Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

καλημερα...

καλα ειστε?σας ειπα ξεστολιστηκε το δεντρο μας..

το χω πανω στη παππουτοσθηκη κ ο μικρος οοοοολο τραβαει τις μπαλες..

σημερα ακουω ενα μπαμ κ ενα ουαααααααααααααααααααααα

επεσε το 1 μετρο δεντρο στο κεφαλι του θοδωρη..μιλαμε πολυ γελιο..γυρω γυρω μπαλες κ τα λαμπακια αναμεσα του :lol::lol:

το βραδυ ξανα μανα στολισμα..κ περνει κ ωρες :lol::lol::lol:

παναγιωτα για αν δεις το νησι σε επαναληψη η ακομα κ οποια σειρα ταινια παιδικα θες μπες στο livemovies.gr k κ δες το..

χρυσα στανταρ εχασες κιλο..

ρε γωγω δε σε καλοσορισα :oops: σε κσεφτηκα πολλες φορες..καλο το σπιτακι????????/το νινι βαραει ε???????

νατασα ξ γω θελω βολταααααααααα..εχει τελεια μερα..

σισσιω δε πιαστηκες απο τις ελιες???????/

αργι με το σχολειο τελικα καλα?

μαριαιωαννα τελεια που εγινε καλα η μικρη..

αφρο ρε στολισεεε..να εμενα το εριξε κιολας..δε πειραζει..

νατασουλα εμεις θα ερθουμε αυριοο

ξεχασα καμια? :oops:

αναστασια ελενη λενα λινα φρα μπεμπουλης γιωτα τα φιλια μουυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θούλη πήγα την πρώτη μέρα! Τις άλλες μέρες σαν καλή νύφη κράταγα το σπίτι και τάιζα τα κουρασμένα παλληκάρια και την πεθερά! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη πήγα την πρώτη μέρα! Τις άλλες μέρες σαν καλή νύφη κράταγα το σπίτι και τάιζα τα κουρασμένα παλληκάρια και την πεθερά! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου τι τέλειος που είναι ο Ντόντος στη φωτο;;;;;;Κουκλί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:x Από τη γαμοβάφτιση είναι;;;;;Τέλεια!!!!!!!!!!!

Καλά με το σπίτι, η μικρή κλωτσάει όταν είμαι ήρεμη...Τα γνωστά προβλήματα με τον πεθερό..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Να σου πω ρε...Σε ρωτησα και χθες..Με την καμπύλη όλα οκ;;;;;

Σισσιώ είμαστε 5 χρόνια με τον άντρα μου μαζί...Πότε θα φτιάξουν;;;Στην αρχή τα πηγαίναμε καλά....Μετά στράβωσε!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Ρε Χρύσα και Σισσάκι πως ταλαιπωρούνται έτσι τα μαναράκια σας;;;;;; :(:(:(:( Κρίμα μωρέ...Τελικά υπάρχουν και πιο ευαίσθητα παιδάκια από την Ιωάννα μου, την οποία κάθε φορά που λούζω, το προσωπάκι της για κανα μισάωρο μετά έχει κατά τόπους κοκκινίλες.... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε κ με μια μερα δε ψοφησες??????????

εμεις δε αναψαμε καλοριφερ απο το σαββατο..ακομα παλευεται..αλλα εχουμε ζεστο σπιτ,,κ αν μαγειρεψω κιολας..τελεια..ζεστενεται το σπιτι..

καλε τη βικυ ξεχασα :D

που εισια/./?????????????????

βενιιιιιιιιιιιιι???????????????με τη τουρτα τι εγινε?

γωγω ολα καλα με τη καμπυλη να σαι καλα..δευτερα θα παω γιατρο..να δουμε :roll:

εσυ ποτε πας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε?

Πήζω τρελά σήμερα στην δουλειά και δεν ξέρω αν θα προλάβω να σας διαβάσω..

Ελπίζω όλα καλά..

