Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

Δεν ειναι οι κουκλες τα κοριτσια μου :) :) :?::?: η κορη μου και η ανηψια μου η θεα :!: :!:

Καλέ τι κουκλάκια ξανθά είναι και τα δύο;Να σας ζήσουν Χαρούλα μου!

Ελενίτσα,καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας!Πότε γέννησες;Να σου ζήσει το αγοράκι σου.Στο συγκεκριμένο ζήτημα δεν μπορώ εγώ να σε βοηθήσω γιατί δε θηλάζω.Πολλές κοπελίτσες ομως θηλάζουν οπότε θα σου πουν τη γνώμη τους ;):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωχ,ναι ρε!Η Μάγδα έχει γενέθλια!Α,δεν πάω καλά.Μ'αρέσει που το διάβασα κιόλας και μετά το ξέχασα. :oops:

Χρόνια πολλά Μαγδούλα να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-@};-@};- [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΗΚΑΤΕ!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΜΙΤΣΑΚΟ ΓΙΝΟΜΑΙ 29 ΣΗΜΕΡΑ. ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΕΜΑΣ ΕΔΩ ΣΥΝΝΕΦΙΑ ΨΙΛΟΒΡΕΧΕΙ.

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΙΝΙΑ ΚΟΥΚΛΙΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΤΣΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΟΛΟ ΓΕΛΑΕΙ.

ΕΛΕΝΗ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΠΜ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΘΑ ΣΤΡΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΘΗΛΑΖΩ ΕΤΣΙ ΞΥΠΝΑΓΕ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ 1 ΜΗΝΑ ΕΣΤΡΩΣΕ Κ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 6ΩΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΓΙΑΥΤΟ ΞΥΠΝΑΝΕ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΓΙΝΕ 2 ΜΗΝΩΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΑΝΤΑΡ 9 ΝΑ ΞΥΠΝΑΕΙ 1 ΦΟΡΑ Η 12 Η 1 Η 3 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ 6.30 Η 7.30 Κ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 9.30.ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΟΨΟΥΜΕ ΤΟ ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΜΕ ΧΑΜΟΜΗΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΟ ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΩΣΤΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΤΡΩΕΙ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα στις μαμάδες του Οκτώβρη...είμαι καινούρια κ προσπαθώ να προσαρμοστώ στο foroum... θηλάζω το αγοράκι μου αποκλειστικά κ βασανίζομαο πολύ τα βράδια με τον ύπνο. ο μπεμπούλης ξυπνά ανά 2,5 ή 3 ώρες για φαγητό, έπειτα να ρευτούμε, να αλλάξουμε πάνα, περνάει η 1 ώρα και αν δεν έχει γκρίνια προλαβαίνω καμιά ωρίτσα να κοιμηθώ. αυτό το διακεκομένο πρόγραμμα με κουράζει πολύ...είναι κάποια άλλη παθούσα μανούλα?τι λέτε θα στρώσει ή θα είναι πάντα έτσι?υπάρχει κάποιο κόλπο?περιμένω ανυπόμονα απάντησή σας...

