Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalispera koritsares ti kanete sas diavasa poli grigora vlepo oti oles eiste kala vikoulini mou kala kaneis na milisis se kapio idiko eimai sigouri oti tha niosis pio kala kai tha se voithisi ;)

to nini mou simera olo grinia grinia grinia kai emeis simera pigame to proi gia dora alla pali mesa stin grinia itan kai ego neuraaaaaaaaa :evil: sas afino kleeiiiiiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου,τι κάνετε;Εγώ πήγα στην αισθητικό και μετά πήγα με τα ζουζούνια μου και τη μανούλα μου στον παιδίατρο.Και το μικράκι μου έκανε σήμερα δύο εμβόλια κι εκλαιγε :( .Τώρα κοιμάται μέσα ήρεμη η καρδούλα μου.6800 είναι το θρεφταράκι μου.Έχει ξεκινήσει ένα καινούργιο βιολί η μεγάλη μου άλλο πράγμα.Τι την εχει πιάσει και θέλει να κοιμάται κάθε βράδυ στις 11 με 11:30.Εν τω μεταξύ ξυπναω κι εγώ μες στη νύχτα με το μωρό,μετά ξυπνάω νωρίς το πρωι και το μεσημέρι θα ξαπλώσω,αλλα είναι ζήτημα,αν θα κοιμηθώ,γιατίμπορεί κάποιο να ξυπνήσει.Έτσι αυτήν την ώρα κουτουλάω.Περιμένω μεθαύριο που θα έρθει ο άντρας μου να εφαρμόσω το βιβλίο.Όχι ότι έχω πρόβλημα να το κάνω μόνη μου,αλλά άμα κλαίει και το μικρό δε θα μπορώ να είμαι και στις δύο.

Κάποια με είχε ρωτήσει πού είναι ο άντρας μου,αλλά δε θυμάμαι ποια.Ο άντρας μου είναι στην Καρδίτσα,εκεί δουλεύει προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΨΩΝΙΣΑ ΜΕΡΙΚΑ ΔΩΡΑΚΙΑ...ΠΗΓΕ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ(ΝΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΑΥΤΗ ΚΑΤΙ :lol: )Κ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΤΟΝ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ Κ ΠΗΓΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΑΥΤΕΣ ΤΗΣ 2 ΩΡΕΣ ΞΕΝΟΙΑΣΑ Κ ΕΝΙΩΣΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΡΟΛΟ Η ΒΟΛΤΑ!!! :lol:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ...ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΛΙ ΚΡΥΩΣΕ :shock: ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΕΝΕ ΠΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΕΣΤΕΛΝΑ Κ ΠΑΙΔΙΚΟ :shock::shock: ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΩΡΑ Κ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΗ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!

ΜΙΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΣΠΑΣΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ;;ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΛΙΓΟ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ 3 ΜΗΝΕΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΕΒΑΛΕ ΓΛΩΣΣΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΟ ΒΑΘΜΟ...ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΕ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΙΤΣΙ Κ ΟΣΕΣ ΞΕΧΝΑΩ;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΒΡΑΔΥΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΠΟΤΟ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΓΙΑ ΤΣΙΜΠΟΛΟΓΗΜΑ;;ΠΙΤΣΑ Κ ΤΙ ΑΛΛΟ;;;ΑΚΟΥΩ ΙΔΕΕΣ!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩΩΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου :!: παλι επισκεψεις ειχαμε το πρωι :) καλα εχουμε φτιαξει μια καρνταρομπα...δεν το συζητω :lol::lol: για να ελθουμε αγορασαμε μπαγκαζιερα,για να φυγουμε θελουμε φορτηγο :lol::lol::lol:

Βικουλινι,πολυ μ'ανησυχει η περιπτωση σου :( take it easy,baby :):):) θα καταρρευσεις :) μηπως να ζητησεις βοηθεια απο καποιο ειδικο :?: μην με παρεξηγησεις απο ενδιαφερον το λεω :) μετα την εγκυμοσυνη,περναμε διαφορες φασεις οι γυναικες :) και ξεκουρασου ρε κοριτσι,ασε τα γλυκα και :) το σπιτι :!: υπαρχουν και ζαχαροπλαστεια :!: κανε πραγματα για σενα :) μανικιουρ,κομμωτηριο,spa....μια μερα για τη Βικυ,το αξιζεις ρε παιδι ;);)

