Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Γεια σας γεια σας!!!!!!!!!!

Πω πω πηρε φωτια το τρενακι βλεπω με το θεμα των αλλων λαων. :D:D:D Μωρε τπτ δεν ειναι απολυτο και εννοειται οτι δεν μπαινουν ολοι οι ανθρωποι στο ιδιο τσουβαλι.Αλλα καποια κοινα γνωρισματα τα εχουν οι λαοι.Αυτο αλλωστε δημιουργει και την κουλτουρα μας.

Ερη τι γονιδιο καλε;Μηπως την καφρίλα ;;:lol::lol::lol: (Πλακα κανω ε :oops: ) .

Αργυρουλα τι ωραια κοιλιτσα καλεεεεε.!!!!!!!

Α και μη στενοχωριεσαι που "δε μπορεις" να μπεις σε αλλα θεματα.Ειδικα στις εγκυες!!!!

Συγγνωμη -γραφω κιολας σε καποιο ποστ σχετικο- αλλα πιο αστοχες ερωτησεις δεν εχω δει. :shock::shock::shock::shock:

Απλα το καταλαβαινω γιατι και εγω στο πρωτο παιδι ετσι ημουνα.στην κοσμαρα μου και ουτε που ειχα καταλαβει τι με περιμενε. Ολο για κουνουπιερες και καροτσια ελεγα. Για διατροφη ας πουμε ουτε που ειχα ρωτησει ποτε.

Αφροδιτη αντε ρε να μας πεις τι ειδατε!!!!!

Θουλιτσα νομιζω οτι σου βγαινει η καουραση.

ΡΕ φραν εγω απο περυσι σε παρακαλαω να βρεθουμε.Τωρα ομως δε μπορω.Κριμα και μου φαινεται θα παιζανε καλα τα αγορια μας.

Νατασουλα μπραβο για την ενναλλαγη στηθους !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φραν εδώ τα ΜΜΕ προσφέρουν καταφύγιο στα σκάνδαλα. Τα βγάζουν στη φόρα μόνο όταν είναι αντικρουόμενα με τα συμφέροντα των μεγαλοεπιχειρηματιών καναλαρχων. Δε θα μιλήσω παραπάνω, αλλά εδώ που είμαι έχω δει τέρατα...

Όσο και να θυμώσει ο κόσμος, συγκαλύπτονται. Θες με μια στατιστική έρευνα, θες με συστηματική απόκρυψη και διαστρέβλωση των γεγονότων, θες με κάποιο άλλο τρόπο αποπροσαατολισμού, η δουλειά γίνεται.

Τί να σου κάνει και ο εργαζόμενος έλληνας πολίτης, όταν θέλει 4 ωρες στη Εφορεία να εξυπηρετηθεί και 3 μήνες για να κλείσει ραντεβού με γιατρό του ΙΚΑ. Είναι η καθημερινότητα του που τον χαζεύει.

Τώρα θα μου πεις οτι αυτά είναι αλληλένδετα, αλλά το θέμα είναι μεγάλο και δυσκολο.

Πάντως αν θέλεις, βεβαίως να κανονίσουμε να παίξουν τα παιδια. Την επόμενη φορα που θα συναντηθούμε με τα κορίτσια να κανονίσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν εδώ τα ΜΜΕ προσφέρουν καταφύγιο στα σκάνδαλα. Τα βγάζουν στη φόρα μόνο όταν είναι αντικρουόμενα με τα συμφέροντα των μεγαλοεπιχειρηματιών καναλαρχων. Δε θα μιλήσω παραπάνω, αλλά εδώ που είμαι έχω δει τέρατα...

Όσο και να θυμώσει ο κόσμος, συγκαλύπτονται. Θες με μια στατιστική έρευνα, θες με συστηματική απόκρυψη και διαστρέβλωση των γεγονότων, θες με κάποιο άλλο τρόπο αποπροσαατολισμού, η δουλειά γίνεται.

that's right!!!!!!!!!! :-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι λιγο down μωρε και ψιλοφοβαμαι.Sorry δε θελω να λεω τετοια σας ριχνω και εσας.Απο λεπτο σε λεπτο ερχεται η μαμα μου και ελπιζω να βοηθησει λιγο.

