Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Καλα Ρανια,εντυπωσιαστηκα :!: και εγω τα διαβασα αλλα δεν το σκεφτηκα :lol::lol:

Τωρα,για να μην ειμαστε και καχυποπτοι,μπορει να μην την βολευει η μαρκα στις πανες,αλλωστα το νουμερο ειναι οριακο :!: την καλαθουνα μπορει να την χαριζει γιατι δεν χωραει το μωρο,ουτε η δικια μου χωρουσε τοτε :idea: τον αποστειρωτη μπορει να τον εχει διπλο :idea:

Εγω παντως δεν θα τα χαριζα,γιατι τα κραταω για το 2ο :lol::lol::lol: εχω μια λογικη ομως,δεν μπορεις να πεις :o:o:o:o

Εσυ τι σκεφτηκες :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ.ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΝΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ.ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ.ΟΠΟΤΕ ΤΑΙΖΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΣΤΙΣ ΛΑΜΠΕΣ ΤΑ ΚΟΙΤΟΥΣΑ Κ ΕΚΛΑΙΓΑ.ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙ.ΙΣΩΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΩ ΑΝ ΒΕΒΑΙΩΘΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτα τα μωρακια στο Ελενα...ειχα δει ενα ρεπορταζ και σπαραξε η καρδια μου!!!!....

τελος παντων...να σας πω...τι κρεμα δινετε στα μωρακια σας??? εγω ξεκινησα με την γιωτης αλλα δεν την βλεπω να ενθουσιαζετε..λετε να αλλαξω σε νουνου η απλα δεν της πολυαρεσει η κρεμα γενικα τελικα?? επισεις...απο ποτε πινουνε νερακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι εγώ στη δικιά μου τη μπουμπού έχω αρχίσει κ της δίνω νεράκι από 3,5 μηνών σχεδόν. Τώρα ξεκινήσαμε κ κρέμα ρυζάλευρο... μη φανταστείς πιάτο ολόκληρο... ξεκινήσαμε με 3-4 κουταλιές κ κάθε μέρα προσπαθούμαι να τρώτε μια κουταλίτσα επιπλέον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες πως ειστε?

ερη τα διαβασα και εγω αυτα τα ποστ που λες βεβαιωσου οτι τα εχει αναγκη αλλα καλα λεει η χαρουλιτα γιατι δεν τα κρατας για δευτερο?

κοριτσια δεν εχω πολυ καλη διαθεση πηγα στο νοσοκομειο και ειδα την γιαγια μου επαθε εγκεφαλικο επεσε εσπασε το ποδι τις και την κανανε εγχειριση αλλα στεναχωριθικα ειχα και καιρο να την δω και την θυμομουνα διαφορετικη αφου μπηκαμε με τον μπαμπα μου στο δωματιο και ητανε με αλλες 3 και δεν την γνωρισα :( με εριξε πολυ

αυριο εχουμε βαφτισια βαφτιζει η κολητη μου την κοριτσαρα τις και πρεπει να παω να ισιοσω τα μαλια μου εχω ενα μισαορο μεχρι να φαει η μικρη σας αφινω παω να καλοπιστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΝΥΣΤΑΖΩ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΑΛΛΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 11 ΜΕΤΑ 2 ΜΕΤΑ 5 ΜΕΤΑ 7 ΜΕΤΑ 9.30 ΚΙ ΟΛΟ ΕΤΡΩΓΕ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΧΡΟΝΙΑ :shock::shock: ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΚΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΑΠΑΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΡΜΕΧΤΗΚΑ ΕΒΓΑΛΑ 300 ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΝΑ ΣΚΑΕΙ ΣΤΟ ΦΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ. :P:lol: ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΤΕΛΕΙΟ ΤΗΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΙ ΝΥΦΗ :lol::lol: ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΛΥΚΑΔΙ ΜΟΥ ΣΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΠΟΛΥ.ΧΑΧΑΧΑΜΙΡΙΑΚΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΟΥΛΑ ΣΙΔΕΡΕΝΙΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΛΛΑΓΜΕΝΗ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕΙΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΠΩΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΟΣ ..ΛΟΓΙΚΟ..ΕΡΙ ΕΓΩ ΤΑ ΚΡΑΤΑΩ ΓΙΑ ΤΟ 2 Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ.ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΔΙΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΡΟΥΧΑ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΕ ΣΕ ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΑ.ΛΑΜΠΡΙΝΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!! περασαμε εφιαλτικη νυχτα`!!!!!! η μικρη μας δεν ελεγε να σταματησει να γκρινιαζει και να κοιμηθει με τιποτα!!!!!