Για να επανελθω στο θεμα μου,εμενα επιανε ολα τα μπιμπερο χωρις προβλημα.Τις πιπιλες δεν τις θελει οτι και να μαρκα και να ειναι :evil: εχθες που δεν επαιρνε το μπιμπερο,ηταν της chico αυτο που ειπατε,μετα το αλλαξα και της :evil: εδωσα το NUK, :evil: τιποτα :evil::evil: θα το ξαπροσπαθησω σημερα και θα σας πω :!: Κοριτσια παντως δεν βλεπω μεγαλη συμμετοχη :( που χαθηκατε ολες :?:

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΕΠΑΡΧΕΙΑ.ΠΑΩ ΜΕ 10 ΚΑΙ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ 20.ΕΜΕΙΣ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΜΕ.ΕΧΟΥΜΕ 2 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ(ΤΖΙΠ) ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΙΚΡΟ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΓΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIKOYΛΙΝΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΝΑ ΤΑ ΠΕΙΣ ΝΑ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕΣ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΦΗΝΕ ΤΑ Κ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ.ΚΑΜΙΑ ΣΠΑΝΑΚΟΠΙΤΟΥΛΑ Η ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΝΑΠΕΔΑΚΙ ΞΗΡΟΚΑΡΠΙΑ ΠΙΤΣΑ ΚΑΜΙΑ ΣΑΛΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΦ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΚΛΑΒΑΔΑΚΟ ΘΑ ΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΕΙΡΑ ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΧΟΡΗΓΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΟΛΑ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΑΚΟΥΩ ΓΚΡΙΝΙΑΡΟΥΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΠΑΛΟΥΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΓΑΜΩΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΡΘΕΙ?

ΕΜΕΙΣ ΧΤΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ 2 ΕΜΒΟΛΙΑΚΙΑ ΠΛΑΝΤΑΞΑΜΕ :cry::cry: ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΤΟ 2ΠΛΟ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ :P:P ΕΙΜΑΤΣΕ 6750 ΚΑΙ 63 ΠΟΝΤΟΥΣ 90 ΣΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ ΥΨΟΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΧΤΕΣ ΨΩΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΔΩΡΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanoyn τα κοριτσια μου???

σημερα θα φερω τη κομμωτρια να κανω ανταυγειες!!!

βικυ μου σε σκεφτομουν ολες αυτες τις μερες!!!καλο ειναι να μιλησεις,συντομα θα ξεθυμανεις.αν κ οι ψυχολογοι σε βοηθουν να σκαψεις μεσα σου αλλα αυτο που σκαβεις σαφηνουν να το γεμισεις μονη σου.σαυτο εμενα με βοηθαει ενας καλος πνευματικος οπου εξομολογουμαι.ελπιζω να υπαρχει καποιος που να αξιζει εκει!

το μωρο τις 2 προυγουμενες μερες εκλαιγε απο νευρα απο πονο ουτε ξερω,πλανταξε κ σε καποια φαση εαπο τα νευρα μου εκλαιγα κ εγω!ειμαι ηλιθια!

βικυ μου η παραμικρη βολτα μου κανει απιστευτα καλο,κ ετσι φροντιζω καθε μερα να βγω απτο σπιτι εστω μια ωρα κ ετσι ειμαι αποδοτικη κ εχω υπομονη ολη μερα.αν εχω2-3 μερες να βγω ειμαι μεστα νευρα.αγαπη,εισαι ευαισθητο παιδι κ εσυ,κ δε θες να επιβαρυνεις κανενα κ θες να μαγειρευεις τα καλυτερα,να ευχαριστεις τον αντρα κτλ.ενα ενα.πρωτα θα ευχαριστησεις εσενα ωστε μετα να δινεις απλοχερα τιε υπηρεσιες σου κ στους υπολοιπους,αλλιως αμα στερεψει η πηγη...ερχεται το μπαμ που λιγο πολυ ολες το εχουμε νιωσει.εγω το ενιωσα με τις σπουδες.

φουφουκα μαρεσεις με τσαμπουκα!καλε θα κανεις αποτριχωση μονο κ μονο για το γιατρο η θα εκανες ουτως η αλλως??? :roll::roll::?: εγω απλα ξυραφι οταν παω γιατρο!

εφταιξα κ εγω πρωτη χρονια μελομακαρονα με την επιβλεψη της μαμας κ ευτυχως πετυχαν!!!

