Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Καλημερα και απο μενα κοριτσακια μου γλυκα!!! Σημερα ειμαι πολυ ανησυχη γιατι κανει η μανουλα μου εγχειρηση θυροειδη στη Θεσσαλονικη και εγω λογω του μωρου ηταν αδυνατον να παω μαζι της. Πηγε βεβαια ο αδερφος μου και η θεια μου αλλα εγω ανησυχω. περιμενω να με παρουν τηλ να με ενημερωσουν. Το μωρο κοιμαται και ο αντρας μου εχει αδεια και πηγε για ψαρεμα. Σε λιγο θα μαγειρεψω γιουβετσακι.Εαεις τι καλα θα φτιαξετε???

Σταυρουλα μου (tweety) μπουμπουκα σου τι κανει??? Πως θα την ονομασετε???

Φιλακια πολλα πολλα σε ολες σας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,Ελενάκι!Το ίδιο φαΐ μαγειρεύουμε βρε.Εμένα σε κανα μισάωρο με 3 τέταρτα θα είναι έτοιμο.

Μην ανησυχεις μωρέ!Εύχομαι να πάνε όλα καλά.Δεν είναι δύσκολη εγχείρηση,έτσι δεν είναι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινοφουφου μου!!! Δεν ειναι δυσκολη εγχειρηση. Μονο σημερα το βραδυ θα μεινει μεσα στην κλινικη. Μετα θα καθησουν τεσσερις μερες στη Θεσσαλονικη για να κοψει ο γιατρος τα ραμματα.Τι να κανουμε θα περασει και αυτο.Τωρα μαζευ ατα ρουχα του μωρου που του εχουν μικρυνει. Μεγαλωνουν τοσο γρηγορα που δεν προλαβαινουν να τα βαλουν σχεδον καθολου.Τα αποθηκευω γραφοντας απεξω για ποσο μηνων ειναι ωστε οταν πρωτα ο θεος τα χρειαστω στο δευτερο μωρακι να τα βρισκω ευκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΜΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΦΥΓΑΜΕ 1 ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΗΡΘΑΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΒΥΖΙ 5.30 ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 9 ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΦΟΥ ΦΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡ ΤΗΝ ΠΟΛΗ :oops::oops: ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΠΟΝΕΣΑ Η ΚΑΗΜΕΝΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η 1Η ΦΟΡΑ ΚΑΛΕ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΔΙΟΔΟΣ :shock::shock: ΧΙΧΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΑΝΕ ΑΥΤΟ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΑΦΗΣΕ ΤΑ ΣΚΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΨΟΦΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΓΥΝ/ΓΟ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΙΧΕ ΔΕΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΘΑ ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΣΚΑΣΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΣΠΟΡΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΚΑΝΕ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ :mrgreen::mrgreen: ΕΤΣΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΟ ΤΟ ΣΕΞΑΚΙ ΧΤΕΣ.ΑΧ ΒΡΕ ΜΙΡΙΑΚΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΜΠΑΡΜΠΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΑΤΙΜΕΣ ΟΙ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΓΩ ΧΤΕΣ ΜΕΤΡΗΣΑ 3 ΣΚΑΛΟΠΑΤΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΣΕ ΚΑΛΟ ΜΑΣ...ΓΙΑ ΤΟ ΒΥΖΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΛΗΣΕΙΣ ΜΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑΚΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ Η ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ??

ΑΧ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΝΛΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΟΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ.ΚΑΚΙΣΤΡΟ Η ΠΕΘΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΝΙΩΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΑΒΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΧΤΕΣ.

