Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

kalispera omorfes mou pos eiste??? ego den teliosa tis doulies mou emeine na sfougkarisma kala oso gia to sideroma oute logos den prolabeno na to kano ekei pou kathariza mou irthane 3eni kai stamatisa :shock:

leticia mou kai esena xristos kai tis vikis einai xristos ego den tha kano mageiremata gia fagito tha pame to mesimeri stin pethera mou alla to vradi tha exoume partaky edo kai opos kathe xrono ginete xamos :D alla mou aresi pername telia mousiki mexri proeias kai xorooooooooooo tin mikri tha tin afiso stin pethera mou kai emeis edo tha 3edosoume :D:D

tha kano tsimpologimata keutedakia, santouitsakia tetia pragmata....

pou eiste oles simera pou pigate oless????? :roll::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλες :!: αποσυντονιστηκαμε λιγακι,η αληθεια ειναι,εχεις δικιο Μιρια :!:

Κατα τ'αλλα ο καθενας με τον πονο του,θα μου πειτε αλλα ζουμε μεγαλες στιγμες,επιασε το μπιμπερο :ymapplause::ymapplause::ymapplause: εφαγε 160ml και μετα 10min στηθος,αφου εδειχνε να μην εχει χορτασει :!:

Βρε κοριτσια ,με παρεξηγησατε :!: και εμενα μου αρεσουν τα τραπεζια αλλα αναφερθηκα στη Βικυ,γιατι ακουγετα πτωμα το κοριτσι :) βεβαια προσωπικα θα προτιμησω τις προσκλησεις που μου εχουν γινει για φετος :lol::lol:

Κατα τ'αλλα τρεχω λιγο και για τη βαφτιση,αφου θα γινει το καλοκαιρι εδω :!: εσεις το εχετε δει το θεμα :?: θα σας πω αυριο νεα :!:

Παντως καλα μου εκατσε που ηλθα στην πεθερουλα μου,ολα ετοιμα στα χερια :) να ναι καλα η γυναικα,ξεκουραστηκα :x

Αρχισε το master chef :!: φευγωωωωωω :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ!!!ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;

ΜΙΡΙΑΚΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΣΟΥ!!

ΜΑΓΔΑΚΙ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΟΥΖΙΝΑ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΤΡΕΛΟ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Καλά Χριστούγεννα εύχομαι σε όλες, να έχετε πάντα την υγεία σας και να είστε ευτυχισμένες με τις οικογένειες σας.

Εγώ χτες ήμουν όλη μέρα στης μαμάς μου(τρια χωρια απόσταση :lol: ). Δεν ήμουν πολύ καλά την Τετάρτη, μιλάμε για πολλά νεύρα χωρίς ιδιαίτερο λόγο, και έτσι χτες έπιασα το αυτοκίνητο και πήγαμε βόλτα. Πήγα και στης γιαγιάς μου και πήρα και το χαρτζηλίκι μου :lol::lol::lol::lol:

Ο μικρός το βράδυ κοιμήθηκε στις 11 και ξύπνησε στις 7:30 σήμερα το πρωί :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: . Μου φαίνεται από εδώ και πέρα θα τον ξεκινήσω στις βόλτες για να κοιμάται τη νυχτα, γιατί η αλήθεια είναι ότι τα τελευταία βράδια κοιμόταν με πολλή δυσκολία και γκρίνια και ξυπνούσε και νωρίτερα από ότι συνήθως.

