Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!!!!ΥΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΥΑΛΟ!!!ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΩΣ!!!! ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ!!!!ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΟ ΦΛΟΥΡΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ>>>>>>>>>

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΡΙ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΑΣΙΝΑ Κ ΝΕΡΟΥΛΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΣΤΡΩΝΟΥΝ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΙΩΣΟΥΛΑ Η ΚΡΥΩΜΑΤΑΚΙ Η ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΓΙΑ ΤΟ ΞΕΝΟ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΑ ΝΑΙ.ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΙΚΟΥΛΙΝΑ ΜΑΣ ΕΜΕΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΥΛΗΣ Κ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΧΤΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΜΕ ΚΑΡΓΑ ΦΑΣΑΡΙΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΣΠΙΤΙ ΕΦΑΓΕ ΞΥΠΝΗΣΕ 6 ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 11 ΑΠΟΛΑΥΣΑ ΥΠΝΟ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΙ ΕΤΣΙ ΧΛΑΠΑΚΩΣΑ ΑΝΕΤΑ.ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Κ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΘΑ ΤΟΝ ΠΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλή Χρονιά με υγεία και ευτυχία σε όλο τον κόσμο!!!!

Να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας και τα μωράκια μας.

Τι κάνετε?Πως περάσατε ?Εγώ αν και δεν βγήκα ούτε μια φορά πέρασα ωραία γιατί είχα συνέχεια κόσμο στο σπίτι.Τώρα όλοι φύγανε και πίσω στην καθημερινότητά μας....

Περαστικά στα μωρούλια που είναι άρρωστα.

Εμένα όλες τις μέρες έμαθε με αγκαλιές και τώρα θα της κακοφανεί.Τουλάχιστον κοιμάται καλά.Από τις 11 το βράδυ ως τις 9 το πρωί,τρώει και κοιμάται στο καπάκι μεχρι τις 12.30.αλλά όλη την υπόλοιπη μέρα ελάχιστα.

Φιλάκια τα λέμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ :!::!::!: μπορει ολοι να λενε οτι το 2010 ηταν πολυ δυσκολη χρονια,για μενα(οπως και ολες σας,φανταζομαι)ηταν η χρονια μου αφου μου εφερε το θησαυρο μου,τη Δημητρουλα μου :!::!: ελπιζω το ιδιο ευτιχισμενο να ειναι και το 2011 :):):)

Χρονια πολλα Βικυ :!: Μαγδα να χαιρεσαι τους εορταζοντες :!:

Α :!: το πιο φοβερο ειναι οτι και στη μαμα μου και στην πεθερα μου το φλουρι το κερδισε το κοριτσακι μου :D:D:D:D τωρα που θα ξυπνησει ο αντρας μου θα κοψουμε και του σπιτιου μας :!: λετε :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.''ΕΙΘΕ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ,ΝΑ ΣΑΣ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια,εσεις οι θηλαζουσες :!::!: τα δικα σας ποσα γευματα τρωνε την ημερα :?: η δικια μου ετρωγε 5 στις 9.30 ,μετα στις 13.30,μετα στις 17.00 ,μετα στις 20.00 και μετα το τελευταιο κατα τις 23.00.

Εχθες ομως που ειμασταν στη μαμα μου ,ξυπνησε κατα τις 17.45 εφαγε κανονικα και την αφησα στη γιαγια της,για να βγω για καφε.προσπαθησε να της δωσει στις 20.30 αλλα δεν ετρωγε :!: γυρισα και εγω και προσπαθησα αλλα ενω επινε το μπιμπερο χαζευε και δεν ετρωγε :!: με το ζορι εφαγε 80ml :!: και το ιδιο εκανε προχθες το απογευμα :!: λετε να της αρκουν 4 γευματα και να την πιεζω :?:

Δεν ειναι λιγα :?::?::?: μονο θηλαζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΜΑΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑς.

περασαμε φανταστικα, ειδαμε φιλους, πηραμε δωρακια πολλα, και η γαλοπουλα πεντανοστιμη...το φλουρι επεσε στη μπεμπα κ χαρηκαμε πολυ!!

παω να σας διαβασω και θα επανελθω..φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenaditses mou KALI XRONIAAAAAAAA se oles mas kai euxome to 2011 na einai toso uperoxo oso itane kai to 2010 na exoume ugeia kai eutixia oloi mas ;)

omorfes mou ti kanete??