Ο μικρός μου το πρωί έπεσε με το ΓΥΑΛΙΝΟ μπιμπερό στα χέρια και έσπασε!

Δεν μπορώ να σας περιγράψω την σκηνή, δεν έχω ακόμη συνέλθει..

Το παιδι είναι καλά, τα χεράκια του κόπηκαν λίγο μέσα στις παλάμες..

Σιγουρευτήκαμε ότι δεν έμεινε κανα γυαλάκι μέσα αλλα έχω τρομερό άγχος..

Τον πήγα και στο φαρμακείο και μου είπε και η φαρμακοποιός να μην ανησυχούμε και ότι δεν έχει μείνει μέσα τιποτα.. Γενικά είναι πολύ επιφανειακό το κόψιμο…

Τωρα είναι μια χαρά ο μικρός, παίζει στο σπίτι…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μην ανισυχεις...εγω μικρο επεσα με ενα γυαλινο μπουκαλι και εκοψα το δαχτιλο μου..μου εκανα ραμματα αλλα Ολα οκ ουτε φαινετε πλεων τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ερη μου :( ...Δε θελω να σου πω να μην του δινεις γυαλινα μπιμπερο...Θελω να

σου πω να μην ανησυχεις κ να τον ξαναδεις οταν πας σπιτι...Ψυχουλα μου...

Τι κανετε οι υπολοιπες?Εεεετσι-εεεετσι...Καλα να ειστε! :D

Παναγιωτα μπορεις οπως ειπε κ η Θου να το δεις http://www.megatv.com/tonisi/default.as ... d=19542756

Αν ομως επιμενεις στην περιληψη πες!

Υπαρχουν φορμακια(εγω πηρα απο μαδερκερ αγγλιας) τα οποια ειναι ολοσωμα(με μανικια κ ποδαρακια)

και ειναι το ιδιο(κ παραπανω ισως) ζεστα οσο ενας υπνοσακος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη καλημερα..πω πω φανταζομαι σοκ επαθες?τρομαξε κ ο κωστης? :cry:

περαστικα σας..

ερωτηση προς νοικοκυρες...

το μιξερ μου ειναι βρωμικο εσωτερικα..δηλ δε μπαινει ουτε σφουγγαρι για αν το καθαρισω..εβαλα ξυδι αλλα τιποτα...οταν λεω το μιξερ οχι το δοχειο,.,.το συρμα..κ μαλιστα οχι το συρμα αλλα αυτο που μπαινει στο δοχειο..αχ σας μπερδεψα ε? :oops::oops:

τεσπα..σε μερη που δε χοραει σφουγγαρι να καθαριστει τι κανουμε?????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια αυτα τα φορμακια για παιδια που εχουν δερματιτιδες δεν κανουν..

ειχα και εγω ενα και το εδωσα

Θου μουλιασε το σε νερο με σοδα φαγητου για μια νυχτα και θα γινει σαν καινουριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘουΘου εγώ την άλλη Τετάρτη στις 15 του μήνα έχω β επιπέδου..... :D:D:D:D Ελπίζω να είναι όλα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ κορίτσια το άλλο δε σας το είπα...Πήρα σήμερα τηλ τον παιδίατρο της μικρής για να την πάμε την Πέμπτη το απόγευμα που έχει ρεπό ο Γιώργος για εμβόλιο και μου λέει " έχω κενό μόνο 3.30 το μεσημέρι και 9,15 το βράδυ".... :roll::roll::roll::roll: Και αναγκαστικά θα την πάμε 9,15 το βράδυ.... :roll::roll::roll:

Νατασούλα όντως είναι γλύκα....Λέει πάρα πολλά η γλυκούλα μου....Έχει γίνει κοριτσάκι...

