θα εμπαινα σε καισαρικη η αν θα περιμενα για φυσικη το ποσο κλαμα εριξα οταν ηρθα σπιτι δεν θα το ξεχασω ηθελα πολυ να γεννησω φυσικη ολοι μου λεγανε να παω και σε ενα αλλο γιατρο εγω ομως ειχα εμπιστοσυνη στον γιατρο μου δεν ηθελα να μπω στην διαδικασια να παω σε ενα αλλο γιατρο και να αμφισβιτισω τον δικο μου τελικα σε δυο μερες πηγαμε για καισαρικη το μωρο ητανε 3 φορες τυλιγμενο και ευτυχως που πηρα την αποφαση γιατι δεν θελω να φανταστω τι μπορει να γινοταν :shock:

οσο για την ενημερωση νομιζω οτι πρεπει να γνωριζουμε και κατι και εμεις να ειμαστε λιγο υποψιασμενες και εχουμε και το ενστικτο τις μανας που ειναι αλανθαστο ;)

μιτσι πως ανοιγουμε την σελιδα αυτη που εβαλες δεν μου την ανοιγη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;;

ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..

ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΝΥΦΙΚΟΥ Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ;;;ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ..ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΝΑΜΝΗΣΗ Κ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΡΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΩΣΕΙΣ!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝ ΤΟΣΑ ΕΞΟΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΤΛ ΑΛΛΑ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΚΑΤΙ Μ@@@@@ΕΣ Κ ΜΑΣ ΤΑ ΧΑΛΑΣΑΝ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΥΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ Κ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΕΚΛΕΓΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΑΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ....ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Κ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΤΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΝΤΕ ΤΡΙΤΑ ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΑΥΤΗ Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΘΕΙΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΕΙΤΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΑΝΤΕΡΥΟΜΕ!!!ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΠΑΘΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΕΙΧΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΩΤΙΤΙΔΑ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΛΕΓΕ ΟΥΡΟΛΗΜΩΞΗ :shock::shock::shock::shock: ΕΛΕΟΣ ΠΟΣΟ ΛΑΘΟΣ ΠΙΑ ΑΚΟΥΣΕ ΟΤΙ ΕΒΡΑΖΕ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΟΓΧΙΤΙΔΑ...

Κ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΕΝΕ ΗΤΑΝ ΨΥΛΑ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧ Κ ΕΚΛΑΨΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ..ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΑΚΙΑΣ :lol: ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1,5 ΧΡΟΝΟ ΕΙΠΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ Κ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Η ΟΧΙ...ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΗΜΟΥΝ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...

ΑΥΤΑ!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΑ!!ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΘΕΙ ΛΙΓΟ Ε;;ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ είμαι μια χαρά,όπως και τα ζουζουνάκια μου Δόξα τω Θεώ.Έχω χαθεί ε;Ε,λίγο η δουλεια,λίγο τα παιδάκια μου!

Κορίτσια μου,το τελευταίο διάστημα είμαι λίγο εκνευρισμένη.Βέβαια,ίσως να φταίει και η καθυστέρηση,γιατί όλες φαντάζομαι πως πριν την περίοδο έχουμε τα νεύρα μας.Θέλω να σας πω κάποια πράγματα χωρίς να με παρεξηγήσετε.Είμαστε εδώ για να λέμε την άποψή μας,να δίνουμε τις συμβουλές μας όταν μας ζητούνται,να συμπαραστεκόμαστε η μία στην άλλη και να προσφέρουμε στήριξη και βοήθεια.Σίγουρα θα υπάρχουν διαφωνίες,γιατί δεν μπορούμε να έχουμε όλοι την ίδια άποψη,αλλά όχι να σχολιάζουμε αρνητικά αυτό που γράφει κάποια κοπέλα.