emeis eimaste poli kala kimithike tora to nini mou kai katafera na sas grapso autes tis meres olo volta eimaste alla bre koritsia mou pragmatika kourastika poli kathe nixta kimomastan stis 4-5 to vradi kai nistazoooooooooo :( alla perasame poli oraia tin paramoni pigame stous filous mas pou kanane party kai pirame kai to nini meta pou girise o xronos to eixame sta pano domatia kai to vlepame apo tin epikinonia alla den kimithike katholou figame apo ekei konta stis 3.30 epidi kourastika pano kato oli tin ori prepei na anevika konta stis 20 fores autes tis skales :shock::shock: i kopelia eixe trela kefia telika kimithike stis 4.30 sto spiti mas :roll:

simera ekana to trapezi stin pethera mou kai to apogeuma pali figame gia kafe, meta stous koumparous mas gia na pame ta dora sta mora kai telos se kati allous filous mas den antexo allooooooo fagitooooooo kai kafedesssssss nomizo tha kano kamia vdomada na vgo apo to spiti :roll:

aurio o antroulis epistrefi stin doulia kai ego thelo kai prepei na kano tis doulies aurio epivalete na kano olo to spiti geniki kai na sideroso giati vre paidi mou otan einai i antres spiti epikarati panikos???

xaroulita mou den thilazo ego alla nomizo oti mpori to moro na xorteni me pio liga geumata kai na min theli perisotero epidi thilazis den 3eris poso dinis se kathe geuma mpori na pini arketo opote na periseuei to ena geuma

mamounakia mpravo pou perasate kai eseis oraia ego se duo vasilopites para ena komati exana to flouri :(

filakia se oles sas pao gia nani tha ta poume aurio

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλιτα εμενα ειναι 3,5 μηνων κ τρωει 5 γευματα με αποκλειστικο θηλασμο. αν ομως εχει αυξηθει η παραγωγη γαλακτος μπορει να χορταινει με 4. μην την πιεζεις αν δε θελει. και παρακολουθησε αν βρεχει 4-5 πανες τη μερα, αν ειναι ανορεκτη κλπ σημαδια καποιας ουρολοιμωξης, ιωσης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλή χρονιά σε όλες τις μανούλες κ τα μωράκια. Πάντα με υγεία κ πολύ πολύ ευτυχία. Μη με βρίσετε... έχω πολύ καιρό να μπω.... είμαι Πάτρα για τις γιορτές κ δεν προλαβαίνω... είμαι ολο έξω, επισκέψεις, στους παπούδες κ τις γιαγιάδες, τις θείες κ θείους... χαμός... πολές βόλτες κ όλα τα σχετικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που εισαστε ολες ,οεοοοο :?::?:

Το προβλημα ειναι οτι οταν της δινω στηθος τρωει κανονικα 5 γευματα :!::!: ενω οταν της δινω το μπουκαλι,συνηθως στο γευμα των 20.00,χαζευει :evil::evil:

Λαμπρινη,να τα χαιρεσαι :):) πολυ καλα ειναι :):) η δικια μου ακουγε τη δικια σου και φωναζε και αυτη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σα;ς πω ότι την Τετάρτη 5-1-2011 κ μετά της 11:00 έχουμε συνάντηση σπίτι μου... όλες οι γνωστές μαμάδες του forum... όποια θέλει ας μου στείλει pm για να της πω λεπτομέρειες.... Φιλάκια. Πάω να ταίσω τη μπουμπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ :-*:-*:-*

2011 ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ

Να ευχηθώ να είναι καρπερό και το 2011;; :lol::lol::lol::lol:

Εγώ πάντως την δέχομαι αυτή την ευχή :P:P

Τι έχω χάσει;Πάω να διαβάσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να σα;ς πω ότι την Τετάρτη 5-1-2011 κ μετά της 11:00 έχουμε συνάντηση σπίτι μου... όλες οι γνωστές μαμάδες του forum... όποια θέλει ας μου στείλει pm για να της πω λεπτομέρειες.... Φιλάκια. Πάω να ταίσω τη μπουμπου...

Μου πεφτετε λιγο μακρια βρε κοριτσια :( καλα να περασετε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινη,τι γιγαντας ειναι αυτος :!: :!: η δικια μου γεννηθηκε μικρουλα 2940 αλλα στη 38η εβδομαδα,παντως καθε μηνα παιρνει 1 kg :D :D :D

Τι αλλο :?::?: ξεχασα :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γέννησα με πρόκληση στις 38 εβδομάδες και 2 μέρες και ένας από τους λόγους ήταν και το μέγεθος του μωρού .Πόσος πια θα γινόταν;; :shock::shock::shock:

Πάντως το καλό είναι ότι μέχρι στιγμής δεν ανησυχώ για το βάρος του. Ελπίζω να μην με ταλαιπωρήσει αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα και Ράνια ξεπρασινίσαν τα κακά; Εγώ θηλάζω και καμιά φορά είναι πράσινα αλλά ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ χωρίς όμως να μου εξηγήσει το λόγο.

