Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!! :D:D:D:D:D

ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙ!!!ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΖΑΜΕ ΜΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΜΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΟΣΟ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ...ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ!!! :x:x:x

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΜΕΝΩ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2 ΜΗΝΩΝ. ΕΙΜΑΙ ΛΙΜΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΔΕΙΟΥΛΑ ΜΕΧΡΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ. ;);)

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΚΑΜΑΡΙ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΣΤΙΣ 10 ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 12, ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΙΣ 3 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΣΤΙΣ 7.ΤΗΝ ΘΗΛΑΖΩ ΑΛΛΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΗ ΠΑΛΕΥΩ ΜΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.

ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΕΜΒΟΛΙΟ..ΘΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ,Ε? ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΣΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΥΡΕΤΟ ΜΕΤΑ?

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΩΝ :mrgreen::mrgreen: . ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Πώς ειστε σήμερα;Εγώ το πρωί έκανα το σπίτι γενική.Ευτυχως είχα τον αντρούλη μου και είχε το νου του τα παιδιά.Οπότε σήμερα μου ήταν πιο εύκολο από κάθε άλλη φορά.Είχα φτιάξει και τα φαγητάκια μου από νωρίς,οπότε μόλις τελείωσα έκανα ένα μπάνιο,έβαλα τα μουσουδάκια για ύπνο και κάτσαμε να φάμε.Σήμερα έφτιαξα ογκραντέν και κρεατόσουπα για το ζουζουνάκι μου.Τώρα έχει σίδερο.

Αννούλα είμαστε γείτονες,εγώ μένω Πετρούπολη.

Μαγδούλα,όλα καλά;ΚΙ εγώ έχω ένα κουνάκι της fisher-price το aquarium,είναι πολύ καλό.

Κατερινάκι,δεν είναι απαραίτητο να σηκώσει πυρετό,αλλά και να σηκώσει με λίγο ντεπονάκι θα συνέλθει αμέσως.Μην αγχώνεσαι καθόλου :)

Σταυρούλα,μπράβο σου!Τα καταφέρνεις μια χαρά,να λες δοξα τω Θεώ που έχεις δουλειά σε τόσο δύσκολες εποχές!

Μιριάκη,όλα καλά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια...

σας διαβασα λιγο γρηγορα και ειπα να πω και γω ενα γειααααααααα...!!!

κατερινακι μου μην ανυσηχεις για το εμβολιο, η μικρουλα σου θα ναι μια χαρα!!!!Και γω μου πε η γιατρος να παρω προληπτικα ντεπον να το χω στο σπιτι και να του δωσω μονο αν σηκωσει πανω απο 38 πυρετο! αλλα μεχρι 37,4 εφτασε..νομιζα οτι ηταν δεκατα αλλα η παιδιατρος ειπε οτι ειναι μια φυσιολογικη θερμοκρασια :o ...εεε κατι θα ξερει περισσοτερο!!! :lol::lol:

εμεις σημερα το πρωι τον ξυπνησαμε με το ζορι να τον ταισουμε....κοιμοταν απο τις 11 το βραδυ ειχε παει 7 το πρωι και ο κυριος δεν κουνηθηκε καν....οποτε τον ταισε ο αντρας μου και ξυπνησαμε ολοι μαζι κατα τις 11....τελειαααααααααααα!!!

που ειναι το μαμουνακι μου???????????????

ρανια μου μια χαρα θα περασεις βλεπω τις γιορτουλες!!!αντε να δεις και τα φιλαρακια σου, να κανεις τις βολτιτσες σου να ξεσκασεις λιγο!!!!!!!!

εμεις εδω...αθηνα!!!αλλα δεν πειραζει...θα ναι ωραια!!!!ηδη στολισαμε και νιωθω χαρουμενη που πλησιαζουν οι γιορτες!!!