Προχθές που πήγα στο γιατρό μου είπε ότι μπορώ να ξεκινήσω τη μικρή μου λίγο φρουτάκι με ρυζάλευρο και δε σας κρύβω ότι της δίνω και φαγητό.Δοξάζω το Θεό που το παιδάκι μου τρώει,γιατί ακόμα και τώρα με τη μεγάλη τραβάω πολλά στο θέμα φαγητό.Δε σας το έχω γράψει όμως,γιατί ξέρω ότι ορισμένες θα πέσουν να με "φάνε",γιατί είναι πολύ νωρίς και τα λοιπά.Συμφωνώ κι εγώ απόλυτα μαζί σας,όμως από τη στιγμή που ο γιατρός μου έδωσε το ΟΚ,κάτι θα ξέρει παραπάνω και τον εμπιστεύομαι απόλυτα.Ήθελα όμως να το αποφύγω όλο αυτό γιατί όντας μανούλα που θέλει το καλύτερο για τα παιδιά της θα επηρεαζομουν και θα έμπαινα σε διλήμματα.Για αυτό αφήστε το γιατρό της κάθε κοπέλας να κάνει τη δουλειά του.

Στο θέμα του γάμου τώρα.Κι εγώ από μικρή έλεγα ότι θέλω να παντρευτώ μικρή και θέλω να κάνω οικογένεια και και και.Καποια άτομα όμως το βλέπουν αλλιώς.Δεν είναι κατακριτέο αυτό.Ο καθένας έχει τα δικά του πρότυπα,τις δικές του αντιλήψεις και είναι δικαίωμα του.

Όσο για τη Σταγονίτσα,ας μην μιλάμε εκ του ασφαλούς.Αν συνέβαινε και στο δικό μας παιδί το ίδιο δε θα λέγαμε ότι οι γιατροι έχουν διαφορετικές απόψεις,αλλά ότι ο γιατρος μας φταίει και είναι μ@@@@@ς και το βρίσκω πολύ λογικό αφού το παιδάκι μας κι εμείς θα είχαμε τραβήξει του κόσμου την ταλαιπωρία από μία λάθος διάγνωση και στο τέλος θα διαπιστώναμε εάν το πηγαίναμε σε μία ιδιωτική κλινική ποιο είναι το πραγματικό πρόβλημα.Χαρουλίτα,ξέρω ότι μπορεί να τα παίρνεις προσωπικά όλα αυτά,αλλά δεν το λέω για έσενα σε καμία περίπτωση.Απλά κάθε μανούλα την ενδιαφέρει το παιδάκι της.

Με συγχωρείτε που τα λέω έτσι ωμά,αλλά πραγματικά πειράχτηκα.

Θα τα ξαναπούμε. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΕΑ ΔΕΝ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΧΟΛΙΖΟΥΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ...

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΔΕΙΝΕΙΣ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ Κ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΦΡΟΥΤΑ (ΑΦΟΥ ΗΔΗ ΤΡΩΕΙ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΧΥΜΟ Κ ΜΕΤΑ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ;;ΕΣΥ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ!!! ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΟΥΡ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΨΑΞΙΜΑΤΑ! :P:P ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΛΕΕΙ ΒΥΖΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΕΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΜΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΔΩΣΩ :P:P:P

ΚΑΙ Η ΓΥΝ/ΓΟΣ ΜΟΥ 8 ΩΡΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΓΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΚΑΤΣΕ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΠΟΛΥ.ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΛΟΙ Κ ΟΧΙ ΚΑΛΟΙ ΕΤΣΙ Κ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΨΑΞΙΜΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ.ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ..ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΕΣ ΜΑΣ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΑ ΣΟΓΙΑ ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΕΚΕΙ Κ ΘΑ ΡΘΕΙ Κ Η ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΞΕ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ ΝΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟΥΜΠΩΣΕ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΛΩΘΕΙ ΣΑΝ ΧΤΑΠΟΔΙ.ΑΧ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑ ΒΛΑΚΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ.ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΛΕΩ ΑΠΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ.ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ Κ ΠΕΙΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΑΝΗΞΩ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ...Η ΚΑΘΕ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΝΙΝΙ ΤΗΣ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΜΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,κι επίσης ούτε λέμε διάφορα επειδή τα πήρε το μάτι μας στο διαδικτυο.Όποιος θέλει να ενημερώνεται από εκεί να το κάνει.Κακό είναι δηλαδή;Γι'αυτό άλλωστε δημιουργήθηκε.