Ρε Μιρια τι αντοχές είναι αυτές; Ξύπνια μέχρι τις 5! Μπράβο ρε κορίτσι. Εγώ ούτε στην αλλαγή του χρόνου άντεξα να μείνω ξύπνια. Το 2001 με βρήκε να κοιμάμαι :cry::cry::cry:

Το φλουρί έπεσε σε εμένα στη βασιλόπιτα της μαμάς μου και στο γιο μου στη δική μας βασιλόπιτα. Ε, τι να κάνουμε είμαστε το τυχερό ζευγάρι :lol::lol:

Σταυρούλα με τον πόνο μου παίζεις ;; Μα να κοιμάται από τις 11 ως τις 9 :twisted::twisted::twisted::twisted: θέλω και εγώωωωωωω

Χαρά εμένα δεν έχει στάνταρ γεύματα. Συνήθως είναι γύρω στα 6-7 (το ενα είναι τη νυχτα που ξυπνάει). Αν δείχνει οτι χορταίνει και δεν υπάρχει γενικότερα γκρίνια και δυσαρέσκεια νομίζω ότι δεν χρειάζεται να ανησυχείς. Περίμενε να δεις αν συνεχίσει έτσι και βλέπεις. Μπορεί σήμερα να ξαναφάει 5 γεύματα.

Λαμπρινή μου πολλά φιλάκια στα παιδάκια σου. Το βίντεο το χάζεψε και ο δικός μου γιος :lol: Καλά να περάσετε στη συνάντηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;Αρχίσαμε να μαζευόμαστε πάλι σιγά-σιγά εεεεε;;;;Μ'αρέσειειειειειειειει :P:P:P:P:P

Χαρουλίτα,μήπως είναι πολύ θρεπτικό το γαλατάκι σου και γι'αυτό χορταίνει;;;;;;;

Μιριάκι,νυχτοπούλι εεεε;;; :lol::lol::lol:

Λαμπρινούλα,όλα καλά;

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνετε;

Εγώ έβαλα την μπεμπούλα στην κούνια της να κοιμάται μαζί με την αδερφούλα της :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου πως ειστε??

παλι ξυπνησα αριστοκρατικα σημερα στις 2 το μεσημερι :D πηγε ο αντρουλης δουλεια και χορτασα υπνο το ειχα αναγκη βρε κοριτσια και ευτυχως σημερα ξεκουραστικα ;) απο δουλειες τιποτα αλλα δεν πιραζει και αυριο μερα ειναι σημερα εβρεχε ολη μερα θα βρεχει ολη την βδομαδα οποτε δεν εχει βολτιτσες θα κανουμε δουλειτσες :D

φουφου οπως τα λες νυχτοπουλη εγινα σχεδων καθε νυχτα παιζαμε χαρτακι κερδισα και 60ευρω :lol::lol:

τωρα περιμενω τον αντρα να ερθει απο την δουλεια για να βγω να παω να φερω να μαγειρεψουμε λογω βροχης δεν μπορεσα να παω πριν με την μικρη

φιλακια σε ολες παω να ντυθω να ειμαι ετιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,να σας πω και το άλλο!Το απόγευμα θα πάω να κοιτάξω για να γραφτώ γυμναστήριο.Θέλω να μου φύγει η κοιλιά.Είναι αργά άραγε πια;

Ρε κορίτσια,κάτι άλλο:Σας πονάει καθόλου η μέση σας και η πλάτη σας;Εμένα με έχουν πεθάνει μιλάμε :roll::roll::?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,να σας πω και το άλλο!Το απόγευμα θα πάω να κοιτάξω για να γραφτώ γυμναστήριο.Θέλω να μου φύγει η κοιλιά.Είναι αργά άραγε πια;

Ρε κορίτσια,κάτι άλλο:Σας πονάει καθόλου η μέση σας και η πλάτη σας;Εμένα με έχουν πεθάνει μιλάμε :roll: :roll: :? :?

εμενα πολυ,υποθετω οτι ειναι που κουβαλαω ολη μερα τη μικρη πανω-κατω στις σκαλες :!:

Γυμναστηριο :!::!: τελεια :!::!: εγω γυμναζομουν συστηματικα απο φοιτητρια μεχρι που εμεινα εγκυος αλλα τωρα βαριεμαι να ξεκινησω :oops::oops::oops: βασικα πρεπει να αχρχισω και διαβασμα,γιατι πλησιαζει ο καιρος να γυρισω στο νοσοκομειο και εχω μεινει εκτος καιρο :oops::oops:

Θα επιστρεψω 11/03 και δεν εχω ορεξη καμια :oops::oops: δεν θελω να αφησω την μπουμπουκα μου :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ εγώ γυμναζόμουν.Έκανα χορό κι έκανα και πολλές ώρες την ημέρα,αφού είμαι και δασκάλα χορού.

Θα πας για δουλειά ε;ΟΙ πρώτες μέρες θα είναι δύσκολες μετά θα συνηθίσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκα η Μαγδα βρε παιδια :?: γενικα πολλες απουσιες εχουμε :( ελπιζω να ανακαμψουμε :!:

Μια και το θυμηθηκα :idea: κοριτσια εσεις ψωνιζετε εσωρουχα-κορμακια απο JUMBO :?: εγω εχω παρει γιατι μου φαινονται πολυ καλα,αλλα προχθες ειχα παει για καφε με κατι φιλες που εχουν μεγαλυτερα παιδακια,και μου ειπαν,να μην παιρνω γιατι δεν ειναι καλα,οτι τα χρωματα ειναι τοξικα κτλ :!: εσεις τι λετε :?:

ΩΧ :!: ξυπνησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...