Κατερίνα είδα ότι έκανες τεστ ΠΑΠ και ήθελα να ρωτήσω πότε υποτίθεται ότι πρέπει να κάνουμε , γιατί ο γυναικολόγος μου μου είπε να πάω πριν να ξαναμείνω έγκυος. Η Στελλίτσα σου σε ταλαιπωρεί μωρέ; Μηπως της λείπεις τώρα που πας δουλειά και μένει ξύπνια για να αναπληρώσει τις ώρες που δεν σε έχει;;

Βικουλίνι βρήκες τι να κάνεις για τη γιορτή του άντρα σου. Εγώ φέτος που ήμουν στον 9ο όταν γιορταζε ο άντρας μου είχα πάρει κατεψυγμένα τυροπιτάκια και λουκανοπιτάκια και τα έψησα πριν αρχίσει να έρχεται ο κόσμος και μετά τα άφησα στο φουρνο να διατηρούνται ζεστά. Είχα πάρει και πατατάκια και ξηρούς καρπούς. Τι άλλο πια να έκανα με την κοιλιά ως απέναντι;Μια εβδομάδα μετά γέννησα :D:D

Χαρουλίτα μπράβο με το μπιμπερό. Σιγά σιγά θα το μάθει. Πάντως κάπου διάβασα ότι όταν δίνεις δικό σου γάλα με μπιμπερό είναι καλύτερα να το δίνει άλλος γιατί εσένα σε μυρίζει το μωρό οπότε ζητάει βυζί. Εμείς βάφτιση θα κάνουμε μαζί με το θρησκευτικό μας γάμο αφού έχουμε κάνει μόνο πολιτικό. Τώρα πότε θα γίνουν αυτά είναι ένα περίεργο θέμα που θα αναπτύξω άλλη φορά.

Μίνα καλά να περνάτε εκεί που είστε.

Πάω να κάνω καμιά δουλειά.

Βικουλίνι ξεκουράσουυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!! ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ. Τα πρωτα για τα νινακια μας. Αχ κοριτσακια μου ειμαι λιγο αρρωστουλα,εχω δεκατα και κοιλιακοεντερικα προβληματα. Σημερα εχουμε εμβολιο μιας και γινομαστε 4 μηνων.Εγω δεν μπορουσα να παω και το πηγαν ο αντρας μου με τη μαμα μου. Περιμενω να γυρισουν να μου πουν τα νεα.Θα σας ενημερωσω οταν ερθουν... Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλην ημερα αρχοντισες,αν ειναι ορισμος σας.....

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ κουκλες,με υγεια για ολες και για ολα τα παιδακια του κοσμου :) και κυριως για αυτα που δεν ειναι τοσο τυχερα σαν τα δικα μας,που σημερα μπορει να μην εχουν σπιτι,φαγητο ή δυο γονεις που να τα αγαπανε και να τα φροντιζουν :(:(

Βικυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου,και επειδη δε βαζεις μυαλο σου ευχομαι....ΜΑΝΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ :lol::lol: θεσ/νικη μενω αλλα τωρα ειμαστε για διακοπες Κορινθο.

Ειπα και εγω ...που χαθηκε η Φωτεινουλα :?: το εχω διαβασει και εγω αυτο αλλα οι αλλοι μολις φερει αντιρριση η μικρη τα παρατανε,οποτε.....

Πριγκιπισσα,περαστικουλια και προσοχη στο φαι :!::!:

Φωτεινη στους 6 μηνες πρεπει να σε ξαναδει γυναικολογος,τοτε τελειωνει επισημα η λοχεια :!:

Φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΜΕΤΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ.ΧΤΕΣ ΚΛΑΣΙΚΑ 9 ΞΕΡΑΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΞΥΠΝΗΣΕ 3.15 ΓΙΑ ΜΑΜ ΑΛΛΑ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗΣ 4.30 ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΟΛΟ ΓΕΛΑΚΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ.ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕ 8.30 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΠΑΣ Κ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ (ΙΝΤΕΡΝΕΤ :lol::lol: )ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΡΕΒΕΓΙΟΝ.ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ Θ.ΤΟΥ ΤΗΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΕΜΕΙΣ Κ ΜΕΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.ΜΙΡΙΑΚΗ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ..

ΛΕΤΙΣΙΑΚΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΚΟΨΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΜΑΣ Η ΒΑΦΤΗΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΔΙΑΛΕΞΕ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΜΙΑ ΧΑΖΟΜΑΡΟΥΛΑ ΕΝΑ 70ΑΡΙ ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΖΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΜΠΑΡΜΠΙ ΟΥΤΕ ΑΛΗΘΙΝΗ ΝΑ ΠΕΡΝΑ.