Ρε Έρη μου τι πάθατε..Φαντάζομαι τρομάρα...Όλα καλά...Μην ανησυχείς!!!!!!! :roll::roll:

Αναστασία καλημέραααααααα....Τι κάνει η τσαχπίνα;;;

Έχω την εντύπωση ότι όντως αυτά τα φορμάκια δεν κάνουν για παιδιά με αλλεργίες...Είχα πάρει κι εγώ στην Ιωάννα μου πέρυσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεσπα..σε μερη που δε χοραει σφουγγαρι να καθαριστει τι κανουμε?????????????????????

Μπατονέτα??

Παιδιά το γυάλινο το πήραμε την προηγούμενη εβδομάδα γιατι ο μπαμπάς μας διάβασε ότι δεν κάνει να πίνουμε απο πλαστικα γκρρρ δεν κουει τίποτα ο ανθρωπος του λέω τα γυαλινα ειναι για μωράκια όχι για ολόκληρα παιδάκια που τριγυρνάνε με το μπουκάλι στα χερια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου πλ.πιατων δεν εχεις?Εγω μονο εκει ειδα να καθαριζει καλα...

Χρυσα γιατι ομως?Αφου φιρανε πιτζαμακι απο κατω...

Και η Αννυ(οπως ξερεις) βγαζει αραια κ που κοκκινιλες κ προσεχω αλλα

δεν ειδα κατι οσες φορες της το φορεσα(αν κ δεν το εβαλε κ πολλες..)

Τεσπα! :)

Γεια σου Γωγω!!!Καλα το κοριτσακι μου!Κοιμαται λιγακι!

Μηπως να την πηγαινες την αλλη βδ?Κριμα ειναι να πατε στο τελος !Και για τα μικροβια

κ για την ωρα!Τι ωρα κοιμαται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου δυστυχώς δεν μπορούμε να πάμε την άλλη εβδομάδα...Ο άντρας μου δουλεύει και καθημερινά σχολάει στις 9 το βράδυ....Το ιατρείο του είναι κέντρο που σημαίνει ότι στους δρόμους επικρατεί το χάος, δε θα βρίσκω και να παρκάρω και μόνη μου με τη μικρή δεν το ρισκάρω..Άσε που δεν ξέρω αν θα μπορέσω να φύγω κι εγώ νωρίτερα...

Εγώ δεν το λέω από άποψη μικροβίων (δεν το έχω σκεφτεί ποτέ... :oops::oops::oops: ), αλλά ότι είναι αργά..Η μικρή κοιμάται κατά τις 10.15-10.30...

Και ρε κορίτσια θα του έλεγα να έρθει σπίτι, αλλά δεν μπορούμε πια να πληρώνουμε 100 ευρώ χωρίς απόδειξη....Είναι κρίμα..Τουλάχιστον στο ιατρείο πληρώνουμε 60 με απόδειξη και τα 35 τα παίρνουμε πίσω από το ταμείο.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη φαντάζομαι τρομάρα που πήρες ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω :cry::cry::cry:

Μάρθα με μπέρδεψες είναι η αλήθεια αλλά αν κατάλαβα καλά τέτοια σημεία εγώ τα καθαρίζω με μπατονέτα, οδοντογλυφίδα ή μαχαίρι αναλόγως την περίπτωση. Επίσης υπάρχει ένα ειδικό της tupperware που είναι για να καθαρίζεις τα καπάκια από τα τάπερ ίσως σε βολέψει κι εκείνο

Παναγιώτα ελπίζω να μην κουράστηκες χθες ;)

Αναστασία αυτά τα φορμάκια που λες μέχρι τι ηλικία βγαίνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα υπάρχουν υπνόσακοι 110cm, πάρε τέτοιον, τόσο μεγάλο έχω εγώ για την κοπέλα μου!!!

Νατασσούλα ανάβεις καλοριφέρ το βράδυ? :o όχι ρε συ δεν κάνει!!! ποτέ δεν κοιμήθηκα με θέρμανση αναμένη!!!! το δωμάτιο θα πρέπει να έχει από 16 μέχρι 18 μάξιμουμ 20 βαθμούς!!