φουφου γειτονακια ε?????ωραια!!!!!!!! πετρουπολη μεναμε και μεις πριν ενα χρονο, πανω απο την πλατεια, αλλα μετα αγορασαμε το σπιτι εδω στην κηπουπολη και μετακομισαμε...βλεπεις η κηπουπολη της πετρουπολης ειναι πιο ακριβη απο την κηπουπολη του περιστεριου...χαχαχαχαχαχα ατιμοι μεσιτες!!!!!!! :lol::lol:

tweety μου εγω δεν θηλασα καθολου....το κοψα με χαπια!!!ντροπη μου το ξερω αλλα ψυχολογικα και μονο δεν θα το αντεχα!!!για αυτο και τονιζω τοσες φορες ποσο πολυ θαυμαζω τις μανουλιτσες που επιμενουν στον θηλασμο!!!πραγματικα αξιζουν ολους τους επαινους....δυσκολο πραγμα ο θηλασμος και χρειζεται μεγαλη υπομονη,κουραγιο και θεληση...και γω δυστυχως δεν ειχα την ψυχολογια νατο προσπαθησω αρκετα!!!!

μιριακι μου την γλιτωσα σημερα.....δεν ηρθανε τα πεθερικα...χιχιχιιχ αλλα μεσα στην εβδομαδα θα ρθουν....τι να γινει θαπερασει και αυτο!!!!!

λοιπον παω σιγα σιγα να ξαπλωσω....καλο βραδυ σε ολες μας !!!!!!

ααα να ευχηθω και γω περαστικα στα ζουζουνια σου βικουλινι μου...γρηγορη αναρρωση κουκλιτσα μου!!!!

φιλακιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υ.Γ. παλι καλα που μπηκα να πω ενα γεια και εγραψα μονο τοσα....για φανταστειτε να μην νυχταζα κιολας!!!!! απαπα.... πολυλογιες βραδιατικα!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΟΡΤΑΖΟΝ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ.ΚΑΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΙΤΑΕΙ :( ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΣΠΡΟΣ ΤΟΙΧΟΣ!!!Α ΚΑΙ Η ΚΑΦΕ ΝΤΟΥΛΑΠΑ.ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΣΤΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ??ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ.ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΟΛΟ ΜΗ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗ ΤΟ ΑΛΛΟ...ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΙΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ!!!ΚΑΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΖΩ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΩ ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ...ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ..ΕΧΕΤΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΣΕΞ???ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΔΟΛΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Εμείς είχαμε ένα ανήσυχο σχετικά βραδυ,αλλά όλα καλά.Συμβαίνουν κι αυτά με τα μωράκια!

Αννούλα κι εγώ πάνω από την πλατεία μένω.Όντως είναι πολύ ακριβά.Στην Πετρούπολη μεγάλωσες;Όσο για το θηλασμό κι εγώ δεν είχα καθόλου καλή ψυχολογία και μου είχε εξηγήσει η μαία ότι ήταν λόγω οιστρογόνων.Έτσι θήλασα κι εγώ τις πρώτες 40 μέρες μόνο.Αν και λόγω ψυχολογίας είχε μειωθεί αρκετά από μόνο του.

Ρανάκι,η όρεξη είναι ανάλογα με τη στιγμή.Σε κουράζει το μικρούλι σου;Αν ναι τότε είναι λογικό να μην έχεις.

Α,σήμερα γινόμαστε 3 μηνών :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΛΛΑ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΧΩΡΙΣΤΑ...

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ;;;

ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ...

ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΣΑΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΤΡΙΑ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ...ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ..ΜΕΤΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΠΙΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Κ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ...ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕ ΜΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ Κ ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΚΤΛ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΟΠΟΤΕ ΒΓΕΝΩ ΟΦ....ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΣΤΙΓΜΕΣ....ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ....ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ Κ ΠΕΡΝΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ!!

ΘΑ ΠΑΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri omorfess ;) stolisameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee epitelous to vradi katafera na stiso kai na stoliso mono to dentro :o ti to ithela toso megalo tou xronou eipa tou antra mou tha pao na paro apo auto pou einai mikro kai mpeni sto trapezaki :lol: kai simera katafera na stoliso kai to upolipo spiti kai tora to apolambano :D eri mou ego exo poli ore3i :oops: saranta meres sterisis den ante3a allo emeis kaname mexri to telos tis egkumosinis den eixa provlima opote mou to epetrepe o giatros ;):oops:

koritsia apo petroupoli menei kai emena i aderfi mou petroupoli kai emena kai ego ena xrono pou imouna athina einai poli oraia perioxi einai sxetika isixi mou arese poli