Ας πουμε εδω τι να απαντησω ρε κοριτσια;;;;;;;;Ασαρραντηστο μωρο και μου θελει και προγραμμα;;;;;;;;

Αυτο εννοουσα πριν που ειπα για τα καφε της εγκυμοσυνης.Οτι αυτα δεν τα ρωταμε πριν γεννησουμε γαι να μας απαντησει καποια εμπειρη μανουλα να ξερουμε τι να περιμενουμε.

"ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ................ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ,,,ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΑΜΕ??ΤΡΩΕΙ ΑΝΑ 2.5 ΜΕ 3 ΩΡΕΣ......ΘΑ ΕΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ???ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ Τ Α ΠΑΤΕ???????"

Τωρα να της πω οτι ο Ν. ειναι 20 μηνων και ακομη δεν κοιμαται;;;;;;;;;;;;;;;;; :-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια οταν εχει τοσο χιονι εξω κυκλοφορειτε;;;;;Και τι φορατε;;;;Μπρρρρρρρ.Δε νομιζω να το αντεχα.

χαχαχαχα και βέβαια κυκλοφορούμε και εμένα μου αρέσει κιόλας! :)

έχει έξω -5, αν φοράς μποτίτσες ζεστές, γαντάκια και ζεστά ρουχαλάκια, όχι πολλά, όλα είναι τέλεια!!! ;) ...εδώ τους δρόμους τους καθαρίζουν συνεχώς και ρίχνουν αλάτι, οπότε εκεί κανένα πρόβλημα, επίσης βλέπεις και ποδήλατα στον δρόμο!!! :o

Σήμερα λέμε να στολίσουμε το δέντρο μας, αγόρασα τελικά χθες ένα με 37 ευρώ και λαμπάκια γιατί αυτά που είχαμε ήταν 10 ετών και πέρυσι χάλασαν!!!!

λοιπόν διαβάστε σκηνικό χθες: κατά τις 12.00 με παίρνει ο άντρας μου τηλ. να πάω να πάρω τον Λουκά από το σχολ. γιατί λέει επιτέθηκε σε ένα παιδάκι και είναι aggressive!!! , πάμε να τον πάρουμε και εγώ νόμιζα ότι θα έβλεπα κανένα αγρίμι!!! τον βρίσκω να κάθεται στο τραπέζι με άλλα παιδάκια και να ζωγραφίζει! :o ήρεμα και ωραία, με είδε και δεν ήθελε να φύγει, φεύγουμε και τον ρωτώ τι έγινε και μου λέει ότι όταν έπλεναν τα δόντια ένα παιδάκι τον είπε μαλάκα και ο δικός μου πήρε την οδοντόβουρτσα και τον χτύπησε στο κεφάλι!!!! :o:shock: ....η νηπιαγωγός δεν άκουσε το "μαλάκα" μας είπε μόνο το γεγονός........ :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι λιγο down μωρε και ψιλοφοβαμαι.Sorry δε θελω να λεω τετοια σας ριχνω και εσας.Απο λεπτο σε λεπτο ερχεται η μαμα μου και ελπιζω να βοηθησει λιγο.

έλα ρε συ μην φοβάσαι, τι φοβάσαι? όλα θα πάνε καλά και για το ζάχαρο μην ανησυχείς είχα και εγώ και όλα είναι εντάξει και με την κοπέλα μου (μέχρι τώρα τουλάχιστον :? )....σκέψεις μόνο θετικές να κάνεις και τίποτα άλλο.....απλά ξάπλωσε, ηρέμησε, χαλάρωσε.... :x:YMHUG:

Τωρα να της πω οτι ο Ν. ειναι 20 μηνων και ακομη δεν κοιμαται;;;;;;;;;;;;;;;;; :-?:-?:-?:-?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ειστε απολαυση!!Δε χορταινω να σας διαβαζω!

