Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφροδιτη νασαι καλα με εκανες και γελασα!!!!!!!

αλλα δεν μπορω να ερθω :lol::lol::lol::lol: παω στον μικρο τον εχουν πσκ οι γονεις μου!!!

ειχαν να τον παρουν πανω απο μηνα και τους ειχε λειψει

καλα αναστασια κατσε να δεις ποσα θα σουρω του δημαρχου την δευτερα :evil::evil::evil::evil::evil:

αναστασια ποιο θεμα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζιαααα επιστρεψαμε...

Βαριεμαι!!

ο Οδυσσεας θα ερθει στις 9:30..και τι να κανω εγω με το μωρο..

βολτα δεν μπορουμε να παμε φυσσαει πολυ και στη γειτοτονια εχει σκουπιδακια και φυλλαρακια..μολις εγιναν καλα τα ματια μας δε λεει.

Αφιστε που πριν λιγο γυρισε απο 40λεπτη βολτα με την πεθερα.

Ειμαι και κουρασμενη..σημερα ειχα τρελη μερα...μ'αρσει που μου ζητανε να βγαλω το φιδι απο την τρυπα...που αυτοι φτιαξανε..

και του ειχα πει..να κραταω εγω το αρχειο...ΟΟΧΧΧΧΙΙΙ..ε τωρα πως μου ζητας να κανω την αναφορα ενω εχεις ελλειπες αρχειο...και που να θυμαμαι εγω τωρα τι εγινε το 09..η ακομα χειρωτερα το 08...αχχχχ....φετος που ημουν ολη τη χρονια το αρχειο των ταξιδιων ειναι συμφωνιμενο...

Τεσπα..

τι να κανω με τον μικρο..εχω τοσες πολλες δουλιες και δεν μπορω να κανω και πολλα πραγματα...πχ να καθαρισω το μπανιο,.,να σηδεροσω...

θα τακτοποιησω τα ρουχα στη ντουλαπα και ο θεος βοηθος

Σαυρογιωτινη καλη επιτυχια με την προκλιση

Μπεμπου τι να πω..αμα δεν καταλαβαινουν...να τους παρουμε δωρο ενα κρεβατακι ρε συ.....τι να πω

αληθεια με εκεινη τη δουλει ατι εγινε;;;

Μαρια Ιωαννα τι κανω εγω για το χαλι μας...

να σου πω...καταρχας διεκδικω..και διεκδικω επι τοπου..οχι κανοντας φασαρτια..αν και πολυ θα ηθελα να ριξω μερικα μπινελικια...

Κατα δευτερο λογο εχω γινει συνειδητοποιημενος καταναλωτης..

οχι εγω δεν τα εχω ουτε με τις πολυεθνικες ουτε με τα μαγαζακια..ψωνιζω απο εκει που με σημφαιρει ..

Ακομα και στη λαικι..αμα το ψαρι ειναι αδικαιολογητα ακριβο..δεν υπαρχει περιπτωση να το παρω..αν ο εμπορος προτιμαει να το πεταξει για να μη ρηξει την τιμη...ας το πεταξει...ξερω πως απο αυτο θα εποφελλιθουν ανθρωπποι που πεινανε και μαζευουν τα απομειναρια στους καδου....

Διεκδικω το δικαιωμα στην δημοσια υγεια.

Αν θα γεννισω φυσιολογικα - αναγκαστικα θα παω σε κλινικη γιατι δεν μπορω να βασηζομαι σην εφημερια του παπαγεωργιου...αν ομως δεν εχω πολλες πιθανοτητες και ειναι να γεννισω παλη με καισαρικη θα παω σε δημοσιο νοσοκομειο...

Μια χαρα εχουν εκει και δικλινα και μονοκλια..και στο 1/5 της τιμης

και επισης ως εγγυος αυτη τη φορα απαιτω..και να μου παραχωρισουν την σειρα- ευγενικα παντα.

Εγω το λεω εδω και καιρο..πως για ολη αυτη τη καταντια ΕΜΕΙΣ φταιμε..μονο εμεις και κανενα αλλος...ουτε ο διμοσιος υπαλληλος που τα ξινει και αρνειται να μας εξυπηρετησει....

ουτε οι 300...ειδικα τους τελευταιους..εμεις τους ψιφησαμε..οποτε καλα να παθουμε..τα 3/4 αυτων εχουν αποδειξει την (αν) αξια τους ...και ομως βγηκα παλη και με διαφορα...οποτε.;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα αφιερωνεις παλι..χαζευω τη γραφεις :lol::lol::lol:

αφρο εγω προτιμω δρακουλινια..

