Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Αχ πηγα για καφε το πρωι με τον Σεμπουλη μου εκαναν εναν απαισιο καφε...δεν τον ηπια...πηγα τον Σεμπ στις κουνιες ετρεχε μεσα στη χαρα, πεφτει απο τις σκαλες της τσουληθρας κ χτυπησε στο αυτι..κλαμμα με πηρε απο το χερι να φυγουμε..ξυνες του βγηκαν....τον φουκαρα!!! Τωρα τον αφησα σπιτι να τον ταισει η μανα μου κ ηρθα να πιω ενα καφε με το λαπτοπ μου να κανω κ καμια δουλεια..

Λοιπον να καταθεσω κ εγω την εμπειρια μου περι προσκολλησης..Ο Σεμπουλης μου μου εχει αδυναμια, αυτο ειναι σιγουρο αλλα δεν εχω δει σημαδια προσκολλησης..Απο μικρουλης καθοταν με την αδελφη μου (της εχει μεγαλη αδυναμια), καθεται επισης με τον παππου του (πατερα μου, αλλη μεγαλη αδυναμια) κ τωρα κ με τη μαμα μου (στην αρχη δεν την πολυηθελε)...Επισης με τον πατερα του, οταν ερχεται, καθεται χωρις προβλημα..Τωρα οποτε φευγω για δουλεια η γενικα φευγω, με χαιρεταει, λεει ενα μαμα ψευτοπαραπονιαρικα κ μετα δεν εχει προβλημα..Δεν κλαιει ποτε οταν φευγω ουτε κολλαει πανω μου οταν επιστρεφω...Ετσι εχω παει κ σινεμα, βγαινω καμια φορα για φαγητο η κανα ποτο κ για ψωνια η για καφε ανετα..Να πω ομως οτι τον εχω κ συνεχεια μαζι μου...Δεν τον αφηνω πολυ..Καθε μερα εξω τον παιρνω μαζι, ειδικα εδω στη Ροδο, παμε παντου πακετο..Αν του παρω ενα κρουασαν να τρωει καθεται κυριος! Εχω δει οτι καποια καφε του αρεσουν κ οτι θελει να καθεται εξω, οποτε πηγαινω σε τετοια μερη...Αν κ γενικα με τον Σεμπ αποφευγω τα καφε διοτι δεν το θεωρω εξοδο για το παιδι να το εχω σε μια καφετερια να καθεται κ εγω να πινω καφε..Εξοδος ειναι να τρεξει, να παιξει, να παει θαλασσα, να πιασει χωμα, γρασιδι...Οποτε αν παμε για καφε, παντα μετα θα παμε κουνιες η θαλασσα...Γενικα μου αρεσει πολυ να τον εχω μαζι μου...

Ελευθερια μου ο παιδοτοπος ειναι Κερατσινι ε?? Ειναι παρα πολυ μακρια κ δεν μπορουμε να ερθουμε..Κριμα μωρε, ηταν ευκαιρια...να κανονισουμε ομως κατι αλλη στιγμη, ετσι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευη μηπως ειχε και βλενες στα κακακια;;;;

η αλεργια συνηθως συνοδευτε εκαι με βλενες αλλα και με οχι τοσο καλη αναπτυξη γεννικα βαρους και υψους..οπωςδηποτε θελει εξεταση απο το τηλεφωνο τι διαγνωση να σου κανει..

ραγαδα παλη γιατι;;;;

κανει μηπως σφυχτα κακια;;;

Xrusa vlenes den eida na exei katholou, twra gia to varos den kserw giati exei mia evdomada pou htan edw h paidiatros kai nai men den eixe parei trelo varos alla eixe psilosei 3 pontous mesa se 10 meres..

Sfixta kakakia ekane kanaduo fores alla twra evgale prota sfixta kai meta eginan pali malaka ta epomena pou vgikan...Ti na pw mperdeftika, sigoura tha ta elenxw apo edw kai pera na dw ti ginete..