Ομως τωρα που μιλατε για τοσο σοβαρα θεματα υπαρχουν μονο 2 επισκεπτες!

αλλες φορες εχω δει κ 9 κ 10!!! :o

Φωναζει το τσαχπινικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρι ρε Αργυρω τί εννοούσε επιθετικός;; Δηλαδή οι δασκάλες δεν επιλαμβάνονται τέτοιων περιστατικών;

Παναγιώτα μου μη φοβάσαι! όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα τελευταιο γεια πριν φυγω...αχ μωρε Παναγιωτα κ εγω θα ηθελα πολυ να τα λεγαμε...μπορει ομως κ να το καταφερουμε!! Μην ανησυχεις βρε! ολα καλα θα πανε..εγω θυμαμαι οταν ημουν 36 εβδομαδων ειχα φρικαρει κ ειχα κανει ενα ποστ στο μαμμυ κ εγραφα ποτε θα βγει αυτο το παιδι, δεν αντεχω...εεε ειχαν λυσσαξει ολες...Μου απαντησαν ποσο αθλια ειμαι κ πως καλυτερα να δωσω το παιδι μου για υιοθεσια οταν γεννηθει παρα να το εχω εγω...Ακου τωρα...για αυτο μωρε εγω δεν ασχολουμαι με τη μα..ια της καθεμιας....απανταω μονο αν αξιζει κατι..

Οσον αφορα το θεμα των συμβουλων γενικα...αυτο που προσεξα ειναι οτι οι περισσοτεροι (εντος κ εκτος μαμμυ) θελουν την ευκολη λυση που κανει θαυματα...Πχ ακουσαν για ενα βιβλιο κ νομιζουν οτι ειναι καμια μαγικη μεθοδος κ ακομα κ σε 2 μηνων μωρο θελουν να το εφαρμοσουν...λες κ υπαρχει η μαγικη φορμουλα για να κανεις ενα παιδι να μην κλαιει κ να κοιμαται..Ο καθενας κανει οτι νομιζει αλλα εγω λεω παντα ας ακουσουμε λιγο τι εχουν να μας πουν τα παιδια μας...Τι θελουν, ας προσεξουμε αντιδρασεις, ποτε κλαινει, γιατι κλαινει κ ας βρουμε ενα τροπο να τα ηρεμουμε...Δεν υπαρχουν "μαγικες" συνταγες ουτε γρηγορες κ ευκολες λυσεις...θεωρω παλι οτι αν εχεις μαθει ενα παιδι να λειτουργει με συγκεκριμενο τροπο μεχρι τους 12, 13 14 μηνες, αν πας ξαφνικα να το αλλαξεις προκαλεις καποια συγχιση...Αυτα κ αλλα πολλα, γενικα εχουμε ξεφυγει λιγο κ χανουμε την ουσια (οχι στο μαμμυ, γενικα μιλαω)...Τα βλεπω καθημερινα στις βολτες μου με τον Σεμπουλη....η βολτα στην παιδικη χαρα ειναι μια αριστη ευκαιρια κοινωνιολογικης αναλυσης..αν προσεξετε λιγο τους γονεις θα καταλαβετε πολλα για το πως μεγαλωνουν τα παιδια..Για μενα το θεμα του υπνου, της διατροφης, της υπακουης εχει να κανει σε μεγαλο βαθμο με το οικογενειακο περιβαλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα γιατί φόβάσαι? Θετικές σκέψεις πάνω από όλα. Έτσι κι αλλιώς έχεις μπει στον μήνα σου και να γεννήσεις νωρίτερα δεν υπάρχει πρόβλημα. Τώρα που θά έρθει η μαμά σου να δείς ότι θα χαλαρώσεις.

Ο Νικόλας τι κάνει?