εμείς - οι γονείς - κοιμόμαστε με ανοιχτό παράθυρο και με μείον θερμοκρασίες! :?

Με το σχολείο δεν έχουμε νεότερα ακόμη, θα δούμε!!!!

Πάω τράπεζα και ζητώ internet-banking, πάει ο τύπος στον Η/Υ του, έρχεται μου δίνει όλες τις πληροφορίες, μου δίνει ένα μικρό σαν κοιμπιουτεράκι και μου δείχνει πώς να το χρησιμοποιώ!!, αφού τελείωσε, υπέγραψα κλ.π, μου λέει κάνει 10 ευρώ!!!!! :o:shock::lol: , στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό, που λένε!!!! τέλος πάντων είναι μόνο για μία φορά!!!! :roll::roll:

Συμπεθέραααααα τον γαμπρό και τα μάτια σου, άντε και μάθε του να πίνει από ποτηράκι το γάλα του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω οκ...Αναγκαστικα τι να κανεις...Θα πας την ωρα που εχει κενο...

Εγω δεν θελω να πηγαινω υγιες παιδακι σε χωρο που μπορει να πηγαν πολλα

αρρωστα!Γι'αυτο πηγαινω 1ο αντε 2ο ραντεβου...

Ουτε σε νοσοκομειο ουτε σε φαρμακειο ΑΝ μπορω να το αποφυγω! :roll:

Νατασουλα αυτη που πηρα ειναι νομιζω 18-24 κ ειναι μεγαλη στην Αννυ!Αρα στανταρ θα κανει κ

στην Ελενα...Τι υψος εχει?Η δικια μου ηταν 83 πριν 1 μηνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβηκε πανω και η πεθερα βεβαιως βεβαιως και μας τα πρηξε με το μαιευτηριο ΗΡΑ.

Ρε κοριτσια υπαρχει τετοιο μαιευτηριο στο Χολαργο;;; :roll::roll: Θα με τρελανει;;;

εκει λεει γεννησε τον αντρα μου και ηταν πολυτελεστατο. Και εγω ειχα μια φαγουρα. :evil::evil:

Υπήρχε. Εκει γεννήθηκε η βαφτισιμιά μου το 96. Μετά όλο το πρωσοπικό και οι γιατροί μεταφέρθηκαν στο ΙΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ το βράδυ το βάζω στο 19 δηλαδή θα ανάψει μόνο αν πέσει κάτω από 19 η θερμοκρασία που σπάνια θα γίνει αυτό

Τι νόμιζες τζάμπα θα στο δώσουν το μπιτ-μπιτ? (εμείς έτσι το λέμε στο γραφείο το κομπιουτεράκι) :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα αυτη που πηρα ειναι νομιζω 18-24 κ ειναι μεγαλη στην Αννυ!Αρα στανταρ θα κανει κ

στην Ελενα...Τι υψος εχει?Η δικια μου ηταν 83 πριν 1 μηνα..

Τον Αύγουστο που πήγαμε τελευταία φορά παιδίατρο ήταν 81 πόσο να ψήλωσε άντε κανα 2 πόντους ακόμα οπότε θα την κάνει. Στα mothercare εδώ έχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν χθες ήρθε ο 'Αγιος Νικόλαος (φορά Αρχιεπισκοπικά ρούχα) στο σχολείο και έδωσε σοκολάτες στα παιδιά, που ήταν καλά παιδάκια όλη την χρονιά (είναι έθιμο εδώ!) τις σοκολάτες τις αγοράζουν οι γονείς φυσικά, το σχολείο μας δίνει μόνο τις τσάντες!!! :roll::lol:

Να σας βάλω φωτό από χθες την ώρα που ο Λ. λάμβανε την δικιά του:! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη με έχεις περάσεις για εντελώς μαμόθρευτη χαζοαθηναία μου φαίνεται! :lol::lol::lol: Ε όχι και να κουραστώ με μια μέρα! Με πόναγαν λίγο τα χέρια μου, αλλά όχι κάτι τραγικό.

