Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

καλε τι βλακειες κανει :?: εγραφα και εμφανισε μονο τα εικονιδια :evil::evil:

παμε παλι :lol::lol:

Μιρια η δικια μου ητανε 5400 και 59cm,με αποκλειστικο θηλασμο.Δεν θυμαμαι τη διατροφη σας :oops::oops: Οπαιδιατρος που το απεδωσε :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα στη παλιοπαρεα!!!επιτελους επανηλθε το ιντερνετ μου φαινεται οτι περασε χρονος χωρις να σας μοιλησω!!

χτες καναμε το 2 εμβολιο.το μωρο μου ειναι 4 μηνων,7 κιλα,64 εκατοστα.δεν εκλαψε καθολου αλλα τσιριξε μετα οταν του εβαζα το μπουφαν,νευριαζει με το ντυσιμο,αλλα γουσταρει γδυσιμο!!!

εκανα μπολικες ξανθες ανταυγειες κ μαζι με τον ογκο της αφανας που με διακρινει κανουν μπαμ :roll::lol:

τι να πρωτοδιαβασω αποσα εχασα?παω να κανω μια προσπαθεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΣΙΝΩΠΑ ΚΑΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9.30 ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΧΤΥΠΙΟΤΑΝ ΚΟΥΤΟΥΛΑΓΕ ΜΙΛΑΓΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΟΤΑΝ 9.30 ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΒΥΖΙ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΞΕΡΩ ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΑ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΜΙΚΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ.ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΕΓΩ 5.00 ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ Κ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ Κ ΒΡΩΜΟΔΟΥΛΕΙΕΣ :oops: ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 7.30 ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΚΑΚΑ Κ ΠΑΛΙ ΝΑΝΙ ΩΣ ΤΗΣ 11 ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΞΥΠΝΑΕΙ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΣΕΝΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΙΤΣΑΚΟ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑΜΕ!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΕΞΩ ΤΩΡΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΠΑΣ Κ ΠΕΙΣΤΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα καλημερα!βρε δε τα ξυπναμε τα μωρα τη νυχτα να φανε!πως θα το κοωεις αλλιως το μεταμεσονυκτιοι γευμα! ο δικος μου ετσι τοκοψε,αρχιζε να καθυστερει μιση ωρα καθε μερα περιπου για 10 μερες.κ αν δε τοκανε αυτος το εκανα εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑΚΗ ΚΙΛΑ ΕΜΕΝΑ 2 ΜΗΝΩΝ ΗΤΑΝ ΣΧΕΔΟΝ 6 ΜΕ ΘΗΛΑΣΜΟ ΤΩΡΑ 3 ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ 7 ΚΙΛΑ.ΕΜΕΝΑ ΚΙΛΟ ΚΑΙ ΜΗΝΑ ΕΒΑΖΕ ΩΣ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΕΙΣΤΕ ΟΚ?ΕΓΩ ΛΕΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΚΟ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΓΙΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΚΟΤΣΑΝΑ Ε.ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΚΟΥ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΚΟΛΗΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΠΑΝΤΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΑΡΟΝ ΑΡΟΝ ΑΠΛΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ Ο ΑΜΟΙΡΟΣ ΜΟΥ ΡΘΕ ΜΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΑΞΑ ΚΑΘΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΜΕΤΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΤΟΝ ΚΕΡΑΣΑ ΒΥΖΙ ΜΗ ΚΑΙ ΞΕΞΥΠΝΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΒΥΖΙ ΞΕΡΑΙΝΕΤΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ. ΛΕΣ? ΩΣ ΤΩΡΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕ ΠΟΤΕ..

ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΕΟΕΟΕΕΟΕΟΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑΝΟΥΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΚΑΨΕΡΟΣ.ΤΟ ΠΑΛΕΥΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ρε Μητσάκο!Ανησυσαμε!Όλα καλά;

Μαγδούλα,όντως έκανες βλακεία :lol::lol::lol: Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ θα αγχωνόμουν,αν το έκανε αυτό πρώτη φορά.Αν βλέπεις ότι δεν κλαίει άστον,θα κοιμηθεί όταν θέλει.Έτσι την είχα πατήσει με τη μεγάλη.Καθόταν ήσυχη και εγώ ντε και καλά ήθελα να την κοιμίσω.Μετά έφαγα το πακέτο.Ενώ τη μικρή την άφηνα και όταν ήθελε κοιμόταν.Τώρα έχει αρχίσει τις μαγκιές κι αυτή,αλλά το προσπαθώ. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες.

