Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010 Νο1!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟΣΟ ΓΡΗΡΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΓΡΑΧΩ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΩΡΩΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΑΛΛΟΥ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ,ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΕΝΑ ΒΡΕΦΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΘΕΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΟΥ.ΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ.ΕΙΜΑΙ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΜΗΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΟ ΚΑΝΩ 13 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΜΗΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΙΩΣ.ΤΟ 98 ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ,ΤΟ 2004 ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ 2010 ΤΟ ΜΙΚΡΟ.ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΒΡΕΦΟΣ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ.ΕΧΩ ΔΕΙ ΔΥΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΝΗΓΟΝΤΑΙ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΝΗΓΜΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΛΙΓΟ ΘΑ ΤΟ ΖΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ.ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΒΛΕΝΕΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΟΥΝΑΝ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΗΧΟ ΔΥΝΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΓΑ ΕΝΤΟΝΑ ΤΟΝ ΗΧΟ ΤΟΥ ΣΕΝΤΟΝΙΟΥ.ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΥΜΒΕΙ?ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΗΣΥΧΕΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΚΟΥΩ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΜΑΘΑΝ ΚΑΙ ΤΑΔΥΟ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ.ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ ΝΑΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΦΑΣΑΡΙΑ (ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΦΑΣΑΡΙΑ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΚΟΜΠΡΕΣΕΡ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ)ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΥΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΚΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΚΑΙ ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΠΟΥ ΑΓΧΩΘΗΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΡΝΕΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΧΑΡΟΥΛΙΤΑ ΑΣΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΟ ΑΓΓΟΝΑΚΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΖΕΙ ΠΕΘΑΝΕ ΠΡΙΝ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΑ 52 ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΖΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΣ ΤΟ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ.ΚΑΠΟΤΕ ΕΡΧΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΑΡΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΨΩΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΑ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΝ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΕΝΘΥΜΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΥΣ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ ΤΟΥ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑΝ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΜΑΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΤΕ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΘΕΜΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΣΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μίνα,έτσι όπως τα περιγράφεις έχεις απόλυτο δίκιο!Απλά κάθε μανούλα αγχώνεται γιατί κάθε μωράκι όμως είναι διαφορετικό.Δεν υπάρχει λόγος και καμία δεν έχει το δικαίωμα να σε παρεξηγήσει.Έχεις την άποψή σου και τη λες και καλά κάνεις.Άλλωστε είσαι πολύ πιο έμπειρη από τις περισσότερες μανουλες στην ομάδα μας και οι συμβουλές χρειάζονται ;) Καμμία δεν είναι σωστό να παρεξηγούμε γιατί η καθεμία έχει τον τρόπο σκέψη της και τις δικές της ιδέες που θέλει να ακολουθει ε; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΟΥΦΟΥ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΛΑΘΗ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΤΟΤΕ ,ΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΦΥΓΕΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ.ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΑΓΑΠΗ,ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΕΝΤΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως μωρε!Μικρές ψυχούλες είναι κι αυτά.Η αλήθεια είναι όμως πως αμα κλάψουν και λιγάκι δε θα πάθουν τίποτα.Εμένα η μεγάλη μου είναι 20 μηνών.Κι αυτη μωρό είναι ακόμα.Αναπόφευκτα δηλαδή το αφήνω και κλαίει κάποιες φορές,γιατί μπορεί να ταΐζω,να αλλάζω ή να κάνω μπάνιο τη μεγάλη.Μετά από λίγο σταματάει.Έχουν ανάγκη από αγάπη όπως λες,αλλά και η συνεχής αγκαλια δεν κάνει και καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφου ισως δε το κανεις καθε μα καθε μερα,κ απλα το δοκιμαζεις ανα καιρους.παντως καθε παιδιατρος προτεινει κ τη δικη του μεθοδο ισως καποια αλλη να βοηθησει περισσοτερο.

mitsi1985-μητση-καματερο-(26-8-10,στεφανος)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΙΔΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ ΣΤΗΣ 22 ΜΙΑ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ :P:P

ΦΟΦΟΥΚΑ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΤΑΝΤΑΡ 9 ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΕΤΑΜΕΣΟΝΥΧΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΧ ΧΤΕΣ 9 ΜΕΤΑ 12 ΜΕΤΑ 4,45 ΚΑΙ 7.30 ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΜΙΤΣΑΚΟ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ.

ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΑΣΤΑ.ΣΤΑΓΟΝΑ ΜΟΥ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΕΣ.ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΠΟΡΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΙ ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΣΤΑ!ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΜΕΝΕΙ ΜΑΚΡΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι Μητσάκο,πως δεν το κάνω κάθε μέρα,αλλά όποτε τυχαίνει.Λες αυτό να φταίει;

Κι εγώ στις εξετάσεις μου είχα χαμηλό αιματοκρίτη.Εγω έφτιαξα πατάτες φούρνου κομμένες σε ροδέλες με τυρί τριμμένο. :)

Σήμερα πάλι που λούστηκα ρε παιδιά μιλάμε γέμισε η μπανιέρα με τρίχες των μαλλιών μου!Μιλάμε μαδάω απίστευτα,μαλλί όχι αστεία :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΟΥΦΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΠΡΙΟΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΚΤΟ ΜΗΝΑ ΑΦΟΥ ΘΗΛΑΖΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΧΑΝΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΛΛΙΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΡΑΦΛΗ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ,Μίνα μου!Δυστυχώς δε θηλάζω ακόμη.Θα πάω να το πάρω.Μιλάμε για χάλι μαύρο καλέ!Άνετα φτιάχνω δύο περούκες την ημέρα! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινάκι δέχεσαι τις ευχές μου με κάποια καθυστέρηση; ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ τρελη τοξοτίνα :ymparty::ymparty::ymparty:

Χαρουλίτα γαστρεντερολογος ο αντρούλης;Ωραία, θα τον εκμεταλευτούμε :lol::lol: αφού χρειαζόμαστε τις πολύτιμες συμβουλές του. Όσο για τον χαζοπαππού μωρέ εξήγησε του με ηρεμία τι θέλεις να κάνει και αν δεις ότι συνεχίζει τα δικά του να του κάνεις παρατήρηση.

Και εγώ έχω εξετάσεις αίματος-θυροειδή αυτή την εβδομάδα και βαριέμαι γιατί ο μικροβιολόγος μας είναι μακρυά. Εμβόλια θα βάλουμε το Σάββατο πιθανότατα. Να θυμηθώ να πάρω τηλέφωνο τον παιδίατρο να κλείσω ραντεβού. :|:|:roll::roll:

Βρε Μίνα διάβασα το μηνυμα σου και συγκινήθηκα. Η αλήθεια είναι ότι δεν αντέχω ούτε λεπτό στην ιδέα του να συμβεί κάτι στους γονείς μου και ιδιαίτερα στον μπαμπά μου. γι΄ αυτό και ο μπαμπάς μου είναι ο μόνος που κάνει ότι θέλει και όποτε θέλει στον μικρό, αλλά σίγουρα σέβεται την γνώμη μου σε κάποια πράγματα που αφορούν το μωρό. Επίσης, εδώ είμαστε για να συζητάμε ό,τι μας απασχολεί σχετικά με τα παιδάκια μας και εννοείται πως οι μανούλες με εμπειρία όπως εσύ είναι πολυτιμές για εμάς που μόλις αποκτήσαμε παιδάκι. Οι συμβουλές σου είναι απαραίτητες για εμάς αλλά ξέρεις και εσύ πως σε πολλά θέματα υπάρχουν ένα σωρό απόψεις, γνώμες και θεωρίες, οπότε και εμείς τα συζητάμε για να βρίσκουμε λύσεις σε ό,τι η καθεμία θεωρεί ότι έχει για την ίδια σημασία.

Λιστα με τα ονόματα σας έχω έτοιμη :lol::lol: . Σας έχω φακελωμένες όλες :lol::lol: Ελπίζω να μην με παρεξηγήσει κάποια κοπέλα αλλά επειδή είμαι λίγο ...τρελή με την οργάνωση ήδη από την αρχή όποτε έμπαινε νέα κοπέλα στην παρέα εγώ την προσέθετα στην λίστα μου, την οποία μάλιστα την είχα φτιάξει στο excel ;);) . Αυτό το έκανα και γιατί μόνο έτσι θα σας μάθαινα σιγά σιγά και γιατί τα πάντα στη ζωή μου γίνονται με βάση λίστες, σημειώσεις, προγραμματισμό και άλλα τέτοια ψυχαναγκαστικά :!::!::!: . Οπότε αν δεν έχετε αντίρρηση μπορώ να βάλω αυτή τη λίστα στην υπογραφή μου, όπως είχαν κάνει παλιά η Kuo και η Crazymummy.

Περιμένω έγκριση και το κάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινούλα,απίστευτο!Με πρόλαβες.Είχα σκοπό να κάνω ακριβώς το ίδιο.Μιας όμως και έχεις έτοιμη τη λιστούλα σου,προχώρα σε θέλει όλη η χώρα :lol::lol::lol: Απο μένα ΟΚ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΟΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΤΙ.ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

foufou φτιαξε μς ενα χιονανθρωπο.. :mrgreen:

φωτεινη τελεια η λιστα μπραβο..χιλια μπραβο :mrgreen:

σημερα αφησα μπεμπα στον αντρουλη κ πηγα για εξετασεις, αυριο αποτελεσματα..