τι δωρο να παρω στον αντρα μου,στους αλλους εχω ηδη παρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΤΣΑΚΟ ΣΤΕΙΛΕ ΚΑΝΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑΚΙ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΩ ΛΙΓΟ ΕΞΩ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ.ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΞΥΡΙΣΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΦΟΡΜΕΣ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΙΠΑΝ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala kaneis.ο δικοσ μου φοραει μνο εσωρουχα στον υπνο κ παρολαυτα θελει καρο μπιτζαμακια.δε βρηκα καρο ρε γαμτο κ ετσι δε του πηρα!ασε που ειμαι βεβαιη οτι δε θα τις βαλει...γιαυτο ακομα αναρωτιεμαι...τι...θα δω...του πηρα ενα τρισδιαστατο παζλ κ επεσε με τα μουτρα κ το εφτιαξε.τοχω στο πασο ειναι πανεμορφο,μ τρουλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ;;ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΠΙΑΣΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΣΤΑ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ Κ ΜΠΑΝΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ...ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ΤΑ ΔΩΡΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΝΑ ΤΥΠΟΣΩ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΣΧΕΔΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΑ ΦΤΥΝΩ ΠΑΛΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ!!

ΜΙΤΣΑΚΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΕΙΣ Κ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙΣ Κ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΑΥΤΟ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΟΥΡΕΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ :roll:

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;

ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΧΩΡΑΓΑΝ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΑΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΝΕ ΚΑΡΟΤΣΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ Κ ΞΕΝΙΑΣΑΜΕ !ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ;;ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!

ΜΑΓΔΑΚΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!!

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ;;;

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..Τι κάνετε?

Είχα μέρες που προσπαθούσα να σας διαβάσω και επιτέλους σήμερα τα κατάφερα...

Πλησιάζουν τα χριστούγεννα και το κλίμα είναι τέλειο....Δεν χορταίνω να ψωνίζω δώρα για αγαπημένα πρόσωπα....

Σε λίγες μέρες γιορτάζει και ο αντρούλης μου και όπως καταλαβαίνετε έχω ετοιμασίες...

Χρονια πολλά σέ όσες και όσους γιορτάζουν.... Καλές γιορτές!!! Να περάσουμε όλες υπέροχα... @};-@};-@};- [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Εμένα μόλις κοιμηθήκανε τα κορίτσια και θα πάω κι εγώ σε λίγο.Θυμάστε που σας έλεγα εχθές που η μεγάλη μου κάνει νερά στον ύπνο.Έχθες κοιμήθηκε στις 1 μετά κόπων και βασάνων.Εν τω μεταξύ από την απελπισία μου της έριξα μερικές στον ποπουδάκο της και μετα στεναχωρήθηκα κι εκλαιγα κι εγώ.Είχα απελπιστεί όμως κορίτσια.Τσίριζε πάνω από το μωρό.Μετά στις 2:30 ξύπνησα για το μωρο και μετά 6:30 πάλι.Όπως καταλαβαίνετε ήμουν ένα πτώμα.Στο σχολείο είχα 7ωρο με ενα μόνο κενό και εφημερία,που σημαίνει σε όλα τα διαλείμματα έξω.Σαν να μην έφτανε αυτό δίναμε και βαθμούς σήμερα,αρα έκατσα και μισή ώρα παραπάνω.Γύρισα έφαγα στα γρήγορα,έκανα ένα ντουζάκι και πήγα στο γιατρούλη μου.Τώρα το βραδυ,όμως το Στελλάκι μου ήταν κομμάτια.Όταν πήγα να την βάλω στην κούνια της όμως έκλαιγε πάλι γοερά.Το "Κοιμήσου,παιδί μου" ήρθε να αναλάβει δράση.Δεν γινόταν διαφορετικά.Έκανε 2 φορές ψευτοεμετό,τον οποίο σφίγγεται για να τον προκαλέσει.Σα να μη συμβαίνει τίποτα πήγα και της άλλαξα σεντόνια και την άφησα.Μετά το δεύτερο εμετό κοιμήθηκε μέσα σε 2 λεπτά.

Βικούλι,να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!Στο λέω από τωρα για να μην το ξεχάσω μεθαύριο.Καλά εκανες και βγήκες.Έτσι σε θέλω!

Μινούλα,καλό ταξίδι και και καλά να περάσετε!

Μιτσάκι,δεν κάνω βρε αποτρίχωση μόνο για το γιατρό αλλά κάθε μήνα.Πάντως και οι προηγούμενες ανταύγειες σου ήταν ωραίες.Κι εμένα ο άντρας μου δε φοράει πιτζάμες κι άμα πάμε πουθενά και δεν τις έχουμε πάρει τότε τις θέλει :lol::lol::lol:

Μαγδούλα όλα καλά;Άσε το δώρο των Χριστουγέννων φεύγει τόσο γρήγορα...Είναι πονεμένη ιστορία.