Επέστρεψες Μητσάκο; Που ήσουν καλέ; Τι είναι αυτό με τα μωρά να τους αρέσει το γδύσιμο;;Ό δικός μου κάνει φοβερές χαρές κάθε φορά που τον γδύνω. Η αδελφή μου τον κοροιδεύει γυμνιστή :lol:

Χαρουλίτα με γεια τα ψώνια σας. Εγώ δεν κατεβαίνω στα μαγαζιά γιατί ξέρω ότι θα παρασυρθώ και ποιος τον ακούει τον άντρα μου μετά :roll::roll::roll::roll: Όσο για τον ύπνο φτου να μην σας ματιάσω ;);) Μα να μην πάρει και ο γιος μου από τον μπαμπά του σε αυτό το θέμα που κοιμάται και ξεχνάει να ξυπνήσει :lol::lol::lol:

Λοιπόν εγώ έφαγα επιτέλους φακές την προηγούμενη Τετάρτη. Είχα να φάω από την εγκυμοσύνη και έχω να δηλώσω ότι δεν παρατήρησα κάτι ιδιαίτερο στον μικρό μου. Έφαγα μόνο ένα πιάτο το μεσημέρι για δοκιμή και αφού όλα πήγαν καλά θα αρχίσω πια να τρώω και κανένα όσπριο γιατί από κρέατα και μακαρονάδες μπούχτισα. Πάντως ενόχληση στον μικρό είχα παρατηρήσει μόνο μια φορά όταν ήταν νομίζω 1 μήνα και είχα φάει φαγητό με πολλά κρεμμύδια (σαλιγκάρια). Εκεί να δεις γκρίνια και πορδίτσες :o:o:o:o:lol::lol::lol:

Αφήσαμε τα δικά μας κιλά και μιλάμε για τα κιλά των μωρών μας. Μ' αρέσει αυτό :lol:

Λοιπόν εμένα γεννήθηκε 4.300 και 53,5 ύψος

2 μηνών 6.060 και 61,5

3 μηνών 7.470 και 66,5

Θρεφταράκι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Βλέπετε η μαμά τρώει τόσα γλυκά που το βυζοlac μας δεν είναι καθόλου light :lol:

Μαγδούλα τελικά τι γίνεται με τα πράσινα κακά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσιμερη κοριτσακια αποτι βλεπω ειστε ολες πολυ καλα μπραβω ομορφες μου θελω ανεβασμενη ψυχολογια :D

ξυπνησαμε και εμεις αργα αλλα ξυπνησαμε αστε κοριτσια δεν την παλευω ειναι ο αντρουλης με αδια εχει μια εβδομαδα και δεν με αφηνει σε ησυχια ουτε δουλειες κανω ουτε μπενω να πουμε κουβεντουλες :( ολο βολτες και επισκεψεις οχι πως δεν μου αρεσουν βεβαια :lol: χθες κοιμηθηκαμε στις 5 το πρωι ειμασταν σε κατι φιλους μεχρι τις 4,30 και παιζαμε χαρτια :roll: αλλα κερδισα εγωωωωωωωωωωω :D:D σημερα γλυτωσα και το μαγειρεμα ξεχασαμε το καροτσι στο αυτοκινητο του αντρουλη και ο αντρουλης πηγε για κατι δουλειες ετσι δεν μπορω να παω να ψωνισω οποτε δεν μαγειρευω... :lol::lol:

χαρουλιτα μου τρωει 120ml δεν θηλαζω μου ειπε η παιδιατρος να το αυξησω αλλα δεν θελει μονο το τελευταιο τρωει 150ml ...

ασε τι εχω παθει με αυτες τις αλλαγες δωρων εχει δυο πηγα να αλλαξω δυο δωρα και στο jumpo εδωσα και 105 ευρω απο πανω και στο αλλο πολυκαταστημα εδωσα αλλα 100 ελεοςςςςςςςςςςςς δεν θα ξαναβγω απο το σπιτι :?

βικουλινι οτι προλαβαινεις εχει και ετιμα τι σκας?

φουφου πως τα πατε? ανλουυυυυυυ σταγονααααα μπαρμπι που ειστε εσεις?