Αργυρώ σε πήραν τηλ να πας να τον πάρεις από το σχολείο επειδή χτύπησε με την οδοντόβουρτσα άλλο παιδάκι? Κάθε φορά έτσι γίνεται? :o:o:o:o

Εμένα μου αρέσει πολύ το χιόνι αρκεί να είναι μαλακό και να περπατιέται, όταν παγώνει και είναι για πατιναζ δεν θέλω να βγαίνω από το σπίτι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν να μην ακουω βλακείες για φορτωμα και τέτοια, για τα μωρά το κάνουμε το παρτακι.

Σημερα θα παώ να δω εναν παιδότοπο που μου έχουν πει και θα ενημερώσω.

Παναγιώτα μου τι έχεις και συ?! μην μου στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλα!

Αργυρώ μου, εντάξει συμβαίνουν αυτά μεταξύ παιδιών.. το κακό ειναι ότι οι δασκάλα δεν κατάλαβε τι συνέβη απλά κρινει την δράση του Λουκάκου. Εγώ πάντως χαίρομαι που έχεις δυναμικά παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρι ρε Αργυρω τί εννοούσε επιθετικός;; Δηλαδή οι δασκάλες δεν επιλαμβάνονται τέτοιων περιστατικών;

δεν ξέρω και καλά δεν μπορούσαν να τον κάνουν καλά!!! :o:o:evil:

γενικώς είναι πολύ περίεργοι, το γεγονός ότι χάνουν τα παιδιά δεν το αναφέρουν, το κρατούν για τον εαυτό τους!!!!....μόλις εχθές άρχισαν να κλείνουν την πόρτα και για να μπεις μέσα πρέπει να χτυπήσεις το κουδούνι! προφανώς έγινε και άλλο περιστατικό με παιδάκι που βγήκε έξω!!!!

αυτά ΕΙΝΑΙ σοβαρά...μια μαμά πήγε να πάρει το παιδί της και εκείνο ήταν ήδη έξω από το προαύλιο στο δρόμο!!!! :evil::evil:

εγώ ξέρω ότι ένας παιδαγωγός ξέρει πώς να χειρίζεται ένα παιδί αλλιώς τι ειδικός είναι?

γενικά υπερβάλλουν στο μέγιστο!!!! καταστάσεις οι οποίες θεωρούνται φυσιολογικές σε ένα ελληνικό σχολείο εδώ χρήζουν επιστημονικής (ψυχολογικής, παιδιατρικής κ.α) βοήθειας!!!!

Αργυρώ σε πήραν τηλ να πας να τον πάρεις από το σχολείο επειδή χτύπησε με την οδοντόβουρτσα άλλο παιδάκι? Κάθε φορά έτσι γίνεται? :o :o :o :o

δεν το έχει ξανακάνει αλλά υποθέτω πως ναι....!!!

την άλλη φορά μας πήραν τηλέφωνο για να μας πουν ότι είχε πυρετό 38, φυσικό είναι αν το παιδάκι είναι άρρωστο......αλλά δεν ήταν έτσι, ο Λ. ήθελε να του διαβάσει η νηπ. έν αβιβλίο και αυτή επειδή είχε έρθει η ώρα να σχολάσει είπε δήθεν ότι το παιδί δεν αισθανόταν καλά!!! :evil::evil: ,

πάω τον παίρνω και του βάζω θερμόμετρο και βλέπω ότι είχε 36!!!! :evil::evil::evil:

ε πόσο γρήγορα έπεσε ο πυρετός χωρίς κανένα αντιπυρετικό? από 38 σε 36 μέσα σε 4 λεπτά?!!!

Εγώ πάντως χαίρομαι που έχεις δυναμικά παιδιά.

ο δυναμισμός εδώ θεωρείται και πρόβλημα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!

πως εισαστε??

καλα δε μπορω να το πιστεψω ποσα πολλα γραψατε!!!! :shock::shock::shock::shock::shock:

γιατο θεμα του μαμμυ θα συμφωνησω με τη χρυσα.... κανεις δεν απανταει σε κανενα σοβαρο θεμα...

