Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαρούλα,μόλις μου έκανε το ίδιο :evil::evil::evil::evil:

Βικούλα,σύνελθε.Εσύ δεν είσαι καλη μάνα;Μήπως θα έπρεπε να αναρωτηθεί κάποιος άλλος αν είναι σωστός;Οι γονείς και τα πεθερικά σου είναι μακριά;Το να πας στον παιδίατρο μόνη σου με δύο παιδιά και μες στη βροχή είναι πολύ δύσκολο.Είναι λογικό να ξεσπάς στο κοριτσάκι σου.Το παθαίνω κι εγώ αυτό.Όλα είναι μες στο πρόγραμμα.Μερικές φορές αναρωτιέμαι εγώ αν είμαι καλή μάνα που έχω βοήθεια από τον άντρα μου,την επόμενη στιγμή όμως συνέρχομαι.Δεν επιτρέπεται να το αμφισβητείς όμως εσύ που τα κανεις όλα μόνη σου.Απαίτησε βοήθεια.Μην αφήνεις να σε παίρνει από κάτω.Είσαι πολύ άξια και σε θαυμάζω.Στο λέω πραγματικά.

Φωτεινούλα τι αντράκια όμορφα είναι αυτα;

Ρανια,πωπω ομορφιές!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,τάισα το μικρό μου τώρα και ξανακοιμήθηκε.Πάω να την πέσω κι εγώ λίγο τώρα που είναι ευκαιρία και κοιμούνται και τα δύο.Θα τα πούμε το απόγευμα.Φιλάκια :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,πριν φύγω ήθελα να πω κάτι.Πολύ στεναχωριέμαι που τα κορίτσια από το παλιό μας το παρεάκι μας έχουν ξεχάσει :(:(:( Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ... :D:D:D:D:D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΣΑΩΡΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ. :?

ΣΤΑΓΟΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ..ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.. :mrgreen::mrgreen:

ΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ? ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΓΜΤ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΓΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.

ΤΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ??? ΣΤΑ ΛΕΥΚΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ... :D:D:D:D:D

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΙΣΑΩΡΑ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ. :?

ΣΤΑΓΟΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ..ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ.. :mrgreen::mrgreen:

ΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΝΕ? ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΡΕ ΓΜΤ. ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩΣ.

ΤΙ ΚΡΥΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ??? ΣΤΑ ΛΕΥΚΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΣΤΗ ΣΑΛΟΝΙΚΗ..

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ..ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητση και εμένα αυτά τα χάπια μου έδωσε αλλά προσπαθώ να το αδειάσω αλλά όλο και κατι σταγόνες μένουν.Είναι φυσιολογικό?Μια εβδομάδα παιδεύομαι έτσι.Δεν αδειάζει εντελώς τα παρατάω και λέω "αυριο θα προσπαθήσω ξανά".Κατερίνα σκέφτηκα να το κόψω χωρίς χάπια αλλά μου μπήκε η ιδέα οτι μου πρήστηκε λίγο το δεξί και με ενοχλει.

Σταγόνα είστε πολύ ωραία οικογένεια και συμφωνω με αυτά που είπες οτι δεν πρέπει να είμαστε υπερβολικές με το πρόγραμμα των μωρών μας.Παραλίγο να μπω σε αυτό το τρυπάκι με αυτά που διάβαζα αλλά πιστεύω οτι είναι μικρούλια ακόμα.Σιγά σιγά θα μπουν σε προγραμμα.

Φωτεινούλα πολύ χαμόγελο το αντράκι σου.

Α!εχω αίτημα φιλιας από κάποια eleni ..ειναι κάποιο απο τα καινουργια κορίτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BIΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΞΙΕΠΑΙΝΗ ΕΙΣΑΙ Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΕΣΥ.ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΟΝΗ ΜΕ 2 ΠΑΙΔΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΜΟΝΗ ΤΗΣ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ?ΜΙΑ ΠΑΛΑΜΙΑ ΕΦΑΓΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΗ ΚΛΑΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΜΒΟΛΙΑΚΗ Ε!ΑΟΥΤΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΥΡΕΤΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΝΑΙ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΟΥΤΕ ΑΚΡΟΑΣΗ ΜΕΛΙ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ ΕΙΠΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΛΕΩ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΕΓΩ ΤΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΟΥΛΕΣ ΜΟΥ.ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΚΛΙ ΣΚΕΤΟ ΤΟ ΝΙΝΙ PEGPEREGO ΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ?ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ..

