Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

fotinoula troo kala perno kai tis vitamines m apo ton fovo mou den paralipo tipota troo kai sokolatitses oxi upervolika mipos einai kai upoglikaimia alla den 3ero ti allo na kano kai ola auta ta patheno meta tin genna stin genna logo poli xamilis aimosfairinis mou valane duo monade aima mipos xriazete na paro kaillo den 3ero :? eimai se dilima na paro ton giatro mou na tou po ti synaivi i na pao se allo na paro mia deuteri gnomi??

fotini mia xaroula einai to nini sou kai apo kila kai apo upso kanate kai eseis duo emvolia e? telika ginete den to i3era

Πάντα είχες χαμηλή αιμοσφαιρίνη; Εγώ λόγω χαμηλού αιματοκρίτη και αιμοσφαιρίνης παίρνω Filicine (φολικό οξύ). Καλό είναι να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη πάντως. Όταν λες γιατρό τι εννοείς, γυναικολόγο ή παθολόγο; Εγώ λόγω και του θυροειδή μου πάντα παίρνω και τον ενδοκρινολόγο μου να πάρω και τη δική του γνώμη σε ό,τι μου συμβαίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΜΩΡΕ :D:D ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΝΑΜΕ 2 ΜΗΝΩΝ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ.ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΣΙΔΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :x:x:x:x ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ :lol::lol::lol: ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΣΙΔΕΡΟ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο. Ελπίζω να μην με παρεξήγησες που σου μίλησα έτσι. Έχεις γίνει χίλια κομμάτια για να τα προλαβαίνεις όλα και καλό είναι να προσέξεις και τον εαυτό σου.

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΑ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΟΝΤΩΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΧΙΛΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΟΥΝ...

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ ΜΕ ΕΜΨΥΧΩΝΕΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.

ΕΡΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΕ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ??????????????

ΣΤΑΓΟΝΑ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ!!!

ΡΑΝΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝςΑ ΞΗΜΕΡΩΣΕΙ?ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΟΥΒΑ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑ.ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΞΩ ΚΑΡΔΙΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μίνα;;;;;;;;;;;; :-o:-o:-o Όλα τα λεφτά μιλάμε!Μπράβο σας,άντε να ξαναπάτε :D:D Υπέροχες φωτογραφίες :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::-bd:-bd

Ράνια,καλά να περάσετε!

Μιριάκι,να προσέχεις!

Βικουλίνι,κουράγιο!Αντε φιλιά και στις υπόλοιπες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες :!: καλα δεν προλαβαινω να μπω με τιποτα ολη μερα :!: επισκεψεις,βολτες καταλαβαινετε :) πριν μετακομισουμε οριστικα Θεσ/νικη,απο οπου ειμαι εγω,μεναμε 3 χρονια Κορινθο,οπου καναμε το 1ο μερος τησ ειδικοτητας,οποτε εχουμε και εδω πολλους φιλους που μας λειπουνε :!:

Τι μου κανε ομως σημερα η ζουζου :?::evil: ειχα βγει για καφε με μια φιλη μου και ειχα βγαλει γαλα και ειχα αφησει στην πεθερα μου,αλλα δεν το επιανε :!::!: τι να κανω ρε κοριτσια :?: αγχωθηκα :!: γυρισα αρον-αρον και αρχικα προσπαθησα και εγω να της δωσω το μπουκαλι αλλα τιποτα,τριβοταν στο στηθος μου :!: λετε να μην ξαναπιασει μπουκαλι :?::?::o:o:o ουτε πιπιλα εχει πιασε ποτε :!::!:

Μιρια ελεγξε παλι αιματοκριτη :!: θηλαζεις :?: σου εχει ελθει περιοδος :?: δεν θυμαμαι :!: και καλο θα ταν να ελεγξεις θυροειδη :idea: νοιωθεις προδρομα συμπτωματα(οπως βουητο,να μαυριζουν γυρω σου...) :?: καμια ταχυκαρδια ή αρρυθμια :?:

Μινα.....σε μισωωωωω :lol::lol: ονειρο ζωης η Κουβα για μενα αλλα ο αντρας μου βγαζει σπυρια σε τετοιους προορισμους :(

Βικουλινι,μην φτανεις στα ορια σου :) κανεις δεν το αναγνωριζει :!::!: να σαι σιγουρη :):)

Ποια ειπε για συγκαμα :?: ξεχασα :oops: παντως μελανι(απο φαρμακειο) και αλευρι απο καλαμποκι