μαριαιωαννα ξανα βαζεις το λινκ με το μπλοκ?εχω χρονο τωρα να το διαβασω..ειμαι μονη...

αναστασια πραγματικα λυπαμαι..εχεις δικαιο..μακαρι να κανει κατι ο δημαρχος,..μακαρι κοριτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλές σελίδες το τρενάκι... Ζαλίστηκα λίγο!! @-)

Αλλά και πολλές γλυκές ευχές... Συγκινήθηκα λίγο!!! :x Συνταξιδιώτισες μανουλίτσες, σας ευχαριστώ μέσα απ' τη καρδιά μου για τις γλυκές ευχές!!! Αντεύχομαι ό,τι καλύτερο επιθυμείτε για εσάς και τα βλασταράκια σας!!! Υγεία, αγάπη και ηρεμία σε όλα τα σπίτια... :x

Έχω πεθάνει στο γέλιο με τα πατατάκια της Αφροδίτης!!! Θεά!!! Καλά λέει η Αναστασία "φέταααα"! :lol:

Μπεμπούλης μου, πραγματικά εύχομαι κάτι να γίνει... Είναι πράγματι εξοργιστικό, να μένουν έξω παιδάκια που έχουν πραγματικά ανάγκη τη θέση... Έχε υπόψιν σου όμως ότι ΟΛΑ είναι αβέβαια... Τρέμω που το λέω, αλλά σύμφωνα με τον πρόεδρο των Δημοτικών Παιδικών Σταθμών του Δήμου μας, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα. Είναι εξαιρετικά αμφίβολο το αν θα ανανεώσουν τις συμβάσεις των νηπιαγωγών με το νέο έτος, πράγμα που σημαίνει ότι μπορεί να φύγουν δασκάλες στη μέση της χρονιάς ή ακόμα χειρότερα, να κλείσουν παιδικοί σταθμοί, γιατί απλούστατα δεν θα υπάρχει προσωπικό... :-s Άντε να δούμε............... Πήγαινε μια βόλτα να ηρεμήσεις, καλή ιδέα! ;) Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να βρεθεί άκρη στο τέλος...

Σαβρογιωτούλα, πλέκεις; Μ' έπιασε κι εμένα χαρά να μάθω και να πλέξω ρουχαλάκια για τα μικρά. Για πες, πως έμαθες; Εννοώ, υπάρχει κανά καλό βιβλίο ή κάτι τέτοιο;

Συμπεθερούλα μου αγαπημένη, κουράγιο με τη πεθερά, είμαστε μαζί σου!! Πραγματικά... X(

ΜαρίαΙωαννα, συμφωνώ απόλυτα... ΚΑΤΙ πρέπει να κάνουμε....... #-o

Σας φιλώ μία προς μία!!! :YMHUG::x:YMHUG::x:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti να πρωτογράψω; Εγώ έμεινα στα 270€ κοινόχρηστα τον μήνα.... Μα είναι δυνατόν;

Διάβασα και για τις "μητέρες" σας και ανακουφίστηκα που είμαι μακριά!!!! Γράψτε κι άλλα για να νιώσω καλύτερα γιατί είμαι λίγο πεσμένη. Είχα μια ένταση με τη μητέρα μου και με τον καλό μου και η χτεσινή νύχτα ήταν χάλια. Η μικρή κοιμήθηκε ελάχιστα. 1 ώρα όλη τη νύχτα! Θήλαζα ασταμάτητα και από την κακή ψυχολογία πονούσαν απίστευτα οι θηλές μου. Πολύ κλάμα.... Απαπαπα... Πότε θα φτιάξει η κατάσταση;;;; Εχω φάει αρκετό ζόρι...

Αυριο φεύγει η μαμά μου και θα πρέπει να καθαρίζω, να μαγειρεύω, να θηλάζω, να ξεσκατίζω, να νταντεύω, να..., να..., να...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρε Θουθου,,,πλακα νομιζεις κανω...σηγα μην αγορασω γαυρω με 8 ευρω...καλυτερα να τον φανε οι γατες...με αυτα τα λευθτα Σολωμο παιρνω να φαει ο Τζεφ...που ειναι και χαι κλασ ψαρι...

Και κατι που παντα ελεγα..ΕΓΩ διαλεγω τι αγοραζω..αμα δεν με αφινει καποιος να διαλεξω..απλα και ηρεμα- οσο περιεργο και να κουγιετε αυτο για μενα- του λεω ευχαριστω..ΔΕΝ θα παρω...

