Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια. Ο μικρός είναι καλύτερα σήμερα. Δεν έχει επανέλθει εντελώς αλλά βελτιώνεται η κατάσταση. Μόνο λίγη γκρίνια μας έμεινε.

Μίνα και εμένα το στήθος ήταν τούμπανο τρεις μέρες αλλά όταν το άδειασα με θήλαστρο καλυτέρευσε. Του έκανα και μασάζ στο μπάνιο και έβγαινε και εκεί πολύ γάλα. Σήμερα νομίζω αρχίζει να επανέρχεται στην κατάσταση που ήταν πριν αρρωστήσει ο μικρός. Τι να πω; Ίσως ο μικρός έδινε παραγγελία για περισσότερα αντισώματα και γι΄αυτό υπήρχε υπερπαραγωγή :lol::lol: Πάντως και εσένα το βυζολάκ σου βλέπω μεγαλώνει θρεφταράκι ;) Εμείς το Σάββατο με το εμβόλιο θα ζυγιστούμε, πρέπει να ξεπέρασε τα 8 κιλά :o:o (3μηνών ήταν7,470γρ). Είδα τις φωτο, να τα χαίρεσαι τα καμάρια σου.

Χαρουλίτα το σάιτ το έχω δει και να ξέρεις αυτός ο παιδίατρος απαντά σε ερωτήσεις στο http://www.mitrikosthilasmos.com/ , οπότε αν θες του στέλνεις ερώτηση με το θέμα σου και παίρνεις και μια γνώμη ακόμα. Με τις τιμές των ρούχων πράγματι είναι να τρελένεσαι. ακου 65 ευρω για ενα φουστανακι :evil::evil: Τι τέλειο αυτό με τις κολλητές σου, μα καλά συνεννοημένες ήσασταν; :lol: Εμένα από μπιμπερό ή θα πιεί γυρω στα 150 ή δεν θα πιεί τίποτα και θα πλαντάξει στο κλάμα και θα περιμένει τη μανουλα να το ταίσει.

Βικουλίνι πως πάνε τα πράγματα;

Κατερινάκι άρχισες να χύνεις ιδρώτα στο γυμναστήριο; :lol::lol:

Μαγδούλα πήγατε στο ένα ξύπνημα τη νύχτα; :-bd[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif] ;Πάντως από αυτά που διαβάζω το μωράκι σου πρέπει να είναι πολύ καλόβολο. Μπράβο μωρέ.

Ράνια ούτε εγώ έχω περίοδο ακόμα οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω. Η μετάθεση που λες είναι για εσένα ή για τον άντρα σου;

Μιρια μιας και τελείωσες με το δικό σου σίδερο, να στείλω να κάνεις και τα δικά μου;Pleaseeeeeeeeeeeeeeee :lol::lol:

Γεια σου albiz και φιλάκια στα πατουσάκια των μικρών σου

Mikroulaxristos κιολας δοντάκι; :-bd[smilie=blob1.gif]

Ελενη... μεχρι στιγμής τι ώρες σου κοιμαται/τρωει; Πάντως μην αγχώνεσαι κάποια μέρα , ή μάλλον νύχτα καλύτερα, θα κοιμηθούμε και εμείς σερί :lol::lol: Το λέω για να το πιστέψω και εγώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΕΣ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ!!

ΜΙΚΡΟΥΛΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΟΛΑΣ ΔΟΝΤΑΚΙ;;ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΒΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΟΛΟ ΤΗ ΓΡΟΘΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΣΑΛΙΑ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΤΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΑΜΕΣΩΣ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ...ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΛΕΓΑ..ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ...

ΚΑΠΟΙΑ ΡΩΤΗΣΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Η ΠΡΩΤΗ 6/12 Κ ΜΟΥ ΞΑΝΑΕΙΡΘΕ 8/1 ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΙΜΑ..

ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ;;ΚΑΤΙ ΘΥΜΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ...ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ;;ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ;;

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!!! τι κανετε???? εμενα μολις κοιμηθηκε το νεραιδακι μου! :D

σημερα μου εκανε εμετο την κρεμα και δεν ξερω γιατι αλλες μερες την ετρωγε...εκανα βεβαια τον κλοουν για να την φαι αλλα την ετρωγε....γιατι ομως εμετος??? :(

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ τι εχεις??? απο την περιοδο ολα αυτα?????

πιστευω για βαφτιση που ρωτας ειναι οταν ειναι 8-10 μηνων....δεν θα μου αρεσε μεγαλυτερο....

εμεις θα την βαφτισουμε τελος Μαιου θα ειναι 9 περιπου ...και παλι θα ηθελα λιγο ποιο νωρις αλλα ο μπαμπας μου ειναι μακρυα και βολευει ο Μαιος για να ερθει....και δεν θελω μεσα στον χειμωνα να μην μου αρρωστησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΑΧ ΟΤΑΑΝ ΕΙΝΑΙ 2 ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ.ΒΙΚΟΥΛΙΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ?ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.Η ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΜΑΣ.ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΣΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΖΟΡΙΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες :!: καλωσοριζω τις κανουριες στην παρεα :)

ΑΧΧΧΧ :!: Μου το ματιασαν το παιδι :evil::evil: σημερα ξυπνησε νωρις :evil: ξερω οτι θα με βριζετε αλλα με εχει καλομαθει ρε κοριτσια :oops::oops: κοιμηθηκε στις 00.00 και ξυπνησε 7.45 :roll::roll: και ολη τη μερα σημερα εχει γκρινια :!: πεταγεται στον υπνο της και κλαει :(:( ξανακοιμαται βεβαια αλλα ειναι ανησυχη :( παντωσ ολο τα χερια στο στομα και σαλιααααα :!::!:

Φωτεινη το ξερω,αυτος ειναι εδω Θεσ/νικη και υπαρχει και ενα καταστημα το <<περι θηλασμου>>που διοργανωνει συναντησεις με παιδιατρους που ειναι συμβουλοι γαλουχιας,με συμβουλους θηλασμου,super :!: θα παω και αυριο το απογευμα :!: εχει και ιστοσελιδα,αν θελετε ριξτε μια ματια οι θηλαζουσες :!:

Βικυ,στο ξαναπα,ζητα βοηθεια καλη μου [smilie=nike.gif][smilie=nike.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το site που σας ειπα ειναι www.perithilasmou.gr

Εμεις θα την βαφτισουμε 21/08,βεβαια συμφωνω με την Κατερινα οτι ειναι μεγαλη,αλλα μας ανετρεψε τα σχεδια η θεια της :!: σκοπευαμε να την βαφτισουμε το τριημερο του αγιου πνευματος,γιατι η βαφτιση θα γινει Κορινθο,αλλα εμεινε εγκυος η αδελφη μου και θα γεννησει τελος Μαιου οποτε την αναβαλαμε για Αυγουστο που θα χουμε αδεια :!: εσεις τι θα κανατε ρε κοριτσια :?: μια αδελφη εχω,να μην ειναι στη βαφτιση :?:

Σημερα εκλεισα εισητηρια,θα κατεβουμε αεροπορικως με την μπεμπα και θα μεινουμε 1 εβδομαδα για να οργανωσουμε την βαφτιση :ymapplause::ymapplause: \:D/ \:D/ \:D/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΑΧ ΟΤΑΑΝ ΕΙΝΑΙ 2 ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ.ΒΙΚΟΥΛΙΝ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ?ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.Η ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΕΜΑΣ.ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΜΙΑ ΣΑΛΙΑΡΑ ΚΑΙ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΚΟΛΠΟ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟΣ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΤΗΝ ΖΟΡΙΣΕΣ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΗ?