κ εγω χρυσα που απαντησα στο δικο σου ειναι επειδη το ηξερα αλλιως δε θα εγραφα τιποτα :oops::oops:

αργυρουλα δεν εχω μιλησει καθολου με τη γωγω!!

δε θυμαμαι πολλα πραγματα, ειπατε τοσα πολλα!!!!

για αλλη μια φορα εγινε της πουτανας στο σχολειο... πραγματικα πολυ λυπαμαι για την καταντια του κλαδου μας... πραγματικα...

κ οχι τιποτα αλλο, κριμα για τα καημενα τα παιδια που δε φταινε σε τιποτα για τις μαλακιες τις δικες μας...

ο δασκαλος που εχει το ολοημερο ελεγε στα παιδια μου χτες οτι ειμαι μια πουτανα οτι τους βαζω μαλακιες για το σπιτι κ να μην κανουν τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτος βαριεται να κουνησει τον κωλο του, βγαινει στη συνταξη του χρονου και εχει διωξει ολα τα παιδια απο το ολοημερο γιατι ειναι πολλα κ δε μπορει να χαρει την τελευταια του χρονια!!!

η χρονια ξεκινησε με 24 παιδια κ τωρα εχουν μεινει μονο 5, απο τα οποια τα 2 ειναι στην ταξη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιαο δασκαλος που εχει το ολοημερο ελεγε στα παιδια μου χτες οτι ειμαι μια πουτανα οτι τους βαζω μαλακιες για το σπιτι κ να μην κανουν τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτος βαριεται να κουνησει τον κωλο του, βγαινει στη συνταξη του χρονου και εχει διωξει ολα τα παιδια απο το ολοημερο γιατι ειναι πολλα κ δε μπορει να χαρει την τελευταια του χρονια!!!

η χρονια ξεκινησε με 24 παιδια κ τωρα εχουν μεινει μονο 5, απο τα οποια τα 2 ειναι στην ταξη μου!!

έλα Χριστέ και Κύριε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα τι λες;;;;;;; :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

Συγγνώμη θα το αφήσεις έτσι;;;; Δε θα του σπάσεις ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ το παμπριζ του αυτοκινήτου του;;; Αν δεν τον σπάσεις στο ξύλο τουλάχιστον αυτο!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ειλικρινα δεν αντεχω αλλο σαυτο το σχολειο...

συνεχεια κατι γινεται.. εχω βαρεθει να ακουω φωνες και να τσακωνομαστε....

αφου τα παιδακια μου ειναι ησυχα κ εχω πονοκεφαλο αν ανεβω απνω στο γραφειο!!!

σισσιω δεν εχει αμαξι :lol::lol::lol:

με τον συγκεκριμενο εχω απο πιο πριν θεμα, εστελνε τα παιδια αγραφα στο σχολειο, εκεινα εκλαιγαν οταν τους ζητουσαν την ασκηση κ μου ελεγαν οτι δεν τα βοηθαει αυτος γιατι λεει οτι ειναι μαλακιες!! κ τους λεω να του πουν οτι αν δεν ξερει πως να τα λυσει, να τους πει οτι δεν ξερει οχι οτι ειναι βλακειες!!!

παντως σημερα πραγματικα εδειξα υπερμετρη ψυχραιμια... ημουν ετοιμη να τον χτυπησω.

δεν εχω κ αποδειξεις να τον περασω απο εδε..να μην παρει συνταξη :twisted::twisted::twisted:

νατασουλα κατα καιρους μου κανουν παραπονα τα παιδια οτι τα φωναζει χωρις λογο, οτι δεν τα βοηθαει, οτι τα εχει χτυπησει και οι γονεις ερχονται κ με ρωτανε τι να κανουν, εφοσον δε γινεται δουλεια εκει αν ειναι καλο να τα σταματησουν η οχι

αυτα μου τα ειπε ο ιδιος σημερα αυτοπροσωπως

ειχα την τιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη..να γιατι δεν πολυσυμπαθω τους γερμανους...

ειναι πειθαρχειμενοι ειναι οργανωτικοι..αλλα αμα αποκλεινεις πο τον ΜΟ...

