Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

kalispera omorfies pos eiste vlepo eiste pio iremes simera den diavaza poli...

telika xthes apo to proi pou efika irtha spiti i ora 7 kai meta 3anafigame i ora 8 pigame kai fagame se taberna eixe kai mousikoula perasame poli oraia pirame kai tin mikri mazi mas den 3erame oti eixe kai mousiki alla i kopelia kimotan kanonikotata den katalave tipote ligo prin na figoume 3ipnise kai gourlone ta matia tis paratirontas ta ola :D telika an kai eimai kapnistis mou aresi autos o nomos gia to kapnisma mporo na perno to moro mou mazi mas xoris kapno ;)

simera tha pame jumpo na paroume dora :D:D eixe pesi sta xeria mou ena vivlio tis fisher - prise kai ta ithela olaaaaaaaaaaa

foufou stin ellada diorizeste eukola??? enas theos 3eri pote the dioristo ego :(:cry:

stagona mia xara eisai me tin doulitsa sou na apolamvanis tin oikogeneia sou kai ta alla ola erxonte deutera

mamounaki mou the tis paro kai auto tis fisher-prise pou mpeni pano apo tin kounia kai gurizoun zoakia kai pezi mousikoula mipos kai tis aresi tha to paroume simera pou tha pame jumpo gia na tis to feri o agios vasilis ta xristougenna

kai ego exo para poli sidero kala vre koritsia den telioni pote?????/ :o alla den kano tipota simera xthes itan na lipothimiso to vradi apo tin kourasi opote den kano tipota 8-)

lipon sas afino na kimitho pali :D poso mou aresiiiiiiiiiiiiii

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα φιλεναδεςτι κανετε;;που ειστε καλε σημερα;;; :roll:

σταγονα καλα να περασετε αποψε!!

μιριακι μια χαρα περνατε ε;;μπραβο κοριτσαρα μου.εμενα ο αντρας μου δεν θελει συνηθως να περνουμε τα παιδια μαζι ενω εγω θελω και του λεω αφου η μαμα τα κυνηγαει εσυ που κολλας;;; :? και ετσι δεν βγαενουμε σχεδον καθολου!! :(

αποψε εχουμε να παμε σε ενα παιδικο παρτυ σε παιδοτοπο αντε να ξεσαλωσει λιγακι το κοριτσακι μου..το μπεμπη θα τον αφησουμε στη μαμα μου γιατι φοβαμε με τοοοοσα παιδακια σε κλειστο χωρο...νομιζω οτι δεν ειναι οτι καλυτερο!

και μενα η ψυχολογια μου χαλια κοριτσια τα νευρα μου κροσια συνεχως...

αντε φιλακια σας καλο σαβ/κο! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΓΟΝΑ ΒΑΛΕ ΦΩΤΟ :P:P ΑΣΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ.ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ :oops::oops:

ΜΙΡΙΑΚΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΒΓΑΙΝΕΙΣ Κ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΝΟΜΟΣ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΩ ΚΙΟΛΑΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΑΓΑΜΕ Κ GOODIES ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΝΑ ΓΙΟΡΤΑΣΟΥΜΕ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΠΙΟ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΚΑΜΙΑ 15ΑΡΙΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΝΑΙ.ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΑΚΟΥΩ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΑΖΙ ΜΗΝ ΚΟΛΗΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια//πολλες δουλειες σημερα, επλυνα, μαγειρεψα, καθαρισα οοολο το σπιτι, επαιξΑ με μπεμπα, ακουσαμε καλαντα κ τωρα τρωμε.

θελω να φτιαξω κ μελομακαρονα...εφτασαν τα χριστουγεννααααα...

α και χρονια μας πολλα. σημερα γιναμε 3 μηνων!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΜΑΓΔΑ ΕΙΧΕΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ;;;ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙΣ!!ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;;

ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΞΕΣΑΛΩΣΕ ,ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΜΑΖΙ ΤΕΛΙΚΑ..ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΟΒΑΝ ΤΙΣ ΤΟΥΡΤΕΣ (2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ ΕΚΑΝΑΝ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΖΙ) ΚΟΝΤΕΨΑΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΖΟΥΜΙΑ :shock::shock::shock: ΚΑΛΑ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ :lol::lol::lol:

Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ...ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΠΕΙΝΕ 180 ΤΩΡΑ ΠΙΝΕΙ 100 - 130 ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΓΟΥΛΙΕΣ...ΑΝΥΣΗΧΩ ΤΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΛΙ;;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ...ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ;;;ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ!