,θαυματουργος συνδιασμος :!: οχι fucicort ,ρε κοριτσια :!: κορτιζονουχα :!: καλυτερα kenacomb :)

Αυτα,δεν θυμαμαι αλλα :oops::oops:

Κατερινα,πως ηταν η 1η μερα :?: σου λειψανε τα ζουζουνια :?:

Ρανια,απο Ναουσα εισαι :?: μπερδευτηκα :!: οχι απο Χαλκιδα :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kai pali

stagonaaaaaaa ti teleia foto zileuoume theloume kai emeis na pame :cry::cry:

kai emena xaroulita o antras mou protima europi gia ta3idia...

xaroulita mou e3etasi thiroeidi den exo kanei exei sxesi prepei na kano? niotho adinamia, tremo, nomizo oti den exo aima mesa m ta podia mou einai pagomena kai kriono poli kai proxthes prin na lipothimiso ixa auto to vouito kai tin maurisoura periodos mou irthe 2 fores kai den thilasa auta giatre mou pes mou kai esu tin gnomi sou :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kai pali

stagonaaaaaaa ti teleia foto zileuoume theloume kai emeis na pame :cry::cry:

kai emena xaroulita o antras mou protima europi gia ta3idia...

xaroulita mou e3etasi thiroeidi den exo kanei exei sxesi prepei na kano? niotho adinamia, tremo, nomizo oti den exo aima mesa m ta podia mou einai pagomena kai kriono poli kai proxthes prin na lipothimiso ixa auto to vouito kai tin maurisoura periodos mou irthe 2 fores kai den thilasa auta giatre mou pes mou kai esu tin gnomi sou :roll:

Μιρια,sorry για την καθυστερηση αλλα την εκανα μπανιο ,την ταισα...καταλαβαινεις :)

λοιπον αν κα δεν μου αρεσουν οι διαγνωσεις εξ'αποστασεως,ετσι οπως τα περιγραφεις,μου θυμιζει και καποια αρρυθμια :idea: απλα αυτη μπορει να οφειλετε τοσο στην αναιμια οσο και στην απορρυθμιση του θυροειδους.επειδη ομως πολλες γυναικες παρουσιαζουν βρογχοκηλες κατα την κυηση .καλο θα ηταν νομιζω να κανεις εναν αιματολογικο ελεγχο θυροειδικων ορμονων αλλα και εναν υπερηχο.σε ρωτησα αν θηλασες,γιατι σ 'αυτη τη περιπτωση καθυστερει η περιοδος και στην ουσια βελτιωνεται η αναιμια λογω μειωσης των απωλειας αιματος,ασχετα που οι περισσοτεροι γιατροι δινουν σιδηρο στις θηλαζουσες,στην πραγματικοτητα αυτες ειναι πιο προστατευμενες.

οποτε κανε ξανα και μια γενικη αιματος.

τα λεμε αυριο,κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaroulita mou euxaristo poli gia tin apantisi sou den ta eixa skeuti auta tha to psa3o kalitera kai mpori na pao kai se ena deutero giatro gia mia deuteri gnomi nase kala koritsi mou ides pou xriazomaste oles tis idikotetis se auto to foroum ;)

filakia se oles kai kalo vradi pao kai ego na kimitho tora pou kimithike to nini mou :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

miria περαστικα κοριτσακι...να παιρνεις κ την πιεση σου..

εγω εκανα εξετασεις κ εχω πολυ πολυ χαμηλη βιταμινη d3. τι ναναι τωρα αυτο????

σταγονα μαρεσει η καλοκαιρινη νοτα...στην καρδια του χειμωνα...μοχιτοοο

ερη καλα να περασετε.καλο ταξιδι!

χαρουλιτα να δοκιμασεις αλλη μαρκα πιπιλα..παιζει ρολο κ αυτο..

εφτιαξα μελομακαρονα κ σας κερναω!

καλημεραααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!ΣΕ 1 ΩΡΑ ΦΕΥΓΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ....!!!!!

ΝΑΙ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΠΟ ΝΑΟΥΣΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΧΑΛΚΙΔΑ.ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙΙΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΝΕΡΟΥΛΟΜΠΑΤΣΟΣ(ΛΙΜΕΝΙΚΟΣ)ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΟΠΟΥ ΕΧΕΙ ΘΑΛΑΣΣΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΑΛΛΗ ΠΙΠΙΛΑ.ΠΟΙΑ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΕΙΣ?

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΑΑΑΑΑΑ!!!ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΤΕ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΤΕΣ;;ΣΟΥ ΕΛΕΙΨΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ;;

ΜΙΡΙΑΚΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΠΥΡΙΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ :cry::cry: ΘΕΛΕΙ ΜΟΝΟ ΕΛΛΑΔΑ :cry::cry: ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ...