Η ΕΛΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΝΑΙ ΤΟΥΙΤΑΚΙ.ΚΑΤ ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΥΣΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΛΕΠΤΟ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙ ΑΣΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΚΟΜΑΘΗΜΕΝΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΡΙΓΚΙΠΑΚΙ ΜΟΥ.ΩΣ ΤΩΡΑ ΛΕΠΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ Η ΨΥΧΙΤΣΑ ΜΑΜ ΚΑΚΑ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΓΕΛΑΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΝΑΜΕ ΜΟΥΣΚΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΗΣΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΒΡΕΓΜΕΝΗ Η ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ...Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΞΥΠΟΛΗΤΗ ΧΩΡΙΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΕΝΕΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ...ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΦΑΓΕ ΜΙΑ ΠΑΛΑΜΙΑ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΓΕ...ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΕ ΘΑ ΣΚΑΣΩ.. :cry::cry: ΕΤΣΙ ΜΟΥΡΧΕΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΩ...

ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗ ΤΣΙΤΑ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΕ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ;;ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΕ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ;;ΕΧΩ ΑΡΧΗΣΕΙ Κ ΤΑ ΧΑΝΩ... :cry::cry: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΜΕΝΗ..ΣΟΡΥ ΑΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ..

Πρώτον δεν μας ζαλίζεις. Γι'αυτό είμαστε εδώ, βγάλτα από μέσα σου να ξεσπάσεις.

Δεύτερον κλάψε όσο θες. Έτσι μόνο θα εκτονωθείς .

Τρίτον είσαι η καλύτερη μανούλα για τα παιδάκια σου. Μην ακούω βλακείες. Και μόνο που σκέφτεσαι κάτι τέτοιο φαίνεται πόσο τα αγαπάς και τα νοιάζεσαι. Κάνε κουράγιο για τα παιδιά σου και ανέβα ψυχολογικά για να μην σε βλέπουν και αυτά έτσι.

Σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ.ΚΑΛΕ ΤΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ.ΒΥΚΟΥΛΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ?ΔΕΝ ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ.ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΜΗΠΩΣ?ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΣΠΑΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ.ΕΓΩ ΜΕ ΤΡΙΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΠΕΙ ΑΦΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ.ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΥΣΤΑ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ,Ο ΜΕΣΑΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΣΜΑ(ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ )ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ... :x:x Η ΜΕΓΑΛΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΧΑΜΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗ :x ΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΤΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ :!::!: ΔΩΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΒΥΚΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΕΥΘΥΝΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EXΩ ΛΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ Η ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΤΑΓΟΝΑ ΟΥΑΟΥΑΟΥ ΜΗ ΦΑΤΕ ΡΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΟΙ ΚΑΙ ΜΕΙΣ.Η ΛΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΘΗΛΑΖΕΤΕ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΤΡΩΝΕ ΒΥΖΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΟΛΥ 10ΛΕΠΤΑ ΑΠΟΡΩ ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΑΛΙ ΞΕΧΑΣΑ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ.

ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΑΣ ΚΡΕΜΩΔΕΣ ΜΟΥΣΤΑΡΔΕΞ :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα pegperego είναι το καθισματάκι. Όσο για το θηλασμό παρατήρησα τον τελευταίο καιρό ότι ο μικρός μου θηλάζει καλά γύρω στα 9-10 λεπτά, καταπίνει και το γάλα βγαίνει και έξω από το στόμα (κάνει μουστάκια από το γάλα). Μετά χαζολογάει για άλλα 3-4 λεπτά το πολύ. Το βράδυ όμως μπορεί να κάθεται και μισάωρο στο στήθος, πίνει, πιπιλάει, κοιμάται και ξανά πάλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω μη με ξαναπεταξει ,η βλακεια :evil::evil: γυρισε και αντρουλης μου,φαγαμε,ταισα και τα εβαλα για υπνο τα μωρα μου :):)