Παντως εχω παρατηρησει πως αμα ψωνιζεις σταθερα απο καποια καταστηματα της γειτωνιας αφενως σε προσεχουν..αφετερου σου κανουν παντα καλυτερη τιμη..και σου δινουν συχνα μικρα χρισημα δωρακια..ε χαζη ειμαι να παω να τα παρω απο αλλου...σηγα μη πληροσω βιτρινα στην Τσιμισκη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες

δεν εχω πολυ χρονο να σχολιασω εκατσα κ τα διαβασα ΟΛΑ!!!

θα συμφωνησω με τη χρυσα, μας κυβερνανε αυτοι που μας αξιζουν.. καλως η κακως...

ρε γιωτα τι λες τωρα 270 ευρω??????????????????????? αφου το εχετε κλειστο το σπιτι δεν πληρωνετε το 30%???

α ρε αθηνα... κουραγιο κορτσι μου θα φτιαξουν τα πραγματα... κανε υπομονη κ ο ουρανος θα γινει πιο καθαρος

θελω να ρωτησω τη νατασουλα

για τη ρυθμιση για τους ημιυπαιθριους

δεν ειναι υπουργικη αποφαση αυτο?? ανειναι υπουργικη μπορει να αλλαξει ανα πασα στιγμη με αλλαγη κυβερνησης μπορουν να το κανουν οτι θελουν

ενω αν ειναι βουλευτικη δεν αλλαζει

δεν ξερω εχω καταμπερδευτει

εχω τρομερο αγχος γιατι δεν ξερουμε τι θα κανυομε

αλλα μαλλον θα το γκρεμισουμε το σπιτι στην αλεξ

κ θα παρουμε καινουριο αμαξι

νατασα λαβι το λεωφορειο ειναι εκτος συζητησης!!!!

εμενα δε με βολευει καθολου (θα κανω 1.5 ωρα) ουτε για τον τολη εχει λεωφορειο πρεπει να αλλαξει 2 κ κανει 1 ωρα

μιλησαμε τη γωγω μπηκαν στο σπιτι δεν τα εχουν τελειωσει φυσικα ακομα

αλλα εχει γινει ψοφια απο την κουραση!!!!!!!! αχ; αχ αχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι συγχηζεστε εγγυουλες μου?

Χρυσα συμφωνω απολυτα μαζι σου!

αυτο κανω και εγω!

προτειμω τα καταστηματ της περιοχης μου!

νευριαζω οταν βλεπω να ψωνιζουν απο τους κινεζους!

προτειμω την λαικη!

Αναστασια...οτι κανεις και οπου απευθυνεσαι εγγραφα!

εχεις δικαιωμα να ζητησεις τα κριτηρια επιλογης των παιδιων στους παιδικους σταθμους!

καθως και που μενουν!

η που εργαζονται!

ειναι μεσο εργατικης?

αλλα η αλθηθεια ειναι οτι δεν ξερω κατ αποσο θα επιβιωσουν!

ο μονος τροπος να επιβιωσουν ειναι να μην εχψουν τροφη και να επιστρεψουν απο μεταθεσεις....

τι κακο και αυτο με τις μεταθεσεις?

στο νοσοκ. οσοι διοριστικαν το 2004 εχουν φυγει με μεταθεσεις κια ς ηταν παρανομο!

το ΑΤΤΙΚΟ δε που θα επρεπε να εχει πληθωρα προσωπικου ειναι πολυ χαλια!

ρε Γιωτα 270??

καλυτερα να εμενες εκει!

γιατι τοσο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eimai anesthith ,hthela na thn kanw ligo na skasei to xilaki tis me mia plakitsa .

exw mia aporia ,afou fobounte toso gia xreokopia oi trapezes giati dinoun akoma dania ?

oi trapezites den einai enimeroi gia ta dromena ? fysika kai einai kai perissotero apo emas .

giati dosane ston aderfo mou epixirimatiko apo thn stigmh pou h agora einai nekrh ?

diabasa se ena athro oti den mporei na ginei stasei pliromwn ?(xreokopia) giati exoun upograpsei me to DNT oti se tetia periptosh to DNT katasxei dimosia periousia .to DNT kai oi xores pou exoun ependisei se emas kai tous xrostame denn theloun na ftasoume se auto to simio na poume "den exoume " .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφροδιτη οι τραπεζεςεχουν παααααααααρα πολυ μεγαλο αποθεμα

ενω πρεπει συμφωνα με το νομο να εχουν σε ρευστοτητα το 15% των καταθεσεων αυτες εχουν σχεδον το 40%!! (αν θυμαμαι καλα τους αριθμους)

σε κατασταση που εχουν φτασει οι αλλες χωρες δε θα φτασουμε γιατι οι τραπεζες μας δεν παθαινουν τιποτα!! μιλαω για τις ελληνικες τραπεζες οχι για τις πολυεθνικες πχσιτιμπανκ

τεσπα οτι ειναι να γινει θα γινει

ενας χρηματιστης προχτες μου ειπε οτι η γερμανια συζηταει να κοψει νεο χρημα για να μας βοηθησει

οτι ναναι λεει ο καθενας παντως

σιγουρα παντως δεν τους συμφερει να πτωχευσουμε.. θα καταρρευσει ολη η ΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

270 γτ βάλαμε κ πετρέλαιο... ελπίζω τα επόμενα να ειναι κανα 70 ρι ...

