Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

κοριτσακια χρονια πολλα καλα χριστουγεννα!!! να χαιρεστε οσους γιορταζουν κ οσους αγαπατε!!

ειμαι πολυ συγκινημενη με την γλυκια μου ανλου..πραγματικα οπως τα λεει ειναι...ολο το καλοκαιρι το περασαμε παρεα, ωρες ατελειωτες..μεχρι κ απτο μαιευτηριο με τα κινητα μπαιναμε στο φορουμ..το 2010 ηταν η χρονια μας..γεννηθηκαν τα πιο ομορφα μωρακια!!!

οσα κοριτσακια λειπετε με το καλο να γυρισετε κ οσα μειναμε εδω καλα να περναμε με φιλους κ συγγενεις.

καλη χρονια να εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimera filenadesssssssssssssss exei 3 meres mpeno na sas diavaso kai na sas grapso alla den ta kataferno olo voltes kai episkepsis :D eipa omos na sas diavaso tora kai na sas grapso kai ego ta nea mou an kai nistazo poliiiiiiiiiii...

emeis perasame telia ta xristougenna telika ante3a tin kourasi kai diaskedasa kai xorepsa ama einai gia xoro ta 3exnao ola :lol: itane poli oraia ola mia xara oute apropta eixame :lol: mono to spiti egine xaliaaaaa alla to katharisa kai auto emeis i gunaikes ta katafernoule ola ;) exei 2 meres mpenoume spiti mono gia upno eimaste olo voltes kafe kai fagito ox panagia mou paei pano i zugaria :roll:

anlou mou me sugkinises me ta logia einai gegonos pos perase toso grigora o kairos :shock: perasame oraies stigmes kai tha perasoume akomi kaliteresss :D;);;)

lipon koritsares sas afino pao na kimitho to proi exoume paidiatro gia emvolio :( pali tha kleei to kaimenouli mou :cry::cry:

aaaa 3exasa na sas po ithe o agios vasilis kai tis efere to pairistrefomeno gia tin kounia apopse kimithike moni tis sto krebati fisika pigeno erxomoun kamia 10ria fores pou tis efeuge i pipila alla sto telos kimithike xoris klamata kai istories pefti kai vlepi ta zoakia pou einai apo pano kai gela ekapia stigmi kimithike xoris na to katalabi :D:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!ΜΠΡΑΒΩ ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΤΣΑ ΤΗΣ Κ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΞΕΣΚΑΣΕΣ Κ ΠΕΡΑΣΕΣ ΟΜΟΡΦΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΧΤΕΣ ΜΑΣ ΨΟΦΗΣΕ 1Η ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΨΟΦΗΣΕ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΣ 9 ΞΥΠΝΗΣΕ 3 ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΜΕΣΩΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΩΣ ΤΗΣ 5!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

ΤΕΛΙΚΑ 5 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΞΥΠΝΗΣΕ 8.30 ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΕΙΧΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΑΝ ΤΑ ΒΑΜΠΙΡ Κ ΟΙ 3 ΧΤΕΣ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΠΛΑΝΤΑΖΕ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΞΕΠΡΑΣΙΝΙΣΑΝ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ Κ ΤΟΝΟΣΑΛΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΦΤΑΙΓΕ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΓΙΝΑΝ ΜΟΥΣΤΑΡΔΙ. :P:P ΣΚΑΤΟΣΥΖΗΤΗΣΗ :oops::oops::oops::oops: ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΩ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ...

ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΡΘΕ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΑΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΜΕ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΓΥΡΗΣΟΥΜΕ 7 Η ΩΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ :lol::lol::lol: ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΞΕΔΩΣΑ ΒΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!ΤΟ ΠΡΩΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΥΣΤΑΖΩ :lol::lol: ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ!!

ΧΤΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΟΥΤΕ ΜΙΞΕΣ ΟΥΤΕ ΒΗΧΑ...ΣΚΕΤΟ ΠΥΡΕΤΟ :shock: ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΔΙΤΡΟΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΓΕΝΑΡΗ ΠΙΑ :( ΕΛΕΟΣ!

ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;ΕΧΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΔΟΥΛΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΕΞΗ Κ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ σήμερα είχα γυναίκα στο σπίτι για να με βοηθήσει στις δουλειές γιατί αυτές τις μέρες έχω κουραστεί παρα πολύ.Πήγα και για κάτι εξωτερικές δουλειές και όλα οκ.Ευτυχώς κοιμηθήκανε τώρα οπότε θα βρω και εγώ ευκαιρία να χαλαρώσω ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις εχουμε θεμα με τα ουλα..ακονιζει συνεχεια με τα χερια της,εχει κ σαλια...της πηρα να δαγκωνει της chicco αλλα δεν μπορει μονη της να τα κρατησει..ασε οταν τη θηλαζω μου χει μαδησει τις ρωγες...ολο αλοιφη βαζω...οσα δεν εκανε μωρο τα κανει τωρα...

