Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Καλημέρα,κορίτσια μου!Τι κάνετε;Εμενα ξύπνησε η μεγάλη 6:10 σήμερα,γιατί είχε βραχει από το pampers(άλλο που δε λέγαμε εχθές) και την άλλαξα και την πήρα δίπλα μου.Την είχε πιάσει παιδιά μία πολυλογία άλλο πράγμα :lol: Της έβαλα να δει το Μίκυ μπας και κοιμηθώ εγώ λίγο ακόμα και να έρχεται να σκαρφαλώνει στο κεφάλι μου,στην πλάτη μου,παντού για να βολευτεί να ξανακοιμηθεί κι αυτή.Μέχρι που στο τέλος κοιμήθηκε.Αυτή σε όλο το κρεβάτι κι εγώ στην ακρούλα =))=))=)) Μια σταλιά σκατό.Μετά από λίγο ακούω,μίου μίου,ξύπνησε το μικρό μου το γατάκι για να φάει.Έφαγε και τώρα κοιμούνται και τα δύο στο δωμάτιο της μανούλας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μητσάκο,ούτε εγώ ξέρω ν'αναβω το τζάκι :lol::lol::lol:

Όντως Μίρια,βάζε τη και την ημέρα.Επίσης συμφωνω με τη Χαρά.Μήν τη σηκώνεις,απλά χάιδευέ της το κεφαλάκι λέγοντας της καθησυχαστικά λογάκια όπως "εδώ είναι η μανούλα" και διαφορα άλλα τέτοια.Όχι συνέχεια όμως κάθε 2-3 λεπτάκια.

Χαρουλίτα,Καλά Χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Έλα ρε Δήμητρα σοβαρά με το Σκλαβενίτη;Στο σπίτι μου στην Αθήνα είναι κοντά,εδώ στην Καρδίτσα δεν έχει ρε γαμώτο.Και στα carrefour βάζει πολλές φορές προσφορές στα pampers.Ήταν ένα αρκετά μεγάλο διάστημα που στην Καρδίτσα τα είχαν 13,45 αντί 19,για πολύ καιρό,αφού νόμιζα πως ή είχαν ρίξει τις τιμές ή τα carrefour της Καρδίτσας τα είχαν τόσο φθηνά.

Βικουλίνι,είδες που ανησυχούσες;Όλα καλά πήγαν ;)

Πάλι μαζεύτηκε σίδερο και λέω να ξεκινήσω σιγά-σιγά πριν σηκωθεί το μικρό μου ζιζανιάκι.Αλλά από την άλλη βαριέμαι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α,δε σας είπα και το άλλο!Τη Δευτέρα πάω για δουλειά :mrgreen: Δεν παίρνω τώρα το 9μηνο που δικαιούμαι.Αλλά αργότερα.Έχω το δικαίωμα να το πάρω μέχρι να γίνει η μικρούλα μου 4 χρονών ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα.Συγγνώμη για χτες που σας αφησα με το καλησπέρα αλλά γρίνιαζε η μικρή μου και μετά ακολούθησαν όλα τα άλλα, μπάνιο φαί και ύπνος.χτες στο ντουζ καθησα και εβγαλα όλο το γάλα και πηρα το χάπι να το κόψω.Δεν περίμενα να συγκινηθώ τόσο.Δεν κατάφερα να τη θηλάσω πολύ αλλά τουλάχιστον το προσπάθησα μέχρι τέλους.Και αν είχα γάλα θα το πάλευα ακόμα.

Σήμερα δεν έχουμε πάλι σχολείο και ευκαιρία να κάνω καμιά δουλεια στο σπίτι αλλά βαριέμαι.Βρε κορίτσια πως τα προλαβαίνετε όλα.Μπράβο σας!!!

φουφουκα από Δευτέρα σχολείο?Που είναι η οργανική σου?Γιατί δεν θα πάρεις το 9μηνο?Τι θα κάνεις με τα παιδιά?Αντε καλή αρχή ...

Εγώ νομίζω δικαιούμαι μειωμένο ως αναπληρώτρια αλλά δεν το χω πάρει :?

Χαρά καλό ταξίδι και καλά Χριστούγεννα

Ελενα κούκλος ο Ορεστάκος μας.