Tha ksanaparw kai sthn paidiatro to apogevma na dw ti tha mou pei kai auth..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο τυχερη εχεις αντρα σεφ..ο δικο ςμου και αυγο να βρασει..θα το καψει...

Ερη φυσικα και μας ελειψες..για πες εντυπωσεις απο τον παιδοτοπο

Πηρα τηλ τον γιατρο..ειναι της παλιας σχολης..

με ρωτησε αν ξαναειχα εκτοτε και αν ποναω..του ειπα ναι...μου ειπε για μια ευδομαδα να παρω σερπαφαρ προλυπτικα και οταν την τριτη θα παω να με δει θα δουμε τι θα κανουμε..επισης μου ειπε να ξεκουραζομαι και να μη σηκονω βαρη...του λεω 12 κιλα θεωρεται βαρος..γελασε..τι να κανω ρε παιδια αμα ερχετε τριβετε και θελει αγκαλια..σκιβω τον αγκαλιαζω χωρις να τον σηκονω και αυτος σκαρφαλωνει πανω μου

τελειωσα με κρεβατοκαμαρα και παιδικο...το ψαρι εγινε μουρλια..μνιαμ μνιαμμμμμ...

τωρα θα κανω και το γραφειο και θα ετοιμασω να παω βολτα στην ξαδελφη μου γιατι αλλιως δε θα μου ξαναμιλισει

Φρανι ναι εχεις δικιο..αυτοειναι εξοδος...εμενα στη δουλει αμε κοροιδεβαν που του ςλεω πως το πρωτο που κανω οταν ερχομαι απο τη δουλεια ειναι να βγαινω βολτα εστω μικρη με τον μικρο χωρις καροτσι..περπατωντας..ειναι 40 λεπτα αλλα περναει τσιφτικα..τωρα βεβεια που γυριζω αργα σπιτι πανε αυτα αλλα κανε βολτα με τη γιαγια του.

Ευη να το παρακολουθεις ..αν ηταν αιματακι ειναι σοβαρο.

Φιλακια...

καλα για το βαρος μην ανισυχεις..δεν εκτρεφεις γαλοπουλα...χαχαχα..φιλακια στον κουκλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι σελίδες ειναι 16... αλλά δεν παίζει να τις διαβάσω όλες τώρα... Ελπίζω να μπω το βράδυ..

Αφροδίτη μου ηρθατε για καφεδάκι??? Δεν έχω το τηλ μου!

Θα πάμε στον παιδότοπο τώρα γιατι ξέχασα μια τσάντα με πάνες, μωρομάντηλα και το κινητό μου...

Αφρο, θες να έρθω να σας πάρω το απόγευμα με τον Μανωλάκη να έρθουμε σπίτι? Θα σε πάρω τηλέφωνο.

Ρε Μαράκι πόντιο, να μπαίνεις… και εμένα μου τα χάνει καμια φορά, αλλά εχω μάθει τώρα και όταν γράφω αυτά που θέλω προσπαθώ να θυμάμαι να κάνω copy αυτά που γράφω και μετά αποστολή.. Έτσι αν με πετάξει, πάω πάλι στην απάντηση και κάνω απλώς paste… αλλιώς δεν την παλεύω..

Σισσάκι την επόμενη φορά που θα πάτε στο fab Δελφικό Τοπίο, να με πεις, να έρθουμε και εμείς να παίξουν τα παιδιά στον πλάτανο! Την έχω στα μάτια μου αυτή την εικόνα…

Συμπεθέρα σιγά την διαφορά ρε συ στον καιρό.. Στο Τορόντο έχει -4.. Δεν εχουμε διαφορά ΑΚΟΜΗ… χαχα

Βικυ μου ο δικός μου εξερευνει το σώμα του από τώρα… Ελπίζω να μην μου βγεί κανας John Holmes…

Λενάκι περαστικά στον Αναστάση.

