Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Όντως πολλές απουσίες!Εγώ Χαρουλίτα,ως επι το πλείστον από τα τζάμπο ψωνίζω.Εάν έιναι κάθε μήνα να δίνω του κόσμου τα λεφτά δε με συμφέρει.Εγώ από εκεί ψωνίζω και μου φαίνονται μια χαρά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και γω από τα Τζάμπο ψωνίζω (κ το 2006 που γέννησα το Χρήστο ... και γενικότερα). Μια χαρά μο9υ φαίνονται... είναι κρίμα να πετάμε του κόσμου τα λεφτά για πράγματα τα οποία φοράνε για μικρό χρονικό διάστημα... γτ μεγαλώνουν γρήγορα τα παιδιά....

Τόσα χρόνια δεν μου έχυν βγάλει καμία αλεργία τα μικρά μου.... ούτε τα μικρά γνωστών μου !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΖΑΜΠΟ !!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ ΚΑΙ ΕΠΩΝΥΜΑ ΠΟΥ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ???ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝΕ ΕΝΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑΚΙ M& SPENCER ΚΑΙ Η ΕΤΙΚΕΤΑ ΕΓΡΑΦΕ MADE IN CHINA!!!

ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ.ΣΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΩ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ Κ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ...ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΩΘΩ ΚΙΟΛΑΣ!!!ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΣ ΤΑ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ.ΒΑΡΕΘΗΚΑ...ΔΙΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΜΕ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ..ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ!!!!ΕΕΕΕ!!!ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΚΙΝΕΖΑΚΙΑ ΠΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ????

FOTINI AKOMA TA KAKA ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΣΙΝΑ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ.ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!!!ΠΟΤΕ ΣΚΟΠΕΥΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ??? :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΚΑ ΩΡΕΣ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΣΥΝΟΨΙΖΩ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.

ΕΡΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΜΙΑ ΚΙΤΡΙΝΑ Ο ΠΙΑΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΟΥΞΙΑ.ΩΧ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΞΥΠΝΗΣΕ. :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΧΟΡΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΟΡΕΥΤΑΡΟΥ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ.

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΠΕΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΥΛΗΤΑΡΙΑ ;);)

ΤΖΑΜΠΟ ΕΓΩ ΤΟ ΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΑ ΧΩ ΧΤΙΣΕΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΦΙΡΜΑ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΜΑΡΚΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΔΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε Μαγδούλα;Όλα καλά;Εγώ περιμένω να περάσει κανα 20λεπτο και να τις κάνω μπάνιο,να πιούνε το γαλατάκι τους και να πάνε για νάνι παρεούλα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μανουλες τι κανετε?? εμεις ηρθαμε πριν λιγο απο παιδιατρο...βαλαμε το 3ο μας εμβολιο :shock: επισεις τα ουλη της ειναι πρισμενα και γκρινιαζει γιατι βγαζει δοντακι...θα τρελλαθω!!!! :D:D:D ειπε ομως οτι πρεπει να ελεγχουμε ποιο συχνα το βαρος της γιατι εν ω κανονικα πρεπει να περνουν 500-600γραμαρια το μηνα εμας πηρε μονο 400 με το ζορι....ειναι 4950...και 5 μηνων...!!!!!

να σας ρωτησω....εσεις πως κοιμηζετε το μωρακι σας? με μαξιλαρι στην πλατη για να μενει πλαι η χωρις??? ο γιατρος μου ειπε να το βγαλω αμα θελω γιατι το επικυνδινο που φοβομουνα εγω για αναροφηση και τετοια ειναι τους πρωτους 2-3ς μηνες.....

γνωμες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερουδια!καλη κ ευλογημενη χρονια να εχουμε οοοολοι ανεξαιρετως!!!!

ο μπεμπης κερδισε 3 φορες το φλουρι! λεει ο πατερας μου να τον βαλω να διαλεξει λαχειο!

του πηραν ενα σωρο δωρα,του αλλαξα τα παντα για του χρονου γιατι μιλαμε δε χωρανε τα συρταρια!!!ειμαστε φισκα! επισης του εφεραν ενα ακομη γυμναστηριο της φισερ πραις αυτο ειναι 3 σε ενα!τα σπαει.

παιδια εχω αμελησει να χασω τα κιλα της εγκυμοσυνης,τρωω σαν να μη συμβαινει τιποτα!δεν εχω πολλα,αλλα δε σημαινει οτι δεν υπαρχουν!κλαην.

τι αλλο?ανυπομονω να δωσω κρεμα αλλα δεν αφηνει ο γιατρος πριν να συμπληρωσει τους 6 μηνες!

το μωρο παιρνει 700 γρ το μηνα.ειναι 7 κιλα κ 4 μηνων.