Βικουλίνι μη στεναχωριέσαι καλή μου.Ο άντρας σου δε σε βοηθάει με τα παιδιά λόγω εργασίας ή έτσι είναι ο χαρακτήρας του...Ετσι ήταν και με τη μεγάλη σου?Προσπάθησε να του εξηγήσεις το πως νιώθεις ηρεμα.Μην τα κρατας μέσα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera korouesssss eutixos 3ipnisa proi kai sas prolava prin arxisete tin polilogia :D

xaroulita kai foufou euxaristo gia tin gnomi sas tha dokimaso na tin vazo kai ligo tin mera kai an den ginei kati tha prospathoume siga siga stenaxorithika poli xthes pou mou ekane emetouli

xaroulita kalo ta3idi koritsi mou kai kala na perasete elpizo na exeis net kai na mas les ta nea sou..

foufou pou douleueis?

oute emena mou aresoun ta pampers kai emena vgenoun e3o ego den perno pia apo auta ;)

simera 3ipnise i mikri stis 6 fagame kai 3anakimithiki ego omos oxi ekana doulitses ekana kai ena keeik portokali tora taisa kai to nini mou kai etimazome na pao na kano mpanaki na ntithoune kai na pame volta meta se mia filenaditsa gia kafe... :D:D simera tha pao kai gia nixia ax poso mou lipsane duo mines...

omorfes sas afino tha ta poume apogeumataki...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάρες!

Σταυρούλα,μη στεναχωριέσαι κοριτσάκι μου!Όντως το προσπάθησες κι αυτό έχει σημασία.Η οργανική μου θέση είναι στη γ' αθήνας,όπου συμπεριλαμβάνεται και η περιοχή που μένω.Σε συγκεκριμένο ομως σχολείο δεν είμαι,είμαι σε διάθεση.Ευτυχώς τώρα είμαι σε ένα κοντά στο σπίτι μου ;) Τα παιδιά θα τα κρατάει η μανούλα μου ευτυχώς.Το εννιάμηνο μπορεί να μου χρειστεί αργότερα μωρέ.Να σου πω την αλήθεια έχω να πάω και για δουλειά 2 χρόνια και μου έχει λείψει.

Μίρια,πάλι βόλτα;;;;;;;;Να σου πω κάτι;Κάνεις πολύ καλά.Κι εγώ όταν είχα μόνο το ένα πήγαινα συνέχεια.Τώρα με τα 2 δε γίνεται γιατί θέλουν και τα 2 καρότσι.Μόνο με τον αντρούλη μου πάμε.Κι εγώ αύριο πάω Αθήνα με το καλό κι εχω ραντεβού και για νυχακια. :D:D:D Είμαι δασκάλα σε δημοτικό σχολείο.Έχω διοριστεί στο δημόσιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ωραία θα είσαι δίπλα στο σπίτι σου..Γιατί είναι δύσκολο να φύγεις μακριά.Η αδερφή μου φέτος πήγε Αμφισσα και πηρε και τον 4χρονο άνηψιό μου μαζι.Πίκρα...

Μιρια τι ωραία που εχετε καλό καιρό εκεί και πάτε βολτούλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ.ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΑΞΑΜΕ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ?ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΠΤΩΜΑ.ΦΟΥΦΟΥ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΠΤΥΧΙΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ.ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΣΤΑ 19 ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΥΖΥΓΟΣ-ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ.ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΑΖΙ.ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΒΕΒΑΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΙΓΜΗ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΕΤΑ ΕΔΩΣΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΗΡΑ ΤΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΩΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ.ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΟΜΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΓΩ ΣΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΝΤΑ.ΑΠΛΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΠΑΛΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΕΓΩ ΠΟΙΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΑΥΤΑ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟΣΤΕΥΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΝΑ ΠΙΝΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΝΕΡΑ Ε ΝΑ ΠΙΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΠΥΡΑ ΣΤΗ ΜΑΣΧΑΛΗ.ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ? :lol::lol::lol: ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΣΟΥΠΑ ΚΑΙ Η ΜΠΥΡΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΓΑΛΑΤΟΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΙΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ.ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑ.ΚΛΑΙΕΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμφισσα Σταυρούλα ε;Για φέτος μόνο φαντάζομαι ε;

Αχ,Μίνα μου!Καλά κάνεις και δεν το μετανιώνεις!Γιατί να το μετανιώσεις;Το να κάνεις οικογένεια είναι το όνειρο κάθε γυναίκας.Αλλο που πολλές δεν το παραδέχονται,λέγοντας πως θέλουν να κάνουν καριέρα.Βλακείες,εγώ δεν τα πιστεύω.Και να σου πω και κάτι άλλο είσαι πάρα πολύ μικρή και εχεις 3 υπέροχα παιδάκια και από ότι έχω καταλάβει μια πολύ ωραία οικογένεια.Αυτο δε συγκρίνεται με καμία ιατρική και με τίποτα άλλο.Άλλωστε όπως είπες τη δουλίτσα σου την έχεις.Μια χαρά.Κι εγώ θέλω να κάνω τέσσερα παιδιά και μακάρι να τα κάνω μέχρι τα 30,για να είναι κοντά σε ηλικία και να μπορώ κι εγώ να ασχολούμαι μαζί τους όσο θέλω.Ασφαλίστρια ε;Θα σου στείλω πμ κάποια στιγμή.

