Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Ειδες ρε συ παναγιωτα..εγω πιστευω καποιον λακο εχει η φαβα....πχ..του λεω...τι εχεις να εξομολογηθεις;;; εξομολογισου το σε μενα!!!!

χαχαχαχα

=))=))=)) Καλα εεε?

Αυτη η εγκυμοσυνη σου "παει" πολυ!!!!Γεια σου Χρυσουλα μου!!!!!!

Τι κανετε?

Γυρισε η Γωγω εε?Φανηκε απο τις σελιδες! :lol::lol:

Να το χαρειτε το νεο σας σπιτι κοπελια κ με το καλο

να δημιουργησετε εκει μεσα νεες αναμνησεις ΚΑΙ με το νεο μελος!

Παναγιωτα αφου θελεις να ακους γνωμες(κ εγω το παθαινω συχνα :P ),

να σου πω οτι εγω κ η θρησκεια δεν εχουμε πολυ καλες σχεσεις...

Δεν εχω εξομολογηθει ποτε(αν κ θα το ηθελα σε ανθρωπο που θα μου ενεπνεε εμπιστοσυνη

κ καλοσυνη)...Δε θα το εκανα ειδικα στην εγκυμοσυνη...

Παντως το "μην το πεις ουτε του παπα" καμια φορα ισχυει!Δλδ αν δεις παπα εκτος εκκλησιας

μην του πεις τα σωψυχα σου γτ μπορει κ να σε βγαλει βουκινο!(εχει γινει!)

Ερη τελειο το προσκλητηριο σας!(ξαναλεω!)

Σοκολατοπιτα?????Θουληηηηηηηη μουου!!!!Που εισαι ρε φιλεναδα????

Αληθεια...Που εισαι?Το Νατασακι μου???Λενα?

Τελικα θα βρεθειτε Τεταρτη?6.30?

Α!!!Απο φιλια κ σαλια στα χερακια ξεκινησε να μην μου μιλαει ο αντρας της πεθερας!(υποθετω)

και φυσικα δεν του μιλαω ουτε εγω!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ε οπως κανει το γκρι γρι...ετσι ειναι και η μουρμουρα...κυριως της μανα μου..και τις θειας μου

Αφιστε..

ημουν χτες στην ξαδελφη μου..αυτης της οποιας η αδελφη ετων 37 ειναι εγγυος στο τριτο..και αυτη ειναι αρρωστη...

θα κανει αξονικη τωρα τον Ιανουαριο και αμα της δωσει το ΟΚ η γιατρος της θα αρχισουν προσπαθιες για μωρακι- με το καλο και μακαρι να ερθει γρηγορα- και τι μου λεει...

ΟΙ μεγαλες κορες της αδελφης της δεν θελουν καθολου το νεο μωρο και αντιδρουν πολυ στην εγκυμοσυνη της μητερας τουσ!!!!!

Επισης οταν το ειπαν σε μερικους γειτονες ειπαν τι το θελει το παιδι στα γερραματα- ακου γερραματα...κακοψυχοι ανθρωποι!!!

Αλλα αυτο που με τσατησε..η θεια μου της λεει...

Θα πεις στην πεθερα σου οτι το εχεις ταγμενο το μωρο στην Παναγια και στον ΑΓιο Γεωργιο και αμα ειναι αγορι θα το βγαλεις Γιωργο και αμα ειναι κοριτσι θα το Βγαλεις Μαρια!!!

Ελεος δηλαδη!!!.

Δεν τους εφτανα τοσα προβληματα υγειας που ειχε η κοπελα τοση ταλαιπορια τοση δυστιχια..ερχετε και η μανα της να της ανακατευει τη ζωη..

αστηνα να αποφασισει με τον αντρα της...

ειναι αγαπημενοι τι ανακατεβεσαι...εσυ μπορει να μην τον πας μια ουτε αυτον ουτε τοςυ γονεις του αλλα η κορη σου περναει καλα μαζι του..