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΠΙΑΣΕ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΕΙ Κ ΒΥΖΑΚΙ.

ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΑΜΟΒΑΦΤΗΣΗ Κ ΠΩΣ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ....

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΙΜ :(:(

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕ ΣΤΟΥΣ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΓΕΝΝΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ Κ ΟΤΑΝ 40ΗΣΑ ΞΑΝΑ.ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΝΑ ΝΕΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :oops: ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 3 ΜΗΝΩΝ!!!! :ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera omorfes kai xronia pollaaaaa..... :D koritsia einai 1.15 kai emeis akoma 3ipnies :( pos tha ta katafero aurio diladi simera elpizo na min me piasi kamia adinamia me oles autes tis etimasies kai exoume kamia apropti lipothimia :? simera trexame kai den prolavename pigame kai pire papoutsia o antras mou pigame kai psonisame gia to xristougeniatiko party piga komotirio kai se ena soro topous pethana apo tin kourasi kai nomizo tha mou petaxtoun kai ta miala apo ton ponokefalo :shock: aaaaaa pigame kai mia apropti episkepsi stin paidiatro to nini mou simera ekane olo emetouli kai pigame paidiatros stis 9.30 to vradi mou eipe na mioso ta ml sta geumata kai na tin taizo pio sixna kai an sinexisi mou edose allo gala na tis doso :roll:

lipon koritsia nomizo oti kimithike itane mesa stin grinia den ithele tipota oute agkalies oute kounia ithele na kimithi alla den kimotan mexri kai mesa sto karotsi tin evala kai ekova voltes mesa sto spiti alla tipota tora tin evala mesa stin kounia kai kimithike ;)

euxome se oles na perasete omorfa simera me ta agapimena sas prosopa kai min 3exnate einai ta prota xristougenna me ta ninakia mas kai prepei na ta xaroume :D:D

filakia polla kai xronia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,κορίτσια μου!Να χαίρεστε τις οικογένειές σας!Χάθηκα ε;Τωρα σας γράφω από την Καρδίτσα.Εχθές το απόγευμα ήρθαμε!

Φωτεινούλα,υπάρχουν 2 ενδεχόμενα!Ή της έλειπε ο μπαμπάς της ή φοβάται μέσα στην κούνια με την πάντα γύρω γύρω.Αυτό το στρωματάκι μωρέ για να μην χτυπάει στα κάγκελα.Πάντως 2 μέρες τώρα,δόξα τω Θεώ να μην τη ματιάσω είναι μια χαρά.Το μικράκι μου πλέον ξυπνάει ή 3:30 ή 4:30 και μετά γύρω στις 8:30 με 9 παρά,επίσης κι αυτό μην το ματιάσω.Όσο για το τεστ ΠΑΠ και στα δύο μου παιδιά ο γιατρός μου είπε να το κάνω γύρω στον τρίτο με τέταρτο μήνα.

Μιριάκι,πρόσεχε κοριτσάκι μου!Κι εμένα η μικρή μου έμαθε να κοιμάται με κούνημα,αλλά να την κουνάω όταν είναι ξαπλωμένη στο κρεβατάκι της για πολύ λίγη ώρα.Μάζευε δυνάμεις.Αν δεις ότι κουράζεσαι,ξάπλωνε λίγο και συνέχιζε μετά.Σκοπός είναι να περάσετε καλά κι όχι να αρρωστήσετε.

Χρονια πολλά και σε όσες γιορτάζουν τους άντρες τους.Εμένα γιορτάζει ο μπαμπούλης μου και τα ανηψάκια μου.Κάθε σπίτι και ενας Χρήστος :lol::lol::lol:

Μαγδούλα,δεν έχεις δει ακόμα περίοδο,αφού θηλάζεις βρε!

