Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Εμεις θα φυγουμε σημερα,θα παμε στη μαμα μου,γιατι εχει παλι εφημερια ο αντρας μου :-w:-w:-w αλλα ευκαιρια να βγω λιγο και εγω αγορα :lol::lol: οποτε θα τα πουμε αυριο :!::-h:-h:-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααααα :!: και κατι τελευταιο :!: ΜΙΡΙΑ με τιποτα μελι στην πιπιλα :o:o:shock::shock::shock: το μελι μπαινει στη διατροφη μετα το χρονο γιατι μπορει να προκαλεσει αλλεργια :shock::shock: και τιποτα γενικα πανω στη πιπιλα(ζαχαρη,πετιμεζικλπ)γιατι προκαλειται τερηδονα στα νεογιλα δοντια που θα βγουν :!::!: αντε παω να ετοιμαστω,πολλα ειπα παλι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΟΝΤΩΣ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΠΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΑ ΦΙΔΙ ΕΛΙΩΣΑ :lol::lol: ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΜΟΙΩΣΗ Κ ΓΩ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ ΛΙΩΝΩ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΥΠΝΟΥ ΧΤΕΣ 9 ΝΑΝΙ 4.30 ΕΦΑΓΕ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ 8 ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΣ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ 7350 ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΘΑ ΝΑΙ ΣΤΗΣ 22 ΠΟΥ ΧΟΥΜΕ ΤΣΙΜ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΑΙΖΩ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟ ΑΧ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΛΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΕΜΕΝΑ ΑΜΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΑ DOWN ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΟΥ ΜΟΥΡΜΟΥΡΑΩ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ Ο ΑΜΟΙΡΟΣ!

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΣΤΑ ΜΑΣΟΥΛΗΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ;););););)

ΜΙΡΙΑ ΠΟΤΕ ΜΕΛΙ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ.ΦΙΛΙΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ (ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ) ?ΤΟΥ ΛΕΩ (ΒΕΒΑΙΑ )ΛΕΕΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΩ ΑΜΑ ΕΛΕΓΑ ΟΧΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΗΛΑΔΗ??? ΕΙΝΑΙ ΜΥΣΤΗΡΙΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΜΑΛΛΟΝ :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για βαφτιση μια κ τα συζητουσατε, εγω λεω μαλλον 18/9 στα γενεθλια της..θαναι μεγαλη αλλά δεν αντεχω στο καπακι τρεξιμο...θα κανουμε βαφτιση με γενεθλιο παρτυ μαζι. σε λιγες μερες εχει εκθεσεις για γομοβαφτισια...μολις εχω ημερομηνιες θα σας πω..παιρνουμε ιδεες,τιμες κ γιατι οχι τις φτιαχνουμε κ μονες μας τις μπομπονιερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Από την Τρίτη είμαι άρρωστη και εγώ. Λαιμός, μυτη και αυτιά έχουν τα μαυρα τους τα χάλια. Εντωμεταξύ ο μικρός μετά την ιωση έχει χαλάσει εντελώς το πρόγραμμμα του με αποκορύφωμα κάθε βράδυ να ξυπνάει κάθε 2 περίπου ώρες ή και λιγότερο, λες και είναι νεογέννητο, και γυρω στις 5 να μην θέλει με τιποτα να κοιμηθεί παρά μόνο μετά από 2 ώρες. Χτες από τις 3 το μεσημέρι δεν είχε κοιμηθεί παρά μόνο κάτι 10λεπτα στους θηλασμούς, οπότε λέω και εγώ θα κοιμηθεί ολόκληρο το βράδυ. Που τέτοια τύχη. στις 4 τη νυχτα ξύπνησε και με τα πολλά ξανακοιμήθηκε στις 6 παρά τεταρτο :evil::evil::evil:

Ρε κορίτσια συμβαίνει και κάτι άλλο. Εδώ και λίγες μέρες ο μικρός δεν τεντώνει το αριστερό ποδαράκι του. Όταν παώ να του το τεντώσω δυσανασχετεί και έτσι δεν τον πιέζω. Την Δευτερα τον είχε δει ο παιδίατρος για την ιωση και του το είπα αλλά όταν τον εξέτασε δεν βρήκε κάτι. Νομιζω όμως ότι εξέτασε την συνδεση με την λεκάνη και όχι το γόνατο γιατί εκεί πιστεύω ότι είναι το πρόβλημα. Το Σάββατο θα ξαναέρθει ο παιδίατρος για εμβόλιο, οπότε θα του το ξαναπω. Ανησυχώ.