Αυτό με την μπύρα το ξέρω κι εγώ.Υπάρχει και μπύρα χωρίς αλκοόλ.

Μινάκι,σκέφτηκα κι εγώ να σου πω μήπως ο μπεμπούλης κάνει νούμερα,επειδή κοιμάται την ημερα,αλλά από την άλλη σκέφτομαι πως είναι μωράκι μωρέ.Αυτά θέλουν να κοιμούνται σχεδόν συνέχεια.Εγώ ξέρεις τι κάνω;Σήμερα για παράδειγμα ξύπνησε στις 8 παρά,έφαγε και ξανακοιμήθηκε και ξύπνησε στις 9 και κάτι.Τώρα ήπιε ξανά γαλατάκι και ξανακοιμήθηκε.Δε θα κοιμηθεί πολύ περίπου 3 τέταρτα,το πολυ μια ώρα.Έτσι 2μισι που είναι να ξαναφάει θα κοιμηθεί για μεσημέρι λογικά.Θα ξυπνήσει κατά τις 5 με 5μισι και μετά μπορεί να κοιμηθεί κανα μισάωρο 7μισι με 8 ή 8 με 8μισι.Μετά 9 τις κανω μπάνιο και τις 2,9μισι γάλα και μετά κοιμάται.Συνήθως έτσι προσπαθώ να της προσαρμόζω το πρόγραμμα.Βέβαια,εγώ λέω έτσι αλλά αυτή κάποια μέρα μπορεί να έχει άλλα σχέδια. :lol::lol::lol: Προσπάθησε να τον κρατήσεις ξύπνιο καποιες ώρες μπας και.Αλλα από την άλλη σου αφήνει το ελεύθερο για δουλειές άμα κοιμάται ε;Αμα είναι ξυπνιος γκρινιάζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΓΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!!ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΗΣΑ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΟ ΣΩΣΕ ΠΑΡΚΑΡΑ ΣΤΟΥ ΔΙΑΛΟΥ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΧΑΜΟΣ!!!ΧΤΕΣ ΗΡΘΕ Η ΠΡΟΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΑ ΞΟΔΕΨΩ ΤΟΥ ΠΗΡΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΟΡΜΑΚΙΑ ΜΑΚΡΙΜΑΝΙΚΑ ΠΙΠΙΛΕΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΧΡΥΣΟΠΛΗΡΩΝΩ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ..ΟΛΑ ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΣΤΑ.ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΕΙΠΡΟΣΦΟΡΑ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΑΜΠΕΡΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ Ο ΠΕΘΕΡΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ 4 ΚΟΥΤΙΑ ΧΑΖΟΠΑΠΠΟΥΣ.ΕΙΔΕΣ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟΥΛΙ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΧΤΕΣ ΞΥΠΝΗΣΕ 2 ΜΕΤΑ ΕΛΑΧΙΣΤΑ 5.30 ΜΕΤΑ 7 ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 9.15 ΤΩΡΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.

ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΧΤΕΣ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟΘΗΛΑΣΜΟΥ ΤΗΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΑΙΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΡΓΗΣΕΙ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΟ ΚΕΚΑΚΙ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ ΕΓΩ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΟΚΟΛΑΤΑΚΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΣΤΑΓΟΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕΣ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ ΕΚΕΙ ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΝΤΑ ΛΕΩ ΚΑΘΕ ΕΜΠΟΔΙΟ ΓΙΑ ΚΑΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAΡΟΥΛΙΤΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΕΙΣ :cry::cry::cry::cry::cry:

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΑ ΤΕΛΕΙΟ ΜΠΟΛΙΚΑ ΙΑΤΡΙΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΨΟΓΑ.