ti tha magirepsoun simera i nikokires ego leo na paro tipota etimo apo psistaria varieme na magirepso kai tha pao na do kai tin filenaditsa mou pou giortazi opote den exei magirema ;):ymapplause::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια τι κανετε;Μου λείπετε αλλά ο μικρός σήμερα είναι πολύ γκρινιαρούλης και μπήκα μόνο για να πω ένα γεια. Από το πρωί κοιμάται μόνο μισάωρα και ξυπνάει με κλάμα. Τι να πω; Ελπίζω τώρα να κρατήσει πάνω από μισάωρο ο υπνάκος του. Υποψιάζομαι ότι φταίω εγώ η κακούργα η μάνα και οι κραιπάλες που έκανα το Σαβ/κο στο φαγητό. Θα σας πω λεπτομέρειες αργότερα, τώρα πάω να μαγειρέψω γιατί θα πεθάνω από την πείνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIRIA ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΖΗΤΟΥΣΑ ΠΟΛΥ.ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΦΤΑΙΕΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΔΙΑΡΚΩΣ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ.ΕΙΝΑΙ Κ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ ΓΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΟΨΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΧΩ ΣΙΧΑΘΕΙ ΤΗΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΩΝ.ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΥΤΗ Η ΒΛΑΚΕΙΑ@!!ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΣΤΟΛΙΣΑΤΕ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΦΕΤΟΣ ΠΗΓΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΚΛΑΔΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΛΑΔΙΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΖΟ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ Κ ΜΠΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ!!!ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ.

ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΝΕΡΓΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΙΕΚ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΟ 2000 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ.ΔΟΥΛΕΥΑ ΣΕ ΚΑΦΕ Η ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑ,Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΚΑΦΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2007 ΣΤΗΝ ΑΜΟΡΓΟ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΙΟΤΙ ΕΚΕΙ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!ΩΧ ΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΕΓΡΑΨΑ... :o:o ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκυρα τα Χριστούγεννα για φέτος στην Eλλάδα μας! Η γέννηση ματαιώνεται ! Ο Ιωσήφ πρέπει να πληρώσει περαίωση,η Φάτνη να τακτοποιηθεί ως ημιυπαίθριος,η Παναγία δεν παίρνει επίδομα τοκετού,οι Άγγελοι δεν πετάνε λόγω απεργίας των ελεγκτών και οι 3 Μάγοι φοβούνται ότι θα απελαθούν ως λαθρομετανάστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΟΣ ΠΟΡΟΣ ΟΜΩΣ ΒΓΗΚΕ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 1 ΜΕ ΤΑ 1000 ΖΟΡΙΑ .

ΞΥΠΝΗΣΕ 5.30 ΓΙΑ 10ΛΕΠΤΟ ΒΥΖΑΚΙ ΚΑΙ 8.30 ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ ΝΩΡΙΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ :x:x

ΕΡΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΕΞ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ :shock::shock:

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΣΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΣΟΥ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ..

ΑΝΛΟΥ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΓΟΡΕΥΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΥΖΙ ΕΞΩ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άκυρα τα Χριστούγεννα για φέτος στην Eλλάδα μας! Η γέννηση ματαιώνεται ! Ο Ιωσήφ πρέπει να πληρώσει περαίωση,η Φάτνη να τακτοποιηθεί ως ημιυπαίθριος,η Παναγία δεν παίρνει επίδομα τοκετού,οι Άγγελοι δεν πετάνε λόγω απεργίας των ελεγκτών και οι 3 Μάγοι φοβούνται ότι θα απελαθούν ως λαθρομετανάστες

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΡΙΑΚΗ ΟΝΤΩΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!!!!!!!!ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΙΔΗΡΟ Κ ΑΣΒΕΣΤΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεεεεερα κουκλες!!!!!

Ρανια μου ουτε εγω εχω ορεξη για σεξουαλικα παιχνιδια αλλα μια φορα καναμε σεξακι, πονεσα πολυ και απο τοτε δεν ξαναπροσπαθησαμε...μην φανταστεις οτι παει καιρος, πριν κανα δυο βδομαδες το επιχειρησαμε μετ απο την γεννα για πρωτη φορα!!!!Αλλα ορεξη δεν εχω ουτε εγω..τι να πω????