εμενα κοριτσια τωρα κοιματε στην κουνια μονη της βελεπει τα περιστρεφομενα ζωακια και γελα μετα απο λιγο κοιματε αλλα μαλων ειναι ελατοματικο αυτο το περιστρεφομενο και θα τους παρω τηλεφωνο το φωτακι νυχτος σβηνει στα 5 λεπτα και λεει οτι εχει νανουρισμα στα ελληνικα ενω ειναι στα αγγλικα :(:shock:

λιπων κοριτσαρες παω να κανω μπανιο την μικρη πριν να κοιμηθει φιλακια

αααααααααααα μαγκυ και εμενα ειναι πρασινοπα λες να ειναι προβλημα αλλα εγω δεν θηλαζω μελετησε το και ενημερωσε και εμενα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε ζουζούνες;Τις έβαλα για ύπνο και αράζω τώρα.Έσβησα και το φαγάκι μας.Έκανα λουκάνικο χωριάτικο με πατατούλες στη λαδόκολλα :D:D:D

Μιριάκι,κι εμένα κάνει πρασινα κακά που δε θηλάζω.Μόνο εχθές και σήμερα ήταν κίτρινα.Εμένα πάντως εχει λίγες μιξούλες,οι οποίες έχουν αρχίσει και υποχωρούν :) Όσο για το περιστρεφόμενο σε μερικά έχει χρονοδιακόπτη και κλείνει απο μόνο του το φωτάκι και σταματάει και η μουσική.Είδες που ανησυχούσες;Μια χαρά είναι στην κουνίτσα της.Κι εγώ έχω ένα σπίτι αχούρι όταν έχει άδεια ο άντρας μου,αφού είμαστε όλο στη γυρα,αλλά δε με νοιάζει,αρκεί να είμαστε μαζί [smilie=love7.gif][smilie=love4.gif]

Φωτεινούλα,όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!: μπηκα και το μεσημερι,εγραφα 1 ωρα και με πατεξε εξω η βλακεια :x:x Μολις γυρισα απο το spa,ΤΕΛΕΙΑ :D:D:D ,αλλα η ζουζου τα θαλασσωσε με τον μπαμπα,παλι δεν επιανε μπιμπερο :x:x τελικα με τα χιλια ζορια της εδωσε 120ml :| pali kala :!:

Mιτσακο welcome back :!: μας ελειψες :!:

Μαγδα,το λαικο ασμα <<θελω ν' αγιασω,μα δεν μπορω>> το ξερεις :?: αυτο θα σου αφιερωσει ο μπεμπης στο τελος :lol::lol: ποτε δεν ξυπναμε τα μωρα για να φανε και κυριως ποτε δεν κανουμε το στηθος πιπιλα :!::!: πως να μπει σε προγραμμα το παιδι μετα για να ξυπναει πρωι κατευθειαν :?:

Μιρια,δεν ξερω καλα για παιδια που δεν θηλαζουν :oops::oops: ρωτα τον γιατρο,αν δεν ειναι μεσα στις καμπυλες,τι φταιει :?:

Φωτεινη,τι γιγαντας ειναι αυτος :!::!: η δικια μου γεννηθηκε μικρουλα 2940 αλλα στη 38η εβδομαδα,παντως καθε μηνα παιρνει 1 kg :D:D:D

Τι αλλο :?::?: ξεχασα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ ΚΑΚΑ ΑΝΗΣΥΧΩ!!!!!

αν θηλαζεις αποκλειστικα το πιο πιθανο ειναι να ειναι υπερπαραγωγη γαλακτος..προσπαθησε να θηλαζεις απο ενα στηθος τη φορα κ οχι κ απτα 2. στην αρχη το γαλα ειναι αραιο με χαμηλα λιπαρα κ μετα γινεται πιο πλουσιο. αν εσυ αλλαζεις στηθος δεν προλαβαινει να παρει το θρεπτικο γαλα..

πριν 2 μηνες ειχα παθει το ιδιο..

αν παλι θηλαζεις ενα στηθος τη φορα, ισως να προκειται για αλλεργια σε γαλακτοκ. αγελαδος..εγω εκοψα γαλα κ γιαουρτι, μιας κ μου εκανε παραλληλα με πρασινα κακα κ ατοπικη δερματιτιδα..σε μια βδομαδα επανηλθαν στο μουσταρδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη καλως ηρθατε..μπραβο που περασατε ωραια..ασε το μωρο να φαει..θα το παρει μποι :lol::lol::lol:

magy διαβασα που λες οτι πολλες φορες τρωει πριν περασει το τριωρο..κι αυτο νομιζω ειναι λαθος..να περνανε τουλαχιστον 3 ωρες (κατι γινεται με το εντερο δε θυμαμαι..) κ περιπου 5 γευματα τη μερα εφοσον εχει εδραιωθει ο θηλασμος.ελπζω να περασει γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες :!: ετοιμαζομαστε να παμε στη μαμα μου για σημερα και αυριο αφου ο αντρας μου εφημερευει :(:( μην μεινουμε και μονες :(:(

