Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

ΜΙΡΙΑΚΗ Κ ΣΕΝΑ ΑΨΟΓΗ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!ΚΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΟΥΛΕΝΟΜΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΒΥΖΙ ΠΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΘΑ ΖΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΛΑΣΤΙΧΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΜΟΥ :mrgreen::mrgreen: ΚΙ ΕΓΩ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εμείς το χεράκι ... αν δεν έχει πιπίλα... το έχουμε μόνιμα μέσα στο στόμα σχεδόν όλο. Από σάλια άλλο τπτ... δεν προλαβαίνω να της αλλάζω σαλιέρες κ μπλουζάκια. Τι πράγμα είναι αυτό. Μιλάμε για πολύ σάλιο !!!

Η μπουμπούκα μου από μωρό κοιμόταν μπρούμιτα... τώρα τελευταία κοιμάται κ ανάσκελα.

Το βράδυ για να κοιμηθεί την βάζω σε υπνόσακο (το λέω γτ κάτι διάβασα παραπάνω...) κ είναι μια χαρά σε περίπτωση που ξεσκεπαστεί... γτ τα πόδια μας τα δουλεύουμε τόσο που καταφέρνουμε να πετάμε το παπλωματάκι κ την κουβερτούλα στην άλλη άκρη της κούνιας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΙΩ ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ.ΘΑ ΠΑΧΥΝΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΡΕΜΙΤΣΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΕΙΡΑ ΡΟΥΧΑ!ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΑΣ ΠΗΡΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ .ΕΓΩ ΣΦΗΝΟΝΩ ΕΝΑ ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΚΙ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΕΙ ΦΟΡΜΑΚΙ ΤΟΥ ΦΟΡΑΩ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΟΙΧΤΑ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΑΠΡΩ ΚΙ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟΣΑΚΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΔΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΟ ΤΣΑΜΙΚΟ ΔΕΝ ΧΟΡΕΥΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΔΟΝΤΙΑ???ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΑ ΕΧΕΙ!!!ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΗΡΕΜΗ 2 ΦΟΡΕΣ ΞΑΦΙΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΠΡΟΣ ΚΙΤΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΝΕΡΟΥΛΑ!!!

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΣΝΙΦΦΦΦ :((:(( ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΘΗΝΑ.ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμείς όλα καλά!

Λαμπρινούλα,τι τέλειες φωτογραφιούλες!Κουκλιά τα ζουζούνια σου!Απολαμβάνεις τα φαγητάκια της μανούλας έ; ;);)

Μητση,διάβασα καλά;Θές να χάσεις κιλά;Τι λες παιδί μου;Μια χαρά είσαι!!!!!!

Φωτεινούλα,μια χαρά κοιμούνται μαζί.Μέχρι στιγμής τουλάχιστον.Το βράδυ που θα ξυπνήσει η μικρή να φάει την παίρνω γρήγορα γρήγορα στο δωμάτιό μου,για να μην ξυπνήσει τη Στελλίτσα μου.Εν τω μεταξύ όταν κοιμόταν στο δωμάτιό μου,ξύπναγε πιο συχνά λόγω πιπίλας ενώ τώρα τίποτα.Εχθές ξύπνησε 2 φορές για ένα δευτερόλεπτο για την πιπίλα και ξανακοιμήθηκε και μου φάνηκε πολύ να φανταστείς.Είναι μια χαρά,μην τα ματιάσω.Ίσως επειδή έχουν παρεούλα μωρέ.

Ελενίτσα καλως ήρθες στην παρέα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι νεα,κοριτσια :?: εγω τελικα δεν πηγα για ψωνια γιατι χιονιζε :(:(

Μαγδα,το χεις χασει το παιχνιδι με το μικρο :):) αν δεν σε πειραζει,οκ :!: αλλα νομιζω οτι πρεπει να βαλεις κανονες και να σαι σιγουρη οτι το καταλαβαινουν :!: εμενα οταν με τραβαει και ποναω,την τραβαω αμεσως και την "μαλωνω" και καταλαβαινει μια χαρα :!: μην τον αφηνεις να στο κανει "πιπιλα" :!:

Μια και ειπα για πιπιλα,με τιποτα δεν παιρνει,αλλα τελευταια αχιζει και βαζει το δαχτυλο της και ανησυχω :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια μου πως ειστε?

εμεις καλα αν και η μικρη εχει λιγη γκρινια, σημερα δεν κοιμηθηκε πολυ μονο κατι δεκαλεπτα ολη μερα. αποψε ηρθε και ο πατερας μου και μας ειδε ειχε μερες να ερθει με επερνε τηλεφονω ο καημενος αυτες τις μερες για να ερθει αλλα ολο λιπαμε :roll:

εβαλα πληντιριο τα καληματα του καροτσιου δεν ξερω πως θα γινουν λετε να χαλασουν ?? περιμενο να τελειωσουν για να τα βγαλω να στεγνωσουν αν τα αφησω για αυριο δεν θα στεγνωσουν και δεν θα εχουμε καροτσι να παμε βολτα αν εχει καλο καιρο ;) θα σας πω αυριο πως εγιναν :?