Ρε συ τα πήρα,η Μίνα είχε το ζόρι της με το παιδάκι της και μεγάλύτερη ευθύνη εφερε ο γιατρος.και μιλάμε για βρέφος.

Τελοσπάντων,δε μου είπε κάτι για χυμό αλλά για κρεμούλα,την οποία τσακίζει :lol::lol::lol: Λες; :roll: Μανταρινάκι όμως της έχω βάλει στο φρούτο μέσα.Κι εγώ σκέφτηκα να πάρω και κρεμούλα βανίλια για απογευματινό :roll:

Αντε ντε,να φοβομαστε να μιλήσουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδούλα,το δικό σου νινί έχει ξεκινήσει φαγητό από νεογέννητο,αφού ό,τι τρως τρωει κι αυτό :lol::lol::lol: Ναι ρε,καλά πιστεύω πως σου είπε.Το μητρικό γάλα τα έχει όλα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ... :roll: ΜΠΑΝΑΝΑ ΜΗΛΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ;;Η ΟΧΙ ΜΠΑΝΑΝΑ;;

ΕΧΩ ΜΝΗΜΗ ΕΛΕΦΑΝΤΑ!!!! :lol::lol:

ΜΑΓΔΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ;;

ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μηλαράκι,αχλαδάκι τις πρώτες ημέρες

Μουσουδίτσες μου,πάω να πάρω ένα βοήθημα για την Ιστορία από τα ΜΑΧ κι επανέρχομαιαιαιαιαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΠΟΣΤΕΡΙΡΩΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΑΦΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΚΡΙΚΟΥΣ ΡΟΥΧΑ ΟΛΑ!!!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΑΜΦΑΓΟ ΛΥΣΑΡΟΝΙ!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΚΡΕΜΕΣ!!!!!!ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΤΟ ΒΥΖΟΝΙ ΜΟΥ ΛΙΓΑΚΙ ΕΧΕΙ ΜΟΥΛΙΑΣΕΙ :mrgreen:

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΣΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ Κ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΟΙ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ NO PROBLEM EMEIΣ Κ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΡΙΝΩ ΠΟΤΕ ΚΑΜΙΑ Κ ΑΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΠΟΤΕ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ.ΠΑΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Κ ΒΓΑΖΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΒΡΕ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΑΧΛΑΔΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ :roll:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΡΙΝΩ...Κ ΣΟΡΥ ΑΝ ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΚΑΤΙ...ΑΠΛΑ ΛΕΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΜΑΤΙΑ Κ ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΙΜΕΣ (ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΑΛΤΣΧΑΙΜΕΡ :lol::lol::lol: )

ΑΥΤΕΣ ΘΕΩΡΟΥΝΤΕ ΣΧΕΤΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!Η ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΛΟΓΩ ΗΛΙΟΥ...ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ Η ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΒΓΑΛΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΕ Η ΘΑΛΑΣΣΑ!!!ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΠΑΡΟ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!Η ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΕΙΝΑΙ Η ΘΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ!!!ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΑΡΑ ΛΟΓΩ ΗΛΙΟΥ...ΦΑΙΝΕΤΕ ΛΙΓΟ Η ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΒΓΑΛΩ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΕ Η ΘΑΛΑΣΣΑ!!!ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ ΠΑΡΟ!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

H ΦΩΤΟ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΤΣΙ..

ΒΡΙΣΚΕΙΣ Κ ΦΘΗΝΟΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΕ ΧΡΕΩΝΟΥΝ Κ 60Ε ΓΙΑ ΤΥΠΩΜΑ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...