Αναστασάκι μπορεις να πιεις κανονικό ποτάκι αλλα πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 3 τέταρτα πριν θηλάσει…

Χρυσα και εγώ είχα υγρά καφέ στον Κώστα στις βδομάδες που εισαι...

Ελπίζω να τα πουμε το βραδάκι

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλησπερα σας!!!

τι κανετε???

ελενιτσα εχει δικιο η αφροδιτη, ειναι αρκετα μεγαλη για να καταλαβει.. απο τη στιγμη που δεν το αντεχεις πρεπει να της το κοψεις!!

ερη πως πανε οι προετοιμασιες για τοροντο??

γεια σου ρε φρανιτα με τις φιλοσοφιες σου!

χρυσα αν σου πω οτι μπερδευτηκα με τις ντουλαπες κ τα ρουχα!! :lol::lol:

το θεμα με την εγκυμοσυνη ειναι να μην αγχωνεσαι..

αντε λιγες μερες μεινανε μεχρι να πας να το δεις!!!

ευη μου πως τα πατε με τον μικρο κατα ταλλα?

για το αιμα ξερω οτι ειναι συνηθως απο αλλεργια, αλλα η αλλεργια συνηθως εχει κ μη προσληψη βαρους, δεν ψηλωνει, εχει κ πολλες γουλιες.. η ραγαδα ειναι απο πολυ σκληρα κακα..

εχεις ξαναδει απο τοτε?

πω πω κοιταω τα τικερακια της παναγιωτας και της νατασας και κατι με πιανει!!

ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!! κοντευετε!!!!

αχ εγω ακομα προσπαθω να στολισω :lol::lol::lol::lol::lol: το δεντρο μας εχει στραβωσει και περασα το μισο απογευμα χτες προσπαθωντας να το ισιωσω!! σημερα αποφασισα να παμε να παρουμε ενα αλλο!!

ολο το σπιτι ειναι γεματο με αγιοβασιληδες και χρυσοσκονη!! χρυσοσκονη παντου!!

ο μικρος χτες ειχε ενα γαιδουροβηχα αλλο πραγμα... του εκανα μια μασκα αερολιν κ κοιμηθηκε πολυ καλα το βραδυ.. σημερα εβηχε πολυ λιγο αλλα του εκανα αλλη μια..

δε θελω να του δινω φαρμακα χωρις να τον δει η παιδιατρος αλλα φοβαμαι :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο απογευμα κοριτσακια!!!

Ετοιμαζομαι να βγω με τον αντρουλη μου για καφε.Ααααααααχχχχ.Θα βυθιστω στον καναπε της καφετεριας και θα διαβασω οσο περισσοτερα περιοδικα και εφημεριδες μπορω.Ναι ρε ,μη γελατε.Μου εχει λειψει πολυ το χουχουλιασμα.

Εγω πάλι κοριτσια προς το παρον δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα να τον αφησω καπου.(εννοω στους παππουδες).Μια χαρα καθεται.Τωρα αργοτερα με την αφιξη του μωρου τι θα γίνει δε ξερω.

Αφρο οκ με τις μπριζόλες;;;

Χρυσα τον πήρες το γιατρο;;;

Ρε Μητσακι μου τι έπαθες;;;

Λενα και εγω βλεπω το τικερακι μου και δεν πιστευω οτι περασε ο καιρος.Ρε συ αυτο με το στραβο δεντρο τι γέλιο!!!! :lol::lol::lol: Ο Αναστασης καλυτερα ε;;

Ερη τελικα τι ελεγε ο παιδοτοπος;;;

Ελενη μου με τη στενοχωρια δε βγαινει τιποτα.\εγω πιστευω οτι με πολυ υπομονη και αγαπη θα βελτιωθουν υα πραγματα. :)

Φραν παλι κινεζικο πουλακι μου;Φανταζομαι ομως οτι με τοσες βολτες θα τα καις ολα.