ΦΟΥΦΟΥ ΠΑΛΙ ΩΡΑΙΑ ΦΑΓΗΤΑ ΓΙΑΜΙ ΕΓΩ ΓΙΟΥΒΕΤΣΕΙΧΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΧΟΝΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΡΘΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Η ΝΑ ΠΑΤΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΙΣ Η ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΦΤΑΙΕΙ.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

ΠΟΛΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΠΟΣΤ!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΑ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΒΑΛΕ ΜΙΑ Η ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΟΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΑΝΑΠΤΥΓΜΕΝΟ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΦΟΡΑΜΕ ΓΙΑ 4 Η 5 ΜΗΝΩΝ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ 2!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι,έχεις δίκιο!Καλά κάνεις κι εγώ πρέπει να το κάνω αυτό,να τα ξεχωρίσω. :)

Μαγδούλα,καλημέρα!ΓΙούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: :APPLAUSE: Η αρχή έγινε κι αυτο έχει σημασία :lol::lol::lol::lol: Πες του καλέ του χριστιανού να προσέχει :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss=))=))=))=))=))=)) Ευτυχώς που μίληε ο doctor.Παιδιά στεναχωρήθηκα πολύ με μία κοπέλα που της έκαναν επίθεση επειδή κάτι έγραψε στην κατηγορία "Απώλεια και στήριξη".Έγραψα τη γνωμη μου να την υπερασπιστω,δεν άντεξα :roll:

ΚΙ εσύ έπεσες;Προσέξτε καλέ!Μην έχουμε άλλα.Όντως το κοινό ποστ πολύ βολικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥ ΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΚΙΟΥΖΕΛΙΝΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΕΙΣΤΑΤΙΚΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ?ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΧΟΜΑΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΝΑ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ :cry::cry:

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΟΙΠΟΝ!

Ο ΣΠΟΡΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ :P:P

ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΜ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΝΑ ΤΖΑΜΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ :cry::cry:

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΛΟΙΠΟΝ!

Ο ΣΠΟΡΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΖΕΨΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ :P:P

ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΠΜ

Καλό κουράγιο! :lol::lol::lol: Φιλάκια!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares pos eiste??? emeis argisame na 3ipnisoume me tetio 3enixti xthes pos na ani3i to mati simera??

foufou ti fagita einai auta pou kaneis kali mou mou eni3es tin ore3i ti makaronades kai tortiges einai auta pou mas les tetia ora??? telia telia mpravo pou ta katafernis ego pali den exo idea ti tha magirapso... ekana kopana xthes apo to magirema den mporo na kano kai simera :roll: o antroulis einai kalitera mas dosane kati stagonitses xthes kai valame kai simera

magy kai foufou diavasa kai ego auto to post pou lete kai ego stenaxorithika me tin epithesi pou kanane tis kopelas an kai den tin gnorizo alla vre koritsia giati tetia epithesi o titlos to leei 3ekathara aman den thelis den to anigis na to diavasis giati diladi kanane tin kopela kai esthanthike toso asxima krima einai :(

barbie mou perastika stin manoula sou makari na min tritosi kai na mini os ekei

prigkipisa kai stin dikia sou tin manoula perastika kai min anisixis ola tha pane kala

oso gia ta rouxalakia emeis akomi forame ta formakia gia neogenita kai 2-3 apo tis ilikias 0-3 alla einai megala tis eseis ti forate??

lipon omorfes sas afino pao na kano kamia doulia tora me tin kounia ola ta prolabeno mexri kai mali tha isioso :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,Μιριάκι μου!Μπράβο που είναι καλύτερα ο αντρούλης σου!Εύχομαι σήμερα να ξεκουραστείτε.Κι εγώ την έχω στον κουνάκι της fisher price το aquarium!Τρομερή ανακάλυψη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Καλές δουλειές και καλή περιποίηση! ;):-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι κοριτσαρες μου. Τελικα οι ευχες σας επιασαν τοπο,ολα πηγαν καλα με τη μανουλα μου. Το Σαββατο πρωτα ο Θεος θα επιστρεψουν.

