Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

τι ειναι βάρβαρα?

μπραβο στο Ειρηνακι μας....τι καλη!

και εμας τις μαζεψαΝΕ και τις βγαλαΝΕ ,..τωρα ποσο δεν ξερω....αυτο που ξερω ειναι οτι αν χρειαστω λαδι ...θα παω στην αποθηκη και θα εχει!

δεν θελω να παω στο γαμο!!!!!!!!!

βαριεμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρες!!!!

Σαββατο σημερα και ολες ξεπορτισατε εεεεεεεε;;;;;

Θουλι τι ωρα κοιμαται το βραδυ;;;Αν τον βαλεις πιο αργα στο κρεββατι μηπως σηκωθει και πιο αργα το πρωι;

Αν και εγω πραγματικα το λεω θα προτιμουσα να κοιμοτανε ο δικος μου 9μιση με 7μιση.Πλεον δε με νοιαζει το πρωινο ξυπνημα αλλα θελω λιγη χαλαρωση με τον αντρα μου.

Αργυρουλα τελικα δεν επαιξε εορτασμος;;;Εχεις mail!!!!

Αναστασια,Βικακι,Μητσακι,Νατασα καλημεραααααααααα!!!

Φιλακια κοριτσαρες και καλο Σαββατο να εχουμε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα βάρβαρα δεν ειναι κατι σαν κολυβα;;;;Νομιζω δηλαδη.Στο πιο σουπέ!!!! :?

Aκριβώς!

Σήμερα είναι της Αγ. Βαρβάρας γιαυτό τα κάνουνε!

Μιαμ μιαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου από τις 7 ρε συ;;;;

Πάλι τα ίδια άρχισε;;;Δεν αντέχεται...

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

ευχαριστω για τη κατανοηση..σημερα ανεβασε πυρετο?αχ το γιαβρι μου/..για να μη σηκωνεται απο το κρεβατι φαντασου ποσο χωμα ειναι..να της κανει εντριβες ο θοδωρακος? :lol:

οτι καιρο κανει της αγιας βαρβαρας ιδιο καιρο θα κανει κ τα χριστουγεννα..χμμμμμμμ :-?:-?:-?:-?

παναγιωτα 10 τον βαζω..χθες κοιμηθηκε 10+

αλλα κ 12 να το βαλω κ 1 παλι 7 θα ξυπνησειι..δε ξερω αυτα τα χαζα του τωρα τα κανει,,πριν ξυπνουσε καλες 8..

αχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Συμπεθερουλα.Πολυ γκουρμε εισαι βρε!!!!Εγω μονο να τα τρωω ξερω. :D

Εμεις τα λεμε Νικολοβαρβαρα!!!!!

Πως ειναι η Ειρηνη σήμερα;;;;

Ε τοτε Θουλι βαλτονε στις 10 να ηρεμει και το κεφαλακι σας και καποια στιγμη ας ελπισουμε να στρωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Δεν ειναι καμια εδω?

Ωραια!Μπορω να εκτροχιασω μονη μου το τρενακι,να το ξαναβαλω στις ραγες,να κανω κοντρες κ τετοια!

Ευτυχως δε θα ξερασει καμια εγκυος!!! :lol: (κρυαδες!)

Περαστικα στην Ειρηνη μας!

Ψυχουλα μου γλυκια!Φιλακια απο την "Ναννυ"!!!

Θουλακι τι να πω?Κουραγιο?

Ισως αρχισει να κοιμαται περισσοτερο οταν ερθει το νινι!Ισως σε λυπηθει ο...Μορφεας!