ρωτησα κ μου ειπαν οτι εστω κ ενα επιπλο να εχω μέσα πληρώνω κανονικά,ειδάλλως το 30 % σε συννενοηση με τους υπόλοιπους λέει ,προφανως γτ αμα πληρώσω εγω το 30% τοτε οι άλλοι θα πληρωσουν το υπολοιπο 70 % των δαπανων (καθαριστρια ,ασανσερ ΔΕΗ) που θα πλήρωνα εγώ ...νομιζω ? αμα δεν γυρισουμε σε 2 χρονια θα το νοικιασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια τραπεζα ποτε δενβγαινει χαμενη

καλε τι ωραια που παιζει ο μικρος με τα παιχνιδι ατου....πωπω..επρεπε να φτασει 1,5 χρονων για να χαρω...χιχιχιχιχι.

Αφρο για τις τραπεζες το να μη ξεχρεωσεις το δανειο σου ειναι καλο..γιατι θα σου κατασχουν την περιουσια η οποια αξιζει πολυ περισσοτερο και οτι εγγυησεις τους δωσεις και θα παρουν πισω τα λευτα τους συν οτι αλλο πληρωσες στο μεταξυ..

Το ιδιο σημβαινει και με τις πιστωτικες καρτες..καποτε ενας γνωστος μου μου ειπε πως δενιμαι καλη πελατητς της τραπεζας γιατι εχω δωσει αυτοματη εντολη να πληρωνετε ολο το ποσο που εχω στην καρτα..αυτο δεν σημφαιρει καμια τραπεζα γιατι δεν εχει ουσιαστικα εσωδα..κοινως δανειζομαι ατοκα...

εαν ομως καποιος επιμενει να πληρωνει την ελαχιστη καταβολη....ειναι ο σουπερ επιθυμητος πελατης..

Και για να φτιαξουμ ελιγο τα κεφια...ναι θα μας χρεοκοπισουν για να κατασχουν ολα τα νυσια μας και ειδικα Ροδο Κω Μηκονο Σαντορινι Κερκυρα..και τα Μαλλια στην Κρητη..αντε καλα και την Ελλουντα..για να χτισουν εκει αλυσιδες ξενοδοχειων και να ερχονται δωρεαν διακοπες...

επισης θα κατασχουν ολη την παραγωγη ελαιολκαδου- γιατι το καναμε ΠΟΠ και το πουλαμε πανακριβα..οπως και την κορινθιακη σταφιδα, τον κροκο κοζανης το αυγοταραχο...ολα τα οινοποιεια καθως και τα σκι ρεσορτ..ειδικα τα σκι ρεσορτ θα τα παρουν οι Ευστριακη..θα τα μετατρεψουν σε μινι Αλπεις...

Ολα αυτα ειναι θεωριες συνομωσιας που μολις σκεφτηκα..

ρε παιδια...μηπως ειμαι περισσοτερο εγγυος και δεν το ξερω...τεοια κοιλουμτα ειχα στον Χ τετοια εποχη..και ημουν 4,5 μηνων εγγυος..

ε ρε Χρυσα φαλαιναααααα...

να δω πως θα κανω μπανιο και πως θα κοιμησω το χουλιγκανακι σημερα

τι ισυχο που ειναι φτου φτου...καταλαβαινει μαλλων οτι ειμαι πτωμα.,...και καταστρεφει το σπιτι ισυχα ισυχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχααχαχαχχαχα χρυσα ωραιες θεωριες κανεις!!!!

ετσι ακριβως ειναι με τις τραπεζες... κ πλεον οι περισσοτερες δε σου κανουν δικαστηριο αν δεν πληρωνεις, οπως γινοταν παλιοτερα, αλλα κανουν κατευθειαν κατασχεση

χρυσα την τεταρτη θα ερθεις για καφε στο κεντρο που ειπαμε με τα κοριτσια???

αντε θελω να βρεθουμε!!!

ολο κατι κανεις κ με αποφευγεις τελευταια στιγμη!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re su panagiwta ti blakeies sas lene ?

exete katastatiko pou leei kati tetio?

an den exete to 30% plironete kai petreleo OXI .