Μαγδα εχει δικιο η Δημητρα :!::!: στο θεμα του θηλασμου αναφερεται σχετικο θεμα και ειχε δωσει και η Λαλα συμβουλες σε μια κοπελα,διαβασε το :idea::idea:

Κατα τ'αλλα ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑ σε ολες,με υγεια και χαρα :D:D

Τα λεμε του χρονου :lol::lol::lol: Φιλιαααα :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες μου φιλεναδες τι μου κανετε

χαρουλιτα να περασετε ομορφα αποψε ;)

ερη μου συμφωνω μονο ευχαριστα απροπτα να εχουμε

εμεις αποψε ειμαστε καλεσμενει να παψε σε κατι φιλους που κανουνε παρτυ θα παρουμε και την μικρη μαζι μας δεν την αφηνω πρωτη χρονια μονη τις θελω να ειμαστε ολοι μαζι το καλο η φιλεναδα εχει μεγαλο σπιτι δυοροφο και δεν θα πηγαινει ο καπνος απο τα τσιγαρα στα πανω δωματια που θα την εχουμε ευτυχως που ειναι και μαθημαινει με την μουσικη οποτε δεν θα εχουμε προβλημα :D

κοριτσια ειπα να τις αυξησω το γαλα πριν τις εδινα 120 και ειπα να το αυξησω στα 150 αλλα δεν πειναει τωρα στις 4 ωρες αλλα στις 5,30-6 οποτε μια η αλλη τι διαφορα εκανε? :?

λιπων ευχομε σε ολα τα κοριτσακια να περασετε ομορφα καλος να δεχτειτε τον νεο χρονο που ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι υπεροχος και θα τα πουμε ξανα με τον νεο χρονο φιλακια σε ολες :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΗΡΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΑΦΡΙΑ ΙΩΣΟΥΛΑ Η ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ ΚΟΠΡΑΝΩΝ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΗΣΥΧΟΣ.ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΛΙΓΑΚΙ ΝΑ ΞΕΠΡΑΣΙΝΙΖΟΥΝ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΙΝΩ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΟ 1 ΒΥΖΙ ΜΗΠΩΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΟ ΑΡΑΙΟ ΓΑΛΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.ΚΑΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΡΕΦΤΑΡΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΙΛΟ ΑΛΛΑ 4300!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΕΜΕΝΑ 3850 ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Κ ΟΛΟΙ ΛΕΓΑΝΕ ΓΙΓΑΝΤΑΣ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ ΑΚΟΥΩ ΤΕΛΕΙΑ ΜΗ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΕΓΩ ΠΑΩ ΚΑΘΕ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΑ ΧΩ ΧΤΙΣΕΙ...ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΘΑ ΜΑΙ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΜΑΔΑΚΙΑ ΕΜΕΝΑ ΒΕΝΤΟΥΖΑ ΝΑ ΝΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΑΧΝΑ ΣΑΝ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΑΘΕΤΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ.

ΕΡΙ ΦΙΛΙΑ.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ SOS!!!!Η ΒΛΑΜΜΕΝΗ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΙΝΕΙ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ.ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΡΑΣΙΝΑ Κ ΝΕΡΟΥΛΑ.ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΟ ΝΕΤ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΙΤΙΚΟ?ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΑΝΕΙ ΑΝΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΜΠΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ!!ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ Κ ΥΓΙΕΣ ΤΟ 2011 ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ!!!

&...ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙ ΦΤΩΧΕΙΑ!!!! :lol::lol::lol:

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονιά,κορίτσια μου!Αυτή τη φορά σας γραφω από την Αθήνα.Ηρθαμε σήμερα το μεσημέρι!Είμαι πολύ χαρούμενη,δεύτερη πρωτοχρονια με το Στελλάκι μου και πρώτη με το μουσουδάκι μου! :D:D:D Να τις χιλιάσουμε :YMHUG::YMHUG::YMHUG::ympray::ympray::ympray:

Ράνια μου,κι εγώ ξένο της δίνω και είναι πάντα πρασινωπά.Δε νομίζω ότι χρειάζεται να ανησυχείς.

Φιλάκια και καλά να περάσετε :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...