Φιλάκια και στις υπόλοιπες.Να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!!!!111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=icon_santa.gif] ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!! [smilie=icon_santa.gif]

ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΙΟ ΜΑΓΙΚΟ ΤΡΟΠΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΜΑΣ 9.00 ΝΑΝΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΓΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΜΙΛΑΓΑΝ ΑΛΛΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑΝ ΟΛΗ ΒΛΕΠΕΤΕ ΒΑΛΑΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ ΜΕ ΠΟΥΚΑΜΙΣΟ :lol::lol:

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΝΤΥΘΟΥΜΕ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΗΡΑ ΣΤΟΛΗ.

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΙΡΙΑΚΗ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΜΕ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΤΕΛΕΙΑ!ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,φιλεναδούλες μου!Ελπίζω να είχατε όλες μία υπέροχη μερούλα!Εμένα κοιμηθήκαν πριν 1.5 ώρα περίπου τα μουσουδάκια μου και τώρα χαλαρώνω.

Μαγδούλα,καλύτερα που δε θέλει αγκαλιές,για να μη στον κακομάθουν κιόλας ;)

Ελπίζω να τα πούμε αύριο!Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Τι μου κανετε??? Πως τα περασατε χθες??? Εγω ειχα τραπεζι στο σπιτι τους δικους μου. ομορφα ηταν.Ευτυχως ειμαι καλυτερα στην υγεια μου.

Το νινακι μου μια χαρα ειναι. Καναμε και το εμβολιο,ειμαστε 7500 κιλα και 65 ποντους. Αχ κοριτσακια μου ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι ο μικρος επιελους επιασε πιπιλα. Πηραμε μια της chicco απο 4 μηνων και πανω ειδικη για το βραδυ απο καουτσουκ διοτι σιλικονης γεν τη θελει με τιποτα. Κοιμαται καλυτερα και ευκολοτερα τωρα.

Ουτε εγω εχω περιοδο ακομα και προχθες ο ορεστακος μου μπηκε στον πεμπτο,ομως θηλαζω οποτε νομιζω οτι ειναι φυσιολογικο. περιμενω νεα σας. Φιλακια 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!πως είστε;Εμείς πήγαμε και φάγαμε στην πεθερά μου σήμερα και γυρίσαμε.Το Στελλάκι μου κοιμάται,αλλά το μικρό σκατουλάκι όχι.Έτσι καθόμαστε παρεούλα!

Ελενάκι,μια χαρά το ζουζουνάκι σου ;) Μπράβο που κι εσύ είσαι καλύτερα! :)

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!! :D:D:D:D

ΔΕ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΠΙΑ!!! :o:o:o:o:o

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ (ΠΟΥ ΕΧΕΙ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ...ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ.. ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ... ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ??? ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΓΡΕΒΕΝΑ. ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΚΕΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΚΑΝΕΙ ΨΩΦΟ, ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσια :!: δεν μπορεσα να μπω,γιατι γινοταν χαμος :!: ηλθαν και ο κουνιαδος μου απο Αθηνα και ημασταν ολη η οικογενεια :) αυτοι ειναι νιοπαντροι ,παντρευτηκαν μια μερα μετα τον ερχομο της κορουλας μου και δεν εχουν ακομη παιδακια,οποτε ολα τα φωτα ηταν πανω στην μπουμπου :!: σκασαμε στο φαι :!: καλα ηταν αλλα δυστυχως αυριο επισρεφουμε στη βαση μας :!: και την πρωτοχρονια εφημερευει ο μπαμπας μας και παραμονη και ανημερα :cry::cry: οποτε θα ειμαστε μοναχουλες :cry::cry: θα παμε βεβαια στη μαμα μου αλλα θα μας λειπει ο μπαμπας :) φιλια κοριτσια,θα τα πουμε απο θεσ/νικη πλεον :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς ξημερώσαμε μια χαρά.Εδώ και 2-3 μέρες το μικράκι μου ξυπνάει στις 5:30 να φάει και μετά το πρωί δεν πολυπεινάει.Τώρα ας πούμε ήπιε 100ml μέχρι στιγμής.Θα ξαναπροσπαθήσω σε λιγάκι.