Χαρά πήγες στην συνάντηση του "περι θηλασμού"; Είδα ότι είχε θέμα τα φάρμακα. Είπαν τι μπορούμε να παίρνουμε;Γιατί εγώ τι βγάζω μόνο με ντεπόν.

Τις καινουριες κοπέλες θα τις βαλω στη λιστα, αλλά λείπουν κάποια στοιχεία.

Βικακι μπράβο κορίτσι μου που βγηκες. Ακόμα και αν δεν μπορεις να μιλησεις εκεί σε κάποιον λόγω μικρής κοινωνίας. Να τα λες σε εμάς για να τα βγάζεις από μέσα σου. Μην κρατάς τίποτα μέσα σου. Βρες τρόπο να ξεσπάς κάπου, για να μην γινουν τα ψυχολογικά ψυχοσωματικά και ψάχνεσαι.

Μαμουνακι τι μαλλί έχει η μικρή σου; Σε λίγο θα κάνετε πλεξούδες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλιτσες.... μια χαρη για οποια εχει facebook. Να βοηθησουμε μια μανούλα να κερδισει διαγωνισμο....

xreiazomai ti voithia sas opoia mporei as kanei ena like sti foto ston

parakato sindesmo.

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ LIKE .....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 28&theater

EYXARISTVVVVVVVVVVVVV

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφιες πως ειστε??? καλε κοριτσια δεν βαζω μελι στην πιπιλα ακομη δεν εχουμε θεμα με τα δοντακια μας η πεθερα μου το ειπε αλλα τις ειπα να μην τις βαλει ουτε εμενα μου αρεση η ιδεα το ξερω και εγω οτι δεν κανει ;)

χαρουλιτα μου καλα να περασετε στην μαμα

βικουλα καλα εκανες και βγηκες μπραβω που περασετε ωραια :ymapplause:

μαγκυ μου γαμοβαγτιση ε φανταζομαι θα εχει πολυ τρεξιμο :shock: ποτε θα αρχισεις ετιμασιες ? δεν επρεπε να αποφασισετε ημερομινια για να κλεισετε εκλησια και αιθουσα?

φωτεινουλα περαστικα σου κοριτσι μου αντε παλι απο την αρχη να τον ξαναβαλεις σε προγραμμα :? υπομονη

μαμουνακι τι κοριτσαρος ειναι αυτος?? καλε θα κοπουνε τα χερια του νονου στην βαφτιση αλλα οπως λεει και η φουφου αντρας ειναι τι αναγκη εχει :lol::lol:

φουφου ακομη να πας σπιτι τι τραβας και εσυ εργαζομενο κοριτσι ;)

ερι τι γινεται ολα καλα?

το νινι μου σημερα ειναι πολυ ποιο καλυτερα σχεδον δεν εχει καθολου βηχα ουτε η μυτουλα ;) πηρα και την παιδιατρο μου ειπε να κανουμε τελευταια φορα σημερα τις μασκουλες και φτανει φενεται οτι προλαβαμε γρηγορα και δεν χειροτερεψε ;) αλλα παλι δεν βγηκαμε ειπα να περιοριστουμε και σημερα και βγαινουμε αυριο αλλα βαριεμαι ηρθε και μια φιλη το πρωι για καφε αλλα τωρα βαριεμαι :(

φιλακια σε ολες θα τα πουμε το απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ...

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΤΗ ΒΑΠΤΙΣΗ&ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΖΙ, ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ...ΕΙΧΑ ΦΩΝΑΞΕΙ Κ ΕΝΑ ΚΛΟΟΥΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΟΥΝΤΕ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ Η ΒΡΑΔΥΑ ΗΤΑΝ ΣΟΥΠΕΡ!!!

ΤΙ ΝΕΑ ΣΟΡΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..

ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ...

ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 4 ΜΗΝΩΝ!!!!!ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΟΝΤΙΑ;;;ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ;;ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares glikes i need your help!!!!

pernw meros se ena diagwnismo gia papoutsia xorou i foto me ta perissotera like tha kerdisei opoia mporei as me ypostiriksei :-)

xreiazete na:

1 kanete like sto group condiva

2 kanete like sti foto mou http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 4119061728

ΟΠΟΙΑ ΕΣΕΙ FACEBOOK ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ LIKE ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ.ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ lIKE ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ.ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ.ΒΟΗΘΑΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΨΗΦΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΡΙ Κ ΛΑΜΠΡΙΝΙ ΔΕΝ ΕΧΩ FACEBOOK ΑΛΛΙΟΣ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΑ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ;;ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ ΤΗΓΑΝΗΤΟ!

Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΝΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΑΝ Κ ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΠΙΑ...

ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ...Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΔΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ...ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ :cry::cry: ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ...ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΞΩ ΘΑΛΑΣΣΑ Κ ΚΟΥΝΙΕΣ ΘΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΕ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΞΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΟΥΜΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ :lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares glikes i need your help!!!!

pernw meros se ena diagwnismo gia papoutsia xorou i foto me ta perissotera like tha kerdisei opoia mporei as me ypostiriksei :-)

xreiazete na:

1 kanete like sto group condiva

2 kanete like sti foto mou http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 4119061728

ΟΠΟΙΑ ΕΣΕΙ FACEBOOK ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ LIKE ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ Ο ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ.ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ lIKE ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ.ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ.ΒΟΗΘΑΩ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙ ΨΗΦΟΥΣ

ΕΧΕΙ ΦΕΙΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΕΣ

MOY ANOIΞΕ ΦΩΤΟ ΜΕ ΜΠΛΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ LIKE MH ΚΑΝΩ ΑΛΛΟΥ ΑΠΟ ΛΑΘΟΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΧΟΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΓΑΖΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΞΕΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΜΟΛΙΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΛΕΕΙ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΕΚΤΟΣ.ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΩΣΗ ΕΥΧΟΜΑΙ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΣΟ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΕΙ Κ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΚΑΛΗ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΘΕΛΩ Κ ΑΥΤΟΝ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΦΙΛΕΣ ΜΑΜΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!!!!ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ Κ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΥΦΙΚΟ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Η ΟΤΙ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕ Κ ΓΝΩΜΗ Η ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΥΠΟΜΟΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Χτες πάλι ξενύχτι. Ζοριστικα να τον κοιμησω στις 11 και ξυπνησε και στις 2 και στις 3 και τέλος στις 6 όπου δεν ήθελε με τιποτα να κοιμηθεί. Τον ανέλαβε ο άντρας μου και τελικά κοιμήθηκε στις 7:20. Δεν πέρασε μια ώρα νατος πάλι ξύπνιος. Είμαι πτώμα, αναπνέω από το ένα ρουθούνι μόνο και καταπίνω με το ζόρι. Ευχαριστώ για τα περαστικά σας και ελπίζω σύντομα να πραγματοποιηθούν.

Λαμπρινη και Ράνια ούτε εγώ έχω φεισμπουκ.

Βρε Βικακι γιατί να περιμένεις το καλοκαίρι για να πας βόλτα; Μόλις βλέπεις τον ήλιο να ξεπροβάλει ντυθείτε καλά και βγείτε για εξόρμηση. εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι να μαγειρέψω. Κάτι εύκολο μαλλν γιατί κουράζομαι πολύ ώρα όρθια, μάλλον φακή ή μακαρόνια.

Μάγδα έχετε ορίσει ημερομηνία; Από τώρα τρέχεις; Και εμείς λέμε κάποια στιγμή να κάνουμε γαμοβάπτιση. εγώ δεν είμαι και τόσο φανατική της ιδέας. Μην με παρεξηγείτε αλλά δεν είμαι και τόσο της εκκλησίας, οπότε δεν κάνω και κάτι από τις προετοιμασίες. Αν τελικά με πείσει ο άντρας μου θα δω τι θα κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια...

Δεν πολυμπαινω τωρα τελευταια αλλα σας διαβαζω!!!!