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;

ΑΝΤΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Τι κάνετε?

Εγώ σήμερα είμαι πολύ καλύτερα.

Μαγδούλα εχεις γενέθλια?Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις..Να χαίρεσαι την οικογένεια σου!!!

Βίκυ μου εγώ δεν έχω ακόμα περίοδο αλλά τώρα που σταμάτησα το γάλα θα έρθει αν και εχει αρχίσει να μου αρέσει έτσι :D

mamounaki να τα εκατοστήσετε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMOYNAKI NA TA 10000000ΣΗ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΣ 24.ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΤΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ ΣΤΗΣ 15 ΕΓΙΝΑ 29 :shock::shock:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ ΝΑ ΔΩ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΚΑΡΚΙΝΟ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ AIDS ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΛΑΙΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΗΜΟΥΝ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΗΡΘΑ ΚΙ ΑΠΟΓΙΝΑ ΚΑΛΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΒΛΕΠΩ.ΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΚΛΑΙΨΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΙ ΟΛΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΕΛΑΕΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΜΕ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ ΔΩΡΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΘΑ ΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ.

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΕΣΕ ΤΟ ΟΧΥΡΟ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ :o:o:shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal πολυχρονη να εισαι κοριτσακι!!

εμεις εχουμε κρυωσει λιγακι φτερνιζεται κ εχει μυξουλες..θερμομετρο ελεγε 35,8 στον ποπο..35,4 μασχαλη? ειναι φυσιολογικο ή υποθερμια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμείς εχθές το μεσημέρι φτάσαμε στην Αθήνα.Σήμερα πήγαμε στα jumbo και ψώνισα για τα ανιψουδάκια μου από κάτι μικρό και φυσικά και στις κορούλες μου! :D:D Σήμερα στόλισα και το δέντρο της Αθήνας.Έλεγα ότι θα το στολίσω από την προηγούμενη φορά που ήρθα,αλλά το πήγαινα από μέρα σε μέρα και δε το στόλισα ποτέ.Έτσι το στόλισα σήμερα και μου έχει μείνει το μπαλκόνι μου που είναι 10 λεπτά υπόθεση. ;)

Μιριάκι,όταν έδινα εγώ στον ΑΣΕΠ ήταν σχετικά εύκολα με τους δασκάλους,τώρα με την οικονομική κρίση δυσκολεύουν και για τον κλαδο μας τα πράγματα.Δασκάλα είσαι :?: Όσο για το βιβλίο της fisher-price είναι σκέτη καταστροφή :lol::lol::lol::lol:

Μινούλα,άντε βρες τη φωτογραφία να κάνουμε κι εμείς λίγη όρεξη.Να δω κι εγώ λίγο Κούβα έστω κι απο φωτογραφία. :):):)

Αχ,Βικουλίνι μου πάλι δεν είσαι καλά ψυχολογικά βρε κοριτσάκι μου!Μακάρι να μπορούσα να σου αλλάξω εγώ τη διάθεση.

Αυτό που λές για το κάλα κι εμένα μου το κάνει.Μπορεί για δυο μέρες να μου πίνει 200 και την επόμενη 100 :?:roll::roll::roll:

Σταυρουλίτσα,περαστικά :)

Μαγδούλα,δέχεσαι επιθέσεις;;;;;;Τυχερούλα,ποιος στη χάρη σου :?::?::?::lol::lol::lol::lol:

Δημητρούλα,εγώ δεν πιστεύω πως είναι υποθερμία μωρε;Μια χαρά θα είναι το μουσουδάκι σου!

Αυτά κοριτσάκια μου!Σας αφήνω,πάω να κοιμηθώ,αύριο είναι η πρώτη ημέρα στη δουλειά!