Eλενη μου καλως ηλθες :) εγω ,γεννησα ενα κοριτσακι στις 3/9 και θηλαζω αποκλειστικα.εμενα η δικια μου ετρωγε στην αρχη,το τελευταιο γευμα στις 12 και μετα ξυπνου αναλογως απο 4,30 μεχρι 5.30,μια φορα για να φαει.Μετα τους 2,5 μηνες αρχισε μονη της να ξυπνει κατα τις 7,τοτε ηταν η σηματικη στιγμη....την εκανα μπανιο το βραδυ κατα τις 11 και τελειναμε το θηλασμο κατα τις 12,οποτε κοιμοταν μεχρι τις 7 :!: κανα -δυο βραδια ξυπνησε στις 5 αλλα εκανα το κοροιδο,την κουνησα λιγο και ξανακοιμηθηκε :!: τωρα ξυπναει κατα τις 9 το πρωι συνεχεια και εχω αρχισει με σταδιακη μειωση ανα τεταρτο να φερνω πιο μπροστα την ωρα του βραδινου μπανιου,οποτε τωρα κοιμαται κατα τις 11...και συνεχιζουμε μεχρι να φτασουμε στις 10 :!::!: βεβαια και παλι αναμεσα στο απογευματινο(8μμ) και στο βραδινο παλι κοιμαται καμια ωρα :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα πάλι.Εσβησα το φαγητάκι μας,σε λίγο θα ταΐσω τη Στελλίτσα μου και θα αράξω.Κοτοσουπίτσα έκανα σήμερα.Εσείς τι καλό φτιάξατε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν μαγειρεψα :lol::lol::lol: κλασικα ο αντρας μου εχει εφημερεια και σε λιγο θα ελθει ο super παππους να μας φερει ψαρακια(ετοιμα εννοειται) και να μεινει μαζι μας για σημερα :!::!: παλι μονη θα μεινει η γιαγια :!::!: τους εχω χωρισει τους ανθρωπους στα γεραματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα μαγδουλα μου!!!! 29 λοιπον κ ευτυχισμενη!!

ακουω φρανκ σινατρα κ ειναι σαν να χιονιζει εξω!!!!

μονο το τζακι με εχει στειλει,γιατι απτο πρωι προσπαθω κ δεν αναβει σημερα,. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα,μια χαρά σε βρίσκω!Κι εμένα είναι η καλύτερή μου όταν δε μαγειρεύω :lol::lol::lol: ,αλλά που τέτοια τύχη :cry::cry::cry::lol::lol::lol: Έλα μωρέ δε θα το βλέπουν έτσι οι γονείς σου,βοηθάνε την κορούλα τους ;)

Μητσάκι,τι έγινε;Κι εμένα με τρελλαίνει το τζάκι.Μου αρέσει πάρα πολύ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moλις εφαγα τα ψαρακια,αλλα ειχε και φερει και μελομακαρανα με σοκολατα :ymapplause::ymapplause::ymapplause: τα τσακισα :):)

σαλονικιωτικα γλυκα :!::!: σκστε απο τη ζηλεια σας :lol::lol::lol: και το καλυτερο δε σας το ειπα......οι δικοι μου εχουν ζαχαροπλαστειο,ζηλεια =))=))=))=))

φουφουκα πολυ χαρηκα που γιναμε φιλες :YMHUG::-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ χάρηκα Χαρουλίτα μου!Αλλά όχι τώρα που το ξανασκέφτομαι δε χάρηκα.Σε ρώτησε καμία τι έφαγες,για να μας πεις;Ή σε ρώτησε τι δουλειά κάνουν οι γονείς σου;Ε,μα πια!Μπαίνει η καθεμία εδώ μέσα και γράφει ό,τι της κατέβει. :lol::lol::lol::lol: Φυσικά κάνω πλάκα =))=))=))=))

Καλά έκανες κι έφαγες.Θα σου στείλω τη διεύθυνσή μου να μου στείλεις κανα μελομακαρονάκι με σοκολάτα και κανένα τσουρεκάκι από τον Τερκενλή εεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;Δε ζητάω πολλά :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ χάρηκα Χαρουλίτα μου!Αλλά όχι τώρα που το ξανασκέφτομαι δε χάρηκα.Σε ρώτησε καμία τι έφαγες,για να μας πεις;Ή σε ρώτησε τι δουλειά κάνουν οι γονείς σου;Ε,μα πια!Μπαίνει η καθεμία εδώ μέσα και γράφει ό,τι της κατέβει. :lol::lol::lol::lol: Φυσικά κάνω πλάκα =))=))=))=))

Καλά έκανες κι έφαγες.Θα σου στείλω τη διεύθυνσή μου να μου στείλεις κανα μελομακαρονάκι με σοκολάτα και κανένα τσουρεκάκι από τον Τερκενλή εεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;Δε ζητάω πολλά :lol::lol::lol:

κατι θα κανω για το θεμα σου :!::!: εισαι τυχερη βεβαια γιατι κλεινει το μαγαζι μετα τις γιορτες και εχεις ελπιδα για κανενα τσουρεκι αλλιως ποτε bonus στους ανταγωνιστες :!::!: παντως τερκενλης εχει ανηξει και στην Αθηνα :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε κοριτσια βγαινω,γιατι εχω αφησει τη μπεμπα με τον παππου της επανω και νομιζω οτι βλεπον παρεα τολμη και γοητεια :!::!::!: δεν την αποχωριζεται ο πατερας μου την Μπρουκ με τιποτα :lol::lol::lol: θα μπω αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου. Δεν προλάβενα να σας διαβάζω.Απο χθες ξεκίνησα και σήμερα τελείωσα.. :D Αυτές τις μέρες είχα επισκέψεις.Είχαν έρθει οι δικοί μου....

Αν και λίγο καθυστερημένα Κατρίνα Χρόνια Πολλά και απο εμένα....

Magykal Χρόνια Πολλαααα και σε σένα.Να σας χαίρονται όσοι σας αγαπούν...

Σταγόνα σχετικά με τα κιλά εγώ είχα πάρει 17 κιλά συνολικά.Μου μένουν 4 για να φτάσω στα αρχικά μου...Αυτό που έχω ξεκινήσει να κάνω είναι να μετράω τις θερμίδες οπότε προσπαθώ να μην ξεπερνώ τις 2000 ημερησίως, και τρώω τα πάντα...πολύ ωραία η φωτογραφία μπαμπά με γιό...Να τους χαίρεσαι και τους δύο... :D

Δεν ξέρω αν πήρε το μάτι σας κάποιες αναρτήσεις που έχω κάνει, σχετικά με βλαβεΡα προιόντα στην υγεία μας, εκ των οποίων κάποια είναι παιδικά επώνυμα προιόντα.Ρίχτε μια ματιά....

http://www.mammyland.com/forum/10/16490

http://www.tydky.org/images/pdf/methyli ... ne_kat.pdf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καμια δεν ειναι μεσα παλι :cry::cry: ρε κοριτσια ...εχω εκνευριστει με τα παμπερς,παιρνω υποτιθεται και τα active fit για μικροτερες διαροες αλλα τζιφος :!::!: θελω 3-4 αλλαξιες την ημερα :evil::evil: τι φανελακια,τι φορμακια....ολα χαλια :evil::evil: ασε που βαφουν κιολας και τα κανω πρωτα στο χερι :evil::evil: εσεις τι πανες χρησιμοποιειτε :?: λετε να μην τα βαζω καλα :?::?:

Αληθεια,μια και μιλησα για κακα....Ρανια που εξαφανιστηκες?τι γινεται με τις κενωσεις σας :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΕΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΨΑΡΙΑ!!ΕΙΜΑΙ ΨΑΡΟΦΑΓΟΣ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΑΧ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ .ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑΜΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΑΙΡΝΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΡΟΕΣ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ?ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ 4-9 ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 6.500 ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΟΧΙ ΤΑ ΑΚΤΙΒ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΕΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΑΛΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΘΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΨΑΡΙΑ!!ΕΙΜΑΙ ΨΑΡΟΦΑΓΟΣ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΛΥΚΑΤΖΟΥ ΑΧ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ .ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑΜΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ.

κριμα βρε μαγδα που μενεις μακρια :) τουρτα επρεπε να σου στειλω σημερα,σαν αυτη που μου εκανε η μανουλα πριν 12 μερες που ειχα και εγω γεννεθλια :!: τοξοτινα και εσυ :!::!: γι'αυτο θα κανουμε τρελα μωρα :!::!: παρθενακι η δικια μου,ο δικος σου :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...