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ Κ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ...ΗΘΕΛΕ ΜΟΝΟ ΒΥΖΙ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΧΟΡΤΕΝΕ ΕΚΛΑΙΓΕ Κ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΕΙ ΒΑΡΟΣ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΑΠΟ 2,5 ΜΗΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΑΡΟΣ Κ ΝΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ...ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΟΥΤΕ ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ...

ΕΡΙΙΙΙΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!

ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΜΟΥ Κ ΦΩΝΑΖΑ...ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΩ..

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia...

emeis pigame tin paraskeui gia emvolio ginamai 4 kai eimaste 6500 kai 65 pontous...

egw den tin dinw poli gala pinei 160 ml giati evgaze goulies k eipe i paidiatros ligoteri posotita k meta apo ta test pou tin kaname...

oson afora to sigama emena i kenacob tin erethize perissotero mono me dactador eida poli veltiwsi...

lipon den thimamai k polla apo auta pou legate...thelei na vrw ena tropo....

paw na ksipnisw to mpoumpoutsi mou gia fagito...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Αααα ρε Μίνα με τα ταξίδια σου :evil::evil::evil: Ζηλεύωωωωωωωω :evil: Τι παραλία είναι αυτή;Αλλά και εσύ θεά στο κότερο :P:P:P:P:P

Κατερινάκι πως ήταν πάλι πίσω στο σχολείο; Τι τάξη θα έχεις;

Χαρά έχω το ίδιο πρόβλημα με τον μικρό μου όποτε τον αφήνω στη μαμά μου. Δοκιμάσαμε με διάφορα μπιμπερό (θηλάζω και έχω περισσότερα μπιμπερό από κοπέλες που δεν θηλάζουν) και τελικά νομίζω βολεύεται κάπως με της κίκο με την μεγάλη θηλή (νομίζω λέγεται φυσική μέθοδος). Και πάλι μην φανταστείς ότι πίνει με ευκολία. Συνήθως έχει πολλή γκρίνια και κλάμα.

Μίρια όπως σου είπε και η Χαρά κάνε αιματολογικές εξετάσεις για το θυροειδή γιατί είναι άτιμο πράγμα :evil::evil: Και εγώ πριν 3 χρόνια ανακάλυψα ότι έχω υποθυρεοειδισμό αφού έκανα εξετάσεις και τώρα είμαι πολύ καλύτερα (τότε είχα υπνηλία, έντονη κούραση κλπ)

Δήμητρα δέχομαι το κέρασμα των μελομακάρουνων :lol::lol::lol::lol::lol::lol: σημείωσε διεύθυνση και περιμένω, λοιπόν Ρόδος ...... :lol::lol::lol::lol:

Ράνια ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

Γιάννα γιατί να μειώσεις την ποσότητα του γάλακτος; Τι τεστ κανατε αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια μου :!: παλι επισκεψεις ειχαμε το πρωι :) καλα εχουμε φτιαξει μια καρνταρομπα...δεν το συζητω :lol::lol: για να ελθουμε αγορασαμε μπαγκαζιερα,για να φυγουμε θελουμε φορτηγο :lol::lol::lol:

Βικουλινι,πολυ μ'ανησυχει η περιπτωση σου :( take it easy,baby :):):) θα καταρρευσεις :) μηπως να ζητησεις βοηθεια απο καποιο ειδικο :?: μην με παρεξηγησεις απο ενδιαφερον το λεω :) μετα την εγκυμοσυνη,περναμε διαφορες φασεις οι γυναικες :) και ξεκουρασου ρε κοριτσι,ασε τα γλυκα και :) το σπιτι :!: υπαρχουν και ζαχαροπλαστεια :!: κανε πραγματα για σενα :) μανικιουρ,κομμωτηριο,spa....μια μερα για τη Βικυ,το αξιζεις ρε παιδι ;);)

Για να επανελθω στο θεμα μου,εμενα επιανε ολα τα μπιμπερο χωρις προβλημα.Τις πιπιλες δεν τις θελει οτι και να μαρκα και να ειναι :evil: εχθες που δεν επαιρνε το μπιμπερο,ηταν της chico αυτο που ειπατε,μετα το αλλαξα και της :evil: εδωσα το NUK, :evil: τιποτα :evil::evil: θα το ξαπροσπαθησω σημερα και θα σας πω :!: Κοριτσια παντως δεν βλεπω μεγαλη συμμετοχη :( που χαθηκατε ολες :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου!Τι κάνετε;Σας διάβασα λίγο γρήγορα και σας γράφω γρήγορα για να πάω να ξεκουραστώ λιγάκι!