η αληθεια ειναι οτι την ζοριζω λιγακι γιατι ο γιατρος μου δεν ειναι ευχαριστημενος με το βαρος της..... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες σας διαβασα και ειδα οτι ολες ειστε καλα και χαιρομαι μονο που με στεναχωρει ειναι το βικακι μας βρε βικη μου ζητα βοηθεια απο καποιον ειδικο δεν παει αλλο καλα λενε τα κοριτσια θα παθεις καταθλιψη καλη μου δεν σκευτεσαι να στιλης το μεγαλο σου παιδικο για να ηρεμισης και εσυ λιγο?

εμεις σημερα πηγαμε παιδιατρο καναμε εμβολιο αλλα στοματικο αυτο για την γαστρεντεριτιδα μας ζηγησε πηραμε 400 γραμμαρια εγινε 5 κιλα παλι ειναι λιγα σιγα σιγα θα παρει τα πανω τις που θα παει εχει υψος 59,5 εκατοστα αλλα το μωρακι μου αρωστισε ειναι κλιστη η μυτουλα και εχει βιχα πηραμε μηχανη με μασκουλα και κανουμε 3 φορες την ημερα μακαρι να μην χειροτερεψει :shock::(

χαρουλιτα μου και εμεις το ιδιο θεμα με την βαφτιση εχουμε θα καναμε τα βαφτισια Μαιο αλλα ειναι εγκυος η νονα και γενα και αυτη Μαι οποτε λεμε για Ιουλιο ;) το θεμα μας θα ειναι η μινη τα αλλα κοριτσια τι θεμα θα κανετε?

βρε κοριτσια στο σπιτι γινεται χαμος εχει δυο μερες προσπαθω να φυλαξω τα χριστουγεννιατικα να καθαρισω και δεν προλαβαινω :o

σας αφινω παω να φυλαξω τα ρουχα που σιδεροσα χθες φιλακια σε ολες καληνυχτα σαςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Ώρα χαλάρωσης έ;Εμείς το απόγευμα πήγαμε στον παιδότοπο να ξεδωσουμε λιγάκι ;)

Βικουλίνι μου,ό,τι θελήσεις εδώ είμαστε κοπέλα μου!

Χαρουλίτα,πολύ καλά κάνεις.Εγώ δε θα ήθελα να λείπει κάποιο από τα αδέρφια μου από τη βάφτιση του παιδιού μου!

Κατερινάκι,μήπως φουσκώνει μωρέ;

Μαγδούλα, :-*:-*:-*:-*

Μιριάκι,έχετε τρέλλα με τη μίνι.Η μεγάλη μου η κόρη τη λατρεύει.Εγώ ακόμα δεν ξέρω για βάφτιση αφού ακόμα δεν έχω αποφασίσει για το νονό.Μου έχουν πει αρκετοί και δε θέλω να γίνει παρεξήγηση.Θέλει καμμία από εσάς :lol::lol::lol::lol:

Φωτεινούλα,περαστικούλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοριτσια μου!!!

χαιρετω κ τις καινουργιες!!!

παιδια εγω λεω μαιο για βαφτιση,αλλα δεν εχω κανει τιποτα ακομη.ξερω βιοτεχνιες στο κεντρο της αθηνας για ετοιμες μπομπονιερες η να τις φτιαξεις αλλα κ παλι θελω να βρω τη καλυτερη τιμη.

εχω προβλημα με το μπεμπη,θελει μονιμα τη πιπιλα στο στομα ,οκ το καταλαβαινω.ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΤΗ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΝΑ ΤΗ ΞΑΝΑΒΑΛΩ,Κ να τη βγαζει παλι επιδεικτικα μες τα μουτρα μου!εσεις τι κανετε???????του φωναξα κ μετανιωσα.

αυτα....

το μωρουλι για να κοιμηθει απλα θελει να μεινει με τη πιπιλα αρκει να το τον τυλιξεις με τη κουβερτα για να μη πιανει τη πιπιλα!μολις αποκοιμηθει κ να του πεσει δε χαμπαριαζει,ενω εγω ξυπναγα ελεγε η μανα μου.

