Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!!

Δεν αντεχω αλλο!!!

ως ποτε θα ξερναω ...μπλιαχ!!!

Δεν μπορω και τιποτα να φαω ολα με αναγουλιαζουν..μεχρι και το αμαξι μου με αναγουλιαζει!!!

Να δειτε που αυτο το μωρο θα γινει πιο απαιτητικο απο τον Χ!!!

Νατασα τωρα μου εκανες την καρδια περβολη...δεν παω στη Γ...δεν παω δεν παω...

Το νασαλιν ειναι ενα μαντζαφλερι στιλ σιριγγασ αλλα πιο εξεληγμενο για ρινικες πλυσεις- ειναι τεραστιο- φτιαχνεις το διαλειμμα του φυσ.ορου με τα φακελακια που εχει- η συσηκευασια με το μηχανιμα εχει 10 μεσα αλλα υπαρχουν και ανταλλακτικα-και κανεις πλυσεις..ειναι πολυ απαλο εμενα την ανοιξη που ειχα αλλεργιες και ημουν εγγυος με ειχε σωσει..μετα το ξεχασα...τωρα το ξαναβρικα που καθαριζα την ντουλαπα..

τι ηθελα να πω...ξεχασα..

Τα φιλια μου σε ολες σας..παω να κανω κανενα καφε...μπορει να ειναι ντεκαφ αλλα οσο να ναι θα με τονοσει...

λετε να φαω κανενα σοκολατακι;;;

Λενακι μου περαστικα ρε..πολυ ταλαιπωρια το καημενο

Οσο για τον Ασανζ...οσο αληθινα ειναι τα οπλα μαζικης καταστροφης του ΙΡΑΚ τοσο ειναι και οι βιασμοι!!!

Εντωμεταξυ- τελειως εκτος θεματος και εκτος επιπεδου- η κολλιτη μου η ζωγραφος τον βρισκει τρομερα τεκνο- μπλιαχ- και ευχαριστως θα καθοταν να την βιασει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες τι κάνετε?

Εμείς καλά είμαστε, όλα οκ.

Χθες ανοιξε η θέση του αντρα μου στο Τορόντο..

Με ξύπνησε τα ξημερώματα και μου είπε ότι αγχώνεται και δεν είναι καλά και τέτοια..

Έχω βαρεθεί. Του είπα πως αν είναι να αρωστήσει να μην πάμε…

Δεν ξέρω τι άλλο να πω.. και δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να γινει εδώ στην Ελλάδα για να πει ναι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

τρέχω και δεν φτάνω σήμερα

Θέλω να πάρω και άδεια την Παρασκευή και πρέπει να μην αφήσω εκρεμμότητες

Σας φιλώ προς το παρόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Σε ολες!

φρανιτα αι αρτζι συμφωνω αζι σας!

αλλα και το θεεικο της Χρυσας με τα οπλα του ΙΡΑΚ τα περιεγραψε ολα σε 1 προταση!

ποση αιδια ακομα?

οσο για την φιλη ζωγραφο....χωρις σχολιο!

ειχαμε μια χαλια νυχτα!

εφτασε ως 39....τωρα εχει 38,5...το απογευμα παμε παιδιατρο!

το κακο ειναι οτι αυρι βραδυ παω για δουλεια κα για τον Π. εχουν αρχισει οι δυσκολες μερες στην δουλεια!

Αφρδιτη μου τι γλυκος...σε εβαλε για υπνο!

να μου τον φιλησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α κατι εχω να ρωτησω ,πιο καροτσι χρησιμοποιητε τωρα που κρυωσε ο καιροσ ?

εχω το καλοκαιρινο ακομα αλλα μηπως πρεπει να βγαλω το βαρυ καροτσι ?

βικη δεν με εβαλε στην κυριολεξια ,απλα κοιμηθηκα εγω διπλα του περιμενοντασ να κοιμηθει .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χρησιμοποιω το μεγαλο και το καλοκαιρι!

απλα τωρα θα βαλω και τον ποδοσακο!

χρησιμοποιουμε καροτσι γιατι αλλιως μου βγαζει την ψυχη!

το μικρο-σπαστο το εχω για να το περνουμε μαζι!

αλλα κανει και αυτο για χειμωνα!

αλλωστε τα πιο μεγλα ειναι και πιο ανετα στην πορεια αλλα και γιατ μωρα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγω εβγαλα το μεγαλο

ειναι πιο "κλειστο" εχει πιο μεγαλο ποδοσακο πιο μεγαλη τεντα πανω ειναι πιο προστατευμενο απο τον αερα..