Μαμουνακι μου καταρχην ενδιαφερομαι και γω για τις ημερομηνιες...θα κανουμε και μεις γαμο και βαφτιση μαζι οποτε θα θελα να παω σε καμια εκθεση να παρω ιδεες και προσφορες!!Σκεφτηκαμε και μεις για 17/9 που θα κλεινει ενα χρονο αλλα τον πολιτικο γαμο τον καναμε 5/11 οποτε αποφασισαμε να κανουμε θρησκευτικο και βαφτιση τοτε!!Θα ναι ενος χρονου και εναμιση μηνων αλλα δεν πειραζει...αλλωστε καπου μου πανε οτι ολα ειναι πιο οικονομικα μετα το σεπτεμβρη διοτι πεφτει η κινηση σε γαμους και βαφτισεις...οποτε τωρα που ειμαστε και οι δυο ανεργοι μας συμφερει αυτη η λυση!!

Μαγδακι μου και συ οτι προσφορα βρεις εχε με στο νου σου....εγω θα ξεκινησω σε κανα μηνα να κοιταω ωστε τον απριλιο να κλεισω εκκλησια και αιθουσα και να χω ηδη βρει ολα τα αλλα γιατι μεσα στο καλοκαιρι με την ζεστη και τον μπεμπη θα ναι δυσκολο να τρεχω!

Ρανια μου σχετικα με την περιοδο που ρωτησες εμενα μου ρχεται κανονικα απο τον νοεμβρη..τωρα που θα πας και στον γιατρουλη σου ρωτα τον..

Μιριακι μου καλε εσυ εισαι μια κουκλα!!!Δεν θυμαμαι αν σε ειχα δει ποτε...μονο την κοιλιτσα θυμαμαι και την μινι!!!χαχαχαχα φτου φτου!!!!

Οσον αφορα το ντεπον και το μελι εχω να σας πω πως το ντεπον πρεπει να δινεται μονο σε περιπτωση πυρετου και φυσικα πανω 38.5 γιατι βασει ερευνων που εχουν γινει τα αντιπυρετικα και παυσιπονα στα βρεφη μπορει να προκαλεσουν ασθμα σε ηλικια 6-7 ετων...(το λεει και ο παιδιατρος του μαμμυ σε αναλογο θεμα στο φορουμ)...για τα δοντακια τα νινακια θελουν αγαπη στοργη και προδερμ και μεγαλη υπομονη!!!!Και σχετικα με το μελι δεν δινετε σε παιδακια μεχρι εναμιση ετους ακομα και μεχρι 3 ετων λογω αλλαντιασης, το οποιο ειναι κατι σαν μικροβιο που μπορει να φερει αιφνιδιο θανατο (παλι βλεπετε αναλογω θεμα στο φορουμ με τον παιδιατρο)! Τωρα απο κει και περα καλο θα ταν να μιλησετε και με τον δικο σας γιατρο να σας πει την γνωμη του και να σας συμβουλεψει καταλληλα...εγω παντως δεν προκειται να δωσω ουτε το ενα ουτε το αλλο! :D:D:D

Λοιπον τωρα που εχω απλετο χρονο ποτε θα πιουμε ολες μαζι καφεδακι???ε μαμουνακι???σταγονακι μου????? για κανονιστειται παρακαλω...!!!

Φιλακια πολλα πολλα πολλα...(μιριακι μου εσυ εισαι μακρυα...για αυτο δεν σε προσθεσα....βεβαια αν θες να κανεις ενα ταξιδακι αστραπη ;) εδω ειμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΤΑΣ LIKE ΠΡΩΤΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΑ ΜΠΛΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΠΛΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΛΑΜΠΡΙΝΗ!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΕΧΕΙ 24ΩΡΗ.ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΔΕΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΤΡΑΧΑΝΟΣΟΥΠΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΩ.ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ.ΤΟ ΕΛΕΓΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΣΙΓΑ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟΣΑ ΦΑΓΗΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!ΧΑΧΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!ΒΙΚΙ ΜΟΛΙΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΗΛΙΟ ΒΟΥΡ ΕΞΩ!!!!ΕΓΩ ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΕΞΩ ΤΗΝ ΒΓΑΖΩ,ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 2 ΜΗΝΑ!!!ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ.

ΑΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΧΘΕΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΤΩΡΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΟΝΟ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΕΘΑΙΝΑ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΧΕΙ ΨΟΦΗΣΕΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΟ ΣΚΑΘΑΡΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΕΛΕΕΙΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΧΤΕΣ ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΑΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΒΑΦΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ 2 ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΠΗΚΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ!!!

ΑΝΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΧΑΧΑΧΑ ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΒΑΡΗ ΟΠΟΤΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΔΕΞΙΩΣΗ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΝΥΦΙΚΑ ΚΤΛ ΘΑ ΞΑΨΩ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΧΕΙ ΨΟΦΗΣΕΙ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΤΟ ΣΚΑΘΑΡΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΕΛΕΕΙΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ Κ ΧΤΕΣ ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΑΜΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΒΑΦΤΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΟΥΜΕ ΜΕ 2 ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ ΜΠΗΚΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΡΑΦΛΙΑΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΩ ΤΟ ΤΑΒΑΝΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ!!!

ΑΝΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΧΑΧΑΧΑ ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΝΟΥΜΕ ΒΑΡΗ ΟΠΟΤΕ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΔΕΞΙΩΣΗ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ Ν.ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΝΥΦΙΚΑ ΚΤΛ ΘΑ ΞΑΨΩ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΗΓΑ ΠΟΛΩΝΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ Κ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΕ 360Ε!!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ.ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΠΗΓΑ ΠΟΛΩΝΙΑ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΜΟΥ Κ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΝΥΦΙΚΟ ΜΕ 360Ε!!!ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΙΜΗ ΣΕ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ!!![/quot

AYTO EINAI OIKONOMIKO MYALO MPRABO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλησπερα κοριτσια μου!

γραφω κ ο μπεμπης με κοιταει σαν ερωτευμενος.αρχισα να ψαχνω για τη βαφτιση,αλλωστε κ περσυ εγκυος ΜΟΝΗ ΜΟΥ τα εκανα ΟΛΑ για το γαμο κ βρηκα πολυ ικανοποιητικες τιμες.τωρα θελω παλι να ψαξω λιγακι,ωστε ναμαι σιγουρη οτι βρηκα την οικονομικοτερη λυση.δεν ειμαστε για μεγαλοπρεπειες.την εζησα στο μεγαλειο της τη μεγαλοπρεπεια στο γαμο μου.

βικακι χωσε καθ φορα που γεμιζεις ψυχολογικα,κ συντομα θα αδειασει ο συσσωρευμενος θυμος.μη φοβασαι κανεναν εκτος απτον ιδιο σου τον εαυτο.

κοριτσια γιατι να αποστειρωσετε τους κρικους???πλυσιμο με καυτο νερο.η αποστειρωση σταματησε μολις κλεισαμε τον 4ο μηνα.

παω να φτιαξω κ αλλα κοσμηματακια,εχω πορωθει!!!!θα προσθετω συχνα στο αλμπουμ φωτο για να τα βλεπετε!!!!

φιλακια σε ολες παω να ξεστολισω.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΛΠΙΖΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ.ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΚΛΙΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ.ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ?ΗΤΑΝ RSV KAI TOY EKANE ΒΡΟΓΧΙΟΛΙΤΙΔΑ.4 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΟΞΥΓΟΝΟ ΚΑΙ ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ .ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΠΕΜΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΑΚΟΥΓΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΤΑ ΑΠΙΑΤΕΥΤΑ ΑΚΡΟΑΣΤΙΚΑ.ΤΟ ΠΗΓΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΟ ΚΟΡΕΣΜΟ ΚΑΙ ΦΥΓΑΜΕ ΜΕ 95-97 ΚΟΡΕΣΜΟ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ....ΘΑ ΤΟΝ ΣΠΑΣΩ ΣΤΟ ΞΥΛΟ.ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΕΧΩ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΘΕ ΛΕΠΤΟ.Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ 39 ΠΥΡΕΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΤΩΡΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΑ ΜΟΥ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ..ΤΑ ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΔΩ...ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ! ΤΟ RSV ΤΙ ΕΙΝΑΙ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...