Καληνύχτα :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες :):) i'am back :!::!: ευτυχως που μεσολαβησε σαββατοκυριακο και δεν λυσαξατε παλι,οποτε προλαβα να σας διαβασω :!::!:

Εμεις ολα καλα στο ταξιδι ,ευτυχως,ενα αγγελουδι ηταν η ζουζουνα μου :) ολο κοιμοτανε :!: σταματησαμε 1 φορα μονο και την θηλασα,την αλλαξα και ολα καλα :!:

Κατερινακι,καλη αρχη :!::!:

Δεν θυμαμαι ποια εθιξε το θεμα υπνος κατατη διαρκεια της ημερας....παντως η δικια μου ξυπναει κατα τις 9 πμ,τρωει,κανει κακακια,και μετα ξανακοιματα απο τις 10-12.30,μετα τρωει κατα τις1.30 και ξανακοιμαται καμια ωριτσα,θα ξαναφαει κατα τις 4 και μετα το κοβει στον υπνο απο τις 5 εως τις 7.30 :!: τρωει κατα τις 8,κοιμαται γυρω στις 9.30 και ξυπναει κατα τις 10.15 για μπανακι και μαμ και κοιμαται ξανα ως το πρωι :) το βραδυ τις βαζω το περιστρεφομενο και κοιμαται χωρις να καθομαστε μαζι της :) π :) αντως και εγω μικρη την κοιμιζα στα χερια αλλα εδω και :) ενα μηνα περιπου το εχω κοψει,απο τη σ τιγμη που την πηγα στο δωματιο της :) εχω παντως και ενδοεπικοινωνια κε καμερα γιατι και μενα το σπιτι ειναι μεζονετα και θελω να τη βλεπω :!:

Παντως και η δικια μου οσο ειναι ξυπνια,θελει να μας βλεπει :!: μεγαλωνουν τα ανθρωπακια μας μωρε και θελουν παρεα :):):)

Αντα τα ξαναλεμε αυριο ελπιζω :!: μας την εχουν πεσει και επισκεψεις,ολο το σοι του μπαμπα και δεν προλαβαινω ρε κοριτσια :!::!: βεβαια εχει και τα καλα του το θεμα :!: εχουμε γεμισει δωρα ;);)

Σταυρουλα περαστικα :-*:-* Μαγδα καλη η καρμποναρα :?: εγω μολις αφτιαξα μηλοπιτα :!: αντε φευγω η κουτσομπολα :lol::lol::lol: μου λειψατε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NA MAI K GV APO PATRA... ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΗΡΘΑΜΕ ΓΙΑ ΓΙΟΡΤΕΣ...

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΥΓΙΕΙΣ Κ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ...

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ....

post-12541-13873935847827_thumb.jpg

post-12541-13873935847954_thumb.jpg

post-12541-13873935848083_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΕΣ Κ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΣΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΗΚΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 9 ΝΑΝΙ 3.30 ΦΑΙ ΚΑΙ 7.30 ΞΥΠΝΑΜΕ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ ΩΣ ΤΗΣ 9.30 10 ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΑΥΡΙΟ 7 ΕΜΒΟΛΙΑ 2 ΠΑΡΑΚΑΛΩ :cry::cry::cry:

ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΛΑ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ,ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΘΕΡΜΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΧΕΙ ΟΝΤΩΣ. :?

ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΑΧ ΑΡΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΑ ΝΕΦΡΑ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ 2Η ΚΟΥΝΙΑ Κ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Κ ΣΩΘΗΚΑ ΚΑΠΩΣ.Η ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΑ ΤΕΛΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΨΑΡΙ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΑΚΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!!!!

μου λειψατε! εκανα πολλα πραγματακια το σκ με τον αντρουλη μου( μη παει ο νου σας στο πονηρο,ειμαι αδιαθετη!) βγηκαμε ηπιαμε ειδαμε ταινια στο σινεμα,ψωνια.επιτελους γιατι ολο δουλεια δουλεια ειχαμε χαθει!

ο μπεμπης συγκαηκε για πρωτη φορα,κ μαλιστα πολυ,διοτι εχεζε 4 -5 φορες καθε μερα τελευταια.ετσι ο γιατρος ειπε να αραιωψω πολυ το γαλα κ να βαλω fucicort.

βικυ μου ολα καλα? φουφουκα,μαγδα χαρα μινα κ οσες δε μουρχονται τωρα που κλαιει ο μπεμπης φιλια!παω κ ερχομαι...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΩΣ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ ΜΠΡΑΒΩ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΝΑ ΞΕΣΚΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΑΨΟΓΑ!!