ΜΙΝΑ,κουκλι το μπεμπε και ολοι σας δηλαδη(καλα απο το κεφαλι τα βγαλες τα παιδια :?: φτου),αλλα ολα και ολα,προικα δεν δινω :!::!: θα σας δωσω τη θεα μου,θα σας δωσω και προικα :?::?: θα κλεισω της φωτεινησ ήτης μαγδας τελικα :lol::lol::lol:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ,για τα χαπια θα σε γελασω,η αδελφη μου τα χα παρει και απο οτι θυμαμαι,ετρεχε το στηθος της για λιγο καιρο,αλλαπριν τα παρει ειχε αρχισει να μειωνει σταδιακα το θηλασμο.Αληθεια που μενεις και εχετε και εσεις χιονια :?::?: Οσο για το παιδικο σε ρωτησα γιατι ηταν να αρχισει μετα τις γιορτες και οχι απο Σεπτεμβρη που θα εχει γεννησει στο μεταξυ η μαμα της,αλλα φοβαται η αδελφη μου μην την κοροιδεψει κανενα παιδακι και κομλαρει το παιδι :(:( το γεγενος οτι λεει νερο τα<τραγουδακια ειναι καλο :?: sorryπου σε πρηζω αλλα εχπυμε αγχωθει :):)

ΡΑΝΙΑ,το γαλα που σου ειπε η Μινα,το επαιρνε και η ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΤΗς :!: παντως να ξερεις οτι αω αρχισες ξενο,πρεπει να δινεις και χαμομηλι,γιατι δεν ενυδατωνει οπως το μητρικο :!: παντως,συγνωμη που επιμενω,αλλα γιατι λες οτι μειωθηκε το δικο σου :?: δειχνει η μικρη μα μην χορταινει :?: το γεγονος οτι δεν νοιωθεις το στηθος σου γεματο ειναι φυσιλογικο,αφου εχει ρυθμιστει πια η παραγωγη σου :!::!: σε ρωταω γιατι το σμαντικο ειναι να μην διακοψεις το θηλασμο και δινοντας ξενο υπονομευεις την παραγωγη σου :!::!: απο ενδιαφερον ρωταω μην με παρεξηγεις,αλλα αν αργουσε να κανει κακα πριν,τωρα θα υποφερει το μωρο :):)

ΜΙΡΙΑ,τι θα γινει με τις βολτες :?: ζηλευουμε εμεις οι αποκλεισμενες :!::!:

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ,ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ :!::!: εισαι η καλυτερη μανουλα του κοσμου :-*:-*:-* σου εγρψα και πριν την αποψη μου,ακουσε με και δεν θα χασεις,βαλε τα ορια σου :):):)

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ολες οι φωτο τελειες να μας ζησουν τα καμαρια μας :!::!:

ελπιζω μην ξεχασα τιποτα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ,τα ειπα και ξεθυμανα,αλλα βγηκατε ολες βλεπω :(:(:(

Μαγδα και Φωτεινη και εμεις PEREGO εχουμε καροτσι :!: παντως η πιο τελεια αγορα που εχω κανει ειναι το TATAMIA της PEREGO(relax,κουνια και καθισματακι φαγητου 3σε 1)το εχουμε καταευχαριστηθει κοριτσια,το συνιστω ανεπιφυλακτα :!::!::!:

Αντε παω και εγω για υπνο,θα μπω αργοτερα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε κοριτσάκια;Όλα καλά;Εμένα ήρθαν τα πεθερικά μου τώρα μου έκαναν λίγη παρεΐτσα κι έφυγαν πριν λίγο.Νιώθω κουρασμένη σήμερα.Εκανα γενική το σπίτι και το μεσημέρι ξάπλωσα ένα μισαωράκι.