Εσείς πώς είστε;

Χαρουλίτα,καλό ταξίδι!!!!!!!!!!111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλάρες. Να χαίρεστε και τους αντρούληδες σας που γιορτάζαν. Πως περάσατε το τριήμερο; Πόσο, μα πόσο φαγητό φάγατε αυτές τις μέρες; :lol::lol::lol::lol::lol: Εγώ δεν τολμάω να ανέβω στην ζυγαριά :twisted::twisted::twisted: .

Το μικρό μου πάνω που είχε αρχίσει να ξυπνάει μόνο μια φορά τη νυχτα τώρα επανήλθαμε στις 2 πάλι, δηλαδή και χτες και προχτές ξύπνησε στις 3:30 και μετά στις 6:30, και δεν προλαβαίνω να ξανακοιμηθώ τσουπ νατος ο κυριος στις 8 παρά πάλι με καλεί :twisted::twisted::twisted: . Πότε θα κοιμηθώ και εγώ επιτέλους σερί όλη νύχτα;;

Μάγδα και εγώ ακόμα δεν έχω περίοδο. Ρε κορίτσια ακόμα δεν έχω όρεξη για σεξ, τι να κάνω; Τι μπορεί να φταίει;Οι ορμονες, η κουραση, η εικόνα του σωματος μου που έχει γίνει άστα να πάνε;; Χτες σκεφτόμουν πως αρκετά γουρούνιασα στο φαι και πρέπει να αρχίσω να προσέχω πια τι τρώω. Μετά τις γιορτές λέω να μπω σε πρόγραμμα... ελπίζω :lol::lol:

Κατερινούλα πως είναι η Καρδίτσα; Βλέπω τη Στελλίτσα την έχεις ακόμα σε κούνια. Πότε βάζουμε τα παιδιά σε κρεβάτι κανονικό;

Κατερίνα6 να περάσετε καλά στα Γρεβενά. Εγώ για να φάω με την ησυχία μου (λέμε τώρα) τον τάιζα λίγο πριν κάτσουμε στο τραπέζι και ας μην ήταν η ώρα του. ετσι και αλλιώς όποτε και να του δώσω βυζί δεν έχει αντίρρηση το πουλάκι μου. Τουλάχιστον δεν είχαμε πολλή γκρίνια και μετά αν δεν κοιμόταν τον κρατούσα στο ένα χέρι και έτρωγα με το άλλο. Φυσικά έβαζα τους άλλους να μου κόβουν το κρέας :lol::lol:

Χαρουλίτα με το καλό να επιστρέψεις Θεσ/νικη

Πάω τώρα και θα επανέλθω αργότερα.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xroniaaaaaaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaa kai kala!!!!Euxomai se oles sas kathe eutuxia stis oikogeneies sas!!!!

Diavasa osa prolava kai xairomai pou eiste oles kala!!!!

Miriaki mou, stagonaki mou kai mamounaki mou mou leipete alla den prolavainw na mpainw sto mammy!!!Me thn barbie ta leme sto facebook..exete polla filakia oles kai ta xronia tis polla!

foufouka mou kala na peraseis stin karditsa...kai na to "kapseis"xixixi

rania mou kai si euxomai na peraseis teleia stin naousa kai na deis olous sou tous filous kai tous suggeneis pou toso sou xoun leipsei!!!

vikoulini, magdaki mou kai leticia mou polles euxes!!!

kai sta upoloipa koritsakia oti kalutero euxomai...

tha leipsoume gia prwtoxronia opote ta leme tou xronou!!!!!!!!!!!