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΟΛΟΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΑΤΕ ΟΙ ΘΗΛΑΖΟΥΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ 10 ΛΕΠΤΑ Κ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ!!ΤΟ ΧΑ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ.ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΡΜΠΟΝΑΡΑ :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου,Μαγδούλα!Α,καλά εγώ κάθε μέρα να πηγαίνω στα Jumbo όλο και κάτι θα βρίσκω να ψωνίσω! :lol::lol::lol:

Καρμπονάρα ε;Κατάλαβα...κι εσύ light μαγειρεύεις σαν εμένα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες και μωρακια! Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια για το νινι μου. Σημερα εφτιαξα σουφλε. Ωραιοτατο εγινε. Λοιπον,θελω την αποψη σας σχετικα με το εξης: Πρωτον το βραδυ που βαζετε τα μωρακια σας για υπνο με ποιο τροπο τα κοιμιζετε?? Εμενα αν δεν τον κουνησω στην αγκαλια μου δεν κοιμαται. Εχει ομως βαρυνει αρκετα και κουραζομαι. Πειτε μου καμια αλλη ιδεα. Και δευτερον ο δικος μου πιπιλα δεν πιανει με τιποτα. Εχω προσπαθησει πολλες φορες αλλα τη φτυνει. κατα τη διαρκεια της νυχτας ξυπναει σε ανυποπτες στιγμες χωρις να ειναι η ωρα του για φαι,επειδη ομως δεν βαζει την πιπιλα,πιπιλαει το γαντακι του το βρεχει και ξυπναει. Αν δεν τον κουνησω παλι στην αγκαλια μου η στα ποδια μου δεν κοιμαται. Με εχει κουρασει πολυ ολο αυτο καθε βραδυ. Κατα τη διαρκεια της ημερας κοιμαται στο παρκοκρεβατο. Το κουναω με το ποδι μου και ναναουριζεται και κοιμαται. Τη νυχτα ομως δεν κουνιεται το κρεββατι του και ετσι δυσκολευομαι πολυ. Δωστε μου τα φωτα σας!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΒΡΕΧΕΙ ΠΟΛΥΥΥΥ...

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΕΓΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΕΤΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΩς ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΟΝΟς ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ...ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΑΝ ΨΙΛΟΓΡΙΝΙΑΖΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΝΗΣΩ ΛΙΓΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Ελενάκι μου!Κι εγώ ακριβώς δε θέλω να την κουνάω ούτε στο κρεβατάκι της γιατί μετα θα μάθει.Εχθές και σήμερα την κούνησα 2 φορές στο κουνακι-ριλαξάκι που την έχω και το αποτέλεσμα ποιο ήταν;Να είναι τώρα στο παρκοκρέβατο και να γκρινιάζει επειδή θέλει κούνημα.Δεν την πατάω όμως.Σε 3 λεπτά θα πάω,θα της δώσω την πιπίλα και θα κοιμηθεί.Όσο για το βράδυ,ψιλοκοιμάται την ώρα που πίνει το γαλατάκι της.Αν τη βάλω στο κρεβάτι και μετά από λίγο ξαναγκρινιάξει της δίνω ή πιπιλίτσα ή λίγο ακόμα γαλατάκι αν έχει μείνει και κοιμάται μόνη της.Σου λέω μόνο εχθές το απόγευμα έκανα τη βλακεία και σήμερα το πρωί.Τώρα ήμουνα μέσα την κούναγα και γλάρωνα,μόλις σταμάτησα μετά από μισό λεπτό ξεκίνησε.Το ότι δεν πιάνει πιπίλα είναι θέμα,γιατί γλιτώνεις πολλά με την πιπίλα.Το έχεις προσπαθήσει πολύ ε;

Γεια σου,Βικουλίνι!Εδώ έχει ήλιο :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΕΝΟΕΙΤΑΙ ΛΑΙΤ :P:P:P:lol::lol::lol: ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΗ ΚΡΕΜΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ.ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΙΔΕΡΟ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΒΟΥΝΟ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΓΕΛΙΑ ΕΝΑ ΜΙΣΟ ΙΣΑ ΠΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΠΟΝΗΡΑ (ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΑΥΤΟ ΙΣΑ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΤΑ ΛΑΚΑΚΙΑ ΤΟΥΣ) ΕΝΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΟΥΛΑ ΧΩΡΙΣ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΥ ΞΕΚΑΡΔΙΖΕΤΑΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΑΝΑΡΟΦΗΣΗ. :?:?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΚΑΙ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΤΕΣΠΑ.ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΑΒΙΑΣΤΑ ΣΤΟ ΛΕΠΤΟ ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΒΥΖΙ ΠΩΣ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ :o:o:o:shock::shock: ΠΙΠΙΛΑ ΜΕ ΤΑ ΚΕΦΙΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΜΙΑ 10 ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΡΩΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΕΤΡΩΓΑ ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irtha me kai emeis ligo elipsa kai pali sas epiase i polilogia :roll: pigame gia kafe se kati filous kai irthame prin ligo :D koritsia akouste i malon deste ti egine otan irthame evala tin mikri na kimithi sto krevati tis afou nistaze eipa oti tha klapsi ligon alla tha synithisi imouna mazi tis sto domatio auti eklege kai otan tin evlepa oti eklege poli pigena konta tis gia na min niothi oti tin paratisa alla den stamatage na kleei se kapia stigmi kai meta apo polli klama tin sikosa kai mou ekane kai emeto opote irthame sto saloni kaname ligo agkalitsa kai tin evala stin kounia :shock::? den 3ero ti na kano mia fili mou pou exei kai auti paidaki mou eipe na tin vazo kai kata tin diarkia tis meras gia na synithisi lete na einai auto pou fteei?? den mporo na vro aitia afou nistazi giati den kimate ekei tis vazo kai ena paixnidi tis fisher-prise pou exei mousikoulla ala tipota :shock::( stenaxorieme kai ego pou kleei