τι να πεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Χρυσα προσκυνω!!!!Χα χα χα :lol::lol::lol::lol:

Δηλαδη για κλαμματα ειναι αλλα τι να πεις;;;; :?::?::?:

Ρε δε γραφεις καμια σειρα για την τηλεοραση με τοσες ατακες που ακους;;;Η' μαλλον για το θεατρο του παραλογου.

Ε Αναστασια μου αυτος ο παπας μαλλον για βιοποριστικους λογους εγινε ιερεας. :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία εγω το έχω σίγουρα για την Τετάρτη γιαυτό και δεν ξαναρώτησα τίποτα

Βέβαια σκέφτομαι να κατέβω χωρίς την Έλενα γιατί ΣΚ θα πάμε στην ονειρούπολη Δράμα και την έχω στην καραντίνα αυτήν την βδομάδα γιατί φοβάμαι μην κολλήσει τίποτα. Μάλλον θα είμαι μόνο με τον Μιχάλη

Θα καταφέρεις να έρθεις? κάτι είπες για την ώρα ότι είναι λίγο αργά για σένα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου ισως...Κατα τ'αλλα ειναι πολυ συμπαθητικος!Αλλα καμια φορα το τσουζει

λιγακι απ'οτι εχω ακουσει κ παρασυρεται! :lol:

Νατασουλα μου ναι...Ειναι αργα για μενα...Αλλα ρωτησα μηπως εγινε τιποτα :mrgreen:

κ τελικα το κανετε πχ 4!(ξερω-ξερω δουλευετε) ή μηπως θελετε να κανετε καμια εκδρομουλα στην

εξοχη!(ΕΔΩ!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία 4 εγώ σχολάω οπότε εκείνη την ώρα συνάντηση μόνο στο γραφείο αν θέλετε :lol::lol::lol::lol::lol:

Την επόμενη συνάντηση να την κάνουμε στην εξοχή πολύ ευχαρίστως :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που μένεις Αναστασία?

Κορίτσια, ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για το προσκλητήριο (ακους Αναστασια ?? :lol::lol::lol:)

Γωγω ναι ναι το Σαββατο ειναι το παρτι! Μακαρι να ερθετε! Αν και ξέρω ότι έχετε δουλειες ακομη για το νεο σπίτι.

Α να σας πω και αυτο γιατι το έχω στο μυαλο μου. Δεν πειράζει αν δεν μπορείτε να έρθετε κάποιες καλέ! Του χρονου, ή θα έρθουμε εμείς σε σας! Δεν θέλω τέτοια άγχη! Θα ήθελα όμως να έρθετε! :D

Φιλάκια στα μουτράκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα μου δεν μπορείς να φανταστείς για τι άνθρωπο μιλάμε...Πλέον ακόμα και τίποτα να μην πει ή κάνει (που και λέει και κάνει) δε θέλω να τον βλέπω ούτε ζωγραφιστό...Είμαι προκατειλημμένη.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Και δεν κατάλαβα, όπως αυτός μιλάει έτσι ακόμα και για πλάκα, θα ακούσει τα καντήλια του...Όχι, δεν τον σέβομαι και δεν τον εκτιμώ καθόλου...Κι ας είναι ο πατέρας του άντρα μου...Ευτυχώς που δεν του μοιάζει καθόλου του βλάχου.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αυτός δείχνει μέλι γάλα, εγώ θα του μιλήσω, αλλά έχω μονίμως κάτι μούτρα μέχρι το πάτωμα....Ενώ γενικά είμαι πολύ χαρούμενος άνθρωπος... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Χρυσα δεν χωθηκα,, γιατι δεν υπάρχει λόγος για τέτοιες διενέξεις.. Της τα χώσανε της μικρής και κόλωσα.. Ειπα θα χωθώ γιατι υπέθεσα ότι θα πέσουν να σε φάνε.. Ας το αφησουμε να πέσει κάτω και ας το αναλύσουμε μέσα απο το θέμα της Αναστασίας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα..Ερη εγω δεν τρογομαι με τιποτα!!!!!