Νικάκι,να χαίρεσαι κι εσύ τον αντρούλη σου!Καλές ετοιμασίες :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες..

σταγονα να περασετε τελεια!!!

αυριο εχουμε 2ο εμβολιακι..παω για νανι αυριο βραδακι θα μπω να σας διαβασω

σας φιλω γλυκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες πως ειστε? εγω κοριτσια μου τα ιδα ολα με την μικρη πηγαμε στο σουπερμαρκετ να παρω 2-3 πραγματακια που ηθερα και επιασε την μικρη μια γκρινια και ενα κλαμα εκανα ελαχιστα λεπτα αλλα μας ακουσε ολο το καταστημα σε σημειο που ερχονταν οι πολιτριες και με ρωτουσαν αν ηθελα βοηθεια :geek::shock: ελεος πια με αυτο το παιδι :oops:

βικη μου και εμενα γιορταζει ο αντρουλης και θα εχουμε παρτακι θελω και εγω ιδεες για τσιμπολογιματα εγω λεω να κανω σαντουιτσακια κατι φτερουγες κατεψιγμενες και δεν ξερω τι αλλο... :? οσο σκευτωμαι την κουραση τις ημερας :roll: δεν ξερω φοβαμαι οτι δεν θα αντεξω...

σταγονιτσα καλο ταξιδη που θα πατε?

κοριτσακια παω και εγω να ξαπλωσω μολις κοιμηθηκε το νινι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα καταφερα να μπω απο το πρωι :( τι να κανω?μας την επεσαν οι επισκεψεις παλι :!: σημερα διπλη βαρδια,πρωι-απογευμα :!::!: ευτυχως βρηκαμε χρονο το μεσημερι και πηγαμε τη ζουζου μια βολτα στη θαλασσα και το βραδυ βγηκαμε για ποτο με κατι παλιους συναδελφους,καλα ητανε :!:

Το μεσημερι ομως ρε κοριτσια,παλι τα ιδια με το μπιμπερο :evil::evil: τελικα με κλαματα και γκρινια ηπιε 100ml,αλλα μετα τριβοταν στο στηθος μου και ηπιε και 10min στο ενα στηθος :!: τι να κανω ρε κοριτσια,εχω φρικαρει :cry::cry::cry:

Μινα καλο ταξιδι,για που με το καλο :?: καλη ιδεα αυτη με τα δυο αυτοκινητα :lol::lol:

Βικακι,keep walking,αλλα εισαι και μαζοχα αδελφουλα μου :o:o:o τι τις θες τις γιορτες και τα πανηγυρια :?: εσενα πρεπει να σε τραπεζωνουν,οχι να τραπεζωνεις εσυ :o:o:o

Κατερινα,μηπως βιαστηκες να κοψεις το 9μηνο :?: παντως μη τρελλενεσαι με τη μικρη :) κακια στιγμη ηταν :) ολα καλα θα πανε θα δεις :!: εισαι του προγραμματος εσυ,δεν σε φοβαμαι :!:

Ααααα :!: και πολλα δωρα ακουω :):) ΔΝΤ κοριτσια,ακουσατε :?::lol::lol::lol:

Φιλια σε ολες :-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ;;

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΜΗ ΒΓΑΛΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΠΙΤΣΑ...Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ Κ ΠΟΛΛΟΥΣ... ;)

ΛΕΤΙΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΧΡΗΣΤΟ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ;;;;ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΕ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!

ΜΙΡΙΑΚΙ ΑΣΕ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΑΥΤΟ...ΤΑΞΙΔΕΥΑΜΕ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΠΑΡΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ 4 ΩΡΕΣ :oops: ΡΕΖΙΛΙ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΡΑΒΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗ

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ...ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!

ΜΙΤΣΑΚΟ :YMHUG:

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΑΛΙ;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΦΑ 10 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΤΗ Μ....ΝΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΚΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΠΙΤΖΑΜΑΚΙΑ ΚΑΡΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΡΘΕ ΚΑΛΕ.ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ..

ΕΜΕΙΣ ΠΑΖΛ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ ΠΟΛΥ ΑΡΧΕΣ ΕΝΑ ΜΕ 6000 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΕ ΚΑΣΤΡΟ ΧΙΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΔΡΟ ΜΑΣ ΠΗΡΕ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΝΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΜΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΣΜΑ.ΑΥΡΙΟ ΜΠΑΝΙΑ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΣΙΔΕΡΟ ΚΑΙ ΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕΞΗΣ.