Λινακι δεν εχω σταθερο...Επισης δε λειτουργει το "φουλ σημα"(ειναι για να εχουμε σημα με την παλιοβονταφον)...Και εννιοτε δεν εχω κ ιντερνετ! :shock::lol:

Ξυπνησε...Φιλια σε ολες γτ δεν προλαβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αnastacούλι, είμαι εγώ εδώ, αλλά μάλλον έφυγες εσύ τώρα! :lol:

Μπαίνω-βγαίνω! :D

Έχω ερώτηση... Ξέχασα να ρωτήσω το γιατρό μου... Ένα ποτάκι επιτρέπεται; :-\ Απόψε μπορεί να βγούμε για ένα ποτάκι κι έχω ονειρευτεί μία μαργαρίτα λεμόνι....... Μία στο τόσο απαγορεύεταιαιαι??? O:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις ξυπνησε ο αντρας μου!!!

Εδω ειμαι λοιπον!

Δημητρουλα μου αναλογως το ποτακι!Ενα κρασακι επιτρεπεται!Τωρα για την μαργαριτα...Δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κλαψ, κλαψ! :((

Ευχαριστώ για την απάντηση γλυκομανούλα!

Εντάξει, γι' απόψε άκυρο ούτως ή άλλως, αλλά την έχω ονειρευτεί αυτή την άτιμη τη μαργαρίτα... Θα πρέπει να περιμένω κανά χρόνο και βάλε; :((

Η μπυρίτσα συγκαταλέγεται στην ίδια κατηγορία με το κρασάκι; :D Δε μ' αρέσει το κρασάκι...

Πήγαινε στον αντρούλη σου καλή μου!

Το τσαχπινοκοριτσάκι σου είναι καλά τώρα; Ανάρρωσε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω πως ναι!Μπυριτσα=κρασακι!

Θα κατσω να λιωσω λιγο στα παιχνιδια του φεις...Ανθρωπος ειμαι κ εγω! :lol::P

Ειναι καλυτερα!δεν αναρρωσε εντελως αλλα..Οκ!

Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!

ελα ρε θουλη... πολυ σε παιδευει ο μικρος ε?? κριμα ρε.. καλο κουραγιο!! ελπιζω να "στρωσει" γρηγορα!

μιτσακι εγω επινα κανενα ποτακι που κ που :oops::oops::oops:

παναγιωτα πως τα πας??

νατασα? η ειρηνουλα καλυτερα??

εμεις σημερα πηγαμε κ ειδαμε αμαξια... τελικα μετα απο οοοοολα μαλλον καταληξαμε στο πεζο 308. απο 15.600 μας βγαινει 11.500 θα δωσουμε μια προκαταβολη κ τα αλλα με δανειο. θα μας βγαινει γυρω στα 200 ευρω το μηνα, καλα ειναι. εχει πολυ καλους χωρους κ ειναι πολυ ομορφο!!!

ο αναστασης μου αρρωστησε ουαααααααααααααα :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

εχει μυξες κ βηχα κ χτες βραδυ εβηχε τοσο πολυ που εκανε εμετο :(:(:(:(:(:(:(:(

αχ δε μπορω.... στεναχωρεθηκα πολυ, ελπιζω να του περασει γρηγορα

τωρα τον εχω στη μαμα μου, ο τολης εχει παει σε ενα φιλο του κ εγω προσπαθω να στολισω.. κουραστηκα πολυ σημερα που τρεχαμε στις αντιπροσωπειες και με ποναει τρομερα η μεση μου :(

δε βρισκω κ τα φωτακια :?:?:?

χτες πηραμε να φαμε πιτες και ηταν ΧΑΛΙΑ!! ηταν τρομερα αλμυρες (για να μην καταλαβαινεις τι τρως) ειχαν μεσα καφε μαρουλι κ ενα αδιευκρινιστο τζατζικι.. το τι σιχαμαρα πηραμε δε λεγεται!!

αχ μας ηρθαν κ τα κοινοχρηστα 130 ευρω!! :shock: κ δεν εχουμε καψει καθολου πετρελαιο!!!!

χτες στον υπνο μου εβλεπα τη στεφανιδου να τσακωνεται με τη μενεγακη κ την ελεονωρα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα!!!