Αλλα δεν χωραει στο πορτ μπαγκαζ του μικρου μου πεζο οποτε παμε η παντου με το καροτσι η μονο με αμαξι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

moy aαρεσουν παρα πολυ οι καροτσαδες!

αλλα συνηθως τις κανω μονη μου!

δεν εχω παρεα!

θελω καροτσοβολτα!

με βλεπω να πηγαινω στο κεντρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ περαστικά στην νύφη μου!!! ;)

Τις πήρα τις φωτό: 36 ευρώ παρακαλώ!!!

μπορεί στην ζωγράφο να την ελκύει περισσότερο η ζωή τοηυ παρά αυτός καθ΄αυτός!!!

άσχετο, όταν ήμουν μικρή - 14 ετών περ.- μου άρεσε ένα παιδί - 17 - είχα πολύ κόλλημα μιλάμε αφού αργότερα κοιτούσα μόνο άντρες που του έμοιαζαν!!!! αχ ..υπήρχε και μια διαφήμηση της ζιλετ (ξυραφάκια) και αυτός του έμοιαζε καταπληκτικά!!!! μοιάζει λίγο με τον Matt Dillon!

το πρωί που σας έγραφα, πιστεύω ότι κάποιος παρακολουθούσε το λαπτοπ μας, γιατί ξαφνικά το ποντίκι πήγαινε κάτω και άλλαξε η σελίδα!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ χρησιμοποιείς ακόμη καρότσι? εμείς το έχουμε ψιλοκαταργήσει, τώρα που χιονίζει....α σας είπα? χιονίζει πάλι!!!!.....της φοράω το παντελόνι του σκι πάνω από το δικό της και έτσι δεν κρυώνει!!! ελπίζω δλδ! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μεγάλο καρότσι για μένα ήταν τα πιο άχρηστα 350 € που δώσαμε. Δεν το έχω χρησιμοποιήσει παρα μόνο λίγους μήνες οταν το παιδακι μου ήταν πολύ μωρό και τώρα το έχω παρατήσει στο πατρικό μου και χρησιμοποιώ το σπαστό/καλοκαιρινο που μας το έκαναν δώρο. :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Τί νύστα είναι αυτή...

Δεν μπορούσα να ανοίξω τα μάτια μου. Τώρα συνήλθα. Φάγαμε πρωινό και τώρα θα ετοιμαστούμε για να περπατήσουμε. Το καρότσι εμείς το έχουμε καταργήσει εδώ και πολύ καιρό. Δεν κάθεται καθόλου. Δεν πήρα και ποτέ μπαστούνι γιατί τα θεώρησα πεταμένα λεφτά. Αν θέλουμε να πάμε κάπου και βαριέται παίρνουμε μαζί το ποδηλατάκι που της αρέσει.

Νατάσα και Θου θα τα πούμε το απόγευμα!

Χρύσα ω ναι στη Γ είναι δυστυχώς. Αλλά τί σε νοιάζει; Αν κανονίσεις στις θέσεις;;; Εκεί είναι τέλεια!!!

Γιώτα καλύτερα η μικρή;; Άντε μπράβο!!!

Σισσιώ σε ξέχασα...(και πάλι) :oops::oops::oops:

Υπόσχομαι σήμερα να σου στείλω...

Αφροδίτη, Argi, Δήμητρα, Έρη, Μαρία, Βίκυ την καλημέρα μου!!!

Η Αναστασία μπεμπουλης που είναι;;;

Επίσης, σήμερα συμπληρώνω στις 38 εβδομάδες. Απίστευτο πως πέρασε έτσι ο καιρός...

Κοντεύω δε μου έμεινε πολύ...

Αααααααααααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΜΜΟΡΦΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

νΑΤΑΣΣΑ ΤΡΕΧΑ ΝΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!

Φωτια στα μπατζακια σου!!!

Χρυσα εμενα οι αναγουλιασεις κρτησαν 4 μηνες

αλλα η μικρη μπορω να πω εκτος του οτι τα βγαζε μεχρι και τον 9ο

κατα τα αλλα φοβερο μωρο!!!

(κουκουβαου!!!!!!!!!!!)..

δεν υπολογιζω το οτι ακομη ξυπναει 2-3 φορες το βραδυ ετσι

το θεωρω πια φυσιολογικο και θα μου φαινοταν παραξενο αν μην ξυπνησω!!! :lol::lol:

Ερη μου υπομονη...

οι αντρες γενικωσ πιστευω πιο δυσκολα

αλλαζουν την ζωη τουσ..