Αναστασια (τσαχπινα) στο θεματακι σου δεν απαντησα γιατι ειμαι η πλεον αναρμοδια.Ο Ν. ειναι τοσο ζωηρος και κλαιει με το παραμικρο αν δεν του κανεις το χατιρι που πραγματικα σκεφτομαι να κανω κανα 2 συνεδριες με την κολλητη μου τη παιδοψυχιατρο. Γενικα ειμαι παρα πολυ κοντα του,δεν τον μαλωνω,του μιλαω πολυ ηρεμα ,του εξηγω τα παντα αλλα αυτο που με αγχωνει ειναι οτι σε λιγο καιρο δε θα εχω ουτε τον χρονο ουτε την υπομονη να τα κανω αυτα.Αυτο ειναι που με φοβιζει. :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διάβασα!!!!

Γιούπι!!! Με την ησυχία μου γιατί κοιμάται η Ειρήνη!

Έπαιξα και τζόκερ σήμερα.... Λέτε να κερδίσω;;;; (Άσχετο)

Το ζουζούνι ψηνόταν και χθες το βράδυ στον πυρεττό. Ξύπνησε 2 φορές αλλά κοιμήθηκε μτά σαν το πουλάκι. Τον πρωί είχε 37.9 και την υπόλοιπη μέρα τίποτα. Τώρα περιμένω να δω αν θα ξυπνήσει με πυρεττό. Πάνε 3 μέρες από τότε που ξεκίνησε και ελπίζω πως αύριο θα είναι καλά. Εμένα δε με βλέπω καλά... :?:?:?

Νομίζω πως με κόλλησε γιατί ψιλοπονάει ο λαιμός και μάλλον θα μπουκώσω. Γμτ πως θα κάνω τις αναπνοές μου με βουλωμένη μύτη;;;;; :?:?:?:?

Χρύσα εγώ σ'αυτήν τη εγκυμοσύνη είχα αίμα 1 μέρα και καφέ για 2 εβδομάδες!!!! Πήρα 2-3 μέρες utrogestan και μετά τα σταμάτησα γιατί δεν ήθελα να πίνει προγεστερόνη η Ειρήνη...

Είπα πως θα προσέχω λίγο στην αρχή και ό,τι γίνει. Δεν μπορείς να κάνεις και πολλά....

Όσο για την ντουλάπα που λες είχα και γω το ίδιο πρόβλημα. Ήθελα να ξελαφρώσω αυτήν του νινακίου και έφτιαξα μια 2φυλλη στο δωμάτιό μου. Όχι οτι χωρέσανε όλα μέσα αλλά λέμε τώρα... Ευτυχώς για σεντόνια πετσέτες κλπ είχα προνοήσει παλαιότερα και επειδή έχω μεγάλο μπάνιο έφτιαξα μια ντουλάπα και εκεί! Όλο ντουλάπες είμαστε!!!! Αιώνιο πρόβλημα της νοικοκυράς...

Λένα πολύ βήχα ο μικρός ε;;; Και την Ειρήνη την πιάνει το βράδυ αλλά την ηρεμώ με λίγο μέλι. Δεν τα γουστάρω τα σιρόπια ρε γμτ καθόλου.

Έρη ξεχασιάρα είσαι ε;;;

Αφροδίτη τί ώρα θα φάτε μεσημεριανό;;;;

Παναγιώωωωωωωωωτα σε βλέπω!!!

Μαρία αν έρθετε να τα πούμε και από κοντά!

Δημητρούλι μου τί έπαθες;;;

Φραν θα πόνεσε ο Σεμπ. Περαστικά του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα Σαλλονικια συμπεθεραααααααααααααα!!!!Με παρακολουθεις ε;;; :lol::lol::lol::lol:

Ελπιζω να μη κολλησεις τπτ ρε συ.Μωρη τρελη αν κλεισει η μυτη παρε οτριβιν. :lol:

Αιντε φευγωωωωωωω!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera!!!

Νατασα ελπιζω να ειναι καλα η Ειρηνη πια!