εχω παρατηρησει οτι αυτα ξεκινησαν απο τοτε που αρχισαμε την κρεμα....μιπως αλλαζει το εντερακι της??? ειχαμε κολικους για 2 μηνες....μετα για ενα μηνα ηταν αγγελος!! ξυπνουσε μονο μια φορα....τωρα εχει μια βδομαδα μας εχει ξεσκισει.....ξυπναει καθε 2 ωρες και της κανω γαλα για να κοιμηθει κ πινει 50μλ καθε 2 ωρες!!!!!!!ασε που οταν την πιασει για τα καλα ΔΕΝ σταματαει με τιποτα....γινετε να επανελθουν οι κολικοι? προχθες που εβαλε εμβολιο μου ειπε ο γιατρος οτι εχει ακομα κολικους...και ειναι πρισμενα τα ουλη της....απο τα δοντια ολα αυτα???? ειπε να κανω υπομονη αλλο ενα μηνα που θα αρχισει χορτοσουπες και φρουτοκρεμα θα ηρεμησει....εχει καμια τα ιδια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες :!:

Φωτεινουλα,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑ :-*:-*:-*:ymparty::ymparty::ymparty:

Μαγδα,αυτο σας ελειπε ,να μην τη θελετε :lol::lol: αν και θα το σκεφτουμε :roll::roll: πολυ φαγανο τον ακουω,ποσο πια να μαγειρευει το κοριτσι μου :lol::lol::lol:

Μιρια,περαστικα μωρε :!: να ξερεις θελει πολυ φροντιδα και περιποιηση οταν παει σπιτι και ολα καλα θα πανε :!::!:

Κατερινα,μπορει να εχει κολικους ακομα :!: οταν αρχιζουν και εγκαθιστουν οδοντοφυια μεχρι και διαρροιες μπορει να κανουν :!: για αυτο ειναι καλο να μην γινεται η εισαγωγη των στερρεων σε τετοιες περιοδους :!: αντε καλως τα δεχτηκαμε :lol:

Λαμπρινη περιμενουμε νεα και φωτο απο τη συναντηση :!:

Φωτεινη και Μαγδα,εσεις ποτε λετε να αρχισετε κρεμες :?: σας ρωταω γιατι ξερω οτι και εσεις θηλαζετε αποκλειστικα :idea:

Το απογευμα θα παμε βολτα σε κατι φιλους με την μπουμπου :!: αντε γιατι εσκασα εδω μεσα και αυριο παλι εφημερευει ο αντρουλης μου :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλιτα καλημερα!!!!! το νινι σου ειναι μια ομορφια να την χερεστε!!!! :D σημερα την εφαγε ολη την κρεμα!! αλλες μερες ετρωγε 5-6 κουταλιες μονο.....τοση γκρινι για το δοντακι???? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KANE YΠΟΜΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΦΤΑΙΝΕ..

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 5 ΕΙΠΕ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΗΛΑΔΗ ΚΡΕΜΙΤΣΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΙΩΘΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΟΣΟ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΚΟΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΡΕΜΙΤΣΕΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΥΣΜΟΙΡΟ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ. :oops:

ΒΡΕ ΘΑ ΤΟΝ ΜΑΘΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΤΟΝ ΦΑΓΑΝΙΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΝ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΙ ΕΜΕΝΑ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΚΙ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΑΣ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ...ΘΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ......ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ??????? ^#(^^#(^^#(^^#(^^#(^ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!!!!!!!!!! :!::!::!: ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΕ ΛΕΝΕ!!!!

ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΜΑ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩΩΩΩΩ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΗΜΕΡΑ.. :cry::cry: Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ :cry::cry::o):o) ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΡΤΥ...ΠΙΝΩ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΩ...ΧΑΧΑΧΑ!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ χρονια πολλα στη φωτεινη κ στην ερη!!!!! :?:ymparty::ymparty::ymparty:

παιδια ποτε θα φαμε κρεμα εμεις....εσεις ποτε ξεκινησατε???εμενα λεει αυ στηρα μετα τους 6 μηνες!!! :(

εχει αρχισει να τον βασανιζει πολυ η φαγουρα στα δοντια....κ πλαστικα δεν τα κραταει στο στομα,μονο πιπιλα κ πετσετακια....το χερι του,το χερι μου ακομα πιο νοστιμο!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΡΑΝΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΝΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ.ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΑΡΧΙΣΕ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΥΡΕΤΟ.ΝΤΕΠΟΝ-ΑΕΡΟΛΙΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΣΑΝ ΤΟ ΑΕΡΟΛΙΝ.ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ.ΚΛΑΙΕΙ.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανάκι,έχεις δίκιο!Χρονια πολλά!Ό,τι επιθυμείς!

Αχ,Μητσάκο κι εμένα δεν πιάνει πλαστικά.Αν και δε μου φαίνεται να την ενοχλούν ακόμα δοντάκια. :roll:

Μινούλα,περαστικά μωρέ!Ταλαιπωρείται ο κακομοιρούλης,περαστικά να'ναι και γρήγορα. :)

Καληνύχτα,κορίτσια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!Τι κάνετε?Εγω έβαλα τη μικρή μου για ύπνο και διαβάζω τα νέα σας.

Είναι καμία μέσα?

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες αν και λίγο αργά!!!Οτι επιθυμείτε και πάνω από όλα υγεία.

Μίνα περαστικά στο αντράκι σου.Γρήγορα να γίνει καλά.

Χαρά κουκλα η κόρη σου.Να σου ζήσει.

Ακούω για κρέμες και ζηλεύω.Ανυπομονώ να αρχίσουμε αλλά δεν είναι νωρίς από τώρα?Κορίτσια πόσο γάλα πίνουν την μέρα τα μωρά σας?Τις τελευταίες μέρες εχω αρχίσει να γράφω πόσο τρώει και πότε γιατι μου φαίνεται οτι τρώει πολύ.Τα δικά σας ποσο τρώνε περίπου την ημέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :oops::oops::oops: αλλα δεν εισαι μονη,εχεις την κορακλα σου :D:D:D αντε βρε,στην υγεια σας :!:

Κατερινα,δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο :roll::roll:

Μιτσι κανονικα,ετσι ειναι στον αποκλειστικο θηλασμο,μετα τους 6 μηνες αλλα θελω να τις συνηθισει οσο ειμαι σπιτι,γιατι θα αρχισω δουλεια σε 2 μηνες και θελω να την εχω βαλει σε ενα προγραμμα :!: βεβαια εγω θελω να συνεχισω το θηλασμο και μετα ,ελπιζω να τα καταφερω :!:

Μινα περαστικα :!: ελα μωρε το μικρουλι :( πως την αρπαξε :( φιλακια στα πατουσακια να του δωσεις :!:

Γεια σου φουφουκα,μην χανεσαι ;);)

Παντως κοριτσια και η δικια μου προτιμαει φανατικα,χερια,μπλουζες,σαλιαρες

:evil::evil: θα ειναι νοστιμα φαινεται :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΧΕΙ ΧΡΩΜΑ ΤΟ ΧΡ.ΠΟΛΛΑ Κ ΤΗΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ Κ ΤΗΣ ΡΑΝΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ :|:|

ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΠΙΝΕΙ Ο ΦΑΓΑΝΙΑΡΗΣ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΒΥΖΙ ΠΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΛΥ ΠΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑ!

ΣΤΑΓΟΝΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΙΤΣΙ ΜΙΑ ΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΡΩΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ Κ ΚΑΝΑ ΒΥΖΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ :twisted: ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΗΣ 10 Κ ΟΧΙ 9 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΛΙΩΣΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΞΥΠΝΗΣΕ 3.30 ΤΟΝ ΤΑΙΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΤΟ ΣΤΟΚ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΕ 8 ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΑΛΙ. :P ΒΙΚΟΥΛΝΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα μανούλες.Τι κάνουν τα μπεμπάκια σας?Εμένα χθες ήταν ανήσυχη,ξύπνησε 2 φορές βογκούσε λίγο και κοιμόταν.Να πω οτι είχε φάει πολύ,όχι.Ποτε θα μιλήσουν να μας λένε τι θέλουν να μην ανησυχούμε οι δόλιες οι μάνες? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ Κ ΟΥΤΕ ΑΧΝΑ ΤΥΧΑΙΑ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ ΣΤΗ 1 ΩΡΑ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΚΑΕΙ Ο Κ...ΛΟΣ ΤΟΥ :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες.

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις ευχές. να είστε όλες πάντα καλά με τις οικογένειες σας. Ράνια χρόνια πολλά και από εμένα.

Είμαι πτώμα. Χτες το μεσημέρι βγήκαμε για φαγητό και μόλς γυρίσαμε άρχισαν οι επισκέψεις. Ευτυχώς γύρω στις 11 και κάτι εφυγαν και οι τελευταίοι και κοίμησαμε το παιδάκι μου με ησυχία. Γενικά ο μικρός έκανε χαρούλες σε όλους. Ηρθε και ενα κοριτσάκι 5 μηνών, εκεί να δείτε νάζια ο γιος αλλά η μικρή ήταν παγερά αδιάφορη. Γυναίκες παιδί μου, σημασία δεν του έδινε :lol::lol::lol:

:lol:

Εσάς βλέπω σας έπιασε πολυλογία.

Χαρά τη σαλιάρα με μασητικό την είδα και από αφηρημάδα δεν την πήρα (μου έπιασε την κουβέντα κάποια και μετά έφυγα από το ράφι νομίζοντας ότι την πήρα). Εγώ κρέμες θα αρχίσω μετά τον 6ο. Με τον παιδίατρο δεν τον έχω συζητήσει αλλά ό,τι και να λέει εγώ θα ακολουθήσω τις οδηγίες του ΠΟΥ. Εσυ τι έχεις αποφασίσει να κάνεις;Ξεκινάς από τώρα; Αυτο το σαιτ το εχεις δει; http://www.wholesomebabyfood.com/index.htm

Σταυρούλα άρχιζε να γυρίζει από τώρα; Πωπω τι θα κάνω αμα αρχίσει και ο δικός μου; Να βγάλω το πάρκο; Ουτε εγώ μπορώ να απαντήσω στην ερώτηση πόσο τρώει λόγω θηλασμού. Το βάρος του μωρού πως είναι;Αν είναι καλό γιατί ανησυχείς;

Α ρε Μήτση πεθερόπληκτη! Εμένα χτες μου πέταξε δυο πετυχημένα. 1ον Δεν κάνει να το φιλάς το μωρό γιατί αδυνατίζει (Εεεε;; :o:shock::shock::shock::shock: ), 2ον Φτυσε το παιδί μην το ματιάσεις!! (Εγώ θα ματιάσω το μωράκι μου;;;;Δεν πάει καθόλου καλά η γυναίκα :evil::evil::evil: )

Μινα μου περαστικά στο μικρούλη σου. Τι άσχημο να αρρωσταίνουν τοσο μικρούλικα. Πως είναι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...