Φουφουκα μου οχι δεν μεγαλωσα πετρουπολη, γεννηθηκα και μεγαλωσα στην κυψελη, μετα γνωρισα τον αντρουλη μου και ηρθα προς τα δυτικα....τωρα δεν το κουναω ρουπι απο εδω!!!!!

μιριακι μου αντε και του χρονου...οχι ομως μωρε με μικρο κριμα ειναι, θα πηγαινει η ζουζουνα και θα το φερνει τουμπα...ενω το μεγαλο θα δυσκολευτει να το κανει καλα!!!χαχαχα

οσο για φαγητο εφτιαξα κανελλονια και ειλικρινα βγηκαν εξαισια...τυφλα να χει το μαστερ σεφ!!!!!!!!Μιλαμε ειναι σουπερ!!!!!! χαχαχαχ

αααααααα ρανια μου καταπληκτικο αυτο με τα χριστουγεννα...δεν σε πειραζει να το αντιγραψω και να το ποσταρω στο φεις????ε????? :D:D:D

μαγδακι μου υπομονη και συ κοριτσακι μου..αντε να κανεις τις εξετασεις και ισως με καμια βιταμινουλα να παρεις τα πανω σου!!!!!!!!

λοιπον παω να κανω μπανιο τον γκρινιαρουλη μου και να τον κοιμησω!!!!!Φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΙΝ ΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ ΚΙ ΟΙ 2 ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΡΡΩΣΤΑ Κ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ.Ο ΣΠΟΡΟΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΚΑΙ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΗΣ3.ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΙΝ ΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ ΚΙ ΟΙ 2 ΣΗΜΕΡΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΛΕΙΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΑΡΡΩΣΤΑ Κ ΠΗΓΕ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ.Ο ΣΠΟΡΟΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 9 ΚΑΙ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΧΕΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΤΟΥ ΣΤΗΣ 3.ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares ti kanete emeis opos vlepete i ora einai 1:10 kai akoma eimaste 3ipnioi oxi logo tis mpempas alla logo tou antrouli simera ekane mia doulia me ilektrokolisi den 3ero an 3erete ti einai einai auto pou kolaei ta sidera kai vgazi fos kai spithes ( oute ego 3ero kala ti einai) kai irthe spiti xalia an kai den einai i doulia tou eprepe na ftia3i kati pragmata stin arxi den ponage poli alla konta stis 11.30 upofere o kaimenos pira kai ego lipon tin pethera mou tilefono kai tis eipa oti tha tis paro tin mikri gia na pame se kliniki eutixos edo einai ola kontines apostasis etsi kai egine entisa tin mikri kala kala kai pigame... girisame prin ligo o antroulis molis kimithike i mikri kimithike kai molis 3ipnise kai ego kano upomoniiiiiiiiiiiii :shock::roll::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου κατ'αρχήν σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!

Καλορίζικο και το νέο θεματάκι μας!

Κορίτσια έχω πήξει!! Ήθελα να τελειώσω την γενική πριν τη γιορτή μου και να φανταστείτε για να κάνω τα ντουλάπια της κουζίνας ένα κάθε μέρα προλάβαινα! Το Σάββατο που γιόρταζα είχαν έρθει οι νονές που θα βαφτίσουν την μπέμπα, τρεις ζωή να έχουν και το σπίτι έγινε πάλι χάλια!

Λοιπόν να συστηθώ και εγώ! Με λένε Βαρβάρα και μένω στην Ν.Ερυθραία στην Αθήνα! Γέννησα το γλυκό μου πλασματάκι στις 27/09! Θηλάζω αποκλειστικά μέχρι στιγμής αλλά το βγάζω με θήλαστρο και της το δίνω, άρα διπλός κόπος! Εμείς κοιμόμαστε κατά τις 12-1 το βράδυ γιατί μου είχε πει η παιδίατρος εκείνη την ώρα να προσπαθήσω να είναι το τελευταίο γεύμα και μετά ξυπνάμε στις 9, και όλη την επόμενη μέρα ανά 3ωρο. Είναι πολύ ήσυχη πτου πτου και με αφήνει και κάνω τις δουλίτσες μου! Με έχει τρελάνει! Κάθεται και μιλάει μόνη της και συνέχεια μου γελάει! Μου έρχεται να την φάω! Τη ρουφάω συνέχεια!