βικυ μου μιλα μας οσο μπορεις μεχρι να βρεις λυση,μιλα κ με την eleniF που η κοπελα ειχε μεγαλο βασανο κ το ξεπερασε με βοηθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου πως ειστε?

mitsi μηπως εμαθε πως οταν την βγαζει την πιπιλα θα πας κοντα του και απλα το κανει για να εχει την σημασια σου? εμενα θελει απαραιτητα πιπιλα οταν ειναι για να κοιμηθη εγω οταν ηταν ποιο μικρη ειχα το προβλημα οτι τις εφευγε και επρεπε να τις βαζω και εγω κουβερτουλα αρκουδακι κατι που να την κρατα

ειναι αρωστουλικο το μωρο μου ευτυχως δεν μου εχει κανει πυρετο αλλα ειναι μεσα στην γκρινια και εχει πολυ βηχα :( χθες το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω πηγαινοερχομουν στο δωματιο τις μεχρι που δεν αντεξα και την εβαλα στην καλαθα μετα απο δυο μηνες ξανα οσο που χωραγε :lol: την εβαλα διπλα μου και κοιμηθηκαμε ολοι καλαααααα

σας αφηνω θα τα πουμε το απογευμα παω να κανω δουλιτσες :(:(:cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.

Με λένε Βιβή και ζω στην επαρχία.

Εχω ένα τρελό αγοράκι που είναι γύρω στα 5800 και έχουμε ένα θεματάκι με αναγωγές, κι έχω κι ένα μπουμπουκοκόριτσο που είναι γύρω στα 5600. Δίδυμα για όποιον δεν κατάλαβε.

Δεν μπορώ να πω οτι έχουμε βρει τους ρυθμούς μας, πάνω που στρώνουν τα καμάρια μας, ακριβώς εκεί, τα πιάνει το ανάποδο και φτού κι απ' την αρχή.

Ταίζουμε κάθε 4ωρο και προσπαθούμε να ταίζουμε γύρω στις 12 με 1 το βράδυ ώστε να πηγαίνουμε σιγά - σιγά στις 7 το πρωί. Συνήθως το καταφέρνουμε.

Δεν κατάφερα να θηλάσω δυστυχώς. Την ημέρα επικρατεί μία αναρχία,μία κοιμούνται, μία δεν κοιμούνται. Πότε κοιμάται το ένα και το ξυπνάει το άλλο..

Δεν ξέρω τι άλλο να σας γράψω οπότε αυτά για την ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εγώ πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά και τώρα θα πάω γυμναστήριο.Περιμένω να ξανανέβει η μανούλα μου,για να μπορέσω να φύγω.Πήγε κάτω σπίτι της να φτιάξει μία μπουγατσούλα :D

Αυτή η Τετάρτη κοριτσια είναι πολύ σκότωμα.Έχω εφημερία και πρέπει να είμαι σε όλα τα διαλείμματα έξω.Είχα 7 ώρες μάθημα με ένα κενό μόνο :shock: [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] Τι να κάνουμε,πέρασε κι αυτή η μέρα.Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσορισες βιβη στην παρεα μας αχ πρεπει να ειναι δυσκολα τα πραγματα με δυο υπομονη ποτε γεννησες?

να σε βαλουμε και εσενα στην λιστα ;)

φουφου αντε να πας να γυμναστης οοοοοοο μπογατσα για στιλε και λιγο εδω :D μετα το γυμναστηριο να κανεις ενα μπανακι και η μπογατσουλα ειναι οτι πρεπει :lol:

αντε σας αφηνω παω να συνεχισω τις δουλειες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΨΟΓΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΝΑΙ ΒΡΕ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΣΟΥ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΗ ΤΗ ΖΟΡΙΖΕΙΣ ΒΡΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ.ΕΓΩ ΛΕΩ ΓΙΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ :mrgreen::mrgreen:

ΜΙΡΙΑΚΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΠΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΤΗΝ ΦΥΛΑΞΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ

.ΜΙΤΣΑΚΟ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΠΙΠΙΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙ ΜΕ ΧΕΡΙ ΦΤΥΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ :twisted:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΙ ΚΆΛΑ ΠΟΥ ΧΕΙΣ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΟΝΤΑ!