ΚΑΗΚΕ ΤΟ ΚΩΛΑΚΙ ΣΑΣ :cry::cry: ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΩΛΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalo mesimeri filenades kai kali evdomada pos eiste?? ante epitelous i evdomada ton xristougennon :D

emeis 3ipnisame aristokratika pali simera an kai exo para polles doulies kai poli sidero den 3ipnousa me tipota to nini mou 3ipnise stis 5 gia mam kai den eixe oraixi meta pali gia upno ithele paixnidia :o arxise kai kanei kati xamogela kai gelaei ponira den stamato na tin zoulao :lol: karponara akouo kai ego molis ekatsa na fao tin karponara pou apemine apo xthes to vradi pou paragkilame... to sabbatokiriako olo voltes imastan pigame jumpo pirame ta dora :D xthes pigame kai sta magazia kai psonisame kai emeis perasame poli oraia ;)

foufouka kali arxi piso stin doulitsa alla giati se pirane tora pou tha klisoun gia xristougenna?? ego teliosa prodimotiki ekpaideusi mporo na dioristo stin prodimotiko kai mexri deutera dimotikou.

magy mou giati 2 emvolia mazi ginete auto den to i3era :roll:

thelo tin gnomi ton giatron mas kai oxi mono to sabbato sinevike kati kai me provlimatise kai me fovise

etimaza tin mikri gia na figoume kai 3afnika eniosa oti tha lipothimiso eutixos prolaba kai fona3a tou antrouli kai irthe sto domatio lipothimisa 2 fores gia liga deuterolepta tin deuteri fora prin na lipothimiso maurisan ola den evlepa tipota kai eixa ena vouito sta aytia kai duo meres eniotha adinamia ti lete na einai auto prin 2-3 vdomades ekana analisis ematos kai o giatros mou edose vitamines kai sidiro eixa kai xamili emosferini ti lete na einai auto to 3afniko fovame min to 3anapatho otan eimai moni mou :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιριακι καθαρη ελλειψη σιδηρου κ ετσι δεν οξγονωνεται καλα το αιμα κ εχεις λιποθυμιες.θα περασει με τη ληωη συμπληρωματων κ κρεατος η συκωτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εγώ πριν λίγο γύρισα από τη δουλειά,έφαγα κάτω στη μανούλα μου και ανέβηκα στο σπιτάκι μου.

Μιριάκι,με πήραν τώρα γιατί τώρα τελείωσε η άδειά μου.

Λαμπρινούλα,για ζουπηγμα τα ζουζουνάκια σου που κοιμούνται.Ωραία στολίσματα,άντε και του χρόνου :)

Φιλάκια και στις υπόλοιπες!Πάω να ξεκουραστώ γιατί το απόγευμα έχει διάβασμα και για να μην ξεχνιόμαστε και...........mammy :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ;;;;

ΕΓΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ , ΣΥΚΩΝΩΜΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Χ Α Λ Ι Α...ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΩ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΟΥΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΕΠΟΧΗ (ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ!) ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ Κ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΜΥΡΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ :D

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ...ΤΩΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ;;ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ.. :?

ΜΙΤΣΑΚΟ;;ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΤΡΟΓΥΝΟ...

ΜΙΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΖΑΛΙΖΟΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΕΙΨΗ..ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΝΝΑ Κ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ..ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΣΥΝΕΡΘΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ ;

ΛΑΜΠΡΙΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΣΤΟΛΙΖΩ ΤΟ ΤΖΑΚΙ ΜΟΥ!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ;;

ΤΙ ΑΛΛΟ;;ΣΟΡΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ Η ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΞΕΧΝΑΩ ΤΗ ΔΙΑΒΑΖΩ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια. Χάθηκα το σ/κ γιατί το Σάββατο έπεσα με τα μουτρα στις δουλειές, ενώ την Κυριακή πιάσαμε τις βόλτες. Διάβασα τα νεάκια σας και έχω να πω τα εξής:

Μαγδούλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ελένη τι γλύκας ο μικρός με το φορμακι ταρανδος!! :P:P Σχετικά με το ύπνο εμένα κοιμάται πάνω στο βυζί. Εχει τυχει φυσικα να ξυπνησει στις 4 ή 5 τη νυχτα και να θελει παχνιδια. Τότε τον βαζω στο καρότσι και παμε περα δωθε μεσα στα σκοταδια μεχρι να κοιμηθει και μολις κοιμηθει τον μεταφερω στο κρεβατακι του.

Κατερινουλα σημερα εισαι πισω δουλεια, ε;; Καλη αρχη και καλή δυναμη.