Φουφου μου γιναμε φιλες :lol::lol::lol::lol:

Τελικα ο αντρας μου που πηγε στο ψαρεμα επιασε 16 σουπιες και 2 καλαμαρια, Καθολου ασχημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΣΑΣ ΕΨΑΧΝΑ!!ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΠΗΓΑΤΕ ΑΛΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ. :lol::lol::lol: ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ.ΕΙΜΑΙ Η ΜΙΝΑ ΕΙΚΑΙ 31 ΕΤΩΝ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 13 ΕΤΩΝ,ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΤΙΣ 20-10-2010.ΜΕΝΩ ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ........... :lol::lol::lol::lol: ΕΡΗ-ΜΙΡΙΑ-ΑΝΛΟΥ-ΜΠΑΡΜΠΙ-ΜΑΝΙΑΝΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΞΕΧΑΣΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΠΡΟΛΑΒΩ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα παρεακι μου!!!

δε σας ξεχασα φυσικα!!!προσπαθω τωρα να σας διαβασω,γιατι εμεινα πισω!!!

μινα μενουμε κοντα!ειμαι κοντα στο κηφισο,απτη [λευρα των αγιων αναργυρων.

μαγδα συγχαριτηρια!!!επεσε το οχυρο!ελπιζω να μη πονεσες,εγω παντως πονεσα πολυ.

τι ποστ λετε βρε κοριτσια,θα παω ναδω.

α,φουφουκα εισαι για μαστερσεφ,300 φαγητα τη μερα,χαραμιζεσαι σπιτι!

πριγκιπισσουλα,ευχομαι η Παναγια ναναιμαζι της!

ασε,σε λιγο παω γυναικολογο κ εχω αγχωθει,δε θελω νε με δει κατω :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κανετε;

Ελενάκι,είδες που όλα πήγαν καλά!Καλή ανάρρωση τώρα,να βγει σιδερένια η γυναίκα :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Ναι,γίναμε φίλες :P:P:P:P:P Α,τρελός ψαράς ο άντρας σου ε;Καλάρει ο Ζέπος και βγάζει καλαμάρια!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γεια σου,Μίνα!

Μητσάκο,τι έγινε;Μ'αρέσει όντως η μαγειρική κι έχω πόρωθει η αλήθεια με το Master chef :lol::lol::lol: Μην αγχώνεσαι ρε με το γιατρό.Κλείσε τα ματια και σφίξε τα δόντια.Αν και τώρα που το γράφω θα έχεις γυρίσει.Πες πώς πήγε και τι σου είπε ο γιατρός ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια..ουφ σας βρηκα! καλοριζικο!!!

να συστηθω κ γω στα κοριτσια που δεν με ξερουν..ειμαι το μαμουνι (δημητρα) γεννησα μια μερα μετα την anlou στο Μητερα (18/9) με Φ.Τ. ενα κοριτσακι (μαμουνακι τζουνιορ). μενω χαϊδαρι (ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ και εγω!) και ειμαι γεωπονος. εγω επιστρεφω για δουλεια μαρτιο. δεν πηρα 6μηνο για οικον.λογους. συμφωνησα αντι για 1 ωρα λιγοτερη για 30 μηνες να παρω σε μερες αδειας ως το μαρτιο, οπου θα πληρωνομαι κανονικα.

εχω πολλες σελιδες να διαβασω ακομα..θα επιστρεψω αργοτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στη συνονοματη!

μινα τι ματια ριχνει το μωρο σαυτη τη φωτο!αν ειχα κοριτσι θα τον ειχα κλεισει,αλλα εχω ενα υπεροχο αντρακι με παρομοιο σαγινευτικο βλεμμα!!!

μολις επεστρεψα απτο γιατρο.πηγα για να συζητησω 2-3 θεματα.

1)εχω πονακια στο στηθος κ τη μασχαλη,(ενημερωνω οτι παραλιγο να παθω μαστιτιδα κ ετσι θηλασα μονο 5 μερες,αχ,να ξεχασω τι περασα).