χιχιχιχιχιχι.

Κριμα παντως...

και οπως ειπα και στην κοπελα..δυστιχως τετοιου ειδους θεματα μαθαινονται οταν ειναι πολυυυυ αργα!!!

Οσο γι ατο θεμα τις τασιας...

τι να πω...

εχω πει παρ απολλες φορες πως καποια σοβαρα θεματα εδω περνανε στο ντουκου.

Ρωτανε κατι κοπελες...τιποτα..οπου ομως γαμος και χαρα..οπου κουτσομπολιο και χαρα..ουυυ πρωτες .

Ρωτανε κοπελες για γιατρους...για νοσοκομεια...να ξερουν να κανουν το κουμπαντο τους βρε αδελφε..για φαρμακα για εξετασεις...τιποτααααα..μηδεν αποκριση...

Και στην τελικη αμα δεν θελεις να μιλισεις δημοσια γιατι εισαι διακριτικος ανθρωπος...στειλε ενα πμ..μηλα στο τσατ..

Για μωρουδιστικες βλακιες πρωτες ειναι..

καθε μερα η αναφορα συντονιστων ειναι γεμματη με αναφορες χρηστων η μινηματων..και για ποιο θεμα..βλακιες...

ε κανω και εγω μια συσταση..σαν τη δασκαλα στο νηπιαγωγειο...

Καλο αυτο δε λεω..αλλα το μαμι δεν ειναι ροζ...και μπορει να μην ειναι καλο γεννικα να ανεβαινουν τετοια θεματα( με θανατους κλπ) αλλα και καποια σοβαρα ποστ εχουν καταχωνιαστει !!!

Ακομα θυμαμαι ειχε βαλει η τυρογαριδακι ενα ποστ για τον θηλαμσο..πωπω..σφαγηηηη...μετα εγραψε η Αγγελικη καποια επιστιμονικα δεδομενα επι του θεματος..τζιφος..καμια απαντιση..εμ βεβεια...εκει υπαρχουν επιστιμονικα στοιχεια...που να μιλισουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα αμα ειμαι καλα θα φτιαξω κεικ ..

η ρολο με μερεντα η μαρμελαδα...θα δω

Θελω να φτιαξω και σοκολατακια...πολυ μου αρεσει να φτιαχνω σοκολατακια..και να τα τροω μετα βεβαιως βεβαιως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα αμα ειμαι καλα θα φτιαξω κεικ ..

η ρολο με μερεντα η μαρμελαδα...θα δω

Θελω να φτιαξω και σοκολατακια...πολυ μου αρεσει να φτιαχνω σοκολατακια..και να τα τροω μετα βεβαιως βεβαιως!!!

Χρυσα βγάλε καμια φωτό να την σηκώσουμε στο blog!

αντε ρε βάλτε ενα χεράκι! Μονο η Αναστασία και η Βικυ έχουν φωτογραφίσει τις δημιουργίες τους so far.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγηνε Ρε Ερη..οτι φτιαξω θα το φωτογραφισω...

παντως εκανα μπαμιες τις προαλες..ειχαν τρομερο σουξε..εδωσε μια συναδελφο που εχει κορη χωρτοφαγο...και μου ειπε να της ξανακανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

protimo na pethanw apo thn peina para na faw mpamies :ymsick:

ax auta ta xristougena den tha ta katalaboume .

dentro de tha stolisoume ....fobame ton mikro ...

gluka den tha paroume oute tha kanoume ...egw eimai egkios(kai den helw a paxinw) kai o kwstas kanei idikh diaita

xioni den tha doume ,sto xwrio den tha pame ....tragoudakia den bazoume na paiksoun ...agios basilhs den uparxei gia ton manwlh ospou na katalabei ....

ara giortes den kanoume :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διβάζω εδώ και μισή ώρα και τελειωμό δεν έχω....

Μωρή Γωγώ ήρθες και γεμίσαν οι σελίδες!!!!! Και σα να το ξερα.....

