Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ.ΕΧΑΣΕΣ 17 ΚΙΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ?ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΘΗΛΑΖΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ.ΠΡΩΤΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΦΟΥΦΟΥ.ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :lol::lol::lol::lol: ΜΕ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ?ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ FB ΜΕ ΠΙΟΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΩΤΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΩΡΑΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ.

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν σήμερα που χτυπούσα ένα ραβανί :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το σίγουρο είναι ότι το γαλατάκι που θα πιει το μικρό μου μετά θα είναι πολύ γλυκό :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΦΟΥΦΟΥ.ΓΙΝΑΜΕ ΦΙΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :lol::lol::lol::lol: ΜΕ ΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ?ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ FB ΜΕ ΠΙΟΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ?

Εεεεε και εγώ εδώ είμαιιιιιιι :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θυμαμαι ποιες κοπέλες μιλούσαν για το βαρος των μωρων που θηλαζουν αλλά σας ειχα ταξει να βαλω τις καμπύλες αναπτυξης. Επειδη δεν ξερω πως ανεβαζουν αρχειο σας βαζω το σαιτ του Παγκοσμιου οργανισμου υγειας που εχει τις καμπύλες για θηλαζοντα μωρα

http://who.int/childgrowth/standards/en/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleia h lista mprabo φωτεινη,να ξεμπλοκαρει το μυαλο μας!

ωραια φωτο σταγονα να τους χαιρεσαι!

καληνυχτα...το μωρουλι ειναι λιγο αδιαθετο...απο κιλα πηρα 13 κ εμειναν 3-4 αλλα δε θα φυγουν παρα μονο με διαιτα,αλλα δε με καει να ταχασω αμεσα,τρωω τις γλυκαρες μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to keik petixeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D:D fotini moy to keik geografias einai keik pou exei ligi sokolata mesa den 3ero pos to lete pantos veinai yperoxo kai to apolamvano mprosta sto tzaki mou me ton kafe mou kai to moraki moy agkalia akoume kai tin vroxi kai ola telia :D molis figane i koympari mas o antroulis pige gia nani kai emeina moni me tin filenaditsa moy ( tin kori mou ) rotisa simerabtin paidiatro gia to tzaki kai moy eipe pos einai enta3i to mono tin ora pou to anavoume na min einai konta ;)

to moraki ekane piretouli to apogeuma 38.1 tora eutixos einai kalitera epese sta kanonika oute ore3i gia mam den eixe :o

stagona telia i foto me tous antroulides sou, kaneme kai emena filiiiiii :D

anlou, barbie, eri pou xathikate???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάρεπς μου!Τι κάνετε;Εμείς κοιμηθήκαμε 9,ξυπνήσαμε στις 4:30 για μαμ και μετά πάλι ύπνο μέχρι τις 7:30.Μια χαρούλα!

Γεια σου,ρε Φωτεινούλα με τη λίστα σου!Μια χαρά είναι,τέλεια!

Μίνα ναι,γίναμε φίλες!!!!!!!! :P:P:P:P:P

Τα αντράκια σου,είναι καρτ-ποστάλ στη φωτογραφία ;)

Μιριάκι,στείλε και σ'εμάς λίγο κεκάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι,γίναμε φίλες ;)

Όσο για τα κιλά είχα πάρει 11,τα οποία και έχασα αμέσως,αλλά κάτι πρέπει να έχω ξαναπάρει αφού τρώω σα βόδι :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

Αυτά δε θυμάμαι κάτι άλλο

Α,Μητσάκο δε σου φαίνεται καθόλου ότι σου έχουν μείνει κιλά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! σημερα θα φτιαξω γιγαντες κ μετα θα παω να αλλαξω κτι ρουχακια του μωρου,γιατι ολα οσα μου εφεραν ειναι μεχρι 6 μηνων.αποκει κ μετα δεν εχω ουτε καλτσα!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΙΣΑΙ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΛΙΣΤΑΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΑΜΕ ΝΑΝΙ 9 12.30 ΜΑΣ ΤΑΙΣΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΑΠΟ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΕΤΑ 5.30 7.30 ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 9.30 ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ :P:P

ΜΙΤΣΑΚΟ ΚΙ ΕΓΩ ΓΛΥΚΑ ΤΡΩΩ ΜΠΟΛΙΚΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΟΚΟΛΑΤΟΕΙΔΗ :shock::shock: ΑΣΤΑ!

ΜΙΡΙΑΚΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΜΟΥ @};-@};-

ΣΤΑΓΟΝΑ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΙΔΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ ΠΙΑΣΑΝΕ :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΚΙΛΑ ΕΓΩ 17 ΕΙΧΑ ΤΑ ΧΑΣΑ ΑΜΕΣΩΣ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΟ ΠΑΝΤΩΣ ΤΡΩΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΜΕ Η ΧΩΡΙΣ ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ.

ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΡΑΖΙΛ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΡΑΞΕΦΣΚΙ?ΣΤΗΝ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ ΚΟΝΤΑ Η ΑΛΛΟΥ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πού είσαι Μαγδούλα;;;;Τι κάνεις;Ρε συ εγώ δεν έτρωγα ποτέ γλυκά και τώρα ξαφνικα σαν να με έπιασε κάτι.Ελπίζω να μου φύγει γρήγορα πριν να είναι πολύ αργά :lol::lol::lol::lol::lol: Φτηνά ρούχα επίσης έχει και στο EMPOLI OUTLET στο ΜΠουρνάζι.Να φανταστείτε εγώ πήρα απο'κει και των δύο.Χαρακτηριστικά ένα μπλουζάκι της μπέμπας μου το πήρα 5 ευρώ και είχε αρχική 57 :o:o:o:o .Μάλλον θα ξαναπάω όταν κατέβω Αθήνα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΧΤΕΣ ΕΓΙΝΕ 3 ΜΗΝΩΝ!!ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΟΥ ΚΛΑΙΕΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΚΙΑ :(:( ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ.

ΜΙΤΣΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΩΣ ΤΗΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ;; :shock: ΔΕΝ ΠΕΙΝΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ;;;

ΧΤΕΣ ΕΦΑΓΕ 10,30 ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ 12 Κ ΞΥΠΝΗΣΕ 5 ΚΑΛΑ ΗΤΑΝ...

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ;;;

ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΕΛΕΙΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ..

ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΡΥΟ;;;ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΑΛΛΑ ΤΑΧΩ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΩΝΩ ΕΞΩ Κ ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΖΑΚΙΑ Κ ΦΩΤΙΕΣ Κ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΠΝΟ :twisted::twisted: ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ :lol:

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas omorfes ti kanete?

ego den eimai kai poli kala pali simera exei paliokairo kai den mporoume na vgoume e3o me exei piasi mia melagxolia :roll: varethika toses meres spiti...

apopse leo an ta kataferoume na paroume to nini stin pethera mou kai na pame se kati filous mas gia kanena xartaki na alla3oume kai ligo diathesi ;)

emeis simera tha fame kotopoulo me saltsa kai patatoules :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι κοριτσούδια!Τι κάνετε;Εμείς μόλις φάγαμε και τα μουσουδάκια μου κοιμούνται ;)

Βρε Βικουλίνι είσαι σίγουρη ότι γκρινιάζει επειδή έχει πονάκια;Μη στεναχωριέσαι άδικα,όπως και να'χει θα περάσουνε μωρέ και θα ηρεμήσει το μωρούλι.Α,αυτό με τα ρουχα είναι δραματική ιστορία.Εδώ έχει πολύ υγρασία και δε στεγνώνανε,όταν τα άπλωνα μες στο σπίτι μετά μυρίζανε πολύ άσχημα πάλι λόγω υγρασίας έτσι τα απλώνω στον κοινόχρηστο χώρο που είναι πολύ μεγάλος και τα απλώνουν όλες εκει.Προχθές,όμως,κάποιος κάφρος κάπνισε μέσα στην πολυκατοικία και μυρίσανε τσιγάρο κι όχι τίποτα τα περισσότερα ήταν ρούχα των παιδιών.Όσο για τον καιρό,εδώ έχει λιακάδα.Πολύ ωραία μέρα.

Μιριάκι,κι εμένα με πιάνει μελαγχολία με την κλεισούρα.Δεν είμαι πολύ του μέσα.Καλά θα κάνετε να πάτε.Να ξεσκάσετε λιγάκι ;)

Βρε Μητσάκο,καλά που σε ρώτησε η Βίκυ και το θυμήθηκα.Το τελευταίο γεύμα του είναι 7.ΤΙ ώρα τον βάζεις για ύπνο και πώς κοιμάται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EΓΩ ΑΠΛΩΝΩ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΑΤΑ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΛΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ.ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΑΠΛΩΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΧΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΦΡΕΣΚΑΔΑ ΤΟΥΣ.ΑΣΤΑ ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΡΤΗΣΗ.

ΜΙΡΙΑΚΗ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΟΥ ΜΕΣΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

3 ΜΗΝΩΝ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 3 ΜΗΝΑ ΜΑΚΑΡΙ.

ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΤΑ ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε κουκλίτσες;Εμένα κοιμάται ακόμα το μικρό μουσουδάκι μόνο η μεγάλη ξύπνησε και σκέφτομαι όταν ξυπνήσει και το μικρό να το ταΐσω και να πάω στον παιδότοπο.Έχω ακριβώς κάτω από το σπίτι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΣΑΣ ΚΛΑΙΝΕ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΝΕ Η ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΑ?ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΝΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΟΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΔΩΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΑ ΚΑΤΙ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ ΠΑΛΙ ΜΑΝΤΕΥΩ ΑΣΕ ΠΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΙ ΑΝ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΒΥΖΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Μαγδούλα μου!Γρίφος αυτά τα παιδιά!ΤΙ να πεις;Εμένα τώρα τελευταία κάνει κακά ώρες που δεν πεινάει οπότε είμαι πιο σίγουρη,με διευκολύνει :lol::lol::lol::lol:

Μου έστειλαν ένα ωραίο μήνυμα από το babyspace και προσπαθώ να γραφτώ κι εκεί :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...