τί κανετε;;να ευχηθω με καθυστερηση χρονια πολλα στο τρενακι μας!!μπηκα αργα εχθες κ μεχρι να τα διαβασω ολα,30τοσες σελιδες ηταν :shock: ,νυσταξα! :oops::oops::oops:

περαστικα στην ειρηνουλα κ στα αρρωστα μωρακια :(

εμεις καλα!χαιρομαστε το νεο μας παιδικο,κοιμομαστε στην κρεβαταρα μας,αγκαλιτσα με τη μαουλα βεβαιως βεβαιως! :lol: !

λοιπον,αυτος ειναι ο πρωτος τιτλος τρενου που με εκφραζει!!

ναι ναι ναι!π.σ.κ. θα φυγουμε 3ημερο με χ.!οι δυο μας!για πρωτη,μετα τη γεννηση του γιωργου,κ μαλλον για τελευταια φορα! :lol::lol::lol: μετα απο 2 νυχτες αυπνιας σιγα μη τον ξανακρατησουν οι γονεις μου!!!εγω παντως τους ειπα οτι κοιμαται μια χαρα!!γαιδουρα,ε;;ααχ!πιο πολυ χαιρομαι που 2 βραδια θα κοιμηθω σερι ΟΣΟ ΘΕΛΩ!Αχ παναγιτσα μου!ειλικρινα θα κλαψω απο συγκινηση! :roll::lol:

τεσπα!θουλη μαλλον κατι τον απασχολει..κ ο γιωργος ηταν καπως,λλα εχθες ειδα τον πανω δεξια κυνοδοντα να εχει ξεπροβαλει κ κατι δοντια πισω πισω,που ουτε τα ειχα παρει χαμπαρι :oops::oops:

δεν προλαβαινω,το ζιζανιακι μου θα φαει ο,τι βιβλιο υπαρχει στο γραφειο!τεταρτη κατι πηρε το ματι μου για συναντηση..ισχυει;;

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφομανουλες!!!

τι μου κανετε;;;;

νατασα περαστηκα ρε συ στο Ρινιω..ταλαιπωρειτε το καημενο!!!

Θουθου υπομονη..τι αλλο να σου πω..σε καταλαβαινω..υπομονηηηηηη

Μιτσακι κουμπαρουλα πως νιωθεις;;;;

Παντως εγω μεχρι και σφινακι βοτκα ειχα πιει στο Χ

Λενα μια χαρα το 308..εμεις ειχαμε καποτε το 307./.και ηταν μια χαρα αμαξι.

Σημερα ειμαι πτωμα..χωρις να εχω κανει κατι ιδιαιτερο...

επισης το πρωη ειδα μια σταγονα καφε αιματακι..

και ολη μερα εχω κατι πολυ εντονα τσιμπιματα..

ρε κοριτσια στον Χ δεν ειχα τιποτα απο ολα αυτα...

καλα λενε πως καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη...

παντως τους πονους αυτους δεν τους καταλαβινω...ειναι περιεργοι...οχι επειδη μεγαλωνει η μητρα..σηγα τι να μεγαλωσει..ακομα ειναι πολυ μικρο..

Γεννικα δε νιοθω καλα...αφιστε που με επιασαν κατι περιεργοι φοβοι...τεσπα

Ηθελα κατι να σχλιασω αλλα το αλσχαιμερ....συγνωμη...

ΑΑΑ Βικυ για πες εντυπωσεις;;;;;;

Αυτα

παω να σηδεροσω κανενα σεντονι γιατι δεν θα εχουμε να στρωσουμε

ΑΑΑ!!! λενα περαστικα ρε συ και στον Ανασταση..το γλυκο μου πβως την αρπαξε ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μαλλον του κουβαλησα κατι απο το σχολειο.. ολα αρρωστα ειναι εκει..

το πουλακι μου, ελπιζω γρηγορα καλα να γινει

τωρα αρχιζει κ μεγαλωνει η μητρα ρε τους 2-3 πρωτους μηνες υπαρχουν αυτοι οι πονοι

αντε μην αγχωνεσαι κ μη σκεφτεσαι βλακειες... αντε!!