Μπηκα για λιγο στο μαμμυ κ επεσα σε αυτο το χαζο θεμα-ανακοινωθεν για το μωρακι 22 μηνων...

Αν δεν εβλεπα το ονομα της λοβυ δεν θα το ανοιγα.Οπως σας εχω ξαναπει θεωρω μεγαλη βλακεια

κ εντελως μα εντελως ανωφελο να αναμεταδιδονται τετοια γεγονοτα...Πειτε μου 1 λογο.

Θα βαλω ενα θεμα στο φορουμ να δηλωσω τη δυσαρεσκεια μου κ θα βαζω καθε φορα που

βλεπω τετοιους τιτλους.

Ειναι πολυ ασχημο.Με ενοχλει στην ψυχολογια μου,με κανει να σκεφτομαι

ασχημα πραγματα για το παιδι μου κ για τους γυρω μου....

Παναγιωτα για το θεμα που ανοιξα(για τη συμπεριφορα παιδιου ανω ετους)

δε με πειραζει που θεωρεις τον εαυτο σου αναρμοδια...Συζηταμε εδω κ καιρο πως το μαμμυ

εχει γινει καφενειο κ νομιζω πως ειναι ενα θεμα που μας αφορα ολες!

Γραψαν ελαχιστες μαμαδες τη γνωμη τους κ αυτο(ΚΑΙ αυτο) με προβληματιζει!

Αν αλλαξω τον τιτλο κ γραψω "τον επιασα με την κολλητη μου στο κρεβατι!" θα γινουν 500αναγνωσεις...

Αν ανοιξω "πραγματικο" τετοιο θεμα θα γινουν κ τοσες δημοσιευσεις!... :o

Πολλους προβληματισμους εχω...

Σας φιλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα

επιστρεψαμε απο βολτα!!!

Θα σας πω τα νεα της βολτας πιο μετα..

Τωρα να πω και εγω αυτο που ειπαν τα κοριτσια..ειναι απαραδεκτο..περαν τουτου υπαρχουν εδω μεσα κοπελες που θα εδιναν τι μιση τους ζωη για να κρατισουν ενα αγγελουδι στην αγκαλια τους...δεν χρειαζετε να μαθουν κατι τετοιο και να χασουν την πιστη τους.

Δεν μπορω να επεμβω στην συγκεκριμενη ενωτητα..θα το ειχα διαγραψει χωρις τυψεις και ας μη με χωνευαν περισσοτερο

Αναστασια το θεμα σου σε ποια ενωτητα το εβαλες...το ειχα δει..αλλα εκεινη την ημερα δεν ειχα χρονο να απαντισω...και μετα το εχασα..και ετσι οπως εγινε το μαμι δεν το ξαναβρικα.

Αλλα ερχεσε και εσυ στα λογια μου...

Παναγιωτα μια χαρα και εμενα μου λειπει το χουχουλιασμα το ανεμελο να μην εχεις να κανεις τιποτα.

Ριξαμε και εναν καυγα με τον συζηγο στην επιστροφη...ΟΚ τα ξαναβρικαμε μετα αλλα εκνευριστηκα...και ξερει πως ειμαι καπως πιο νευρικη...γιατι με τσιγκλαει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ηρθαμε πριν 2 ωρες, εβαλα 1 πλυντηριο και θα βαλω κι αλλο ενα.

Σας διάβασα, δε σχλιαζω ομως. :oops::oops::oops:

Η μικρη κάθε φορα που βλεπει ποδοσφαιρο στην τ.ν. λεει "Αντε μαακα" και καθε φορα που βλεπει τον Παπανδρεου λέει "βακα, παπαα"! Πείτε μου τωρα! τι να του πω του προκομενου;;

θα επανελθω να σχολιασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου ερχομαι στα λογια σου!Ναι!!

Μονο που πιθανον ουτε αυτο το θεμα αφορα πολλες μανουλες!