Σε περίμενα όμως, είδες; Δε γέννησα!! :lol::lol::lol:

Να χαίρεσαι την πρώτη σου κλωτσιά και καλορίζικο το νέο σας σπιτάκι!!!!!

Παναγιώτα μου να χαίρεσαι το αγόρι σου! Πολύχρονος και γερός! Θα το γιορτάσετε;;;

Θουλάρα που είσαι χρυσή μου;;; Είδα τις κλήσεις σου το μεσημέρι που γύρισα...

Δημητρούλι δεν έχω να πω κάτι για το γείτονα...

Δεν έχω εμπειρίες από τέτοιου είδους γειτνίαση για να σε βοηθήσω. Κουράγιο....

Αφροδίτη στόλισε μωρε...

Γιατί να μην στολίσεις;;;

Νατασούλα εμείς μάλλον δεν θα έρθουμε την Τετάρτη. Η Ειρηνη σίγουρα, εγώ δεν ξέρω, αν είμαι καλά θα δω...

Χρύσα γράφεις για εμμετους και αναγουλιάζω...

Argi στείλε κανένα κομμάτι πίτα κατά δω!

Έρη πολύ όμορφη η πρόσκλησή σας! Με το καλό!!

Βίκυ σε χάσαμε...

Αναστασία πως πήγαν οι δουλειές;;;

Σισσιώ Αράχωβα ε;;; Πολύ μαρέσει!!!!! Για παΐδια πήγατε;;;

Αναστασία θα μιλήσουμε στο τηλ!

Εμείς είμαστε καλά! Η Ειρήνη δεν έχει πλέον πυρεττό. Μόνο λίγες μυξούλες και βήχα. Εγώ πονάω λίγο αλλά άρχισα να μπουκώνω ταυτόχρονα οπότε θα περάσει. Το πρωί είχα τη γυναίκα στο σπίτι βγήκα για δουλειές! Πήρα και έναν αποχυμωτή!!!! Την αγορά του αιώνα έκανα! Έχω τώρα τον Δημ εδώ που φτιάχνει χυμούς και χαίρεται! Κερνάααααααμεεεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη γοατι να μη στολισεις?

δεν θα κανει τιποτα ο μικρος!

η Μ-Ι πιανει τις μπαλες και μετα γυαλιζει!

ααααααα μπαμιες το αγαπημενο μου................!

θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

ναι ξερω ειμαι αναποδη!

αγιας βασιλης υπαρχει......ειναι ωραιο ψεμα και εγω θα την αφησω να το ζησει.....!

και εγω θα ηθελα να υπηρχε!

με την οικονομικη κρση μονο τα λαμπιωνια μας θυμηζουν οτι εφτασαν χριστουγεννα!

γλυκα θαπαρουμε αλλα θα φτιαξουμε κι ολας!

σηεμρα εφτιαξα μηλοπιτα!

πανευκολη!

αλλα ΕΡΗ δεν μπορω να την φωτογραφησω....λειπει ενα κομματι....χχιιχ!

εγω παλι γιατι νομιζω οτι το μαμμυ εχει γινει μικρες μικρες ομαδες?

και πραγματικα τα θεματα χανονται!

κριμα ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai sto melon tha uparxei agios alla tora pou akoma den katalabenei ....den uparxei :D

den einai h katastash mou katalilh na prosexw to dentro .....kai oute helw na garizw shnexeia ....

kai oute thelw na ton blepw san xrisalida olh mera ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα θα σας πω Χρύσα και Έρη! Δεν κατάλαβα γρι! Για ποιο θέμα μιλάτε;'

Νατάσα μου παϊδια δε φάγαμε γιατί η Δεσφίνα (το χωριό του άντρα μου) έχει σπεσιαλιτέ το κοντοσούβλι, το οποίο και τιμούμε δεόντως! :D:D

Και για μας Αγ. Βασίλης υπάρχει! Ήδη την απειλώ να καθεται φρόνιμα για να της φέρει δώρο ο Αγ. Βασίλης! :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...