ιουλιααα τι κανετε????????

εκτος απροοπτου ναι ισχυει η συναντηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλι μουυυυυ

που χαθηκες βρεεεε...

μας ελειψες...

πολυ καλη ιδεα η εκδρομη ανευ....λετε να μας ανακοινωσεις κατι σε λιγο....χιχιχι

δυο γειτονες μαλων για το παρκινγ...και να πω πως εδω που μενουμε δεν εχει....τι να πω.

λενα λες;;;..κριμα ρε συ...

πολυ ταλαιπωρια ειναι...

ξαντου να πινει λεμονι με μελι..κανει καλο..

και πολλα πορτοκαλια γι ατις βιταμινες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαρεμαρα...Δεν μαζευεστε να πουμε κατι αστειο?

Λενακι περαστικα σας..Κατι τετοιο ειχε κ η Αννυ..

Εκανε 1 μερα πυρετο(μετα απο 2-3 μερες βηχα) κρατησε απο το απογευμα εως τα ξημερωματα κ τελος...

Ακομα βασανιζεται ομως...Ελπιζω σε σας να ειναι αλλιως..!

Αντε με το καλο το αυτοκινητο!Χρειαζεται ρε συ ενα αυτοκινητο που να το εμπιστευεσαι!

Παιδια εχουμε...

Ιουλιακι μου τελεια θα περασετε!

Κ ο Γιωργος ισως σε εκπληξει!Μπορει να κοιμηθει κ σερι αφου θα ξερει οτι δεν σε εχει

εκει!

Γεια σου Χρυσα!

Βρε κοριτσια τι ειναι αυτο το google boot που βγαζει κατω μαζι με τα μελη? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας

Είμαι ένα πτώμα

Από το πρωί στις 8 πήγα στο ΤΕΙ γύρισα 2

Πήγα 3 και 30 και γύρισα 8 και 30

Το κεφάλι μου είνα κουρκούτι

Η μικρή ακόμη με πυρετό.. :(

Θα περιμένουμε και απόψε και αύριο θα πάρει αντιβίωση :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!

τι κανετε;;;

εγω καλα...τροω ψωμι με ταχινι και πινω γαλλικο ντεκαφ...

φυσαει πολυ και επιτελεους εχει κρυο...

Αφρο καλημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Κοριτσαρες Κυριακη σημερααααααααααα!Γιουπιιιιιιιιιιιιι!!!!!!

Καλε τι μου κανετε;;;;

ΧΡΥΣΑ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ;;;;Συγγνωμη κοριτσακι μου, δε θελω να σε αγχωσω, τα εχω περασει και εγω στη 2η. Αν θυμασαι ειχα δει κατι καφε υγρα ακριβως στην ιδια εβδομαδα με σενα.

Ειχα παρει τον γιατρο και μου ειπε utrogestan.Μετα δε ξαναδα τιποτα.

Γενικως , και με την Αφρο αυτο λεγαμε, η 2η εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη απο την πρωτη.Ισως επειδη εχουμε παιδακι και τρεχουμε.Τι να πω;;;Δε ξερω. Περιμενω νεα σου ε;;;Φιλακια.

Αχ Αργυρουλα μου σου εστειλα mail.Ρε συ στο 1ο mail σου εγραφα και κειμενο.Γιατι δεν ηρθε;;; :shock::shock::shock::shock: Δηλαδη δε σου εγραφα μονο hello. :oops:

ΚΑι τωρα ειδα οτι και το 2ο σκατα ηρθε. :evil::evil::evil::evil::evil:

Καποιο προβλημα εχω με τα ελληνικα.Θα στα γραψω greeklish αν και τα σιχαινομαι . Εκει σου εξηγω τι πρεπει να κανεις.

Λενα και Νατασα πως ειναι τα παιδια;;;;

Ιουλια μη νομιζεις οτι μετα απο τοσους μηνες διακεκομενου υπνου ειναι ευκολο να κοιμηθεις σερι. :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Που θα πατεεεεεεε;;;; :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Παναγιωτα...