περασα ομορφα τιςε γιορτες,βγηκαμε πολυ με τον αντρουλη χωριος να σημαινει οτι ξενυχταγαμε στα μπουζουκια!χτες μαλιστα εκανε καραοκε παρτυ ενας ξαδερφος κ κερδισα!!!(φανταστειτε τι φωνες ειχαν οι υπολοιποι!)α,πηγα κ στο μοναστηρι του Αγιου Εφραιμ που γιορταζουμε σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα ετσι ειναι,τελος το μαξιλαρακι πια κ για μας απο το 3ο μηνα κ μετα.αλλωστε πλεον γυρνανε μονα τους,ας τα σφηνωσεις οσο θες,αυτα πανε εκει που τα βολευει!εγω τον βρισκω το πρωι στη κορυφη της κουνιας,το κεφαλι συριζα στο κεφαλαρι της κουνιας,κ εχει ξεσκεπαστει εντελως.φοβαμαι μη κρυωσει κιολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια θα κανω δοκιμη σημερα :) πως το ντυνεις για υπνο?? 700γρ το μηνα ε?? εμας πηρε μονο 400 αυτο τον μηνα και ειναι στον 5ο μηνα :( ειναι λιτοδιατο ειπε ο γιατρος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια θα κανω δοκιμη σημερα :) πως το ντυνεις για υπνο?? 700γρ το μηνα ε?? εμας πηρε μονο 400 αυτο τον μηνα και ειναι στον 5ο μηνα :( ειναι λιτοδιατο ειπε ο γιατρος ;)

δε του βαζω τιποτα ιδιαιτερο,ουτε καν ζακετα!μαλακια ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω της βαζω ποτε 2 μακριμανικα ζιπουνακια το κολαν και καλτσακια και ποτε ενα κοντομανικο ζιπουνακι και ενα μακρυμανικο και παλι κολαν και καλτσακια....γιατι την σκεπαζω μονο μεχρι την μεση γιατι 2 φορες που την σκεπασα μεχρι λιγο ποιο πανω ειχε κουκουλοθει και πηγε η ψυχη μου στην κουλουρη οταν την ειδα :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω της ιδιας αποψης ειμαι,αλλα ηθελα να επιβεβαιωσω το θεμα ;);)

δεν νομιζω οτι χρειαζεται σφηνακι πλεον :!: αλλωστε αυτο το θεμα για τη θεση υπνου σηκωνει μεγαλη συζητηση.....οπως λεει και ο παιδιατρος μου :!: καποτε ηταν ΑΥΣΤΗΡΑ μπρουμητα,μετα πλαι και τελευταια ανασκελα :!: τι να πεις μετα :!: νομιζω οπως βολευεται το καθενα :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou vlepo syzitate gia ta jumpo ego apo rouxa pira mono dyo esoterikes otan imoun egkios kai pira kai tin proigoumeni evdomada 5-6 esoterikes me makri maniki i alithia einai vre koritsia oti den einai i idia piotita emena ta 2 pou pira stin arxi xalasane me to plintirio se sygrisi me ta alla pou den pathane tipota alla pira kai seltedakia kai panes kai den pathane tipota

ox koritsia eri3a ena ypno mprosta sto tzaki ola ta leyta tora tha taiso tin prigkipisa na kimithi kai pame pali gia nani

filakia se oles kleei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες,τι κανετε;

φουφουκα μου σε ευχαριστω για τα χρονια πολλα(αν κ καθυστερημενα αλλα 40 μερες κραταει η γιορτη) :lol::lol:

τι νεα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες. Το ζουζούνι μου κοντεύει να φάει τα δαχτυλάκια του. Του δίνω κρίκους οδοντοφυίας αλλά δεν τον βολεύουν και τους πετά. Προτιμά τη σαλιάρα.

Κατερίνα και εμένα η μέση μου πιάνεται λόγω του μικρού, ειδικά το χέρι μου όταν τον κρατάω πολύ ώρα μόλις τον αφήσω το νιώθω σαν παράλυτο. Γυμναστήριο ακούω;;μπράβο για την απόφαση σου. Εγώ έχω ένα διάδρομο που είναι ένας ωραιότατος καλόγερος για τα ρουχα. :lol::lol: Άλλαξες τη μικρούλα δωμάτιο; Πως πήγε; Ξύπνησε καμιά το βράδυ;

Χαρά όταν επιστρέψεις στο νοσοκομείο θα δουλεύεις πλήρες ωράριο ή μειωμένο;Τι ισχύει για εσάς; Τζάμπο θα πάω πιθανότατα το απόγευμα και πάλι θα το ξεσηκώσω. Κυρίως πάω σημερα γιατί πλέον δεν μας κάνουν τα κορμάκια 6 μηνών :evil::lol: Τι θα κάνω με αυτό το παιδί; Συμφωνώ με Ράνια επί του θέματος.