Τεσπα!Εγω οτι ειχα να ακουσω το ακουσα κ σας ευχαριστω!Αλλα

τοσες κ τοσες διαφορετικες σκηνουλες παρακολουθουμε απο μικρα παιδακια...

Για το αλλο θεμα....Κατανταει γελοιο!Εγω επηρεαζομαι πολυ..Ισως ειναι χαζο απο μερους μου αλλα

το παθαινω!

Ξεχασα τι αλλο διαβασα στο τρενακι...

Σημερα πηγαμε στο ζωολογικο κηπο!

Μπορει να μην ειχε κ πολλα ζωακια αλλα εγω το ευχαριστηθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα mommy!

Της μικρής της κάνανε εντυπωση τα ζωάκια Αναστασία?

Σημερα ο αντρας μου με εψησε να δουμε ενα θριλερακι λέει. Εγώ δεν βλέπω θριλερ ποτέ.. Δεν ξέρω τι μ'επιασε και ειπα ναι...

Παναγιώτα μια χαρά ειναι ο παιδότοπος νομίζω.. Τωρα δεν έχω χρονο, θα σας τα γράψω αύριο.

Φιλάκια και καληνύχτα ΜΑΜΑ! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναδιαβαζω το ποστ που ειχε βαλει η Ερη για την αυριανη μερα..

τωτε ειχα νευριασει πααααρρρρρααααα πολυ με πραγματα που γραφαν μερικες εκει..

απαραδεκτο..δεν καταλαινουν οτι αυτον τον κοσμο ΕΜΕΙΣ δινουμε στα παιδια μας..

Επισης να πω εδω αν και δεν ειναι του χαρακτηρ αμου συνηθως παω στο θεμα απευθειας και λεω την αποψη...το οτι τα παιδια στην ηλικα του ναερου- που μονο οπως τα αποκαλεσαν δεν ειναι- ΕΜΕΙΣ τα καναμε κακομαθημενα..ΕΜΕΙΣ τα καναμε να μη φορανε αλλο απο μαρκες..ΕΜΕΙΣ τα κουβαλαμε με τα αυτοκινητα καθε μερα για 100 μετρα αποσταση σπιτι σχολειο...ΕΜΕΙΣ τα καναμε βουτυροπαιδα...

εγω χαρηκα πολυ που βγηκαν στους δρομους...χαρηκα που ξυπνησαν...χαρηκα που αντιδρουνε..γιατι εμεις ειμαστε νωθροι και να μας "πηδηξουν"νοι λεγομαινοι Ευρωοπαιει θα κατσουμε...

Δεν ηταν η νεολαια που ρημαξε εσπασε εκαψε..ηταν οι γνωστου αγνωστοι που η αστινομια ξερει αλλα δεν κανει τιποτα...

Αυτοι τους οποιους ΕΜΕΙΣ ψιφηζουμε εχουν ρημαξει τη χωρα και γι'αυο υπευθυνοι ειμαστε εμεις

Δεν εχω σκοπο να κανω τον Χ βουτυροπαιδο..ο μεγαλυτερος μου φοβος ειναι να μη του στερισω μια ζωη γεματη χαρα και ευτυχια..εμπειριες ταξιδια γνωση απο φοβο μη χαλασει η μπουκλα του απο τον αερα...και ειμαι μια μανα που λατρευει και χαιδευει το παιδι της συνεχεια...

τεσπα..

Αναστασακο εγω πιστευω πως πρεπει να ακουσεις το ενστηκτο σου...ειναι μια φαση στην οποια δοκιμαζει τις αντοχες σου..μεχρι που την παιρνει..καθε μητερα βρισκει τον δικο της τροπο αντιμετωπισης..θα τον βρεις μην ανισυχεις...οσο για το θεμα ναι..μαλλων το μαμι ειναι γεμματο μαμαδες με τελεια υπακουα και πληρως εκπαιδευμενα με τη μεθοδο του υπαστινομου ΡΕΞ παιδακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερια παιδι μου!!!Τι κανεις?