Δοκίμασες με οδοντόβουρτσα; :oops::oops::oops: Πάρε μία! Κάνει θαύματα!

Έρη άαααουτς!! Φανταζομαι την τρομάρα που θα πήρες! :o:o:o Εδώ εγώ που το διάβασα μια ταχυπαλμία την έπαθα! Μήπως είναι καλύτερο να χρησιμοποιείς πλαστικό, αφού ο πειρατάκος σου είναι και ζαβολιάρης; :oops::oops::D

Γωγούλα άσε τι τραβάνε τα μωράκια με την ατοπική! Έχω κάνει εγω καβγαδες με το προκομένο το στεφάνι μου στις 4 τα ξημερώματα, λες και μπορούσα να κάνω κάτι για το παιδί και δεν το έκανα επιτηδες!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Αφρο :oops::oops:

Παναγιώτα όχι ρε συ, πήγα ν ατο κατεβάσω και μου έγραψε ότι πρέπει να το αγοράσω!!! :o:o

πώς και δεν τις μυκραίνεις χρησιμοποιώντας το Microsoft Office Picture Manager? εγώ αυτό κάνω, πρώτα κάνω ένα αντίγραφο της φωτό (γιατί δεν θέλω να χαλάσω την ποιότητά της) και εργάζομαι πάνω σε αυτό!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι πολύ για την εξέλιξη κοριτσάκι μου. Ξέρω ότι τώρα ότι κ να σου πούμε δε θα βοηθήσει αλλά ο καιρός είναι γιατρός!! Δυστυχώς οι περισσότερες το έχουμε περάσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά θεωρώ πως δεν υπάρχει λόγος για εξετάσεις από τώρα. Οι γιατροί το θεωρούν τυχαίο γεγονός. Κρατα το σημαντικό ότι σύλληψη έγινε άρα είστε γόνιμοι κ πολύ απ ότι κατάλαβα αφού πιάσατε κατευθείαν κ όταν είσαι έτοιμη θα προσπαθήσετε ξανά κ θα έρθει το ουράνιο τόξο σας!!🙏🏻🙏🏻🌈🌈❤️❤️
    • Θα πάω σήμερα... δε ξέρω τι είναι καλύτερο.. να περιμένω να αδιαθετησω η να με καθαρίσει? Φοβάμαι γενικά αλλά δεν έχω άλλη επιλογή... επίσης πρέπει να σκεφτώ από δω κ πέρα τι να κάνουμε...να αρχίσουμε προληπτικά εξετάσεις? Να κάνουμε καρυοτυπο ζευγους να δούμε τι γίνεται??? Μπορεί να γίνεται αμέσως σύλληψη κι να μην προσπαθήσαμε καθόλου αλλά σημασία έχει να κρατηθεί κ όχι να υπάρχει αυτό το άγχος και η ταλαιπωρία....! 
    • Κοριτσάκι μου!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Τι χαρά είναι αυτή!!! Αχχ Μπράβο!!! Όχι να σου πω ότι στα έλεγα αλλά είδες ότι δεν πρέπει να χάνεις την πίστη στο σπορακι σου!;!;! Δεν ήθελα να επιμείνω τις προάλλες γιατί καμιά φορά και το ένστικτο είναι ισχυρό και εγώ στη θέση σου δεν θα άκουγα κανέναν.. Δεν σου λέω να χαρείς, λογικό να κρατάμε μικρό καλάθι, απλά σου λέω να έχεις πίστη στο σπορακι και να μην το καταδικάζεις, η φύση είναι απρόβλεπτη και θαυμαστή και όσο και να προσπαθούμε να την βάλουμε σε κουτάκια και σε βιβλιογραφίες και να προσπαθήσουμε να την εξηγήσουμε ακόμα και οι γιατροί παραδέχονται