Μινάκι,ξεκουράστηκες καθόλου;Είσαι πολύ τυχερή πάντως με τον άντρα σου.Δόξα τω Θεώ κι εμένα μου προσφέρει πολύτιμη βοήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia to mesimeri sas afisa stin 35 selida kai sas vrisko stin 40 glossa den valate :o pigame stin manoula kai meta stin filenaditsa gia kafe alla xaroulitaaaaaa se ligo pali tha figoume gia allo kafe :lol::lol: itane na min kanei kalo kairo :D aurio tha pame kai gia psonia elpizo na min vrexi :evil:

lipon tha grapso osa thimame 5 selides diavasa

prota den dino tsai sto moro xamomili dino geuma para geuma lete na pirazi kai auto ston upno?? oso gia to domatio den 3ero tin tin pirazi den einai oute krio oute upervoliki zesti opos to upolipo spiti kai apofeugo na exo konta tis kouklakia giati to exo akousei kai ego oti merikes fores mpori na ta fovizi ego pisteuo oti emathe mesa stin fasaria edo sto saloni mazi mas kai giauto prospathisa na min mathi mesa stin isixia giati den mou aresi alla egine to entelos antitheto :shock::?

stagona ti omorfooikogenia eiste ptou ptou na eiste panta eutixismeni ontos einai gia korniza i aspromauri kale kopelia pote ekanes 3 paidia eisai poli mikri...

vikoulini mou kali mou kopela ti einai autes i melagxolies kai apogoeiteusis??? fusika kai eisai poli kali mama exeis dyo paidakia kai eisai moni sou auto dixni apo mono tou poso kali eisai kai kamia fora pou neuriazis dokimase na pigenis se ena allo domatio moni sou esto kai an klene kai tsirizoune gia 5 leptakia na iremisis na katharisi to mialo sou kai meta iremise kai ta mora oso pio neuriki eimaste toso neurika einai kai auta to prose3a kai ego me to moro an kamia fora eimai neuriki kai tin kratao gia na stamatisi na kleei toso perisotero kleei epidi tis prokalo neurikotita... kala sou lene ta koritsia zita voithia apo ton antra sou kai an den gini kati apaitise tin voithia ;) sou steloume oli mas tin thetiki energia

;);)

eri gluka einai to koritsaki sou exoume kai emeis ta idia rouxalakia alla einai gia pio megali ilikia vlepo xazogoneis kai eseis exete kornizari kai tis foto apo piso....

fotini kouklos o mpempis ti poniro xamogelo einai auto :D

stayroulla ego eixa pari xapia gia to galla kai to stamatisa einai dyo xapia to ena proi kai to alla vradi rota ton gunaikologo sou kalitera ego nomizo oti prepei na paris na min pristi kai petrosi to stithos sou...

auta den thimame alla filakia se oles upotheto oti aurio pali tha exo poli diavasma otan 3ipniso :o

aaaaaaaaaaaaa barbie, anlou pou xathikate???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι λειπετε ολες :(:(:( δεν συγχρονιζομαι σημερα :(:(

Παντως ρε κοριτσια,σχετικα με το προγραμμα,ΟΚ,δεν τα παιρνουμε και με το βουρδουλα τα μωρα μας,ουτε τα αφηνουμε να σπαραζουν στο κλαμα :):):) απλα εγω τουλαχιστον πιστευω οτι οταν το παιδι εχει ενα προγραμμα και το ιδιο βρισκει εναν ρυθμο και ειναι πιο ηρεμο,αλλα ειμαστε ηρεμες και εμεις και μπορουμε να αντιμετωπισουμε τυχον απροοπτα με ηρεμια :):) αποψεις βεβαια ειναι αυτες :):) εγω πιστευω στο αγαθο της παιδειας απο μικρα(μετα τον 3ο μηνα βεβαια)

Μαγδα,η δικια μου,αρχικα ετρωγε τεταρτο σε καθε στηθος,τωρα τρωει γυρω στο 10λεπτο και γινεται και μενα μουρτζος απο τα γαλατα :lol::lol::lol: παντως και μενα στο τελευταιο γευμα καθεται περισσοτερο,κραταει αποθεματα για το βραδυ μαλλον :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...