Kai kati teleutaio...etsi san apologismos tou 2010..eilikrina euxaristw tis filenaditses mou pou fetos moirastikame tin pio omorfi empiria tis zwis mas...eisastan edw otan sas xreiazomoun, me voithisate, me stirixate, me anevasate psixologika, me akousate, me anextikate,gelasame, perasame tin aforiti zesti tou kalokairiou xaxaxaxa, kai genika enan xrono twra moirastikame polla...sas euxaristw gia ola!!!!!Miriaki mou, stagonaki, mamounaki mou, barbie mou,leticia mou, kat6(katerinaki mou), eri mou...sas euxaristwwwwwwwwwwwwwwwww poli! [smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

kales giortes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε,ρε γαμώτο!Έγραφα έγραφα και στο τέλος με πέταξε!!!!!!!!!11 :evil::evil::evil::evil: Άντε πάλι από την αρχή τώρα!!!!!!!

Πού έχετε εξαφανιστεί καλέ όλες σήμερα;

Αννούλα,καλές γιορτές και σε εσένα!

Φωτεινούλα,μια χαρά είναι εδώ!Ναι ακόμα σε κούνια την έχω μωρέ.Κοιμάται ακόμα άτσαλα κι επίσης φοβάμαι μην αρχίσει να έρχεται στο κρεβάτι μου :lol::lol::lol: Σε λίγους μήνες θα της βγάλω τα κάγκελα.Ευτυχώς οι κούνιες τους γίνονται και κρεβατάκι.Καλύτερα θα της το κάνω όταν θα είναι και η μπεμπούλα στο δωμάτιο για να έχει παρέα και να μην ξεσηκώνεται. ;) Όσο για το σεξ,κάνε την αρχή.Είχαμε συνηθίσει τόσους μήνες χωρίς επαφές κι έτσι δύσκολα επανήλθαμε.Αν θες ακουσέ τη συμβουλή μου:Αγάπησε το σώμα σου.Οι περισσότερες κοπέλες όταν γεννούν δεν έχουν το ίδιο σώμα που είχαν πριν.Είναι απόλυτα φυσιολογικό.Αφιέρωσε μόνο λίγες ώρες στον εαυτό σου.Κάνε ένα χαλαρωτικό και περιποιητικό μπάνιο,βάλε τις κρέμες σου,φτιάξε τα νύχια σου και τα μαλλιά σου,ντύσου και βαψου ακομα κι αν δεν πας πουθενά.Θα δεις αμέσως την ψυχολογία σου να ανεβαίνει και την αυτοπεποίθησή σου επίσης.Όταν έχουμε αυτοπεποίθηση εκπέμπουμε ερωτισμό και τον εισπράττουν αυτοί που θέλουμε.Εγώ όταν κάνω αποτρίχωση και φτιάχνω νύχια,νιώθω άλλος άνθρωπος και δε σκέφτομαι ουτε την κοιλίτσα που έχει μείνει ούτε τίποτα.Κάντο και θα δεις,μην αγχώνεσαι καθόλου!

Μητσάκο να χαιρόμαστε τους πεθερούληδές μας!Του Αγίου Στεφάνου σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΝΛΟΥ ΣΑΝ ΤΑ ΧΙΟΝΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΗΝΗΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ

ΚΑΤ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΤΟ ΣΩΣΕ ΗΤΑΝ Κ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΧΕΙ 2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ Η ΝΟΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 1 ΜΙΚΡΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΣΩΣΕ ΧΤΕΣ.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΕΦΗΜΕΡΙΑ ΓΑΜΩΤΟ Ε..

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΣΑΝ ΝΕΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΑΣΙΝΩΠΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΡΥΩΣΕ ΑΛΛΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ?ΚΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΛΕΙΠΕΙ ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ :cry: ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΛΑΠΑΚΩΝΕΙ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.7 ΚΙΛΑ ΤΟΝ ΖΥΓΗΣΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ.... :oops::oops: ΠΡΟΤΙΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΕΕ ΚΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ.

ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝΕ ΚΙ ΕΤΡΩΓΑ ΟΠΟΤΕ ΖΥΓΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΤΣΑΚΟΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...