Από το Σάββατο είχα ένα θεματάκι! Ξύπνησα και στο ένα στήθος είχε μαζευτεί γάλα και άρχισε να πετρώνει! Με μαλάξεις ξεμπλόκαρε και ήταν οκ! Αλλά από την Κυριακή το απόγευμα πάλι τα ίδια και δεν γινόταν τίποτα! Τι μαλάξεις έκανα, τι ζεστό ντους, τι ζεστές κομπρέσες και όμως τίποτα! Μετά από 2 θηλασμούς με πολύ κόπο και επιμονή αφού το έτριβα συνέχεια με λαδάκι ξεμπλόκαρε κάπως αλλά νιώθω ότι έχει ακόμα κομπάκια μέσα! Κορίτσια απογοητεύτηκα και στεναχωρήθηκα! Τώρα να δούμε πως θα πάει! Ο γυναικολόγος μου είπε ότι αν συνεχιστεί ίσως χρειαστεί να το κόψουμε! Σήμερα το πρωί έχουμε ραντεβού για το πρώτο μας εμβολιάκι! Θα μιλήσω και με την παιδίατρο να μου πει και εκείνη τη γνώμη της!

Πάντως μάλλον μας έχουν μουτζώσει οικογενειακώς! Χθες το πρωί καθώς έπινα το καφεδάκι μου πριν ξυπνήσει η μικρή με πέρνει τηλ. ο πατέρας μου από τη δουλειά και μου λέει πήγαινε δίπλα στην μάνα σου έπεσε από την σκάλα! Τρέχω πανικοβλημένη και τη βλέπω με αίματα πίσω στο κεφάλι! Να μη σας τα πολυλέω τελικά έκανε 3 ράμματα στα καλά καθούμενα! Ελπίζω να μη τριτώσει το κακό! Αυτά κοριτσάκια μου από εμένα!

Μου έχετε λείψει και να ξέρετε ότι αν και δεν μπαίνω πολύ συχνά λόγω του ότι δεν έχω λαπτόπι στο σπίτι σας σκέφτομαι! Άντε να κανονίσουμε και για αυτή τη συνάντηση που λέγαμε καμιά μέρα!

Φιλάκια πολλά σε όλες τις μανουλίτσες! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ!!ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΠΑΛΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΠΙΑΣΕΙ ΠΑΛΙ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ Κ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ :(:(:(:(

ΛΕΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΥΡΟΠΙΤΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΕΙ!!

ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΒΙΟΣΗ ΟΛΟ Κ ΣΥΝΕΡΧΟΝΤΕ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ...

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera manoulitses..

miriaki mou perastika tou antrouli sou!!!

bikoulaki mou vale mousikoula kathws tha ftiaxneis tin tiropita sou gia na pareis ta panw sou!!!!!

barbie mou me katatromaxes me tin manoula sou!!!!pw pw re paidi mou...ti mporeis na patheis sta kala kathoumena!!!!!!perastika tis...kai oso gia to stithos sou an einai na patheis mastitida kai na upofereis kala tha kaneis na kopseis ton thilasmo..allwste i mpoumpou sou exei thilasei duo mines opote einai mia xara..kai to fast food pou leei to mamounaki kanei poli kali douleia!!!

emeis eimaste kala...o mpempakos xipnise stis 7 30 efage kai twra xanakoimatai kai tha koimatai toulaxiston mexri tis 11! To apogeumataki mallon tha paw mia volta sta magazia..oxi polla pragmata mias kai akoma eimaste anergoi kai oi duo alla etsi gia to gamwto...giortes plisiazoun kai thelw na parw kati kai gia mena kai ennoeitai kai ena dwraki gia ton antrouli mou!!!!