οχι δεν τον πηρα...χμμ..με βαζεις σε σκεψεις...

θα τον παρω κατα τις 1 το μεσιμερη να δω τι θα μου πει...

αχ μια ευδομαδα εμεινε να δω το νινι μου...χιχιχιχιχι

Λεω του Χριστοφορου..που ειναι το νινι;;;; και δειχνει την κοιλια και λεει νινι....χιχιχι..εχει πολυ πλακα

Ρε κοριτσια θελω την συμβουλη σας..γιατι δυο- και τρια και τεσσερα- μυαλα σκευτονται καλυτερα

Μεχρι πρωτινος ειχα μια μεγαλη τριφυλλη ντουλαπα στο γραφειο στην οποια εβαζα σεντονια πετσετες καποια χοντρα δικα μας ρουχα σαν παλτο σακακια κλπ που δεν φορουσαμε συχνα και καποια τζαντζαλα στιλ τσαντες τσαντακια κλπ...σηδερο σηδερωστρα σκουπα ηλεκτρικη τα ειχα στη μικρη τουαλετα που δεν τη χρισημοπουμε σχεδων ποτε.

Τωρα που το γραφειο θα γινει δοματιο του Χ...που θα τα βαλλω ολα αυτα...

σκευτηκα να παρω μια στιλι στο μεγαλο μπανιο στο οποιο θα μπουν οι πετσετες και τα μπουρνουζια και τα σεντονια μας να τα βαλλω στην συρταριερα μου στο τελευταιο συρταρι..ΑΛΛΑ με τα ρουχ ατι να κανω..ειναι κριμα να τα κατεβασουμε υπογειο..και το μικρο μπανιο θελω να το χρισημοποιε ο μικρος..η ντουλαπα θα μινει και σε αυτην θα μπουν τα ρουχα του μικρου...για πειτε ιδεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου να τον παρεις.ΝΑ εισαι ησυχη βρε. ;):)

Τωρα τα ρουχα του Χ. που τα βαζεις;;;; Αφου λες οτι θα τα βαλεις στη ντουλαπα τα'χεις καπου αλλου ε;;

Ε δε θα ελευθερωθει χωρος απο κει για να βαλεις τα αλλα ρουχα;;;;

Αλλιως στο πανω μερος της ντουλαπας αν κανεις εκεινο το συστημα που ειναι η κρεμμαστρα που κατεβαινει;;;;

Τις σκουπες -σφουγγαριστρες σε ντουλαπακι στο μπαλκονι παιζει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου

καλη κυριακη!!!!

εμενα ο ταρζαν ειναι πσκ στους γονεις μου...περναει τελεια και τρωει :o:o:o:o:o εκει θα τον πηγαινω να τον ταιζω...μα τι διαφορετικο κανει η μαμα μου και τον εκανε χθες να φαει φακες???

μαλλον ειναι η πειρα που ειχε με εμενα που δεν ετρωγα τιποτα :lol::lol::lol::lol: αλλα και παλι παρολο που ειμαι μονη μου παλι ξυπναω απο τα αγρια χαραματα(η συνηθεια βλεπετε...)

και το βραδυ ολο και πεταγομαι.......

εγω εχω αρπαξει ενα κρυωματακι..ποναει ο λαιμος μου και εχω βηχαλακι...χθες ειχα κομαρες και πονοκεφαλο την εβγαλα ολη μερα στο κρεβατι

χρυσα μου ειναι πολλα και δεν χωρανε να ειναι μαζι με τα ρουχα του μικρου?

3φυλλη ειναι

μια φιλη μου ξερεις τι εκανε? πηρε αυτες τις σακουλες που δειχνει η τηλ που αφαιρεις τον αερα και γινονται μισες

εβαλε πχ μεσα παπλωμα και εγινε σε παχος σαν το σεντονι και οποτε ηθελε τα εβγαζε απο την σακουλα και τα χρησιμοποιουσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...