Μαμουνακι η περίοδος δεν θα επηρεάσει το θηλασμό. Αν ωστόσο παρατηρήσεις μείωση του γαλακτος κυρίως λόγω ορμονών βάζε το μικρούλι περισσότερο στο στήθος. Πως είναι το μωράκι; Πήρες παιδίατρο να του πεις τη θερμοκρασια του;

Βρε Μιρια τι έπαθες καλέ; Παίρνεις βιταμίνες και σιδηρο και παρ'όλα αυτά νιώθεις αδυναμία; Τρως καλά;

Τα δικα μας τωρα. Το Σαββατο ο μικρος εκανε 2 εμβόλια :o:o:o:o Το πρωτο το πηρε ψυχραιμα, στο δευτερο όμως δεν αντεξε και εβαλε κατι κλαματα :(:( .

Φτασαμε αισιως τα 7.470 γρ. και τους 66,5 ποντους. :P:P:P Κατα τ'άλλα όλα καλά ειπε ο παιδιατρος και τωρα πάλι τον άλλο μηνα για εμβόλιο.

Αυτα προς το παρον.

Φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ;;;;

ΕΓΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΥΚΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙ , ΣΥΚΩΝΩΜΕ ΑΠΟ ΤΗΣ 6 ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Χ Α Λ Ι Α...ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΛΘΩ...ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΡΕΛΕΝΟΜΟΥΝΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΑΡΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ Η ΕΠΟΧΗ (ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ!) ΦΕΤΟΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΙΣΘΗΣΗ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ Κ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΜΥΡΗΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ :D

Δεν σου φτανει η κουραση απο τα παιδια θελεις να τα κανεις και όλα μεσα στο σπίτι. Κατσε καλέ να ξεκουραστεις και λίγο. Πως θα φτιαξει η διαθεση σου όταν απο τις 6 κανεις δουλειες και μετα εχεις και τα παιδια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΚΩΘΩ ΠΡΩΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ;;ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΑΖΟΝΤΕ ΟΠΟΤΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ... :cry: ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΧΑΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΜΕ ΓΚΡΙΝΙΕΣ Κ ΚΛΑΜΑΤΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΣ ΛΥΘΗΚΕ Η ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΤΟΣΟ...ΑΠΛΑ ΠΕΙΝΟΥΣΕ.ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΠΛΕΟΝ ΜΟΝΟ ΞΕΝΟ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ 140 ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΦΤΑΝΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΑΜΕ ΣΤΑ 170.ΗΡΕΜΗΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ Κ ΑΛΛΟ..ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΑΠΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕ...

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΩ ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑΟΥΣΑ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΩ ΝΑΟΥΣΑ.ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vikoulini mou psixremia kali mou kai upomoni pernas diskola euxome syntoma na ftia3oun ta pragmata den skeutese tin megali sou na tin stilis paidiko gia na eisai pio iremi?? melomakaronaaaaaaaaa kourapiedessssss eisai kai nikokiroula ides mia xara koritsaros eisai kai nikokira kai kali mitera kai ergazomeni ta exeis ola koritsaki min se perni apo kato mpravo sou pou ta katafernis ola auto na skeutese oti eisai a3ia kai mporis ;)

emena melomakarona paragkile i pethera mou gia ekini kai mou efere kai emena :D tha pao na paro kai kourapiedes giati etsi opos eimai ta glika mou lipoune :shock:

eri mou kalo ta3idi na exete kai na perasete omorfa ides pou iremise to moraki sou eutixos vrikate ti eftege ante na perasete irema tora ;)

fotinoula troo kala perno kai tis vitamines m apo ton fovo mou den paralipo tipota troo kai sokolatitses oxi upervolika mipos einai kai upoglikaimia alla den 3ero ti allo na kano kai ola auta ta patheno meta tin genna stin genna logo poli xamilis aimosfairinis mou valane duo monade aima mipos xriazete na paro kaillo den 3ero :? eimai se dilima na paro ton giatro mou na tou po ti synaivi i na pao se allo na paro mia deuteri gnomi??

fotini mia xaroula einai to nini sou kai apo kila kai apo upso kanate kai eseis duo emvolia e? telika ginete den to i3era

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΣΥΚΩΘΩ ΠΡΩΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ;;ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΒΙΑΖΟΝΤΕ ΟΠΟΤΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ... :cry: ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ...

Έχεις δίκιο. Ελπίζω να μην με παρεξήγησες που σου μίλησα έτσι. Έχεις γίνει χίλια κομμάτια για να τα προλαβαίνεις όλα και καλό είναι να προσέξεις και τον εαυτό σου.

Ράνια καλά να περάσετε στις διακοπούλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...