εσεις εχετε παρατηρησει γκρινια απο δοντακια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες τι κανετε??

εμεις πηγαμε παιδιατρο το πρωι καναμε εμβολιο εκλαψε πολυ λιγο ευτυχως σχεδων δεν καταλαβε τι εγινε :lol: μονο που στεναχωριθικα ειναι λιγα τα κιλα σε αναλογια με το υψος και την ηλικια τις ειναι 4620 και ειναι 2 μιση μινων :? εσας ποσο ηταν σε αυτη την ηλικια?? επισης μου ειπε για ενα εμβολιο που ειναι προερετικο για την γαστρεντεριτιδα και γαστρεντερικες ιοσις σκευτομαι να το κανω επιδη εγω εχω πολυ συχνα γαστρεντεριτιδα εσεις το κανατε??

βικουλινι μπραβω που βγηκατε και περασατε ωραια να το κανετε ποιο συχνα να ξεφευγετε απο την καθημερινοτητα ;)

φουφουκα κανετε δουλιτσες σημερα τι ωραια που πηρες βοηθεια :D αντε καλα καθαρισματα ;)

μαμουνακι απο ποια ηλικια αρχιζουν για δοντια?? εμενα βαζει συνεχεια το χερι τις στο στομα αλλα δεν ξερω αν ειναι δοντια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου;Εγώ ξεκουράστηκα λίγο το μεσημέρι και μαζί και τα ζουζουνάκια μου!

Μιριάκι,υπάρχει τέτοιο εμβόλιο;Η γαστρεντερίτιδα είναι η μόνη ίωση που κολλάω πολύ εύκολα.Την απεχθάνομαι. :twisted::twisted: Εμένα σε αυτή την ηλικία ήταν 6 κιλά.Δε χρειάζεται μωρέ να ανησυχείς τα παιδάκια είναι διαφορετικά.

Εγώ ακόμα από δοντάκια δεν έχω παρατηρήσει κάτι.Μόνο το χέρι στο στόμα βάζει. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΟΛΟ ΤΗ ΓΡΟΘΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΒΑΖΕΙ Κ ΒΓΑΖΕΙ ΣΑΛΙΑ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ...

ΜΙΡΙΑΚΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ...ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ 2 Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΠΑΝΤΩΣ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ...ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ...

ΕΚΑΝΕ ΠΑΛΙ ΛΙΓΟ ΠΥΡΕΤΟ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες τι κανετε??

εμεις πηγαμε παιδιατρο το πρωι καναμε εμβολιο εκλαψε πολυ λιγο ευτυχως σχεδων δεν καταλαβε τι εγινε :lol: μονο που στεναχωριθικα ειναι λιγα τα κιλα σε αναλογια με το υψος και την ηλικια τις ειναι 4620 και ειναι 2 μιση μινων :? εσας ποσο ηταν σε αυτη την ηλικια??

Καλησπερα !!!! :) εμενα ειναι γεματους 4 μηνες και ειναι τοσα κιλα :) και εμενα μου ειπε οτι ειναι λιγα τα κιλα της και να την μπουκωνω λεει....το προσπαθω η αληθεια λιγο ποιο πολυ και πινει 120μλ και τα απογευματα 150μλ.....αλλα οταν δεν θελει αλλο απλα την αφηνω να ξαναπεινασει!!! γνωμη μου ειναι οτι οσο πεινανε τα μωρακια θα φανε!!! η δικια μου ασπουμε τρωει καθε 2.5 ωρες οταν ειναι ξυπνια...αν πιει το 150αρι ομως παει και 4 και 5 ωρες!! μετα κανει καλα οτι θα κανει εμετο οταν τις το χωνω με το ζορι και σταματαω :D

επισης μου ειπε για ενα εμβολιο που ειναι προερετικο για την γαστρεντεριτιδα και γαστρεντερικες ιοσις σκευτομαι να το κανω επιδη εγω εχω πολυ συχνα γαστρεντεριτιδα εσεις το κανατε?? εγω προσωπικα δεν το εκανα...

βικουλινι μπραβω που βγηκατε και περασατε ωραια να το κανετε ποιο συχνα να ξεφευγετε απο την καθημερινοτητα ;)

φουφουκα κανετε δουλιτσες σημερα τι ωραια που πηρες βοηθεια :D αντε καλα καθαρισματα ;)

μαμουνακι απο ποια ηλικια αρχιζουν για δοντια?? εμενα βαζει συνεχεια το χερι τις στο στομα αλλα δεν ξερω αν ειναι δοντια