2 xronia hmouna diaxiristria kai sthn polikatikia mas exoume 2 klista diamerismata .

einai asxeto ti exete mesa sto spiti ,elenxo sas kanane na doune an ta pirate ?

mhn trelathoume ti tous niazei ti exete mesa ?

den uparxei auto to pragma an den katikite plironei to 30% kai oxi petreleo TELOS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε καταστατικο Αφρο,το πετρελαιο ηταν της περασμενης σεζον ,απρια το εχω ειναι δυνατον να πληρωνω το πετρελαιο της περασμενης σεζον με την τιμη που εχει τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis pantos ta kratame emeis san idioktites ,egw gia 2 xronia mia alh gia ena tora tha ksana allaksei ...

simionoume ta noumera kai tous logariasmous kai ta pame se ena grafeio na mas ta ftiaksei .

einai megalo palouki ta koinoxrista .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενιω δεν ξερω...ο Ο δουλευει και αυριο..μια κυριακη εχω τι να πρωτοκανω..να κανω ενα φαη της προκοπης..να καθαρισω το σπιτι..εχει γινει αχουρι...να κανω επισκεψεις που εχω υποσχεθει και ηδη με βριζουν...

Θα προσπαθισω παντως...αλλα εγω μαλλων θα ερθω ανευ Τζεφ..οχι οτι με ενοχλει..καθε αλλο μια χαρα θα περασει και θα ηθελα να τον κατεβασω κεντρο

απλα δεν μπορω να τον κουβαλαω ποναει η κοιλια μου και φοβαμαι..και αν ο Ο δεν εχει χρονο να κατευει δεν το τολμω

Γιωτα πως παει το πλεξημο..ενταξυ με τα κερατα;;;;;

παω να ετοιμασω γαλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατω στο κεντρο ουτε εγω θα τον παρω, δεν εχω καμια ορεξη να τον κυνηγαω στις πλατειες..

μια φορα τον πηρα χωρις τον τολη, ειχαμε βγει με τη βενετια κ ειχα βογγηξει!!!

αφροδιτη πραγματικα ειναι πολυ δυσκολα ρεσυ τα κοινοχρηστα.. εγω ποτε δε θα μπορουσα να το κανω.

θα εχανα κ τα αυγα κ τα πασχαλια

αυριο θα παμε να δουμε αμαξι, θα παμε στην πεζο στη σιτροεν κ θα δουμε κανα δυο εταιρειες ακομα

για καινουριο, μεταχειρισμενο δεν παιζει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Σοβαρή κουβέντα πιάσετε ε;;

Εμείς δεν είμαστε καλά...

Στις 7 η Ειρήνη είχε 39,2. Την έδωσα αντιπυρεττικό, την έκανα μπανάκι και τώρα κοιμάται. Ολα μαζί της έπεσαν της κακομοίρας...

Και σα να μην έφταναν όλα τα άλλα κουτούλησε ξανά το καρούμπαλο που είχε κάνει την προηγούμενη εβδομάδα το οποίο ξανατουμπάνιασε και μελάνιασε. Μας μάτιαξαν...

Η καημένη είναι όμως τόόόόόσο καλή. Κιχ δε βγάζει και ζητάει μόνο αγκαλίτσες. Τώρα κοιμάται σαν το πουλάκι...

Λένα καλή επιλογή!

Γιώτα 270;;; Ουάου!!!!!

Αφροδίτη έκανες και διαχειρίστρια;;;

Αναστασία δεν υπάρχει τρόπος να σας δεχτούν; Το χαρτί ποιά ουσία έχει τότε; Ποιες προϋποθέσεις πλέπει να πληρούνται για να γίνει δεκτό ένα παιδάκι στον παιδικό;

Δημητρούλι έχεις γεννέθλια;;;

Χρόνια σου πολλά κοριτσάκι! Να σε χαίρεται ο αντρούλης και το καριτσάκι σου!!! Με το καλό να έρθει και το νέο νινάκι για να ολοκληρώσει την ευτυχία σας!!! Να τα εκατοστήσεις!!!

Ιουλίίίιια που είσαι;;;;

Θου τα πήρες τα φάρμακα;;;

Αναστασία πως είναι η τσαχπίνα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε όχι...έγραφα πάλι την ιστορία της ζωής μου, πάτησα υποβολή και δεν ξέρω τι έγινε. Μια φορά δεν εμφανίστηκε.

Έχω ξενερώσει τελείως με το νέο μαμμυ και γιαυτό δεν μπαινω συχνά. :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...