πολλες φορες τα ενοχλει το ρεψιμο οταν ξαπλωνουν σε οριζοντια θεση. δοκιμαζε αφου ρεφτει να την ξαπλωνεις παλι αμεσως. η δικια μου ηρεμει μετα το ρεψιμο.

επισης βοηθα αν βαλεις ενα cdplayer στο δωματιο της. εγω της βαζω παραμυθακια κ παιδικα τραγουδακια (συνηθως τα ιδια, για να τα μαθει). φυσικα εγω την κοιμιζω στην κουνια της μονο τη μερα. το βραδυ την κοιμιζω ακομα διπλα μου στο πορτ μπεμπε, και σε λιγο καιρο θα βαλω το ποαρκοκρεβατο. στους 6 μηνες θα την αλλαξω δωματιο. ειναι πολυ μακρια η κρεβατοκαμαρα μου απο το παιδικο κ φοβαμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια!!

Τι κανετε?Εγω είμαι λίγο χάλια.Ελπίζω να κρύωσα και να μην έχω καμιά ίωση.Καλού κακού δεν πλησιάζω την μικρή μου και την έχει αναλάβει ο μπαμπάς αποκλειστικά.

Εμένα κοιμάται το βράδυ στο κρεβατάκι της με μουσικούλα αλλά θελει να είναι και κάποιος κοντά της μέχρι να την πάρει ο ύπνος.

Κορίτσια κατά την διάρκεια της μέρας τι κάνουν τα δικά σας?Εμένα σε γενικές γραμμές είναι ήσυχη αλλα δεν κάθεται σχεδόν καθόλου μόνη της.Θελει συνέχεια να της μιλάς να παιζεις με τις κουδουνίστρες κλπ.Αφού της έχω στρώσει στην γωνία του καναπέ για να καθόμαστε όλοι μαζι.Με τον άντρα μου κάνουμε τις δουλείες εναλλαξ.

Μαγδούλα με πηραν τα κλάματα όταν πήρα το χάπι για λίγο αλλά μετά μου πέρασε... :lol::lol:

Αφού δεν είχα γάλα.Αν είχα και αναγκαζόμουν να το κόψω θα έκλαιγα με μαύρο δάκρυ.

Σταγόνα μπράβο σου που παράτησες την ιατρική για τα παιδάκια σου.Ετσι και αλλιώς έχεις πολύ καλή δουλειά.Εγώ κορίτσια αν μπορόυσα να επιλέξω δε θα δούλευα καθόλου.Αλλά πλέον δεν γίνεται με έναν μισθό που δεν είναι και σίγουρος...

Πάω να ξαπλώσω πριν έρθει ο άντρας μου από το souper market και φωνάζει που σηκώθηκα από το κρεβάτι :lol::lol:

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΙΤΑΚΙ ΘΕΛΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ Κ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΝΕ ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΜΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ.ΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 9 ΚΛΑΣΙΚΑ ΞΥΠΝΗΣΕ 2.30 Κ 7.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥΙΤΑΚΙ.ΜΙΡΙΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΥΠΝΟ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΒΑΖΕΤΗ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ 10 ΗΜΕΡΩΝ ΤΩΡΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΠΙΑ.ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΟΥΛΗ.ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ... :x:x:x ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΠΟΡΤΟΚΑΛΑΚΙΑ,ΛΕΜΟΝΑΚΙΑ,ΜΑΝΤΑΡΙΝΑΚΙΑ,ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΠΑΡΧΕΙΑΣ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ.... :):) ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ.ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΦΩΤΟ(ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ)ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΡΣΙΝΕΣ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΑΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...