Ακου επιθετικο..αμα ερθει Ελλαδα η δασκαλα και δει πως πλακονονται τα παιδια στο ξυλο...θα της πω εγω τι εστι επιθετηκοτητα

Παναγιωτα μου εγω σε κατι τετοια ποστ κρατιεμει να ΜΗΝ απαντισω...

περα του οτι εχω αποψη σχεδων ταυτοσυμη με την Φρανιτα.

Παντως να ξερετε οτι εχουμε ανταγωνιστη του εξπρεσ...χιχιχιχιιχιχ..αλλα δε θα μας φτασου ΠΟΤΕ!!!!

Λενακι σημερα δεν θα τα καταφερω να ερθω..

ο Ο θα σχολασει κανονικα

Δεν ειμαι καλα σημερα

εκτος του οτι στεναχωρηθηκα χτες για κατι που εγινε σημερα εκανα και ενα λαθος..δηάδη το εκανα πριν 2 ευδομαδες απλα σημερα το ανακαλυψα..και τρεχω απο το πρωη να το διορθοσω...

Και το κακο ειναι πως οταν εχω τετοιο αγχος παθαινω ταχυπαλμια και εγω και την αναγουλα..αφιστε τα!!!

Ερη σε ζηλευω..θα εχεις τετοιο χιονι....

Φρανι και εγω θα ηθελα να παντρευτω μη Ελληνα..δυστιχως ο δικος μου αντρας και οι γονεις του- επειδη ακριβως εχουν ζησει εξοριες πολεμους κλπ..ειναι τρομερα Εθνικιστες....

θεωρουν οτι ως λαος δεν αξιζει να λεγομαστε Ελληνες γιατι ποτε αλλωτε δεν ειμασταν τοσο νωθροι και διευθαρμενοι- ως λαος οχι απαραιτητα ως κρατος μονο- και λενε πως μονο μια χουντα θα μας εσωζε..και πως αυτη τη φορα ειμαστε τοσο ναρκομενοι απο τον εγωισμο μας που ουτε καν εναντια στη χουντα δε θα ξεσικονομασταν.

Λενα αυτο το θεορω απαραδεκτο που κανει...ειναι το παραδειγμα του κλασσικου ΔΥ..και συγνωμη αλλα κατι τετοιοι πρεπει να απολυθουν..για να μην παιρνει η μπαλα ολους..

ασε μου λεει και η κουνιαδα μου τα δικα της και φουντονω...και λεω πως θα πανε και τα δικα μου παιδια σχολειο....γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω αυριο θα παω να κανω αναφορα στη διευθυνση

αλλα δε θα γινει τιποτα

το πολυ πολυ να τον αλλαξουν σχολειο

αχ το ειπα στον τολη κ θελει να παει να τον δειρει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη..αμα ερθει Ελλαδα η δασκαλα και δει πως πλακονονται τα παιδια στο ξυλο...θα της πω εγω τι εστι επιθετηκοτητα!!!!

έτσι είναι όπως τα λες!!! ου μπλέξεις και εμείς μπλέξαμε!!! :evil::evil:

Παντως να ξερετε οτι εχουμε ανταγωνιστη του εξπρεσ...χιχιχιχιιχιχ..αλλα δε θα μας φτασου ΠΟΤΕ!!!!

χαχαχαχαχα εννοείς το "καταρέω?" :lol::lol::lol:

Λένα ο δικός μου θα είχε πάει ήδη!!!! :lol::lol::lol::lol:

αφού να φανταστείς, την πρώτη χρονιά που ήρθα και πήγαινα σχολείο για να μάθω την γλώσσα, ο άντρα μου ήταν επι ποδός, αν μου συνέβαινε κάτι, να δράσει!!!!

άσε που έχουμε έναν φίλο, ο οποίος είναι ειδικός στο να κάνει την ζωή κάποιου δύσκολη, θα τον στέλναμε στα σίγουρα!!!! :lol::lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...