2)το σημειο που μου εκαναν επισκληριδιο με ποναει λιγακι οταν τεντωνομαι,οπως ποναει το σημειο μιας ενεσης καμια φορα.

3)νιωθω πονο στην εισοδο κατα την επαφη,που περναει σε 2 λεπτα,αλλα η εισοδος δε περναει απαρατηρητη.

οι απαντησεις του γιατρου ηταν μια χαρα κ με καλυψαν.

1)με ψιλαφησε,ολα καλα,ο περηχος που θελω να κανω ειναι προαιρετικος.

2)δεν το εχει ξανακουσει για τον πονο απτην επισκληριδιο,αλλα εφοσον δεν εχω πονοκεφαλοκ μουδιασματα αφορα μονο καποιο τραυματισμενο μυ εκει διπλα.

3)καθεμια σας εχει το δικο της χρονο αναπλασης του κολπου,μου ειπε!εχει περιστατικο που στους 6 μηνες ποναγε τοσο που δεν εκανε καν σεξ,κ στους 14 μηνες ηταν ολα οπως πριν!οποτε μου λεει μη παραπονιεσαι εσυ στους 3 μηνες!κ μη βιαζεσαι για ολα!

(με ξερει τοσο καλα πια,να φανταστεις οτι δε προλαβαινει να ανοιξει ουτε τη κατω ουτε τη πανω πορτα κ του χτυπαω διπλες φορες το κουδουνι κ τσακιζεται!!!)

:?::?::?: τι ειναι το aquarium???kalo???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου foufou! καλως σας βρηκα!

barbieeeee χρονια πολλα κουκλιτσα!να σε χαιρομαστε!!!

περαστικα στη μανουλα σου πώς ειναι?

mitsi γεια σου! κ γω ποναγα πολυ..που ειπα να προσπαθησω του χρονου παλι..χιχιχ!

ελπιζω να φτιαξει γρηγορα γιατι μαυρες μερες θα περασει ο αντρουλης μου..να θυμησω οτι ενα χρονο ειχε "απαγορευτικο", γιατι λογω μερικης αποκολλησης δεν αφηνε γιατρουλης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήτση κι εμένα με πονάει μερικές φορές η επισκληρίδιος.Το ακουάριουμ είναι ένα κρεμαστό κουνάκι,που από πάνω έχει κάτι ψαράκια που κουνιούνται και κάνουν και μουσικούλα.Επίσης έχει διακόπτει να κουνιέται από μόνο του αν θες.Εγώ το είχα πάρει στη Στέλλα μου.Όταν γέννησε η νύφη μου ήθελα να της το πάρω αλλά δεν το είχε.Προσφατα όμως που πήγα το είδα.Πήγαινε μια βολτίτσα αύριο να ρίξεις μια ματιά.Όλα τέλεια με το γιατρό ;)

Μινα κι εσύ πόναγες σαν τη Μήτση ε;Πονάνε μωρε τα παληκάρια :?::?::?::lol::lol::lol::lol: Τι θα κάνει;Θα περάσει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες! Σας βρηκα στο καινουριο γκρουπακι!

Να συστηθω για οσες δεν με ξερουν. Ειμαι η Αννα, 32 ετων και ειμαι μαμα του Γιωργου 3 ετων και στις 28/8 γεννησα το 2ο αγορακι μου. Θηλαζω αποκλειστικα και ειμαι πολυ χαρουμενη γι αυτο!

Να ζησουν ολα τα μωρακια μας και καλες γιορτες να εχουμε! Σιγα σιγα θα γνωριστουμε και θα τα λεμε πολυ συχνα!

Α, μητση το ακουαριουμ το εχω και εγω, ειναι μια κουνια που λικνιζεται, εχει φωτακια, μουσικουλα και περιστρεφομενα ψαρακια. Ο δικος μου τη λατρευει! Ολα οκ και με τον γιατρο ε?

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...