ΑΣΤΑ ΛΕΤΙΣΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΞΟΔΕΥΩ ΓΙΑ ΔΩΡΑΚΙΑ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Η ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..ΜΠΡΑΒΩ ΠΟΥ ΑΝΤΕΞΕΣ ΤΟΝ ΕΜΕΤΟ ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΤΣΑ Κ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ :cry: .ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΟΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΡΕΙΣ?ΝΟΜΙΖΩ ΚΙΚΟ.ΕΜΕΝΑ ΤΟΝ ΚΟΛΑΩ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΝΑ ΤΟ ΜΥΡΙΖΕΙ ΑΝ ΤΟΝ ΤΑΙΖΕΙ ΑΛΛΟΣ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΤΑΙ.ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ 9 ΝΑΝΙ 2.30 Η 3.30 ΜΑΜ ΚΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΒΡΑΚΙΟΥ 7 ΜΑΜ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΝΑΝΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ.ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ.ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΔΠΑΘΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΚΑΘΑΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ.ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ.ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΑΡΚΑΔΙΑΣ-ΗΛΕΙΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΥΠΟΣΧΕΘΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΦΙΛΑΝΔΙΑ.ΑΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορουες μου τι κανετε???

σταγονα μου καλο ταξιδι να εχετε και να περασετε ομορφα να ειναι τα ποιο ομορφα χριστουγεννα τωρα που ειστε 5 ;) ποτε θα γυρισετε?

magy μου δεν νομιζω να ποναγε την επιασε γκρινια αλλα απο την μια δεν σταματαγε και μαζευτικανε και οι πωλητριες αν θελω βοηθεια απο την αλλη ειχα και οφελος γιατι οταν πηγα στο ταμειο κανανε οι ανθρωποι στην ακρη και με αφησανε να πληρωσω πρωτη για να μην αφησουμε το μωρο να κλεει :lol::D

κοριτσιααααααααααααααα πρεπει να κανω δουλειες δουλεις δουλεις και εγω βαριεμε με εχει πιασει μια βαρεμαρα σημερα δεν μπορω να κανω τιποτα :roll::roll: πρεπει να τελειωσω σημερα με τις δουλειες να τελειωσω και το ατελειωτω σιδερο... το απογευμα να παμε με τον αντρα να κανουμε και το ψωνισμα για τα χριστουγεννα και δεν ξερω και εγω τι αλλο θα κανω σημερα...

αντε σας αφηνω μπας και κανω καμια δουλεια :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIΡΙΑΚΗ ΟΥΔΕΝ ΚΑΚΟ ΑΜΙΓΕΣ ΚΑΛΟΥ ΕΙΔΕΣ ΞΕΜΠΕΡΔΕΨΕΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΙΤΕΡΑ ΣΤΟ ΤΑΜΕΙΟ.ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΦΑΡΜΩΣΩ :P:P:P:lol::lol::lol:

ΣΤΑΓΟΝΑ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικη μου και εμενα γιορταζει ο αντρουλης και θα εχουμε παρτακι θελω και εγω ιδεες για τσιμπολογιματα εγω λεω να κανω σαντουιτσακια κατι φτερουγες κατεψιγμενες και δεν ξερω τι αλλο... :? οσο σκευτωμαι την κουραση τις ημερας :roll: δεν ξερω φοβαμαι οτι δεν θα αντεξω...

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ μου Εμμανουήλ τον λένε και γιορτάζει και αυτός τα Χριστούγεννα...

Μιρια εγώ σκέπτομαι να κάνω αρνί ψητό, φαρφάλες με τόνο, κρέπες ή σουφλέ (το κάνω με φέτες τοστ), τυρόπιτα και σαλάτες... συνήθως και κοτολέτες φτιάχνω σε τραπέζια... Εσύ τι σκέπτεσαι να μαγειρέψεις?

Νίκη με λένε...αλλα και το Βίκυ μου αρέσει... :lol:

Χαρολίτα γενικά μου αρέσουν οι γιορτές και να δέχομαι κόσμο σπίτι...Ε και μια ή δυο φορές τον χρόνο δεν είναι κόπος να ετοιμάσω κάτι...

Magykal όπως τα λες με τα δώρα...Αν και άκουσα ότι σαν δημόσιοι υπάλληλοι είναι μάλλον το τελευταίο δώρο που πέρνουμε. Άκουσε καμιά σας τίποτα?Αν είναι αλήθεια?

Γιατι αν είναι έτσι τότε όχι δώρα άλλα ούτε για το τραπέζι των Χριστουγέννων δεν θα έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...