Α,ρε Χαρουλίτα!Πάντα χρήσιμη μία γιατρός στην παρέα!

Μιριάκι,δε χάνεις τίποτα να ξανακάνεις εξετάσεις,θα είσαι και πιο ήσυχη μετά ;)

Φωτεινούλα την Πέμπτη εχω(μιλάμε για το παλούκι,απορώ πως την παλεύουν τα παιδάκια)

Εχθές κορίτσια λοιπόν στο σχολείο ήταν μια χαρά.Βέβαια σήμερα μπήκα στην τάξη μου.Εχθές ήμουν σε ενός δασκάλου που έλειπε.Η πλάκα ξέρετε ποια είναι;Ότι αυτόν το δάσκαλο τον είχα κι εγώ όταν πήγαινα σχολειο :lol::lol::lol: Τα παιδάκια δεν τα ήξερα γιατί πρώτη φορά πήγαινα σε αυτό το σχολείο.Τους έκοψα τον τσαμπουκά εχθές και σήμερα ήταν υποψιασμένα.Αυτά που είχα εχθές της αλλης τάξης,με είδανε μικρή και όμορφη :lol::lol::lol::lol: (Πλάκα κάνω,δεν είμαι ψώνιο) και πήγαν να κάνουν εξυπνάδες.Τους τα έκοψα όμως.Σήμερα με τα δικά μου ήταν μια χαρά.Τα ζουζουνάκια μου εχθές ιδίως μου λείπανε πάρα πολύ.Για να πω όμως και την αλήθεια,δε στεναχωριέμαι πολύ,γιατί τα έχει η μανούλα μου και ξερω ότι τα προσέχει σαν τα μάτια της.Όσο είναι στη μαμά μου,θα κατέβει και κανα ανήψι μου να παίξουν και θα είναι μια χαρά.Ευτυχώς είναι και κοντά το σχολείο.Σήμερα σχόλασα στις 11:30,αλλά νυστάζω γιατί το βράδυ δεν κοιμήθηκα καλά.Πάω να την πέσω λίγο,γιατί και το απόγευμα στις 6 θα πάω στην αισθητικό να με μαδήσει :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss ,που σημαίνει αποτρίχωση γιατί αυριο το απόγευμα θα πάω στον υπέροχο και τέλειο γιατρουλι μου να κάνω τεστ ΠΑΠ.Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ Ο ΣΠΟΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΙ!ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑΝΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΩΝ ΨΩΝΙΩΝ ΒΟΛΙΚΟΣ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΑ ΠΟΥ ΕΜΟΙΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΑΣΑΝΑΚΙΑ.ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ 10 ΕΤΣΙ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΙΑ ΣΤΗΣ 5 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΚΑ ΠΑΡΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΜΑΣ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ 9 ΜΕΤΑ 3 ΜΕΤΑ 7 ΜΕΤΑ 9 ΟΡΙΣΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΝΑΝΙ.ΕΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΙΠΙΛΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΚΑ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ.ΜΠΙΜΠΕΡΑ ΟΤΑΝ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΤΡΩΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΚΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟΘΗΜΕΝΟ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΡΩΕΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΥΧΕ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

ΜΙΡΙΑΚΗ MOY ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΠΕΜΠΤΗ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΧΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΕΨΕΙ ΜΩΡΕ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑΚΙΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΣ ΕΣΥ ΣΕ ΞΕΡΟΥΜΕ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ Η ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΤΟ BABY SITTING.EMENA OI EΞETAΣEIΣ KATA ENA ΠEΡIEΡΓO TΡOΠO ΒΓΗΚΑΝ ΚΑΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΟ PERIOD.ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΣΙΜ 2 ΠΑΡΑΚΑΛΩ! ΙΩΑΝΝΑ 160 ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 150 ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΡΙ ΕΡΙΞΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΟ ΡΕΛΟΥΜΠΑΤΣΟΣ. :lol::lol: ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΗΛΩΝΩ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΓΙΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΤΕΣ ΕΙΧΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΕΝΑ Κ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΣΤΗ ΠΑΡΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΛΕΙΠΕΙ ΓΙΑ 15 ΜΕΡΕΣ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΗΛΗΣΩ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ...ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΓΩ;;

ΕΧΩ ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΑΝΕ ΜΕ ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...