Ουτε εγω βλεπω θριλερ...Εδω κ μερικα χρονια τα εκοψα!

Η Αννυ...Οκ!Της αρεσαν τα λιγοστα ζωακια που ειχε!Κοιτουσε σαν...χανος! :lol:

Χρυσα συμφωνω σε ολα!(απαπαααα που να τα βγαλει περα μαζι σου ο αντρας σου! :D )

Γι'αυτο η καθεμια μας πρεπει να δινει αξια στις πραξεις,το λογο και την ψηφο της..!

Βρε εγω με την Αννυ δεν εχω και τοοοοσο μεγαλο θεμα οπως εγραψα..Δλδ υπαρχει αλλαγη

αλλα ακομα ελεγχεται...Αλλα δεν ξερω κ τι μου ξημερωνει αυριο γι'αυτο ηθελα ψιλη κουβεντα

επι του θεματος καταλαβες?Για προετοιμασια! :P

Ειναι κ θεμα χαρακτηρα...Δεν ειναι?Κ εγω κ ο μπαμπας της ειμαστε πεισματαριδες,εγωιστες,

ισχυρογνωμονες(τα καλυτερα παιδια κατα τ'αλλα :lol: )...

Λιγο να πηρε απο εμας...Αρκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

ενα θα σας πω...

το δεντρο το στολισαμε το μεσημερι...εχει ηδη σαπσει μια μπαλα και εχει ηδη πεσει κατω τά ανασκελα... :o:o:o:o:o:o:o

ωχ παναγια μου!!!! ολο στην μπορζα παει..τις μπαλες πειραζει..χωνεται διπλα και σωνει και καλα να περαε ικαι το σπρωχνει... :o:o:o:o:o:o:o:o

εντωμεταξυ...ειπα να κανω την τουρατ και δεν μπορωωωωωωωωω!!!!

θλω να κανω ενα σχεδιο που δεν βγαινε ιτελικα ετσι ευκολα που νομιζα και εγω πελαγωσει... :(

αγψωιξκα ρε γμτ!!

εντωμεταξυ..δευτερα γιορταζει ο ανηψιος οποτε δεν θα κανω τιποτα για το παρτυ..τριτη γενεθλια η κουμπαρα πλαι τιποτα..τεταρτη λετε για τον παιδοτοπο..παλι τιποτα..

ΝΜΕΤΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ??????? ΑΓΧΩΘΗΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΙ ΘΑ ΠΡΩΤΟΚΑΝΩ????????

:oops::oops::oops::oops::oops::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

αναστασια μου μην δινεις σημασια ρε συ..κα ιεγω απο τοτε που γεννησα ολο με τετοια χαλιεμαι και κλαιω αλλα πλεον προσπαθω ναμ ην τα διαβαζω...τωρα γιατι τα αναμεταδιδιυν..αλλο θεμα...

σορυ για τα λαθη εχω κομμενο δεικτη και με εμποδιζει να γραψω καλα

νατασσα λοβιε περαστιακ στην ειρηνουλα!

εμενα ο μοκρος εχει γινει πολυ περισματαρης..και δεν με ακουει θα ελεγα..καθολου...σαν κακομαθημενο κανει ωρες ωρες οχι παντα...ενω τον μαλωνω οταν πρεπει δεν το εχω χαλαρο εντελως..τι να πω..

αμα του μπει να κανει κατι...απο το ενα μπαινει απο το αλλο βγαινει.

εγω θρηλερ εβλεπα πολλα αλλα απο την εγκυμοσυνη και μετα δεν μπορω καθολοΥ!!!!φοβαμαιιιιιιι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μου ούτε εγώ βλέπω θρίλερ! Το έχω κόψει το άθλημα... Επηρεάζομαι πολύ ρε συ...