εμεις ειμαστε πιο φορτσατες και τολμηρες

Και ω στον καλο μου πολλες φορες του εχω προτηνει

διαφορα που θα ειχαν δραστικες αλλαγες

στην ζωη μασ αλλα κολωνει ακόμη και στη σκεψη

της αλλαγης!!!

Κανε κουραγιο παρε τον οπως τα μωρα

και δωσε του δυναμη και τονωσε τον..

μιλα οτυ μονο για τα θετικα

και ποσο αλλοι θα ηθελαν πολυ να βρισκονται στη θεση του

ποσο θα αννανεωθειτε και θα ανεβητε...και γενικα

για ολα οσα θα αλλαξουν μονο προς το καλο!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!! :YMHUG:

βΙΚΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΜΩΡΕ..

ΤΟ ΚΑΥΜΕΝΟΥΛΙ...

ΠΟΛΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΟΤΑΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΟΥΝ

Νατασογεμιστο???αντε σιγα σιγα

πλησιαζεις ..ανυπομονουμε για το νεο κοριτσαρο!!!

τ αφιλακια στην κοιλιτσα!!

το Ρηνιω καλα???

φιλακια και καλημερα σε ολεςςςςςςςςςςςςςς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω νατασουλι θα δουμε..

αν θυμαμαι καλα ειχες πει οτι αυτος δεν ειναι διατεθημενος να περιμενει πανω απο 40 ευδομαδες..θα δω, θα σας πω την Τριτη τις εντυπωσεις μου απο αυτον...και την Δευτερα απο τον Παπανικολαου...

Εχω ενα αγχος δεν ξερω γιατι, μια φοβια ενα κατιτισ....

Με συγχηζει και η μαμα μου με τις δουλιες του σπιτιου...

Λινα μου εχεις δικιο..και εγω εχω προτεινει στον καλο μου καποιες αλλαγες..πχ να μετακομισουμε- αλλα αυτος ειναι κοτα σε τετοια ζητηματα...

Μη μου κανει και τον Τζεφ τετοια κοτα..θα τον ξεμαλλιασω

θελει λεει να μενει ο Χ μια ζωη κοντα μας...εγω δεν συμφονω με αυτο καθως θελω το παιδι να γινει ανεξαρτητο και ευτονομο..αντε τρεχα βγαλε ακρη..

Τεσπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, σήμερα συμπληρώνω στις 38 εβδομάδες. Απίστευτο πως πέρασε έτσι ο καιρός...

Κοντεύω δε μου έμεινε πολύ...

Αααααααααααχ

αλήθεια? εγώ γέννησα στην 38 και στην 39!!!

άντε μπορεί και εσύ σήμερα αύριο!!!! αν περπατάς πολύ θα γεννήσεις πριν την 40η!!!!

με το καλό!!! :x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α...και μεις καροτσι

ενα εχουμε....αυτο χρησημοποιουμε

ποδοσακο ακομη δεν τησ εβαλα φετος.

Εμενα παλι αν και της αρεσει το περπατημα

αγαπαει καροτσι...

βεβαια αγαπει οτι δηποτε εχει ροδες.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροδα τσαντα και κοπανα φουλινακι :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol: ετσι ακριβως Αφρουλα!! :D

χθες πολυ γελιο....πηρε την τσαντα της

τραβηξε τ ακλειδια παν ωαπο το τραπεζι

πηρε το καροτσι(το μικρο της κουκλας)

...και ενω εμεις βλεπαμε τηλεοραση

γυρναει ολο υφος...πηγαινωντας προς την πορτα...

''ΜΠΑΙΙΙΙΙΙ()ΧΑΙΡΕΤΩΝΤΑς)...ΤΑΤΑ''

ΚΑΙ ΓΥΡΑΝΕΙ Να ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΤΗΝ

ΠΟΡΤΑ....(Δεν ΕΦΤΑΝε ΦΥΣΙΚΑ..)

ΑΛΑΛ ΠΕΘΑΝΑΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!

τι γρηγορα που μεγαλωνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
    • Δλδ κι εσένα σε ένα σημείο πετρώνει δηλαδή στνήθως η κοιλιά σου ασχέτως με το πού είναι το μωρό; Με βοηθάς πολύ να καταλάβω!
    • Ευχαριστω πολυ Ελισσαβετ μου για τις ευχες!!!❣️❣️❣️ Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα κ να ερθει/ουν τ@ θαυματακι@ μας γερ@ στην αγκαλια μας!!!!🙏🥹✨️🧿 Κ να γεμισει η ομαδα μας απο δακρυα ευτυχιας κ τελειομηνες εγκυμοσυνες!!🙏🙏🙏🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...