μετα πηγα λητω κ πηρα την πρωτη μας κουκλα..απο 0 μηνων..πολυ ωραια!κατω απο το δεντρο και αυτη!

μετα πηγα στο πρατηριο της μαραζιλ στο περιστερι κ βρηκα φοβερα ρουχαλακια με 5 κ 10 ευρω. πηρα φορμουλες, 2 παντελονακια, μπλουζα, καπελο,κορδελλα μαραζιλ..ευτυχως που δεν ειχα πολλα λεφτα μαζι μου...τρελλαθηκα...ευτυχως ειχε φτιαξει η μανουλα μου μουσακα κ ετσι δεν χρειαστηκε να μαγειρεψω. παω να τα βαλω μπουγαδα και θα επανελθω! φιλακιαααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΜΟΥΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ?ΚΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΠΑΕΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΠΟΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΓΩ.ΠΗΡΑ 21.ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΣΤΙΑ.ΕΧΩ ΝΑΖΥΓΙΣΤΩ 2,5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΩ.ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΗΚΑ ΣΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΣΤΑ 11 ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΧΑΣΩ.ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 28 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ ΕΧΑΣΑ 17 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΕ 40 ΜΕΡΕΣ.ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ.ΑΚΟΜΑ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΗΛΑΖΩ.ΜΕ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΧΑΝΕΙΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΡΙΣΜΕΝΗ.ΕΣΕΙΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia mou po po polilogia vre pote gemisate 3 selides mesa se 1 imera xthes to vradi ti vradi diladi konta stis 3 tha itan sas diavasa kai egrapsa kai tin apantisi mou alla me evgale apo to foroum kai simera oli mera prospathousa na mpo alla den me evaze :roll: i kori mou ekane 3enixtia xthes kimotane oli mera kai tin nixta den nistaze katefere na kimithi stis 3 :shock:

simera to proi pigame paidiatro kaname to proto ma emvolio tsirize to kaimeno poli tin lipithika :( alla meta apo ligo tis perase den vlepo na exei kamia parenergia einai poli isixi omos lete na kano pio suxna ta emvolia :lol:

fotini mpravo gia tin lista kali idea koritsia mou giati den thimomastan i mia tin alli

stagona mou einai euprosdektes i symvoules giato mpenoume edo gia na leme tis apories mas kai tis apopsis mas lipithika me ton mpampaka sou alla einai sigouro oti tha sas kita apo psila kai tha sas kamaroni ;)

mamounaki to marazil pou les einai katastima me pedika??? exoume kai emeis ena marazil edo alla einai poli akriva kai den dino tosa polla leuta gia ena rouxalaki pou tha to foresi mia duo fores kai meta den tha tis kanei isos na einai diaforetiko

den thimame i alles kopeles ti kanane lipon sas afino na taiso to nini mou

aaaaaaaaaa 3exasa na sas po meta apo dyo xronia 3anaeftia3a keik geografias palia eftiaxna poli sixna mia fora evala ton antra mou na to vgali apo tin forma kai to espase neuriasa kai ego neuriase kai autos peta3a tin forma kai exei apo tote na kano tora na doume pos to ekana an trogete :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δήμητρα με γεια τα ρουχαλάκια της μικρής. Ζηλεύωωωωω. Γιατί να μην έχει και εδώ τέτοιες τιμές;; :evil::evil::evil:

Μίνα και εγώ είχα πάρει 20 κιλά στην εγκυμοσύνη και εχασα τα 17 τον πρώτο μηνα μετα την γεννα. Το πρήξιμο ψιλοέφυγε αλλά η κοιλιά είναι είναι σαν 4-5 μηνων έγκυος. Επίσης έχω να δηλώσω ότι εκτός από τα παντελόνια που σφίγγουν στην κοιλιά, σφίγγουν και τα παπούτσια. :cry::cry: Μου μπαίνουν μόνο τα αθλητικά και κάτι μπότες. Την προηγούμενη εβδομάδα αναγκάστηκα να αγοράσω γόβες για τους γάμους που είχα. Και το άσχημο είναι ότι φορούσα 40 νούμερο και τώρα αγόρασα το 41. Που θα βρίσκω παπούτσια εγω;;;Στα αντρικά :evil::evil::evil::evil: Πάντως δεν με απασχολεί αυτή τη στιγμή η δίαιτα. Ισα ισα που τρώω ότι βρω μπροστά μου και ευτυχως και ο θηλασμός αλλιώς θα είχα γίνει φάλαινα :roll::roll::roll:

Μιρια τι είναι το κεικ γεωγραφιας;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...