χαρουλιτα καλητερα να μαθαιτε με πιπιλα παρα να βαζει το χερι στο στομα

τωρα που ειπα πιπιλα αγορασαμε καινουργια μπιμπεροοοο καθε φορα που αγοραζω κατι καινουργιο χαιρομε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως εχει 15 ημερες που κανουμε τρελλο γελιο :!: η τυπισσα δοκιμαζει τη φωνη της :lol::lol: Μαρια Καλλας,λεμε :lol::lol:

Ασε που θελει ολη την ωρα να συζηταμε :!: αν δεν της μιλαω που μου κανει,χμχμχμ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tο ξερω ρε Μιρια,αλλα ποτε δεν την ηθελε :evil::evil: μονο με μονωτικη ταινια δεν την εχω κολλησει :oops::oops: της ερχεται αναγουλα και τη βγαζει :evil::evil: μαλλον θα αρχισω να της φοραω γαντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκατε καλε παλι ολες :?::(

Αχ,κοριτσια :!: εχθες το βραγυ ,βαζω τη μπουμπου για υπνο κανονικα οπως καθε βραδυ :!: ηταν λιγο ανυσυχη και εκανε λιγο παραπανω να κοιμηθει.Ξαφνικα σε 10min ξυπναει με κατι φωνες και κλαμματα με λυγμους και δακρυα :cry::cry::cry: πηγα αμεσως την πηρα αγκαλιτσα και σπαραζε το μωρο μου :cry::cry: μολις ηρεμουσε και πηγαινα να την ξαναβαλω στην κουνια,χαμος τα ιδια :cry::!:

Τελικα,καθισαμε μαζι με τον ανδρα μου διπλα της και της καναμε σσσσσ,χαιδευοντας την και κοιμηθηκε μεχρι το πρωι :):) λετε να τρομαξε απο κατι :?:

Φοβαμαι γιατι σημερα θα ειμαστε οι δυο μας,εφημερευει ο ανδρας μου και ο μπαμπας μου δεν μπορει να ελθει μαλλον :( τι θα κανω :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Μόλις κοίμησα το μικρό μου και είπα να σας διαβάσω πριν πάω για δουλίτσες. Το βράδυ μας ήταν ήρεμο, κοιμήθηκε 11, ξύπνησε 5 :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif] , έφαγε και ξανακοιμήθηκε για να ξυπνήσει στις 8. Χτες τελικά το τζάμπο το ξεσήκωσα πάλι, φορμάκια, κορμάκια, σαλιάρες, μασητικό, καλτσάκια, πραγματάκια για τη μαμά, πάνε 180 ευρωπουλάκια :o:o:o:o:o

Χαρά μεγάλο ζόρι η δουλειά σου βρε παιδί μου. Διάβασα και το θεματάκι που άνοιξες. Πρέπει να προσέξεις τι θα κάνεις με το θηλασμό. Οι πιο έμπειρες σου έδωσαν πολύτιμες συμβουλές. Ευχομαι καλή επιτυχία στο θέμα. Εδώ θα είμαστε να τα λέμε... αν βρίσκεις τότε χρόνο και δυνάμεις να μας διαβάζεις :!::!::!:

Καλως την Ελένη. Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.

Λαμπρινή ο αντράκος σου έχει πολύ στυλ !! Τη μικρή την έχεις στα ροζ, σαν πριγκιποπούλα. Φιλάκαι στα μαγουλάκια.

Βλέπω όλα τα μωράκια πάνω κάτω έχουν τις ίδιες συνήθειες. Είναι μάλλον η φάση "γεμίζω με σάλια ό,τι βρω και κλωτσάω τα πάντα" :lol::lol::lol::lol: Μάγδα σίγουρα το παιδί χορεύει τσάμικο ή μηπως ρίχνει καμιά ζεμπεκιά; :lol::lol:

Κατερινούλα πολύ χαίρομαι που οι μικρές σου κοιμούνται μαζί χωρίς προβλήματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tο ξερω ρε Μιρια,αλλα ποτε δεν την ηθελε :evil: :evil: μονο με μονωτικη ταινια δεν την εχω κολλησει :oops: :oops: της ερχεται αναγουλα και τη βγαζει :evil: :evil: μαλλον θα αρχισω να της φοραω γαντια