aa irthe kai i pethera exthes kai petaxe to dilitirio tis..evgaze fwto me ton mpempi sto dentro, egw kathomoun ston kanape kai akouw na leei, oxi se auti eimai xalia den mou aresei katholou, na deixe tis kai se ''autin" na mas pei tin gnwmi tis....!!!!!!!!!! autin...xa exw onoma kuria mou, anna me lene se periptwsi pou to xehases eipa apo mesa mou fusika, gurisa tin koitaxa, xamogelasa kai sinexisa na parakolouthw tileorasi...k.a polla pou twra den prolavainw na grapsw giati prepei na xekinisw doulies prin sikwthei o mikroulis!!!

loipon filakia polla

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Πώς είστε σήμερα;Πώς ξημερώσατε;Εμείς μια χαρά.Αν και ξυπνήσανε και τα δύο από τις εφτάμισι γιατί κάνανε κακά,αλλά δεν πειράζει.Η μικρή μου παιδιά ήταν πολύ ήσυχη και κοιμόταν χωρίς ιδιαίτερο κόπο.Κανα δυο φορές την κούνησα όμως στην κουνίτσα της κι έμαθε η κυρία.Έτσι εχθές μόλις έφαγε και την έβαλα στο κρεβατάκι της γκρίνιαζε.Γκρίνιαζε όμως και η μεγάλη στη δική της κούνια,γιατί δεν ήθελε να κοιμηθεί.Έτσι λέω θα της αφήσω να κλαίνε.Η μεγάλη σταμάτησε αμέσως γιατί έκλαιγε η μικρή,μόνο κανα δυο φορές φώναξε μαμά και η μικρή συνέχιζε ακάθεκτη.Μετά από 5 λεπτά περίπου πήγε ο αντρούλης μου,της έδωσε την πιπιλίτσα,της χάιδεψε το κεφαλάκι και κοιμήθηκε σαν πουλάκι.Τώρα το πρωι μου έκανε το ίδιο.Την άφησα πάλι,έφαγε λίγο γαλατάκι και τώρα κοιμάται η γλύκα μου!

Βarbie,περαστικά για τη μανούλα σου κι εύχομαι και με εσένα να πάνε όλα καλά :):):)

Βικουλίνι μου,λογικό να είσαι πεσμένη αφού δε βγαίνεις ούτε έξω.Κάνε υπομονή όμως και προσπάθησε να μη σε παίρνει από κάτω.Να σκέφτεσαι ωραία πράγματα και όταν πας να μελαγχολήσεις,να τρως ένα γλυκάκι ή να σκέφτεσαι αμέσως κάτι άλλο.Εγώ αυτό έκανα μετά τη δεύτερη γέννα,γιατί στην πρώτη την έπαθα την καταθλιψούλα μου. ;)

Αννούλα,όντως είναι ωραία η Πετρούπολη.Εγώ εκεί μεγάλωσα κια την αγαπώ πολύ.Μη συγχύζεσαι με την πεθερά,δείξε αδιαφορία!

Μιριάκη,περαστικά στον αντρούλη σου!

Μαγδούλα;Ακόμα να την πάρεις την Πόλη :lol::lol::lol::lol: Μην ανησυχείς,θα έρθει κι αυτό!!! ;)

Εγώ την Κυριακή,όπως σας είπα είχα κάνει ογκραντέν(Ταλιατέλες στο φούρνο με τυριά,κρέμα γάλακτος και αλλάντικα),οπότε εχθές είχα αυτό που είχε περισσέψει λίγο,έφτιαξα τηγανιά κοτόπουλου με πατατούλες τηγανητές,το βράδυ έφτιαξα τορτίγες και σήμερα έχω κοτόσουπα για την κορούλα μου και γιουβέτσι(μοσχάρι με μανεστρούλα στο φούρνο) για εμάς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια μας από το παλιό μας παρεάκι πού είναι;;;Μας ξεχάσανε που πήγανε στο facebook;;;;;;;;;;;Κατρινάκι,Λαμπρινούλα,Αννούλα,Βασιλική,Κuo και οι υπόλοιπες;;;;;;;Πού είστε :?::?::?::((:((:((:((:((

Μητσάκι,πού χάθηκες;;;Έχεις μερούλες να εμφανιστείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...