ότι δεν μπορούν να τα εξηγήσουν όλα!! Πέρσι στην εγκυμοσύνη είδα έμβρυο με χοριακη 500, άκουσα καρδούλα με χοριακη 900!!! Σκέψου ότι βάση βιβλιογραφίας συνήθως μεταξύ 5680-13660mIU/ml εμφανίζεται ο αμνιακος σάκκος και μεταξύ 11230-25640mIU/ml εμφανίζεται ο καρδιακός χτύπος..! Δεν υπήρχε καμία απολύτως λογική εξήγηση!! Και όμως αυτό μέχρι και τη 12η εβδομάδα αναπτυσσόταν κανονικά!! Άσχετα που μετά σταμάτησε η καρδούλα του για άλλο λόγο.. σε άλλες γυναίκες που διάβαζα τότε παρόμοιες περιπτώσεις είχαν κρατήσει τα μωράκια τους υγιέστατα! Κάποια πράγματα δεν μπορεί να τα εξηγήσει η επιστήμη και το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην χάνουμε τη πίστη μας και να κάνουμε υπομονή.. ότι είναι να γίνει θα γίνει άλλωστε και θα το αντιμετωπίσουμε όταν έρθει..! Μέχρι τότε συνέχισε να πιστεύεις στο θαύμα που συντελείται μέσα σου και μακάρι Παναγίτσα μου να πάνε όλα κατ'ευχήν!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Άντλησε δύναμη από τα παιδάκια σου και στείλε θετική σκέψη και ενέργεια στο μικρό σπορακι!! ❤️❤️❤️❤️ Καλά το σκέφτεσαι πάντως, δώστου λίγο χρόνο παραπάνω..! Το κάθε εμβρυακι έχει το δικό του ρυθμό ανάπτυξης..! Εγώ μαζί σου πάντως ότι και αν αποφασίσεις! 😘😘😘 Τα ultro να συνεχίσεις να τα παίρνεις!! Εννοείτε ότι έχει νόημα!! Αν ήταν το δικό του το μωρό θα σου έλεγα εγώ..!!! Πόσα σου δίνει;;; Να ρωτήσεις μήπως και έναν άλλον γιατρό;;
    • Καλημέρα κοριτσάκι μου!!! Τι ωραία το σπορακι γιγαντώνεται!!! 😍😍😍😍😍😍. Με το καλό υγιέστατο να είναι πάνω από όλα!!! 🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Καλά έκανες και πήγες να το δείς! Ούτε εγώ θα άντεχα και για να είμαι απόλυτα ειλικρινής ήθελα να το γράψω κιόλας... Με τα άσχημα γεγονότα των προηγούμενων ημερών επιρρεαστηκα πολύ όσο και αν προσπάθησα να είμαι αισιόδοξη.. και την Παρασκευή που μας πέρασε δεν άντεξα και πήγα να το δω και εγώ μόνο που αυτή τη φορά ήταν ακίνητο και πέρασα αστραπιαία 2 μικρά εγκεφαλικά μέχρι να μου εξηγήσει ο γιατρός ότι το βλέπουμε να κοιμάται και μάλιστα με το δάχτυλο στο στόμα!!! 😅😅😅 Εκεί που είσαι δεν κάνουν την Papp-A μαζί με την αυχενική; Κανονικά λένε πρέπει να γίνεται ταυτόχρονα ή έστω 1-2 μέρες διαφορά για να συμβαδίζουν οι μετρήσεις χρονικά.. 
    • Δυστυχώς εδώ μου είπαν ότι είναι επικίνδυνο να το γυρίσει ο γιατρός.. για να δούμε σε δύο βδομάδες που θα πάμε πώς θα μάστε και θα ξαναρωτήσω..γτ κι εγώ αυτό έχω ακούσει! Ότι υπάρχει τρόπος..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...