κανονικα αρχιζουν απο τον 5ο μηνα απο οσο ξερω...αλλα και εμενα που μπαινει τωρα στον 5ο εχει ενα μηνα σχεδον που κοντευει το χερακι της να φτασει στον λαρυγγα :D:D ποοοοοοοοοολυ σαλιο αλλα πολλλλλυυυυ σαλιο και εχουν ασπρισει απο κατω τα ουλη της και εχει και γκρινια....και φτυνει και την πιπιλα και μασουλαει το χερι της...οποτε καλη μας αρχη!!!!!! αν και δεν ειμαι το μαμουνακι σου απαντησα και εγω :D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ 6 ΜΗΝΩΝ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ Κ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΗΤΑΝ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΙΑ...ΟΠΟΥ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΕΓΩ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην χρονια πολλα σε ολες!!!!! :)

ερωτηση...ποτε ξεκιναμε επιτελους κρεμουλα?????αχχχχ ανυπομονω.... :D:D:D εχει κλεισει τους 4 και ειμαστε στον 5ο τωρα....οταν ειχα παρει τον γιατρο πριν 2 βδομαδες να τον ρωτησω κατι μου ειχε πει μετα της γιορτες αλλα μαλλον καταλαβε οτι εκλεισε τον 5ο.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες,απο το σπιτι μας πλεον :!: ταλαιπωρια η επιστροφη κοριτσια :twisted: επιασε φωτια στο δρομο ενα λεωφορειο και ειχαμε 1 ωρα καθυστερηση,ευτυχως δεν ξυπνησε η μικρη εκεινη την ωρα :!: ασε που ακομα προσπαθω να μαζεψω.... :evil: το πρωι ετρεχα και σε εξωτερικες δουλειες και μου μειναν και ολες οι αλλαγες απο δωρα που μαζεψαμε :!: που θα παει :?: θα τα βαλω σε σειρα :P

Σχετικα με το εμβολιο,υπαρχει χωρις να σημαινει οτι εισαι καλυμμενος απο ολα τα στελεχη των ιων :!:

Για τα δοντια που λετε..και μενα κοντευει να φαει τα χερια της :!: τα ουλα της φουσκωσανε αλλα τα δοντια μπορει να αργησουν να φανουν :!: παντως παιχνιδακια οδοντοφυιας ουτε εμενα τα κραταει,ειναι μικρα ακομα :) τα κοιταει και γελαει :lol::lol:

Τα πρασινα κακακια μπορει να ειναι κρυολογημα.

Παντως η δικια μου απο εχθες,δεν τρωει καλα,15min και απο τα 2 στηθη με το ζορι :(:( τωρα τα δοντια της ειναι :?: η κουραση απο το ταξιδι :?: θα δειξει :!:

Βικυυυυυ,μπουζουκια ακουω :o:o:o Επιτελους :!:

Μιρια,μπραβο με τον υπνο :!::!: σου το χα πει,και η δικια μου ετσι κοιμαται,σερι ως το πρωι :!::!:

Φουφουκα,κια εγω πρεπει να τη φωναξω,απο εβδομαδα μαλλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!

ΕΓΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΠΕΙΝΕ ΓΑΛΑ Κ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ ΒΑΡΟΣ!ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ 6 ΜΗΝΩΝ...ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΔΗΛΑΔΗ...ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΗ ΚΡΕΜΑ ΒΑΝΙΛΙΑ ΝΟΥΝΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 4ο ΜΗΝΑ ΠΙΟ ΑΡΡΑΙΩΜΕΝΗ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 10-11 ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΡΩΕΙ ΤΗ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΕΦΙΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΑΛΑ!

ΔΕΝ ΠΑΘΕΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην χρονια πολλα σε ολες!!!!! :)

ερωτηση...ποτε ξεκιναμε επιτελους κρεμουλα?????αχχχχ ανυπομονω.... :D :D :D εχει κλεισει τους 4 και ειμαστε στον 5ο τωρα....οταν ειχα παρει τον γιατρο πριν 2 βδομαδες να τον ρωτησω κατι μου ειχε πει μετα της γιορτες αλλα μαλλον καταλαβε οτι εκλεισε τον 5ο.. :)

Αν θηλαζεις αποκλειστικα,αφου κλεισει τον 6ο(συμφωνα με τον παγκοσμιο οργανισμο υγειας).Βεβαια οι αποψεις ποικιλλουν :!: εγω λεω να ακολουθησω την μεση οδο :) μολις μπει σον 6ο,αφου μετα απο ενα μηνω θα αρχισω και δουλεια,οποτε να βαλουμε ταξη
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,βγαινω...με καλει το καθηκον :!::!: την εχω αφησει πανω μα τον μπαμπα της και η μικρη μαλλον πειναει κα τα εχει παρει :lol::lol::lol: ακουω τον αντρα μου που τησ λεει<<δεν πεταμε κατω τον αγκαλιτσα....>>> :lol::lol::lol:

φιλια σε ολες,τα λεμε αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΠΟΙΚΙΛΛΟΥΝ , ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΠΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΟΙΑ ΩΡΑ;;ΟΧΙ Ε;;

ΕΓΩ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ Κ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΦΡΟΥΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...