ΑΛΜΠΙΖ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ 10 ΞΥΠΝΗΣΕ 7 ΜΑΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 10.30 :P:P

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΣΙΠΟ ΤΕΛΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΜΙΡΙΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΜΙΤΣΙ Κ ΜΕΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ!

ΦΟΥΦΟΥ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Ε;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΤΡΩΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΟ;;ΟΣΟ ΤΗΝ ΖΟΡΙΖΕΙΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ...

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΕΣΕΙΣ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ;;

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ...

ΕΜΕΙΣ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΖΕΣΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΥΜΑΘΗΤΡΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΕΡΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΙΝΗ..ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ...ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΕΡΑ ΕΙΠΑΜΕ :)

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ... :YMHUG::YMHUG::-*:-*

ΧΤΕΣ ΤΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑ Κ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ:''ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΑ 30 ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ''ΦΩΝΑΞΑ.. :cry::cry:

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΠΕΣ!ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ .ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ.ΕΜΕΙΣ ΔΟΞΑΣΥ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΧΩ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΑΡΕΙΤΣΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΜΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ Σ ΝΙΩΘΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΝΟ 1 ΞΥΠΝΗΜΑ ΠΛΕΟΝ ΧΤΕΣ ΚΑΝΕΝΑ. :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες :!: τι νεα :?:

Βικυ,μπραβο :ymapplause::ymapplause: καφεδακι ακουω :!: αντε βρες λιγο χρονο για σενα και μη μασας,φωναξε να τα βγαζεις απο μεσα σου :!::!:

Μιτσι συμφωνω με τη Μιρια ,μαλλον το κανει για να σου τραβηξει την προσοχη :lol::lol: σε κοροιδευει ο σπορος :-p:-p:-p:lol::lol:

Φουφουκα,χαρα στο κουραγιο σου :o:o εγω εχω σκουριασει :oops::oops: βαριεμαι να κουνηθω απο τον καναπε :oops: θα λιωσουν οι πιτζαμες πανω μου :shock::shock:

Μιρια περαστικα στην μικρουλα και καλα τελειωματα με τις δουλειες :lol::lol:

Παντως Μαγδα,το λεμε για πλακα αλλα στο τελος θα κατσει το προξενιο ;;);;)=))=)) τα ιδια ακριβως κανει και η δικια μου :o:o πολυ της παρεας και της κουβεντας ειναι η νυφη :lol::lol: μονο που η δικια μου ειναι πιο υπναρου :lol: σημερα ξυπνησε 10,30 :o:shock::shock: ελεος θα παρω κανενα ρολοι με κουκο

μπας και ξυπναει [smilie=laughing7.gif] [smilie=laughing7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως σημερα ηταν λιγο ανησυχη :(:( εχει ζορι με τα δοντια της ,το μωρο μου =((=((

Το απογευμα της εδωσα λιγο depon,και ηρεμησε τωρα ;)

Τωρα τιμωρει τα παιχνιδια στο γυμναστηριο :lol::lol: ριχνει κατι κλωτσιες [smilie=wav.gif]

Χθες απο το ζορι της επιασε πρωτη φορα για ολοκληρα 30min πιπιλα :ymapplause::ymapplause::-bd:-bd[smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] αλλα σημερα ουτε που να τη δει :!:

Παντως και μενα η δικια μου την εκσφενδονιζει και μετα σα φιδι βγαζει τη γλωσσα και τη μαζευει :lol::lol:

Κλεινω γιατι τα χει παρει τωρα :o:o βαρεθηκε το παιχνιδι μαλλον και θελει παρεα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κανετε;Εβαλα τα μουσουδάκια μου για ύπνο και τώρα θα κάτσω να διαβάσω λίγο για αύριο.