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω. Και μου είπαν πιο καλά να μάθει στην πιπίλα γιατί αυτή την κόβεις πιο εύκολα από το δάχτυλο που το έχει διαθέσιμο όποτε θέλει. Τα γάντια δεν τα είχα σκεφτεί. Θα δω πως θα πάει αυτό το πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκατε καλε παλι ολες :?::(

Αχ,κοριτσια :!: εχθες το βραγυ ,βαζω τη μπουμπου για υπνο κανονικα οπως καθε βραδυ :!: ηταν λιγο ανυσυχη και εκανε λιγο παραπανω να κοιμηθει.Ξαφνικα σε 10min ξυπναει με κατι φωνες και κλαμματα με λυγμους και δακρυα :cry: :cry: :cry: πηγα αμεσως την πηρα αγκαλιτσα και σπαραζε το μωρο μου :cry: :cry: μολις ηρεμουσε και πηγαινα να την ξαναβαλω στην κουνια,χαμος τα ιδια :cry::!:

Τελικα,καθισαμε μαζι με τον ανδρα μου διπλα της και της καναμε σσσσσ,χαιδευοντας την και κοιμηθηκε μεχρι το πρωι :) :) λετε να τρομαξε απο κατι :?:

Φοβαμαι γιατι σημερα θα ειμαστε οι δυο μας,εφημερευει ο ανδρας μου και ο μπαμπας μου δεν μπορει να ελθει μαλλον :( τι θα κανω :?:

Αφού κοιμήθηκε μάλλον πέρασε ό,τι ήταν. Μη φοβάσαι και μόνη σου θα τα καταφέρεις αν χρειαστεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φωτεινουλα :!: αχχχ :!: και εγω θελω ψωνια αλλα την Παρασκευη με βλεπω τωρα :!: στα JUMBO ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΙ ΣΑΛΙΑΡΕς με μασητικο,τις εχεισ δοκιμασει :?:

πντως το κακο με τα jumbo ειναι οτι παρασυρομαι απο τις τιμες και οταν φτανεις στο ταμειο :lol::lol: αστα :!:

εχω και εναν διευθυντη ασε :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaroulita και εμενα εκανε χθες ακριβως το ιδιο!!!απλα σε εμας εγινε το μεσημερι.χα βιωνουμε τα ιδια...και εγω μονη θα ειμαι εχει 24ωρη!!!!οποτε αν γινει κατι(ευχομαι οχι)να εχουμε ανοιχτα τα pc!!!!!για συμπαρασταση!!!παντως τετοια κλαμα πρωτη φορα ακουσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaroulita και εμενα εκανε χθες ακριβως το ιδιο!!!απλα σε εμας εγινε το μεσημερι.χα βιωνουμε τα ιδια...και εγω μονη θα ειμαι εχει 24ωρη!!!!οποτε αν γινει κατι(ευχομαι οχι)να εχουμε ανοιχτα τα pc!!!!!για συμπαρασταση!!!παντως τετοια κλαμα πρωτη φορα ακουσα!!!

:lol::lol::lol: δεν θελω να την ξανακουσω ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!Τι κάνετε?Εγώ απολαμβάνω τις τελευταίες μέρες πριν γυρίσω πάλι στη δουλειά!:(

Και εμένα βάζει όλη τη μέρα τα χέρια στο στόμα.Καλά που της αρέσει η μπιμπίλα και την ξεγελάω λίγο.Απο σάλια άλλο τίποτα.Α!χθες γύρισε για πρώτη φορά μπρούμητα.Δεν μπορώ πλέον να την αφήσω λεπτό μόνη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

ογιατρος ειπε κομμενη πια η αποστειρωση(μετα τον 4ο μηνα).γιουπι!μια δουλεια λιγοτερη!

καλα ο δικος μου βουταει το δαχτυλο κ το δαγκωνει μεχρι αναγουλας!

οσο για τα γαντια,δε πιανουν απλ τρωει κ τα γαντια,σταζουν μετα!!!

εχει γυρισει απο μπρουμητα ανασκελα καποιες φορες αλλα οχι το αντιθετο.

ρε κοριτσια,πριν λιγο μου χτυποησε για 4ηφορα σημερα η πεθερα μου,κ για να μου

πει τιιιιι?μυρισε ολη η σκαλα κουνουπιδι!για να μυρισω το σπιτ σου!πφφφφ.επρεπ να το κανεις στη κουζινα της αυλης.....βρομαει!κ ενω δεν ειχα πει κουβεντα ολη μερα οτι μαλακια κ να ακουγα,τωρα της ειπα¨καλα κ ανεβηκατε 3 οροφους για αυτο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΡΙ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΔΑΝ ΕΦΙΑΛΤΗ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΠΟΛΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΜΠΙΡΙ ΜΠΙΡΙ ΟΛΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΟΡΟΥΣ ΧΟΡΕΥΕΙ ΑΣΤΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΠΑΜΠΕΡΣ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΒΡΕ ΑΚΙΝΗΤΟΣ Κ ΤΟΣΟ ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΣΥ ΚΕΡΔΙΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ 1 ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΦΛΟΥΡΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΜΩΡΟ :P:P:shock::shock:

ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΠΙΠΙΛΑ ΤΗΝ ΝΦΤΥΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΧΩ ΠΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΝΩΤΙΚΗ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΓΑΝΤΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΓΕ ΚΙ ΑΥΤΑ.ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΤΑ ΘΕΛΕ Ο ΚΩΛΟΣ ΤΗΣ. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΑΣ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ ΟΦΟΥ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΝΑΝΑΙ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΤΟ ΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΑΣΤΑ!!! ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ 12 ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΔΗΛΑΔΗ ΑΛΛΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 12 ΠΟΥ ΓΥΡΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ 8 ΠΑΡΑ ΓΙΑ ΚΑΚΑ Κ ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ ΩΣ ΤΗΣ 9!!ΓΙΟΥΠΙ!!!

ΜΙΡΙΑΚΗ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΤΑ ΒΑΖΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες μου αρχισατε το μπιρι μπιρι πρωι πρωι εμεις ξυπνησαμε στις 12 κοριτσια σημερα το πρωι ξυπνησε και εφαγε στις 6,30 και μετα ξανακοιμηθηκαμε επρεπε να φαει στις 10,30 αλλα δεν ξυπνησαμε και τις εκανα γαλα στις 12 αλλα εφαγε μονο τα 110 απο τα 150 και αυτα μεσα σε μιση ωρα με το ζορι γιατι λετε?

τι λες ρε μιτσακο μα εχεις τετειες ιστοριες α καλα η γυναικα δεν παει καλα τι πρεπει να κανεις να μην μαγειρευεις η να καθεσε μεσα στο κρυο να ψηνεις για να μην μυριζει ελεος ειχα και εγω μια τετεια γειτονισα στο διπλα διαμερισμα που μας εκανε προβλημα οτι μαγειρευα επερνε τον πεθερο μου επιδη ειναι δικια μας η πολυκατοικια και του φωναζε οτι μοιριζει αστα τι περασα :evil:

αχ χαρουλιτα μου τι περασατε και εσεις μερικες φορες μπορει να νιωθουν ανασφαλεια και να θελουν αγκαλιτσα ;)

εγω να σας πω την αληθεια φοβαμαι τα γαντακια μπορει να τα βαλουνε στο στομα και να βγουν απο το χερακι τους και να μεινουνε στο στομα ιδικα την νυχτα δεν τις βαζο ποτε :?

βρε κοριτσια πραγματικα μπραβω σας που πατε δουλεια πως τα καταφερνετε εγω δεν πηγαινα πριν και τωρα με θελει ο αντρας μου να παω στην εταιρια τους αλλα πως να παω αφου καθε βραδυ κοιμαμαι η ωρα 1 πως να ξυπνησω το πρωι? :shock:

μαγκυ μου ευτυχως δεν παθανε τιποτα στεγνωσανε τα εβαλα παλι πανω και ειναι μια χαρα τωρα θα παμε βολτουλα στην πεθερα μου

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα,τα ιδια απο χορο :!: ειδικα την ωρα της πανας :lol::lol: το κακο ειναι οτι πολλες φορες απο την πολυ χαρα και τον πολυ χορο,δεν προλαβαινω να της βαλω την πανα και ριχνει και ενα κατουρημα :)):)):))=))=))=))=))

Μιτσακο,μενει η πεθερα σου απο κατω :o:o:o αστα :!: εγω κοριτσια την λεω την αμαρτια μου,ουτε τη μανα μου θα θελε,ουτε την πεθερα μου :!: βεβαια εχεις βοηθεια αλλα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα :!: μια και μιλουσαμε για οικονομικες αγορες,πηγα στα Η&Μ :!: Ηχαρα της μανας :lol::lol: τελεια ρουχαλακια κααι πολυ οικονομικα :!: μπορει πιο οικονομικα και απο jumbo :!: και πολυ μοδατα κοριτσια :!::!: και να φανταστειτε οτι μου ειπε μια φιλη απο Γερμανια οτι εκει τα εχουν ακομα πιο φθηνα τα συγκεκριμενα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΖΗΤΑΕΙ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ 3 ΜΗΝΩΝ.ΟΠΟΤΕ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 5450Κ ΚΑΙ 56ΕΚ.ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ.ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ Η ΙΔΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΧΑΡΙΖΕΙ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΚΑΙ ΠΑΜΠΕΡΣ 4 ΠΑΚΕΤΑ ΕΩΣ 6 ΚΙΛΑ!!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΑΦΟΥ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ 6 ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΙΖΕΙ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?ΕΓΩ ΘΕΛΩ Α ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...