Katerina... μινιόν είναι η μπέμπα σου! Εμένα είναι ακόμα 3,5 μηνών και βάζω μαξιλαράκι στην πλάτη του αν και το πρωί τον βρίσκω πάντα ανάσκελα ξεσκέπαστο και στην πάνω γωνία της κούνιας. Ο γιατρός μου είπε να το βάζω ακόμα. Εκτός από το να ελέγχεις το βάρος σου είπε κάτι άλλο ο γιατρός. Θηλάζεις ή δίνεις σκόνη; Πάντως στο αβαταρ το μωράκι έχει μαγουλάκι για ρούφηγμα και βλέπω το εκμεταλλεύεσαι :lol::lol::lol::lol::lol: Καλέ μηπως το παραντυνεις το μωρακι;

Μητση τι κωλοφαρδία ο μικρός;; :lol::lol::lol::lol:

Βικουλινακι γιορταζες; σορρυ δεν ηξερα. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ.

Φιλακια σε όλες, θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες :!:

κοριτσια εγω χρησιμοποιω υπνοσακο και σωθηκα :!:

Μιτσι και εμενα 3 φλουρια κερδισε και χωρις να ειναι στημενα :lol::lol::lol:

Φωτεινη κανονικα θα δουλευω και με εφημερειες :evil::evil::evil: ανησυχω για το θηλασμο :(:( ελπιζω μη θελουν να μπαινω και στις στεφανιογραφιες γιατι εχει ακτινοβολια και αστα :cry::cry::cry:

το απογευμα θα παω και εγω jumbo,για σαλιαρες :lol::lol::lol: και μενα δεν την βολευουν τα παιχνιδια εκτος απο ενα μηλαρακι τηςfischer price

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΦΟΡΘΜ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΙΣ 23/9 ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΑΓΟΡΑΚΙ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ. Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες...

Γειά σου Ελενη74 να σου ζήσει το μπεμπάκι σου...

ΜΑνουλίτσες η συνάντηση θα γινει την Παρασκευή 7-1-11 γύρω στις 13:00 στο σπίτι μου. Όποια θελει ας στείλει pm για την διεύθυνση... Γενικότερα μένω Καμίνια Πειραιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες πως ειστε?

εγω απο το πρωι κανω δουλειες το μεσιμερη ηρθε και μια φιλεναδα και εκανα διαλειμα για καφε και τωρα ετοιμαζομαι να μαγειρεψω φακες ;)

Λαμπρινη μου κουκλακια τα μωρακια σου κριμα που ειμαι μακρια και δεν μπορω να ερθω να σας γνωρισω :(

χαρουλιτα μου δεν μπορεις να ζητησεις να μην σε βαζουν σε στεφανογραφιες? ζητησε το μπορει να μην σε βαλουν

εβαλα και εγω φωτο με το νινι μου αλλα δεν μπορω να την βαλω ολοκληρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πειράζει Μίρια... θα τα λέμε απο δω... που ξέρεις... μπορεί κ να βρεθούμε αργότερα.....

Εγώ από μαγείρεμα δεν κάνω τπτ 2 μέρες τώρα γτ μαγειρεύει η μαμά μου κ πάω κάτω κ τρώω. Από Πέμπτη που θα πάω Πειραιά όμως θα ξεκινήσω πάλι τα μαγειρέματα... και τις λιχουδιές !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΑΚΟΜΑ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΜΕΝΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝ ΔΕΝ ΓΥΡΝΑΓΑ ΟΠΩΣ ΟΠΩΣ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΟΛΑΕΙ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΚΑΙ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΟΝΤΟΖΥΓΩΝΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ.ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ ΞΕΠΡΑΣΙΝΙΣΑΝ.ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 2 ΜΕΤΑ 6 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 8.30.ΜΕ ΨΟΦΗΣΕ ΤΟ ΑΤΙΜΟ.ΘΕΛΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΚΑΝΕΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΙΩΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΣΟΥ.ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΤΟΙΜΟ ΦΑΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΖΗΤΗΣΑ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΚΑΝΑ ΓΑΡΙΔΟΠΙΛΑΦΟ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΣΕ ΧΑΣΑΜΕ.ΑΚΟΥΩ ΚΑΤΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΙΑ ΣΤΟ ΣΠΟΡΟ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΛΙΓΩΘΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ Κ ΛΟΞΥΓΓΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ.ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟΥ ΣΚΟΤΩΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΟΛΑ!!!!!!ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΣΑΛΙΑ ΣΑΛΙΓΚΑΡΟΣ.ΞΕΠΡΑΣΙΝΙΣΑΝ ΤΑ ΚΑΚΑ ΕΥΤΥΧΩΣ.ΕΛΕΝΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΞΑΝΑΡΘΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...