Εμένα το μικράκι μου,ξύπνησε στις 6 και την πήρα να την ταισω κοιμισμένη.Βέβαια και κατά τη διάρκεια της νύχτας ξυπνάει για πιπίλα,αλλά οκ.Δευτερόλεπτα είναι.

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,και κάτι ακόμα:Βικούλα,είσαι σοβαρή;Νιώθεις τύψεις επειδή είσαι έτσι.Α,δεν είσαι με τα καλά σου!Πρέπει να αρχίσεις να ξεσπάς γιατί όντως θα τρελλαθείς.Να μην τα κρατάς μέσα σου βρε κοριτσάκι μου!Εγώ ξέρεις τι του΄χω σούρει κατά καιρούς;Αλλά τι πειράζει;Άντρας είναι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες φιλεναδουλες μου εγω ειμαι νυχτοβια σημερα τελειωσα ολες τις δουλειες μου οποτε αυριο θα μπορω να ξεκουραστω αν ειναι καλυτερα το νινι μου θα παμε και βολτουλα ;) μπορω να πω ομως οτι σημερα ειναι καλυτερα δεν εχει πολη βηχα κανανε καλο οι μασκουλες και φενεται το προλαβαμε γρηγορα :roll:

βικουλινι καλα εκανες και του τα ειπες οπως λεει και η φουφου αντρας ειναι :lol:

χαρουλιτα μου αρχισατε τα βασανα με τα δοντακια? η πεθερα μου μου ελεγε οτι εβαζε μελι στην πιπιλα και ηρεμουσαν αλλα δεν ξερω αν κανει να βαζουμε γιατροσοφια τις πεθερας :?

φουφουκα τι εγινε ωραια η μπογατσα?? μμμμμμμμμ πεινασα :shock:

λιπων κοριτσακια παω και εγω να κοιμηθω κουραστικα σημερα και αδιαθετισα αυριο θα κοιμαμε μεχρι τα μεσημερια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,και κάτι ακόμα:Βικούλα,είσαι σοβαρή;Νιώθεις τύψεις επειδή είσαι έτσι.Α,δεν είσαι με τα καλά σου!Πρέπει να αρχίσεις να ξεσπάς γιατί όντως θα τρελλαθείς.Να μην τα κρατάς μέσα σου βρε κοριτσάκι μου!Εγώ ξέρεις τι του΄χω σούρει κατά καιρούς;Αλλά τι πειράζει;Άντρας είναι :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΓΕΛΑΣΑ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ!!!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ;;;;ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ;;ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ;;;ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΕ ΝΑ ΤΗ ΤΑΙΖΕΙ ΣΣΤΟΝ ΥΠΝΟ;;;ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΑΚΟΜΑ Κ ΦΟΒΑΜΕ...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!!

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ!!!ΠΗΡΕ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ...

ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΕ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου! καλοσοριζω τα νεα μελη και την παλια μας φιλη manoulaxristos.

δοντακια βγαζουν 5ο - 6ο μηνα, οποτε αρχιζει η προετοιμασια πολυ νωριτερα. στη manoulaxristos εσκασε στον 4ο μηνα...οποτε ολα ειναι σχετικά! καθε παιδι ειναι διαφορετικο.

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ γιατι εδωσες depon? ρωτησες παιδιατρο? ξερω οτι εισαι κ συ της ιατρικης...παντως διαφωνω με μελι (μιρια) στην πιπιλα...υπαρχουν ειδικες αλοιφουλες για τα ουλα...ρωτηστε τον παιδιατρο.

εγω επειδη την ενοχλουνε κ δαγκωνει με μανια χερια κ κουκλακι της εχω παρει ειδικες σιλικονες για τα ουλα που αποστειρωνονται κ γουσταρει να τα μασαει... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα,ρωτησα παιδιατρο,αλλα βρε κοριτσια και να μη ρωτουσα παλι θα εδινα.Εμας οταν ποναει το δοντι μας depon δεν παιρνουμε :?: ανθρωπακια ειναι και αυτα,οι δοσεις αλλαζουνε :!:

Τι σιλικονες ειναι αυτες και απο που τις πηρες :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...