Χρύσα τα δικά μου ποστ τα διάβασες;; Χαχαχα Μάλλον με είχε κυριεύσει το πνεύμα της Παπαρήγα, αλλα πραγματικά είχα εξοργιστει με τις μαλακίες που άκουγα δεξιά και αριστερά.

Να ξερες ποσο ταραζομαι οταν μου λένε κάνε τον μαλάκα. Δεν έχω χειρότερο! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη μου κουραγιο!!!!

τι να πω..ειναι ενα ςλογος που εγω δεν στολιζω φετος.....

Σισσιω μου την διαβασα..και δεν μπορω παρα να συμφωνισω..ελεος ρε συ...δεν το ηξερα να κλειδοσω το παιδι μου σπιτι η να το κανω ραγια να σκιβει το κεφαλι...

Θελλω να γινει αντρας...οχι μπουνταλας ουτε νταις ουτε μπουλης..αντρας..

Να χαρει τη ζωη μεχρι το μεδουλι, να ταξιδεψει και να χωρτασει εμπειριες..να κανει τη δουλει απου του αρεσει..ακομα και αν αυτη σημαινει κινδυνο..γιατι μονο οσοι ζησουμε τη ζωη...μπορουμε να πεθανουμε ισυχοι και ευτυχισμενοι..

Και θα το ξαναπω..οτι ειναι τα παιδια μας..σε πολυυυυ μεγαλο βαθμο φταινε οι γονεις...

Βλεπω γονεις που αγοραζουν στα παιδια τους πανακριβα ρουχα και σχολια..που τα πηγαινου στο σχολειο με τα αυτοκινητα καθε μερα που τα δινουν χαρτζιλικι αντι για φαγητο..διαφονω καθετα,

Αν ειναι κατι το οποιο θελλω να κανω οσο κουρασμενη και να ειμαι..ειναι να παιξω με το παιδι μου..να ασχολιθω με το παιδι μου..να το ακουσω..αμα μαθουμε να ακουμε τα παιδι αμας θα εντοπισουμε χιλια δυο προβληματα πριν γινουν πληγη...

Θελλω να κανω παιδι γενιας πολυτεχνιου..οχι Μηκονου...

Εγω παλη βλεπω θριλερ..κυριως SCI..αν και αντρας μου με εχει απαγορεψει...χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaa csi βλεπω φανατικα!!! και criminal minds ειναι τελειο!!

τα θριλερ θριλερ εχω κοψει..με σαταναδες...με τεμαχισμους κτλ κτλ!

ενω παλια εβλεπα συνεχεια!! ειμουνα εθισμενη στα θριλερ..τωρα...μπρρρρρρρρρ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχ...λες;;;; ε ποτε..αμα γινει ο γιος μου ετσι...θα φουνταρω στον θερμαικο!!!!!!...και ειναι και βρομικος...απαπαπαπαπα......

Αλλα ΟΚ καταλαβες τι ηθελα να πω...σηγα μη τον κανω και σαν τον παγκαλο...μπλιαχ...ασε τον ειδα σημερα..με το ζωρι περπαταει..αυτουνου κολυμπαει ο εγκεφαλος στο λυπος,,,,τι σκ@τ@ κανει στην πολιτικη αυτος ακομα

Αφρο λεμε για το θεμα ενα αντιο για τον μικρο Αλεξη που επανεφερε η Ερη στο προσκινιο.

βενη το the Hostel το εβλεπες....εγω ναι...και ας μη μπορουσ ανα κοιμηθω μετα για καμια βδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

iiiiiiiiiii τι μου θυμισες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μα πωε τα βλεπαμε ρε συ??

και σινεμα κιολας!!!!!!!

σε μεγενθυνση ολες οι λεπτομεριες!!!!!

στο hostel ειχε μια σκηνη που εδειχνε πλατη το θυμα δεμενο και ησυχιαααα και καποια στιγμη ακουγεται απο το πισω ηχειο το πριονι!!!!!!!!!!!!!!!!! πεταχτηκα λες και θε τεμαχιζαν εμενα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...